Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

katka1819
21. jan 2015

Ahooooooooooooooooj 😀
u nás dnes polročná z Matematiky 😝 no som zvedavá čo donesie ...nebol týždeň v škole 😅

denisenko
21. jan 2015

ahojte....
@katka1819 aj u nás dnes polročná z matiky....sa tešil už od večera..... 😀 😀 😀 😀
@leninka76 no, ja neviem, akou postupnosťou to berú...najskor čísla do 100, potom násobenie a delenie do 50, potom premienali dlžky a teraz berú trojciferné čísla...a slovenčina...to ani nevravím...ešte sa len učia vybrané slová po P.....

denisenko
21. jan 2015

@jacka ...to vieš, 2 chyby a dvojka...a je úplne jedno, čo je to za chyba.....ach jooo

tak....a kontrola na kožnom už za nami.....že čo sa sťažujem, že sa škriabe....atopik s totálne precitlivelou kožou a suchá vykurovacia sezona......zaťať zuby a mastiť..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
21. jan 2015

@denisenko aká mila dr........fakt teda..potešila že máte "sezonu".......ach ach máte to trápenie......mali by ste k moru 12x do roka 😉 🙂 😎 😎 .............................................ved to ...to známkovnie......neviem ako na to prišli....ale celkom drsné................to ked čítam čo beru tretiaci tak mi až mráz behá po chrbte........chudence deti ☹
MAťko ma z matiky 1......................a z aj...1 s pochvalou 😀 😀 😀 😀 ............mal so spolusediacim rovnaké chyby....ale nikto nevie ako sa to stalo 😠 😀 😀 😀

jacka
21. jan 2015

@katka1819 to budeš asi len zajtra vedieť ako dopadol......či nie...?..

denisenko
21. jan 2015

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 úúúúplna náááhoda...... 😀 😀 😀 😀 😀 AJ som ešte ani nevidela tento rok.... 😀 😀 😀 😀 Denisko má hlavu po mame...na matiku a jazyky..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....fúúúúj...niečo tu páchne..... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
21. jan 2015

@denisenko 😀 😀 😀 😀 .....určite náhoda.....ako bič 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....hej hej ten pach aj sme cítiť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....................čo má po tvojom mužovi?... 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
22. jan 2015

ahojte...................

jacka
22. jan 2015

ahojte...
a nepoprší a nepoprší...................... 😠 😠 😠 😠 😠 ............dnes spí Peťko v školke....taký vytešný......že si sám ešte aj pyžamko a kefku zbalil.... 😀 😀

katka1819
22. jan 2015

Ahooooooooooooj 🙂

denisenko
22. jan 2015

ahojte.... 😉 😉 😉
@jacka a inak v školke nespáva? len na pol dna?...po mužovi????......všetko...... 😀 😀 😀 😀 ....zmysel pre poriadok, pojem o čase a všetko robiť cez "Košíce".....typický chlap.... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
22. jan 2015

@denisenko nie nie na obed chodíme domov.....viem čo zje.... 😀 😀 😀 😉 ...................si to riadne vystihla typické 😀 😀 😀 😀 😀 ...........................ty uvažuješ nad predlženou RD?.....vybavuješ si dačo?....

letty86
22. jan 2015

ahojte 😉
@denisenko ze cez košice 😀 tak to sa tu u nás veru nehovori 😀
@jacka a dneska co mali, ked tam spinkal?

letty86
22. jan 2015

@leninka75 tak ste sa zabavili 😵 , manzel uz lepsie...este tyzden je doma a potom rehabilitacie....

denisenko
22. jan 2015

@letty86 a vieš že som pri tom aj na Teba myslela?....že sa hádam neurazíš...u nás je to bežné.....všetko cez Košice 😀 😀 😀 😀 😀 😀

apolročná z matiky...za 1

letty86
22. jan 2015

@denisenko jaaaj, moja, take ma veru neurazi 😀 a celkom dobre to znie 😅 škoda, ze to u nás nemozem aplikovat, stratilo by to asi význam, ze 😅

denisenko
22. jan 2015

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak u vás cez Bratislavu..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
22. jan 2015

@denisenko aj tu sa to používa....... 😀 😀 😀
@letty86 však vy možete povedať cez iné mesto..... 😀 😀 😀 😀 ...ale to už nie je ono 🙂 🙂 ...............nie nie nič nemali v školke....len je nešťastný ked ide mať na futbal a on ostáva somnou doma.....aj slzičky vyroní.....tak sme to takto vymysleli....už bežím pre nich.....dnes som ako taxikár 😀 😀 😀

letty86
22. jan 2015

@denisenko 😀 len to tak dobre neznie 😀

jacka
22. jan 2015

@denisenko ja som to mala napísane ale som to radšej zrušila 😀 😀 😀 😀

letty86
22. jan 2015

@jacka bezkaj pomaly 😉
u nás tiez prsí 😖

denisenko
22. jan 2015

@letty86 ...no...veru neznie to tak fajn...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@jacka čo by sme pre nich neurobili, že? 😉 😉 😉

leninka75
22. jan 2015

..tak sa teda majte ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

jacka
22. jan 2015

@denisenko pre deti aj nemožné........ 😀 😀 😀 ................nechcel ísť domov.....ani za svet....ešte aj pyžamko si tam nechal že si to zopakuje 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵

jacka
22. jan 2015

@leninka75 čo tak smutno......ako vonku počasie?

jacka
23. jan 2015

ahojte....

včerajší celý upršaný den za nami........dufam že dnes bude lepšie..... 🙂 🙂 🙂 😵

jacka
23. jan 2015

@letty86 vidím ťa 😵

letty86
23. jan 2015

ahojte
@leninka75 čo je s tebou? ty ked nedas ranečko, to nem dobre 😖
@jacka ja mam pocit, ze je jesen a nie zima 😝

jacka
23. jan 2015

@letty86 presne tak 😝 😝 😝 😝 ......som zvedavá ako bude cez víkend .......ked nás strašia že treskucou 😀 😀 😀 zimou 😀 😀

letty86
23. jan 2015

@jacka 😀 to uz aj my mozeme pocasie predpovedat 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre