Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
18. nov 2014

@jacka ďakujem...

katka1819
18. nov 2014

@leninka75 lepšie lepšie 😉 😉 😉 .............................aleže sme dali to stretko v tej ZA 😀 😀 😀 žeby na Vianočný stromček by sme tam došli kuknúť cez víkend 😉

jacka
18. nov 2014

@denisenko ako,,,???????????

jacka
18. nov 2014

juj ako som sa .....................strepala na schodoch........ 😝 😝 😝 palec modrý....na stehne hrča s modrinou ako moja dlan.........na pätu ledva došlapnem......paráda 😝 😝 😝 😝 dáka zlá kmonštalácia 😝 😝 😝 😠 😠 😠 ................ale.-.....fernetík je všeliek.......................kto si dá somnou,,,,?????? 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
19. nov 2014

ahojte!!!! ............

@utka...rýchlo sa uzdrav!!...........

leninka75
19. nov 2014

@katka1819 ..ja by som šla 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
19. nov 2014

@jacka ..............a to čo bol včera za deň??!!!! ☹ ☹ ☹ ☹ 😠 😠 😠 😠 😠 😝 😝 😝 😝 😝 .....................to sa ti doma stalo?.............ako ti je dnes??

jacka
19. nov 2014

ahojte.....

@leninka75 den blbec,....doma....a som ako joffre...................bolí ako des......ani spať ani chodiť..najlepšie mi je sedieť.........mamina mi vravel že si to mám natrieť...ale ked ja sa toho nemožem ani dotknúť 😝 😝 😝 .........................u vás čo nového.....niečo pozitívne 🙂 v tento upršaný den 😝 😖 😒 😉 🙂 😵

leninka75
19. nov 2014

@jacka .............chúďatko moje!!! ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ...................aspoň nejaký obklad by si nezniesla?.....teraz si pekne sadkaj, vylož nožky a oddychuj........nepôjdeš s tým aj Dr.?..................

jacka
19. nov 2014

@leninka75 kdeže moja.....dnes varím......zajtra ideme s maťkom na sedenie........a s modrinu k dr.,.....,to prejde...... 😉 ako všetko 🙂 😀

letty86
19. nov 2014

ahojte 🙂
@leninka75 a tebe prečo nie je najlepšie? 😔 .....my tak po starom, nič nove, detičky sa zatial drzia, tak uvidime
@jacka moje malé žofreidné...to čo sa ti stalo 😕 ale dobre ze tak a nie horsie...zlomenina a tak

ja som dnes bola na konkurze....tak som tiez včera uz stresovala a nespala 😝 😝 😅 ☹ ...ale som spokojna, nejak som to zvladla.....ale či ma vezmu....vo hviezdach....3 dni robia konkurz 😝 😔 .....je to pre jednu telekomun. firmu.....neviem, či tam u vás je....

leninka75
19. nov 2014

@jacka .....čo máte za sedenie? 😨

leninka75
19. nov 2014

@letty86 ............juj držím ti palčeky 😵 😵 😵 😵 😵 .....aký máš z toho konkurzu pocit?.....čo by si robila ak ťa vezmú?.........a aká je to firma ak môžeš povedať? 😉 ..................zvedavá som čoooooooo?? 😀 😀 😀 😀

letty86
19. nov 2014

@leninka75 ty moja zvedavica 😵 tri dni robia pohovor 😕 tak dosť ludi príde, neviem, či to vyjde....či tam uz niekto nie je vybratý...tak to chodi.....pocit fajn, myslim, ze som to nejak zvladla,
firma ti asi nič nepovie, tak ani nepisem nazov, ale zaoberaju sa poskytovanim internetu, televizie, robila by som zmluvy...také niečo ako v orange....tak celkom by ma to aj bavilo

denisenko
20. nov 2014

ahojte.... 🙂 blbne mi PC a cez mobil ma to nebaví.... 😝
@jacka fúúúha...skoré vyliečenie..veru...maminy nemajú nárok na PN.... 😝 😝 😝 😀 😀 😀
@leninka75 @katka1819 aj ja chcem stretko...... 😵 😵 😵 😵 😵
@letty86 držím palčeky, nech to výjde...... 😵 😵 😵 😵
@utka ako sa máte?

denisenko
20. nov 2014

dakujem za srdiečka...ste zlaté...... 😵 😵 😵 😵

denisenko
20. nov 2014

Denisko včera doniesol "Mokré vysvedčenie"......zaplával 35m.....pekne..... 🙂 🙂 🙂

katka1819
20. nov 2014

@denisenko
@leninka75 teda mini stretkoooooo sa tešíííííííím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 DOHODNEME 😉

katka1819
20. nov 2014

Ahooooooooooooooooooj 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
20. nov 2014

sme sa fotili 🙂 to je len mini ukážka 😀

utka
20. nov 2014

Ahojte...
@jacka tak to si teda dopadla...dúfam, že už ti je lepšie.
@katka1819 krásne fotky. Si riadne schudla. Ako? Poraď...
@denisenko máme sa fajn, len ja ešte soplavo. Ale v pohode. Denisko je teda plavec. Super. Naší už tiež v škole končia s plávaním. Na začiatku in kázali plávať ako vedia. Viki dal 18m. teraz ich testovali. Viki preplával prsia 30m, kraula 35m a znak 20m.
@leninka75 ďakujem, už je to lepšie...
@letty86 nech práca vyjde 😉...

katka1819
20. nov 2014

@utka neschudla som 😅 to len tak na foto možno vyzerá v tom čiernom kabáte 😉 😀

denisenko
20. nov 2014

@katka1819 pjekné, pjekné...tá Tvoja sestra je šikulka.... 😉
@utka Zuzi, naši chodili len týžden...ale stačilo..neviem, akým štýlom to plávali.... 😀 😀 😀 😀

jacka
20. nov 2014

ahojte.....
aspon že dnes slnko svietilo 😎 😎 😎

jacka
20. nov 2014

@leninka75 zvedavá somk tu len ja bola.....rýchlo sa učíš 😀 🙂 😉 😵
@letty86 tak ti držím palce.....ked sa ti páči to je hlavné......už len čakať na dobrú správu.......a ked sa máš dozvedieť či ťa berú,?
@denisenko to je riaden šikovníček..........blahoželám 😵 😵 😵 😵 ......................veru žiadna pn aj ked na mihalniciach ale fungovať treba................
@utka veru doslovne dopadla....na tvrdo.....ale už je lepšie.........neprajem nikomu....... 😉

jacka
20. nov 2014

@katka1819 pekné foto..... 😉

utka
20. nov 2014

@katka1819 ale schudla...aj v tvári je to vidieť...
@denisenko naši chodili vyše dvoch mesiacov, ale mali to ako telesnú. 2x do týždňa po 45min.

letty86
20. nov 2014

ahojte
@katka1819 velmi pekne fotečky 🙂
@jacka daju vediet aj ked nezoberu, ale neviem kedy, do piatku je konkurz, tak asi buduci tyzden

jacka
21. nov 2014

ahojte....

@letty86 to je super že sa aspon ozvu ....... 😵 😵 😵 😵

leninka75
21. nov 2014

ahojte!!!...............

@jacka ...to vieš som taká učenlivá opica 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....si ma predbehla s otázočkou na letty 🙂 🙂 🙂 🙂 ............tiež som chcela vedieť kedy bude vedieť čo a ako 🙂 🙂 🙂.................

@katka1819 ..super fotos!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 .............zasa zámok? 😉 😉 😉 😉 ......................

@denisenko ...blahoželám Deniskovi!!! 😵 ..............vy ako s mužíkom už je dobre??? 😨 ...................

@letty86 ...zdá sa to byť celkom zaujímavá robota....v každom prípade by to určite bola fajn zmena po rokoch doma 😉 ..............držím ti palčeky, aby ťa vzali 😵 😵 😵 😵 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre