Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
24. júl 2009

siwi pa!! 🙂 ..........jacka, len ju nechaj oddychovať.............

jacka
24. júl 2009

však ju nechám..len aby sa nezobudila prespatá 😉

a tebe je ako v práci.... 🙂

leninka75
24. júl 2009

😝 😝 😝 😝 😝 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖

leninka75
24. júl 2009

idem dnes trošku skôr a prebehnem sa po meste..........doma prázdna chladnička, neviem čo budem variť cez víkend..........svokra má v nedeľu meniny............a aj na dovolenku ešte potrebujem niečo kúpiť.........tašku chcem reklamovať.........ani neviem či to všetko stihnem

jacka
24. júl 2009

varenie mi ani nespomínaj 😝

tak ideš gratulovat..... 🙂 a máte už darček?

leninka75
24. júl 2009

veď to , že nemáme 😠 ...........včera boli svokrovci v meste, som im kázala nech si kúpia prilby na bicykel, že im dáme "many", a oni ževraj zabudli 😠 😠 😠 .........ale masisko kúpiť nezabudli 😖 ..........tak som zúrila......a teraz neviem čo........nedostane nič a basta 😀 😀 😀

jacka
24. júl 2009

no to vieš..aby nemali prázdne brucho 😉

fuj som si požehlila ....a možem sa ist potit 😝
čo budu robit..guláš? 😅

aninka29
24. júl 2009

mamky dobré ráno 🙂 ..............som si fajne pospinkala 🙂 Simka ešte buvinká 🙂

leninka75
24. júl 2009

im je jedno, len aby bolo a najlepšie mastné a s chrumami, 😝 😝 😝 ............a keď to svokra dá také do fašíriek alebo plnenej papriky, tak nám vždy núka a nás tak fest vynaťahuje 😝 😝 😝 ....... už sa to ani nepokúšame jesť, .........ale to nenápadko dáme sliepkam alebo psovi 😀 😀 😀

aninka29
24. júl 2009

je mi blééééééééééé 😝 ale na rodenie to nevidím 😝 ....sa mi točí hlava,a ťažko sa mi dýcha 😝 .................ale najradšej by som už šla,nech to mám za sebou 😠
a nebaví ma tá horúčava,fakt mi to nerobí dobre 😢 😢 😢

jacka príď požehliť aj k nám 🙂 🙂

aj ja mám v nedeľu meniny 😉 to len tak medzi rečou mamky 😀 ..........ale oslavovať budeme až budúcu sobotu,teda samozrejme keď neporodím dovtedy 😀

aninka29
24. júl 2009

chjoj,neviem čo mám robiť ☹ ...........chcem objednať Simke tortu k narodeninkám,by sme pooslavovali v sobotu,ale čo ak dovtedy pojdem????? ☹
už to mám....objednám,keď náhodou pojdem,tak ju zjedia len tak............a objedná sa ďalšia až budem doma a urobí sa riadna oslava 😒 ...to by bolo,žeby vlastná mama nebola na dcérkinej oslave

aninka29
24. júl 2009

siwi ďakujem 😵 😵 😵 ...............jacka už sa blíži deň keď tu fakt ostaneme len my dve 😝 .......a potom tu budeš pár dni sama,kým sa nevrátim z porodky 😒 ........ach jáj

leninka75
24. júl 2009

aha spachtoška!!! 🙂 .........aninka, veď objednaj nejako to už dopadne 😉 ............a berieš mi z prstov to, že máš meniny 😉 ........... ja sa už pomaly lúčim....prajem pekný víkendík.......zajtra deniskovi k narodeninám všetko dobré, aby si zvykol na škôlku, cmuky-cmuk 🙂 .........a aninka aj tebe veľa lásky, poslužného mužíčka, ľahký pôrod a nech ti celá rodinka robí len radosť, cmuk-cmuk!!!..........dievčatá ja takto popredu, lebo cez víkend sa asi k netu nedostanem.............pa, pa!!! 🙂

aninka29
24. júl 2009

ďakujem leni 😵 ...pa pa...........uži si víkend 🙂

jacka
24. júl 2009

ani dobre ránko... 🙂

veru máš pravdu...ako prst.....a to ked sa vrátiš len povieš nazdar...a zmizneš.....a ja tu budem viest monolog

leninka pa v pondelok nech vám dobre dopadne oslava 😉

jacka
24. júl 2009

juj mala by som ist v Matkom von..ale sa mi nechce pražit...ani bazen nechcel napustit ani nič...tak neviem 😝

aninka29
24. júl 2009

jacka neboj 🙂 ..........budem sa snažit chodiť čo najčastejšie 🙂 .....veď vieš,že som superžena 😉

jacka
24. júl 2009

no som zvedavá pani superžena 😉

ale ten týžden bude akurát leninka na pláži a ty rodit tak koniec...julovky idu spinkat 😝 ..utka ide kedy?

aninka29
24. júl 2009

utka ide osmeho tuším..............a vlastne kde je??????????? 😒

idem ja pomaly budiť princeznú 😉

jacka
24. júl 2009

len chod..idem sa premoct a idem sa parit..ale sa mi riadne nechce 😝

aninka29
24. júl 2009

bambulka je už hore 🙂
vonku pojdeme až bude v záhrade tieň 😉 .....teraz nejdem ani náhodou 😝

jacka
24. júl 2009

tu sme...ešte že fuka vietor..inak by som skapala ako mucha 😝

ani a ked ti tak dlho spinká tak ti večer o 8 normálne zaspí 😅 ?

jacka
24. júl 2009

no teda...julovky už máte víkend??? 😕

jacka
24. júl 2009

dobru noc....a pekne sničky 😔

aninka29
24. júl 2009

tu som 🙂 ......boli sme so Simkou na opekačke 😉 ..joj,fajne sme sa nažerkali 😵 ..........domkov sme prišli až po osmej 😕 chytro sme sa sprchli a Simka odpadla do postele 🙂 ..........a o chvilu odpadnem aj ja 😀

jacka veru zaspí 😵 s tým problém nemáme 🙂 ............ani keď cez deň spávala pravidelne 😉 a to chodila do postele už o siedmej 🙂

tak dobrú nocku 🙂

jacka
25. júl 2009

dobré ránko 🙂

jacka
25. júl 2009

denisenko...všetko najlepšie Deniskovi....aby bol zdravučký a mal štastných rodičov 😉

už som myslela že sa ochladí..aj v noci pršalo...a už svieti slnko... 😝

aninka29
25. júl 2009

dobré ránko 🙂 🙂

Deniskovi prajeme všeeeeeeeeeeeeeeeeeeetko najlepšie k jeho krásnym trom ročkom 😵 ,veľa zdravíčka,šťastíčka,lásky a veľa veľa všetkého 😵 😵 😵

siwike25
autor
25. júl 2009

awojky.Aj mi prajeme všetko najlepšie Deniskovi k 3 rokom 😵 😵 😵 😵
Ja som tu,bé bé 😉 😉 😉

aninka29
25. júl 2009

jacka u nás začalo pršať niekedy ráno o piatej a poprcháva doteraz,ale dýchať sa nedá 😝 😝 😝

je mi hnusne divne..ako keby mi niečo sedelo na žalúdku 😝 však mi sedí Sabínka 😀 ..........ale je to hnusný pocit........a som dosť nervná,lebo od včera večera sa malá pohla len trošilinku 😖 ...................a ja si teraz kvoli tomu sprostému koníkovi myslím, či sa náhodou neobtočila pupočnou šnúrou a niečo sa deje 😢 😢 😢 .........ja viem,už mi šibe,ale keď tu sa také hovadiny furt dočítam a potom som z toho na nervy 😠 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre