Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
18. mar 2016

ahoooj 😎 😎
@leninka75 ano krasne je 😎 😎 😎 ..............no neviem kde bývaju školy v prirode...... ☹ ........................plan ten už viem týžden......striga

leninka75
18. mar 2016

@jacka .... a darčeky máš?? 😀 😀 😀 😉 😉 😉

jacka
18. mar 2016

@leninka75 hej seba 😀 😀 😀 😀

jacka
21. mar 2016

Ahojte.... 😵 😵

leninka75
21. mar 2016

Ahojte......

@jacka ..no daj .....čo bolo??? 😀 😀 😀 😀

jacka
21. mar 2016

@leninka75 ani se neptej...devenko.........ked som to napisala sestre tak mi vrvai ...mas dve usi...... 😉 ...tak som sa upokojila..........
vy ste ako víkendovali? co noveho .............................Peťulo ide na zapis okolo 15 aprila......si rata dni 😵 😵 😵..............Maťko ide na futbalovy turnaj........ten sa nevie dočkať.... 😀 😀...inac nic .......oktrem ten studenej zimy co sa vratila.....blee

utka
21. mar 2016

Ahojte...

leninka75
22. mar 2016

ahojte............to je za počasie 😝 😝 😝 😝 ...vraj Veľká noc má byť teplučká 😵 .....dúfam, že sa to nezmení....

@jacka ...som zvedavá ako sa Peťkovi bude v škole páčiť!! 🙂 .............Maťko je taký športovec??.....chodí aj na futbalový krúžok?.....

leninka75
22. mar 2016

@utka ..len tak stručne? 😨 ...už ste zdraví?? ..............

jacka
22. mar 2016

ahojte
@leninka75 som zvedko dokedy mu to vydrzi 😀 😀 ........Maťko v škole chodi na futbal...
ti poviem že sa riadne ochadlilo... 😝 😝 ....fuj ten vetrisko studený... 🙄 ...........................................a vy ako.....?.....idete aj niekam na velku noc.... 😉

jacka
22. mar 2016

@utka vy co mate nove?

leninka75
22. mar 2016

@jacka ..............v škôlke mali ísť dnes vynášať Morenu, tak som zvedavá či pôjdu lebo vonku je ako píšeš...hnus 😝 😝 😝 😝 ............................len doma budeme, užívať si slniečko 😎 😎 😎 😎 ...teda aspoň dúfam.......ale pohrávam sa s myšlienkou ísť na Čachtický hrad 😔 ...................uvidíme či stihneme lebo muž má meniny a aj moja teta, takže budú návštevy......vy niečo plánujete? 😉

jacka
22. mar 2016

@leninka75 dnes v tomto hnuse?....tiež si mohli vybrať lepšie pocasie.... ☹ ...............dufam že to slniečko bude,,,,,lebo totok....škoda slov.... ☹ ....................chcete sa íst potárať?.... 🙂 ..........my nikde v pondelok budem chodiť na výžery 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

utka
22. mar 2016

Ahojte
Viki je uz zdravy. Cez vikend bol chory manzel,ale uz je mu lepsie a je v praci. Ja som bola v piatok na stomatochirurgii trhat zub. Dnes som bola s Vikim na celustnej ortopedii,bude nosit strojcek. Inac nic nove...

leninka75
23. mar 2016

ahojte ...konečnéééééééééééé 😎 😎 😎 😎 😎 😎

@jacka ....u nás bolo včera slniečko, síce pomerne chladno, ale pekne...takže decká si Morenu užili 🙂 ........no uvidím ako dopadne Veľká noc lebo muž má naplánované aj nejaké práce....budeme riešiť za pochodu 🙂 🙂 🙂 🙂 ......................veru veru výžery 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .............už sa teším 😀 😀 😀 😀 😀 ....čo dobré ideš piecť?

@utka ....no už snáď tie choroby pôjdu do kelu .....bolel ťa zub?... ☹ ..........vy čo idete cez Veľkú noc? 🙂

utka
23. mar 2016

Ahojte.
@leninka75 nebolel ma, ale mala som ho dlho otvoreny. Vzdy ked mi ho zubar zavlozkoval, vtedy rozbolel...a uz nevedel co s nim.
My ideme zajtra ku svokrovcom, v piatok ku nasim a v nedelu domov

jacka
23. mar 2016

Ahojte....
@leninka75 tu nie je slniecko ☹ .....ale zato uz mame piatok 😀.........ja len metrovy....nejak to nejdem prehanat....dost ma je 😀 ......a ty uz isto neco mas ze.... 😵

@utka jeda zuby...ach ☹ ........zato moj uz dva tyzdne ma smrtelnu chorobu....soplik 😀 .....to nic nepocuvam iba ako mu je na h...no 😠 ... 😝 😀

jacka
23. mar 2016

@utka vy idete riadne pobehat...... 🙂 .........ktory zub....stolicka?

utka
23. mar 2016

@jacka behat...ako kazdy rok 😉. Vsak od svokrovcov k nasim je to cca 60km, tak pohoda. Hej, stolicka, 6.vpravo hore.

leninka75
24. mar 2016

ahojte.................. 😉 😉 😉 😉 😉

@jacka ...pošlem ti môjho muža na metrák 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....čo si ešte nemám nič upečené...ale dnes chcem urobiť barana, zajtra marlenku tú ľúbia hlavne baby a muž si rozkázal trasenú tortu.....

@utka ..no jo zuby sú potvora 😝 😝 😝 😝 😝 ......dobre sa ti to hojí?.........juj vám to voľno rýchlo ubehne 😉

utka
24. mar 2016

Ahojteeee...
@leninka75 na prekvapenie dobre sa to hoji. Dokonca to ani nekrvacalo, co som sa bala kvoli tym mojim dostickam. A na to, ako my to musel cele rozvrtat a povyberat po kuskoch, tak ma to potom vobec ani nebolelo. Muz povedal,ze som terminator 😀

leninka75
24. mar 2016

@utka ...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......terminátor 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....si môžeš dať nový nick 😀 😀 😀 😀

leninka75
24. mar 2016

...dievčatá...príjemné slnečné sviatky Vám prajem!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😎 😎 😎 😎 .....pa, pa v stredu 😉

utka
24. mar 2016

@leninka75 porozmyslam nad nickom 😀.
Pekne sviatky teda vsetkym 😉

jacka
24. mar 2016

ahojte...

jacka
24. mar 2016

@leninka75 posli ...pojde do rady...ak mu ostane.....deti boli schopne zjesť na posedenie celý 😕 😀 😀 ............ty ideš riadne vypekať.......mnam... 🙂
@utka hlavne že je dobre zo zubom.....nič horšie hadam ani nie ako bolavy zub.,..brr....
.
som bola s detmi v obchode.....to je neskutočne..koniec sveta.....ach...totok vediať nejdem nikam.... 😠 😠

krasne velkonocne sviatky.... 😵

katka1819
25. mar 2016

Ahoooooooj kočky 😉 🙂 😀 😝
Teda som si nikdy nemyslela koľko sladkých vôd a minerálky môžu ľudia vypiť počas Veľkonočných sviatkov ...taká som dorobená že až od rána 6 hodky som len vykladala a dokladala ani do pokladne som sa nedostala ... my máme doma výbornú vodu z vodovodu a sirupček k tomu domáci najlapší sem tam kupuvaný a to nám stačí ...príležitostne kúpime colu alebo inú sladkú vodu ...ale to čo sa dnes a včera robilo u nás v jednote to je des ..............................................ááááááá inak sa máme dobre ...zdravý sme teda je všetko super 🙂 ja nejdem ani vypekať veľa, moji chlapci si vyprosili len veľkonočné mufinky ...aj tak som stále v práci sviatok nesviatok ...voľno máme len v nedeľu a pondelok a pondelok je u nás masaker ...naši chlapi si šibačky patrične užívajú 🙄 🙄 🙄 a ja to neznášam z celej duše to olievanie ľadovkou 😠 rozmýšľam že sa zamknem a hotovo ... nech sú všetci nahnevaný koľko chcú 😝 ...takže si to voľno ani nejako neužijem ...

katka1819
25. mar 2016

Pekné veľkonočné sviatky prajem všetkým 🙂 🙂 🙂

jacka
30. mar 2016

ahojte....
ako ste sviatkovali? 🙂

leninka75
30. mar 2016

ahojte.................

@jacka .....nooo najskôr pracovne a nasrato na počasie 😀 😀 😀 😀 😀 ......ale potom to už bolo super 😵...šibačka a polievačka len tak decentne 😀 😀 😀 😀 😀.... v pondelok sme boli na Javorníkoch ......muž babám už nahodil trampolínu, takže im iné ku šťastiu nechýbalo 🙂 🙂 🙂 🙂 .... a vy ako??

@katka1819 ....v tých obchodoch je to čistý des 😝 😝 😝 😝 ........ľudia vozili plné koše...koniec sveta!!! 😝 😝 😝 😝 😝 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre