Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
26. nov 2014

@letty86 celkom nemožné.........aj ked mne sa to páči 🙂 .........................držím palce nech dostaneš dobrú správu.... 😵 😵 😵 😵

jacka
27. nov 2014

ahojte....

leninka75
27. nov 2014

ahojte!!!

@jacka ..aká bola včera kávička??? 😉 ..............ešte si taká boľavá či už sa to lepší?

@letty86...........držím držím všetky prsty!!!! 🙂 🙂 🙂

jacka
27. nov 2014

@leninka75 ani sa nepýtaj taká som bola nas..tá.....že aj tá káva za to stála.......... 😠 😠 ☹ ☹ ...........................nie nie.....len ešte sa mi nedá na tej stane spať......a nejaké je to hrčavé.........na nerv 😠 😠 😠 .......stará koza a takto sa strieska 😝 😀 😀 😉

leninka75
27. nov 2014

@jacka ...a čože si bola taká vytočená????? 😨 😨 😨 😨 😨

katka1819
27. nov 2014

Ahoooooooooooooooooooj 😵 😵 😵

katka1819
27. nov 2014

náš Peterko si včera pokazil žalúdok len neviem čím ... včera len kričal že ho bruško bolí...tak som ho netrápila s učením ...však nejako bude 😅 a potom sa nám tak povracal že až ... do rána teplota vystúpila ... dala som mu nurofen a hybaj k lekárovi nech ho obzrie ..naordinoval diétu ...sucháre a čierny čaj ... a zajtra ešte doma ... dúfam že do večera už bude čertovať 😅

denisenko
27. nov 2014

ahojte.... 😉
no dlho som si mužíka neužila.... 😝 😝 😝 😝 😝 čo už..... 😔 dnes som ráno rýchlo bežala kúpiť niečo na kvietky a na záhradu to pozakrývať, hlásia mrazy....Petrík a čečina v nedohľadne, tak aspon takéto riešenie....tam sú rovno bahenné kúpele.... 😝 😝 😝 😝
@katka1819 aj horúčka? nejaká viroza? skoré uzdravenie 🙂

denisenko
27. nov 2014

@jacka tak pekný víkend pred Tebou..aj ked @letty86 mala super nápad.....mne sa veľmi páčil 😵 😵 😵

denisenko
27. nov 2014

@leninka75 pracovne? ozaj...Lilka má aj čitateľský denník? Denko mi to nechce čítať..... 😠 😠 😠 😠 😠

denisenko
27. nov 2014

a idem...ľahnúť si....som dve noci nespala...ten zub stále straší....má na pláne ísť von budúci tážden, ale...neviem, či vydržíme.....

leninka75
27. nov 2014

@katka1819 ........juj nepríjemné ☹ ...dúfam, že budete rýchlo fit...držte sa!!!

leninka75
27. nov 2014

@denisenko ........veru krátko si ho mala domka ☹ ............išiel na dlho?

leninka75
27. nov 2014

@denisenko ..už sa so zubom nedá nič robiť len trhať? ☹ 😝 ..............to máš čo nejakú stoličku?
.....................jo jo pracovne 😝 😝 😝 😝 ..............už by to chcelo tie vianoce a oddych 😵 ............nooo čitateľský denník Lilka nemá, ale na asi vlastivedu 😕 si píšu denník, čo robili počas víkendu 🙂...........a vždy potom na hodine rozprávajú o dvoch aktivitách čo robili 🙂 .............a Denko má čo čítať?

leninka75
27. nov 2014

..dievčence dnes idem miesiť na medovníčky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ............a možno aj na niečo iné.........

katka1819
27. nov 2014

@leninka75 ja medovníčky až po Mikulášovi alebo pred budem robiť teda budúúúúúci týždeň 😀 sa tešíííííííííím ..už som si včera urobila také pred kolo ...v škôlke sme mali akciu rodičia a detičky - zdobenie perníčkov + počúvanie vianočných pesničiek 😵 júúúúúúj dobre bolo 😉
@denisenko aj horúčka ...teraz zjedol suchý rožtek a vypil ten čierny čaj a vraví že mu je už lepšie ... k tým zubom aj mne sa začali opäť ozývať 🙄 na budúci týždeň idem aj ja na opravu a potom ešte raz do vienoc mi ich musí ako tak dať do poriadku lebo by ma piclo keby ma na Vianoce boleli a to pri mojom šťastí v tomto ..by to bolo isto ... to mňa celý rok nezabolí ale na sviatky musííí 😠 😝

leninka75
27. nov 2014

@katka1819 ..tie škôlkárske aktivity som mala aj ja rada 😵 😵 😵 😵 ................ozaj a dávno si nespomínala tú tvoju robotu, čo je s tým?

denisenko
27. nov 2014

@leninka75 na dlho, na dlho...viem ja?...nik nevie....ked zaprší, budú doma..... 😀 😀 😀 😀 😀 Denisko číta Macko Lacko....a teda.....nejako ho to nezaujalo...akože...ja sa tiež už teším na Vianoce...konečne nebudú úlohy, projekty a iné blbiny 😀 😀 😀 😀 😝

denisenko
27. nov 2014

a zub...už presne pred rokom dostal poslednú šancu...zub múdrosti...posledný, ktorý mám.....potom už budem len hlúpa..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
27. nov 2014

@katka1819 to aj ja vždy na sviatky...aby som vedela,že sú..... 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
27. nov 2014

@leninka75 medovníčky? aj ja sa chystám, ale nejako som sa nedokopala....ale dokopem, sľubujem..... 😀 😀 😀 😀

letty86
27. nov 2014

ahojte 🙂

katka1819
27. nov 2014

@leninka75 robota budeeeee až po sviatkoch január -február 😀 😉 😝

denisenko
28. nov 2014

dobré ránko.... 😉 idem sa poflákať po obchodoch... 😀 😀 😀 😀

jacka
28. nov 2014

ahojte.....

@denisenko máš teda chute..... 😀 😀 😀 😀 😉 😉

leninka75
28. nov 2014

ahojte.................tu snežíííííííííííííí pomóc ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

leninka75
28. nov 2014

@denisenko ..však nemôžeš byť aj krásna aj múdra 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ........ešte ideš dokupovať darčeky???..........

leninka75
28. nov 2014

@letty86 ..ahoj!!...aká skromná 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉

leninka75
28. nov 2014

@jacka ..ahoj!!.....čo ideš dnes porábať??, 😉

katka1819
28. nov 2014

Ahoooooooooooooj 😀 😀 😀
@leninka75 aj tu snežííííííííííííí 😵 😵 😵 žiadne pomoooooc ale hurááááááááááááá 😀 😀 😀 len neviem koľko mi to vydrží tá happy nálada 😅 😀 😝 a tááá kosa mrzlo v noci a riadne 😅 a to som len vykukla z okna zatiaľ 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre