Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
5. feb 2016

@jacka ...myslíš tie ručné práce?.....

jacka
5. feb 2016

@leninka75 😀 😀

jacka
5. feb 2016

@leninka75 ano ruce prace..... 😵 😵 😵

jacka
5. feb 2016

@leninka75 matko tu ma spoluziacku........jej mama robi na urade.....vravim mu....opytaj sa jej kedy chodi domov jej mamina.....tak prvy den......odpoved...maminka nie je doma......druhy den odpoved....asi vecer..........

jacka
5. feb 2016

@leninka75 tak dik....aspon viem ze mi treba hybat sa 😀 😀 😀 😀 ........

leninka75
5. feb 2016

@jacka ...joooj to ja mám všeličo rozrobené 😀 😀 😀 😀 😀 .......košík z papierových roliek mám rozpletený........kyticu z látkových ruží nemám dorobenú.......chcela som ešte pár korálkových hviezd dorobiť.....obrúsky mám rozvyšívané ....mám pripravené ratanové srdiečka na ozdobenie .....ešte mám pokraččovať?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
5. feb 2016

@jacka .....fíha to už si vodí domov baby? 😀 😀 😀 😀 😀 ...ešte že ich máš pod dohľadom 😀 😀 😀 😀 😀 ..............
,....ale teraz vážne, malá je od vás?

jacka
5. feb 2016

@leninka75 moje nervy....ty si aka sikovnica......som to citala s otvorenou hubou 😀 😀 😉 😉 😉 ......klobuk dole 😵 😵 😵 😵

jacka
5. feb 2016

@leninka75 nie nevodi...cosi on sa s babami nehra.......to v skole sa jej mal spytat aby som tam xkrat nebehala.......nezeby byvala daleko asi 4dom nad nami......ale vies ten pohyb 😀 😲 😀 😀 bolestivy 😀 😀 😀

leninka75
5. feb 2016

@jacka ..juj len keby toho času bolo viac ☹ ☹ ☹ ☹ ...som rada, že porobím potrebné veci, pohrám sa s babami a som KO 😝 😝 😝 😝 😝

leninka75
5. feb 2016

@jacka ..a to býva malá každý deň u vás kým neprídu rodičia? 😨

jacka
5. feb 2016

@leninka75 zachvilu jar.....a casu bude este menej.........a to kedy to vsetko stihas?

jacka
5. feb 2016

@leninka75 nie ...chodi do klubu......ja som s nou vobe neni......len som potrebovala vediet kedy chodi jej mama domov

leninka75
5. feb 2016

@jacka ..praveže nestíham ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ .......ale dôchodok to istí 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
5. feb 2016

@jacka ..aha už som v obraze 🙂

jacka
5. feb 2016

@leninka75 och to si este pockas...ak sa dockas 😉

jacka
5. feb 2016

@leninka75 to bude tym piatkom 😉

leninka75
5. feb 2016

@jacka ..ja som optimista verím, že sa dočkám 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .......................mala som byť policajtka už by som šunky váľala za štátne 😀 😀 😀 😀 😀 ....ale ešte je tu šanca stať sa poslankyňou NR SR a to je véééľmi podobné 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
5. feb 2016

@leninka75 citala si..Haverl ten herce umrel....

jacka
5. feb 2016

@leninka75 pocuj pani poslakyna....vela ludi by ta nemalo rado 😲 😀 😀

leninka75
5. feb 2016

@jacka ....veru čítala...smutné ☹ ...mala som ho rada....

leninka75
5. feb 2016

@jacka ....v podstate len celé Slovensko 😀 😀 😀 😀 😀 ................tak čo teraz??....zlatokopkou sa už nestanem, keďže som prisahala zákonitému 😀 😀 😀 😀 😀 ...

jacka
5. feb 2016

@leninka75 uz takych hercov nebude

jacka
5. feb 2016

@leninka75 hej len to mas stastie 😀 .......ale ved to nevadi ci 😀 😀 😀 😉 😉

leninka75
5. feb 2016

@jacka ............nevadí jasné 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .................

leninka75
5. feb 2016

@jacka ... lúčim sa idem skôr z práce.....konečne sme trošku viac pokecali 😵 😵 😵 😵 😵....pekný víkend, pa, pa

jacka
5. feb 2016

@leninka75 pa aj vam pekny vikendik

utka
5. feb 2016

Ahojte...
@leninka75 neda sa mi to otvorit,ta stranka.
Deti zo skoly boli dnes polizit a ja som bola zatial pozriet v praci. Uz sa na mna tesia.
A deti uz idu bud.tyzden do skoly,ale len do 16-tej...niektori ucitelia este zostavaju v strajku...

jacka
8. feb 2016

ahojte.....

@utka jej parada 😵 😵 .......ale mna by tam nik nedostal 😀 ........a kedy pojdeš do roboty?
@leninka75 ako ste vikendovali 😵

leninka75
8. feb 2016

ahojte.............

@jacka ..klasika 😀 😀 😀 😀 ...plus nejaké návštevy.......a vy ??? 🙂

@utka ...paráda!!! 😵 😵 😵 ...Viki si užil lezenie??....nebál sa?.......ten link bol na slané torty....skús naťukať ručne www.artmama.sme.sk .....potom si otvor sekciu POSTUPY a v nej VŠETKO OSTATNÉ 🙂 🙂 🙂 🙂..

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre