Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
30. máj 2015

@jacka asi pojdeme,ked sa Lucka vyspi...a mozno nie,ideme si grilovat. A zajtra uz nepojdeme nikam. V nedelu je o nicom, ked cestujeme domov. A hlavne vlacik ide len po zimak a Lucka by este na Pusty hrad nevysla ☹

jacka
30. máj 2015

@utka to grilovanie je lepšia.volba..... 🙂 ...sme sli na Sliac....na ihrisko...tam bolo športové podujatie......sa tam vybláznili 🙂 🙂 ..........to je neskutočne teplo 😝 😝 😝

utka
30. máj 2015

@jacka tak sme nakoniec zostali doma. Jedna neterka mala narodky, druhá matutity...oslavili sme,pogrilovali...

jacka
31. máj 2015

@utka no vidíš dobre ste spravili.........určite vám bolo lepšie ako na námestí...... 🙂

denisenko
31. máj 2015

ahojte.... 😉 my sme ešte v piatok večer cestovali k naším do TO.....maminkin druh oslavoval 60tku...tak sobota oslava veliká preveliká...ale bolo super.....dnes sme chceli na polmaraton tu u nás...ale ked sa Denko dozvedel,že sa bežia dve kolá okolo námestia....jeho kategoria...je to niečo vyše 800m...tak to vzdal..... 😀 😀 😀 😀 tú zmrzlinu, čo by bol dostal, som mu kúpila ja.....ale aj tak...nejako soplí....od piatku....zajtra sa neučia, v utorok sa fotia, v štvrtok idú na výlet....aký fajn týžden 😀 😀 😀 😀

denisenko
31. máj 2015

a ešte...som taká smutno...zúfalo....nešťastná?????...ani neviem, ako ten pocit nazvať........ 😠 😠 😠 😠 😠 boli sme celý den s rodinkou...vela ludí, vela detí.....malých....ja viem...ja neporovnávam...ale.....tí, čo nás chvílu sledovali, ma ľutovali, aké ťažké to so Simčom máme.....a to sa správal na jeho pomery veľmi dobre......

....uvidím, čo zmení školka a ak nie....budem musieť riešiť psychologa ...snažím sa tomu vyhnúť ako čert krížu....

jacka
1. jún 2015

ahojte.......

@denisenko vy ste mali super víkend.......ste všetci šli....tatinka máte doma?..............doma máš riadne bežca..... 🙂 ....ale aj moji soplia.........to tak raz zima ...kuirm....raz teplo až velmi...... 😝 😝
podla mna ho školka nezmení......a ak tak v školke bude iný a doma bude taký istý ako býval......prečo sa bojíš psychologa.......ved ti poradí pomože ako ho zvládať......... 🙂 ..........................

denisenko
1. jún 2015

Dobre ranko
Všetkym našim detičkam prajem krasny deň MDD

denisenko
1. jún 2015

@jacka Jani,bojim sa kam ho zaškatulkuje...lebo ono to vyzera na Aspergerov syndrom...ja radsej verim,že z toho vyrastie

jacka
1. jún 2015

@denisenko ....neboj nič 😵 😵 😵 .................................tým ak to má už nič nezmeniš.....a dufajme že to nema a fakt s toho vyrastie,,,,,,,,,............ 😉 ................ale aspon budeš vedieť ako sa k nemu správať .........ale to asi už sama najlepšie vieš čo na neho platí..........len aby si aj učky s ním dali rady...... 😔 .............................................to fakt ma takí správanie ako tam píšu čo si dala link?....

katka1819
1. jún 2015

Ahooooooooooj 🙂 🙂 🙂 u nás ništ nové ...známky sa Peťkovi pomaly uzatvárajú tak má menej učenia ... boli sme oslavovať MDD v Gino Paradise Bešeňová ...že vyskúšame 😉 a veru dobre bolo ani domov nechceli ísť 😅 .cestou domov sme chceli ísť ešte pozrieť Dinosaury čo sú teraz v Tulipe v Martine ,ale nám obaja zaspali v aute od únavy a bolo po Dinosuaroch ...potom boli slzy že prečo sme tam nešli 😝 ...ale však sú tam do konca júna času dosť ... 😉 Matulo má MDD v škôlke v piatok akcia že Havajské leto 😀 tak sa tešíme ... Peťko sa dnes jasné neučil boli celá trieda v kine 🙂 to je život 😵 ..............sme sa s manželom dohodli že ešte toto leto ostanem doma a od septembra do práce 😝 tak si to idem užiť 😅 😅 😅 😀 😉

jacka
2. jún 2015

ahojte............

keby ste vedeli čo sa mi včera stalo......šla som pre Maťka do kina........potom pre Peťka.....s tým že ma Maťko ostal čakať v aute.......vravím mu otvor si dvere .....je tu teplo ak budeš chcieť príd kluce su na sedačke...............zakecala som sa s učkou príde Maťko....pýtam sa....zamkol si ......ano.....daj kluče.......................nemám.............fajne......pýtam sa učky či u nemaju nejaké chlapa čoby mi to otvoril......nie.....dobre....volám mužovi .....30km odnás 😀 😀 zachrán nás...... 😝 😀 .........že pošle niekoho kto nám príde otvoriť auto....tak čkaáme asi pol hodku....prídu mladí fešní...........špagítik v ruke...čáry máry a auto otvorené.....to ho nemusím ani zamkýnať.....načo......že................................... 😠 😠 🙂 😉

katka1819
2. jún 2015

@jacka no hotovo 😀 nabudúce špagátik vo vrecku 😉

letty86
2. jún 2015

ahojte 🙂
mali sme v nedelu prijimanie, tak to mame za sebou, hadajte, ktoré dievčatko bolo uplne najkrajšie 😵 😵 😵 😵 😵 😵
@jacka nech ti tie mnohostvorlistky stastie prinesu 😵 😵 a to auto,, nevadi, ked prisli fesaci, tak je to o.k. 😀 😉
@denisenko ako si vobec prisla na tu dg, len tak, či ti niekto niečo spomenul? drzim palce, aby to bolo o.k.
@katka1819 ja som bola uz davno v Besenovej, ale take paradne to nebolo....teraz to vyzera ako zabery zo zahranicia...parada 😵

letty86
2. jún 2015

@denisenko dodatočne všetko len to naj k meninkam 😵

jacka
2. jún 2015

@letty86 ahoj..
jasné že tvoja bola najkrajšia 😵 😵 😵 😵 ..............
ano ano feši chlapci prišli......tak to mi stačilo dvihlo naladičku....... 😵 😵 😀 😀 😀 😀 😀 pokecali sme nie dlho bo to bolo rýchlo........ 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
2. jún 2015

AHOJte... 😉 😉 😉 😉
@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Tebe určite nebolo do smiechu...ale....dobrééé.....a tie kluče sa našli?...či záhadne zmizli?
@letty86 dakujem.... 😵 😵 😵 tak nejaké fotky hod, nech si očko potešíme...... 😉 😉 😉 😉 😉 ..Simčo...to je nadlho...ale mna to vyčerpáva.... 😔 😔 😔 😔 včera mi rozobral na záhrade pergolu na ruže...akože, ani šroby ho nezastavili..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 už len pozvárať dokopy navždy....... 😝 😝 😝 😝 dnes som mu zobrala notebook a rozprávky, nech mi pri plevaní tolko nečertuje.....som si myslela....pár tlačidiel z klávesnice som hladala po celej záhrade...neviem, ako to vybral..... 😝 😝 😝 😝 😝 achhhhhh...Conan Ničiteľ doslova......

denisenko
2. jún 2015

@katka1819 my sme boli v Bešenovej v zime....bolo super...až na hodinový vresk od Simona...akože.....neriešim, že sa všetci na nás pozerali akoby sme decko drali z kože.... 😝 😝 😝 ale inak je tam super... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 my s Deniskom sme si najviac užívali tie morské vlny......ale Simonko len ten najmenší bazenik a ani sa odtial nepohol.....

katka1819
2. jún 2015

@denisenko Aj moji chlapi len tie vlny najviac 😀 som neverila ...náš Peťko taký strachoprd a nebál sa vôbec ...púšťal sa do nich .... veľká zábava 😉 a samozrejme ja s Matulom v detskom 😀 😀 😀 ke´d už neviem plávať tak sa v detskom vyčiapem 😉 😅 😝 😀

jacka
2. jún 2015

@denisenko kluče boli na sedale ...vodičovom.....teda mojom.......to vtedy mi do smiechu nebolo teraz ......už len mávnem rukou.....len učka bola zvedava že čo a ako........tak nestíhala ako sa dá auto otvoriť bez klučov... 🙂 ..............................jáj ti klávesy.....aj moji rozoberali ked boli menší.........ale naštastie len dnu v dome........ 😀 😀 😀 len neviem či sa všetky našli....sa mi zdá že šípky sme nenašli 😀 😀 😀

leninka75
2. jún 2015

ahojte..ja len na rýchlo zdravím a už tu nie som ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

letty86
2. jún 2015

@leninka75 a kdeze si tak dlho bola, napis nam, ako sa mate 🙂
@denisenko vies co, simco tu pergolu rozobral, sikovník, ale ja ani netusim, co to pergola je 😀 😀 😀 ja teda pogoolim,nech som v obraze 😅
@jacka som tusila, ze fesaci budu ako tak dobra naplast 😅

denisenko
2. jún 2015

@letty86 😀 to je ten obluk na ruže napriklad

letty86
2. jún 2015

@denisenko hned som googlila 😀 , takze uz viem 😉

denisenko
2. jún 2015

Moja vytopena mrkvicka....jupiii...prezila

denisenko
2. jún 2015

A este jedna z oslavy...mamkin druh mal 60

denisenko
2. jún 2015

Jaj,Denko chyba.... A este nase jednoročne dvojky...krsniatka

utka
3. jún 2015

Ahojte.
Aj vy sa tak vytešujete z tepla a slniečka?
Takže Viki je oficiálne prijatý na novú školu. Aj sa teším, aj mám zmiešané pocity...

jacka
3. jún 2015

ahojte..........
@denisenko aké su už dvojičky veliké............ 😵 😵 😵 😵 ......................ste sa mali velku lyžicou ste jedli...mnam mnam.. 🙂 🙂 ......................mrkvičku máš krásnu........ 😵 😵 😵 nám sa po krupoch spamätala..len s uhorkamoi je ho hrozné..len byle ostali....paradajky vrch polámaný.................papriky to hádam prežili už bez ujmy..... 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre