Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
5. dec 2014

ja chcem jar......a hned..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .............................ale ináč som normálna 😀 😀 😀 😀

jacka
5. dec 2014

prišiel im predčaný miki.....a ja som im zakázala sladké................... 😅 😅 😅 čo ked sa nezmestia do kože 😠 😠 😠 😠 😠 ...idem ich poslať von...... 😀 😀 😀 a seba tiež 😀 😀 😀 😉 😉

jacka
5. dec 2014

pekný víkendík.............

leninka75
5. dec 2014

@jacka ...........tu je už tak nejako šero 😝 😝 😝 😝 😝 ..................áno urob mu čaj 🙂 ...............pridávam sa k petícii my chceme jar 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .......................len sa choďte vyvetrať.....pa

...a pekný víkend všetkým 😉

jacka
5. dec 2014

@leninka75 veru slniečko zmizlo...... 😝 ....mu spravím ale len ráno inač sa mi dociká 😀 😀 😀 😀 😀 ....................hnusný kašel má.....neviem či to dokážem bez mudr.... 😀 😀 😀 😉 😉 aj tak tam musím......ale čo uvidím aký bude cez víkend 🙂 🙂 🙂 .........užite si......aj mikuláša 😵 😵 😵 😵 😵

musla12
5. dec 2014

@jacka daj mu syrup mukosolvan ten je na kašeľ najlepší

utka
6. dec 2014

Krásneho Mikuláša prajeme...

katka1819
6. dec 2014

dnes oslava 🙂 naše jedenástky 😵 😀

utka
6. dec 2014

Ahojte...
Tak aj u nás bol Miki a dosť štedý.Vo štvrtok sme boli s Luckou na očkovaí-MMR. A do piatku rána sa Viki zobudil tiež s takym kasliskom.Hned som mu dala Calcium a Ventolin.Uz mu zvlhol.Len dufam,že to ta naša mala Dora nechyti...po očkovaí by nemala ochoriet,ale nezabranim tomu...Máme tu na vikend svokrovcov,tak mame veselsie.

leninka75
8. dec 2014

ahojte!!!!

@jacka ..ako sa máte???.....dúfam, že ste neskončili na pohotovosti ☹

@katka1819 ...to sú tie bratove dvojky?............. 😕 ..tu sú každá iná.............

@utka ..vy ako s kašľom??...Viki ide do školy?.....Lucka sa drží?

utka
8. dec 2014

Ahojte.
@leninka75 Viki už lepšie,už ho má taky vlhký a aj Sinupret spustil sople.Do školy isiel.Lucka je dnes nejaka o nicom,unavená,namerala som jej 37,3 ale neviem,ci to uz z toho ockovania?Dr.mi povedala,že na 8.-10.deň moze byt reakcia a vo stvrtok ju ockovali.Tak dufam,že bude ok.

denisenko
8. dec 2014

ahojte.... 😉 u nás bol Mikuláš tiež poriadne štedrý......na to, že mam doma dvoch zlobríkov, až až..... 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀 starký prišiel v kostýme, Simonko skoro od strachu odpadol...Denisko hned komentár a bolo po paráde..... 😀 😀 😀 😀 ale inak pekný víkend ..tatinko bol doma, tak sme si ho užili.... 😉

katka1819
8. dec 2014

Ahoooooooooj 🙂

@leninka75 dvojky ..dvojky ...dvojvaječné ..každá iná 😅 jedna tá chudšia- celý tato- to je Timea a druhá trošku plnšej postavy -celá mama- to je Tamara 😉 😀

leninka75
9. dec 2014

ahojte ..................nejaká som skapatá 😝 😝 😝 😝 .............

jacka
9. dec 2014

ahojte............

@leninka75 aj ja 😝 😝 😝 ..................včera nešiel net..................toooolko vela vecí som porobila..... 😀 😀 nechápačka 😀 😀 😀 😀 😀 .........................Maťkovi je ovela lepšie....a kdeže začal aj Peťko tak som mu dala aspon sinupret......teraz má zas žlté sople.......tak je neviem každý druhý týžden ich má......či neskočím na výter alebo počkám
u nás bol skromný mikuláš.......netreba ich rozmaznávať.........ja ako dieťa sme dostali po balíčku sladkosti a tým to skončilo...........tak ich aj ja k tomu vediem.....ani na vianoce nedostanú celý obchod.......nevážia si potom nič........ 😠 😠 😠

ako už pečiete....voniate doma,?

leninka75
9. dec 2014

@jacka .................. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......................ale veď ti muselo byť za nami smutno 😉 ........isto si za včerajšok upratala celú kuchyňu 🙂 .........................nedáš Peťkovi pamycon?...............
............ja sa chystám piecť ku koncu týždňa........asi vo štvrtok narobím cestá a potom postupne popečiem.....v sobotu nás ešte čaká oslava Kikiných narodenín.......tieto dva týždne sa mi už tak strašne nechce chodiť do roboty 😝 😝 😝 😝 ...že bleeeeeeeeeeee..................idem učiť, potom prídem 😉

jacka
9. dec 2014

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 však bolo bolo....som chodila kontrolovať či sa už rozbehol....a sááále nič 😀 😀 😀 ......................už mal pamýcon aj uniflox.......a stále su späť 😝 😝 😝 😝 ...........................................len chod pracovať práca šlachtí..... 😀 😀 😀 😀 .......................no ja s detmi budem sama....muž ide na klobáský......... 😀 😀 😀 😀 ,,,,,,,,kolko rokov už má Kika?

letty86
9. dec 2014

ahojte 😉
taku zimu máme 😕 musim ciapku nasadit, mi usiska odmrznu 😝

denisenko
9. dec 2014

ahojte.... 😉 ja vianočné upratovanie nerobím...luxujem každý den..... 😝 😝 😝 😝 😝

inak...v piatok u zubára som to nedala.... 😀 😀 😀 😀 😀 pekne mi ho ešte opravil, kedže nervy a korene sú v poriadku a druhý mi nadrobil, tak som akože kočka zubatá..... 😀 😀 😀 😀

jacka
9. dec 2014

@letty86 .......veru už sa hlási o slovo 😝 😝 .......ale ak bý aj slniečko výšlo tak bý som brala aj zimu...a nie tuto hmlu bacilovú 😠 😠 😠 😠 😠

jacka
9. dec 2014

@denisenko už ani ja nejdem riadiť.........😝,,,,,,,,,,,,,,asi to bez toho výsávača nejde..........😀,,,,,,,,,,,,...........super že ti zúbok zachránil....

letty86
9. dec 2014

@jacka ja ani nepečiem, okrem medovnickov.....od 20.teho sme u svokry, prideme az v januari, ked koncia prazdniny 😕 ani neviem, ci sa mi az tak na dlho chce 😕 😀 ...ale deti sa tesia

katka1819
9. dec 2014

Ahoooooooooooooj 😵 😵 😵

jacka
9. dec 2014

@letty86 .....aj detičký pomáhaju....??..................hlavne že deti maju radosť....čo pre ne nerobíme 😵 😵 😵 😵

letty86
9. dec 2014

@jacka vikuska mi pomoze, matko by to doriadil 😝

jacka
9. dec 2014

@letty86 ale ved aj maťko je už velký..... 😵 😵 ........aspon zavadzať pomáha že 😀 🙂

letty86
9. dec 2014

@jacka asi tak 😀

jacka
9. dec 2014

@letty86 mne pomáhaju obaja ale to je tu ako po výbuchu....ale snaha sa cení....Maťko je v tomto velmi šikovný..... 😵 😵 😵 😵

leninka75
9. dec 2014

..........aleže ste sa rozpísali 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

@jacka ..Kika bude mať 12 🙂 ...............čistá puberta 😝 😝 😝 😝

@denisenko............tak super, že sa zub podarilo zachrániť 😵.......

@letty86..to idete veru na dlho preč....aj si zdobíte byt keď idete ku svokre ?

leninka75
9. dec 2014

@jacka ..muž ide k mamičke 😉 ??..............mne paradoxne lepšie pomôže Laurinka......Karolínka nedoťahuje veci do konca ☹ ......

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre