Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
29. jan 2015

@letty86 ale klud moja...zhrniem ti to ak budeš chcieť 😉 😀 😀 🙂 😉
aké je u vás počasie?

letty86
29. jan 2015

@jacka ze zhrniem ti to, do papeky, ty si podarená 😅
tosilinku nam nasnezilo...ale na sankovacku to nie je
s tym varenim mam aj ja nerv...dnes som robila plnene sampinony a sa nejak sa rozlialii, nezvednici 😀

jacka
29. jan 2015

@letty86 u nás by sa kvoli snehu dvaja pohádali...či je alebo nie je 😝 😝 ...ja som za nie ...MAťko je za ano... 😀 😀 😀 jemu aj tak málo stačí 🙂 🙂 🙂 ..už má aj vysvedčko.......čisté jedničky 😵 😵 😵
to som ešte nerobila...zjedia ti to deti?

letty86
29. jan 2015

@jacka šikovniček 😵 😵 😵 😵 ...my az zajtra
deti mi to nezjedia, maju buchticky

jacka
29. jan 2015

@letty86 zajtra idu do divadla...tak tých čo ich tam došikuju rodičia tak dostali dnes.... 🙂
moji by mi to tiež nezjedli......... 😠 😠

letty86
29. jan 2015

@jacka moji ani ryby...ale neriesim...ale sladkosti kedykolvek 😠
tak sa kulturne vyziju 🙂

jacka
29. jan 2015

@letty86 detto ...Peťkovi raz zabehla kostička odvtedy enchce jesť.....a MAťko zje jeden hryz 😠
Viki sa zajtra učí?............................vlani sa kulturne unudil k smrti.......tak sa bojí že zas 😀 😀 😀 😀

letty86
29. jan 2015

@jacka 😀 😀 .....tusim sa ucia...teda nikde nejdu a vysvedčko dostanu na stvrtej hodine....ale asi velmi tomu uceniu nedaju.....zatial nič blizsie nespominala...mozno dnes uz bude vediet
ty si co fajnove robila

jacka
29. jan 2015

@letty86 Maťko sa už dnes neučil.........pánečku to je škola 😀 😀 😀
včera som varila.........a vela vela..aby sme mali aj na zajtra........ 😀 😀 francuzke a paradjkovu..... a dnes som tu trochu zludnila......porádek musí bejt..........potom pre Maťka...najesť a zas ho zaviesť na kružok.....a za chvilu bežím pre nich..... 🙂 🙂 .....................................MAťko pojde v pondelok do školky?

jacka
29. jan 2015

jááj som tu čítala jeden status......išla s 18mes. dieťaťom k dr.....s horučkou 37,5.................neviem akého dať smaila.......

letty86
29. jan 2015

matko uz pojde pojde, este berie ventolin a este nieoč a neviem si spomenut co 😅 , ale uz mu je fajnovo, kalel ustupil

jacka
29. jan 2015

@letty86 si si ho vyliečila... 🙂 🙂 🙂 ..aj sa teší?

letty86
29. jan 2015

@jacka no čitam ten status...
tak je rad, ze je doma, vraj mu nikto zo skolky nechyba 😀 dobre je mu s nami 🙂

jacka
29. jan 2015

@letty86 jasné že doma je dobre....škoda že Peťko si to nemyslí 😠 😀 😀 😀 ......................v pondelok školka funguje?

letty86
29. jan 2015

aktualne tu mame hmlu 🙄 take dopkove pocasie 😝

jacka
29. jan 2015

@letty86 idem sa chystať nech vyzerám trochu ako človek.......a čup čup pre čertíkov 🙂 😀 🙂

jacka
29. jan 2015

@letty86 tu celý den sneží.....a sneh nikde.... 😠 😠 😀 😀 😀 to nechápem kto nám ho berie 😀 😀 😀

letty86
29. jan 2015

@jacka asi ano....mala by fungovat...som sa to akurat komosky pytala...ale tiez ma choru dceru...a teraz rozmyslam, ze to bud viki doma, tak si aj matka necham...a uvidime ako v utorok

letty86
29. jan 2015

@jacka nejakeho skriatka mate 😝
idem aj ja 🙂

katka1819
29. jan 2015

Ahoooooooooooooooooooooooj 😀 😀 😀

jacka
29. jan 2015

@denisenko čo tak tajne??? 😀 😀 😀

jacka
30. jan 2015

ahojte....
tak čo nezasypalo vás??? 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉

leninka75
30. jan 2015

ránečko..................

@jacka .....zasypať nezasypalo, ale furt čosi padá 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ........ak by si chcela kľudne pošlem .... 😉

.......blahoželám všetkým drobcom k vysvečku!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
30. jan 2015

@leninka75 nie nie zatial neposielaj..aj poobede ked budeme doma.....potom možu aj traktory padať

aj tvojej velkej slečne........blahoželám..............................Maťko doniesol včera 😵 😵 😵

leninka75
30. jan 2015

@jacka .......hej hej čítala som..šikovníček 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ..............bude aj nejaká odmena??? 🙂

denisenko
30. jan 2015

ahojte... 😉 u nás je koniec sveta...fujačí a fujačí...... 😝 😝 😝 😝

jacka
30. jan 2015

@denisenko u nás už nesneží.....asi len prší......všade mokro ...člapy člap.... 😠 😠 😠 😠
@leninka75 on odmena???............to ja skor si zaslužim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉

jacka
30. jan 2015

kto si dá kávičku.....mne dnes asi roztrhne hlavu.... 😝 😝 😝

jacka
30. jan 2015

nádhera...odhrnač tak odhrnul že celý dom je zafarebný cestnou špinou....paraped samá skalka...... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 to ked muž uvidí....... ☹ ☹ ☹ ................

jacka
30. jan 2015

🙂 😵 😉 🤐 🙄 😒 😨 😠 😎 😕 😅 😝 😲 😖 😔 😢 😀
nebodaj vás zasypalo...........sme z von prišli mokrí ako myši........neviem na čo sa to na....sypalo...... 😠 😠 😠 😠 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre