Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
22. jún 2016

@jacka ......v Čachticiach bolo fajne 😵 😵 😵 😵 ...........naposledy sme tam boli hádam pred 15 rokmi...vtedy to bola, že fakt zrúcanina....teraz zrekonštruované so sprievodcom.....rodinné vstupné 5 E......oplatí sa ísť pozrieť....potom sme ešte boli pozrieť čachtické podzemie ...tiež celkom zaujímavé....

leninka75
23. jún 2016

ahojte ................. 😎 😎 😎 😎 😎 😎 ...pripeká nám pripeká 😵 😵 😵 😵 😵

..decko sa mi včera vrátilo maximálne spokojné z výletu do BA 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
23. jún 2016

ahooj...
@leninka75 tak ti bolo dobre v bazene...už ste zahajili sezonu? 😎 😎 😎 .................tak k strige ideme buduci týžden....vraj sa tak rozhodol.......a ja mu skoda mohla som maž už tuto povinnu navstevu za sebou 😝 😝 ................neda nepochodia.....to 😠 😠 😠

jacka
23. jún 2016

@leninka75 fakt tak to ich musim nahovorit do tych Cachtic..... 🙂 😵 😵
pripeka?....coby už je so mna skvarka 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ....................si sa nepochvalila že pojde do BA......co tam kukali?

jacka
23. jún 2016

@leninka75 pre teba....

utka
23. jún 2016

Ahojte...
Baby, ak vas mozem poprosit o like...dakujem. https://m.facebook.com/photo.php?fbid=898869406...

jacka
27. jún 2016

ahojte.... 😎 😎

@leninka75 sa tesis ze ..ked je taktato horucost... 🙂 😵 ...................

leninka75
27. jún 2016

ahojte...............a už je po teple ☹ ☹ ☹ ☹

@jacka ....jasné 3 kusy v bazéne a ja vo vlastnej šťave 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 .............v piatok som bola služobne v Zlíne..no čo ti poviem..užila som si..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .............
............vy ste už dali bazén?

leninka75
27. jún 2016

@jacka ......Lilka v BA mali bohatý program...najskôr ZOO, potom mali ísť do prírodovedného múzea, to ale nestihli....a mali dohodnutú besedu s Feldekom a ešte sa trochu prešli po starom meste....Lilča prišla maxi nadšená 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
27. jún 2016

@jacka ..vatu už má muž všade popchatú?

leninka75
27. jún 2016

@utka .."lajknuté" 🙂 🙂 🙂 ..................to je nejaká súťaž?

utka
27. jún 2016

@leninka75 dakujeme...hej, súťaž, ale do včera to platilo...ale v pohodeee...

jacka
27. jún 2016

@utka tak aj ja som neskoro?....rano som dala..... ☹ ☹

jacka
27. jún 2016

@leninka75 bazen......este robi podium..... 😀 😀 hadam sa aj dockam.,....skor ako pride jesen...... 😀 😀 😀 ......deti som spliechala hadicou 😀 😀 .....aspon s toho mali radost.........to mali riadny program....... 🙂 😵 😵 ..........verim že bola spokojna 😵 😵 😵 😵 ................vatu ma už popachatu....este tu konstrukciu....a sadros.......a potom este do toho vopcha zas vatu........dufam že to to zrozumitelne napisala 😉 .........................vy ked ste sli do Cachtic tak ste muslei inde parkovať.....a cesta do hradu bola aka..... 😵 😵 😵

leninka75
27. jún 2016

@jacka ...poznám zatepľovanie 😉 😉 😉 😉 😉 ...tiež sme to tak absolvovali 😝 ...a teraz baby radšej s nami v spálni 😅 😅 😅 😅 😅
.....keby ste parkovali v Čachticiach pri kostole, tak na hrad je to cca 2 km po asfaltke, ale dá sa autom ísť po tej asfaltke (taká fest úzka 😀) ešte asi 1 km a potom sa dá auto odparkovať (pýtajú 1 E za parkovanie)....potom je to cca 1 km zasa po tej asfaltke ku hradu...... 🙂 🙂 😉 😉 😉 ...........okolo cesty sú porobené lavičky, tak sa dá posedieť, oddýchnuť....mne sa to páčilo 🙂 ...hodne ľudí tam chodilo aj na bicykloch, ale to by som nedala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ........plánuješ program na prázdniny?? 😉

jacka
28. jún 2016

ahoj..... 😎 😎

@leninka75 toho sa aj ja bojim že budu pricucnuty pri nas 😀 😀 😀 😀 ............
ja by som sa rada presla...ak je tam pekne.......citala som že je uzka cesta......a vela cyklistou tam je............planujem...pomalicky.......este nam chbaju tri jaskyne a mae vsetky...a este tu novu neviem ci otvorili už......... 🙂 🙂 ........to podzemnie je niekde blizko toho hradu?

leninka75
30. jún 2016

ahojte............juj posledný deň v škole 😵 😵 😵 😵 😵

@jacka .....ja osobne sa radšej prechádzam po lesných cestách 😉 ..po asfaltke to je také bežné...ale každý to rád inak 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .......prechádzka je to v celku príjemná...nepraží na hlavu... 🙂 .......podzemie je nad kostolom cca 400 m ......a ešte asi 4 km od Čachtíc v Podolí je park miniatúr....len taký tip keď tam už budete 😉 ......
.......akú novú jaskyňu mali otvárať?

leninka75
1. júl 2016

ahojte...no aké boli vysvečká??? 😵 😵 😵 😵 😵 😵

@jacka ..dovolím si už dnes zablahoželať Maťkovi, našej druhej desaťročke 😵 😵 😵......všetko dobré prajem, pevné zdravíčko, veľa radosti, šťastia, radosti, lásky...cmuuk!!! 😵 😵 😵 😵
....zajtra totiž odchádzame na dovolenku 😉 😉 😉 😉...takže tu dva týždne nebudem ☹

leninka75
1. júl 2016

@jacka ..vidím ťa 😉

jacka
1. júl 2016

ahoj.... 😎 😎

@leninka75 ved to že asfalt je vsade..... 😝 .....ved uvidim ako to tam bude... 🙂 ...............vies co neviem tu jaskynu najst....ale v zime som citala žeby mali spristupnit......skoda že som to neulozila 🙂 .........vy idete ako prazdninovat?

leninka75
1. júl 2016

@jacka ...no prázdniny....teraz 10 dní v Chorvátsku..a potom sa bude improvizovať podľa počasia....baby majú dohodnuté s mojimi tetami nejaké prázdninové pobyty 😀 😀 😀 😀 😀......ak nebude príliš horúco rada by som išla na Súľovský a Litavský hrad 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂....a potom ešte posledný prázdninový týždeň ideme do Zakopaného do PL.....
....vy ako??,....máte nejaké plány?.....čo tie Tatry? 🙂
....aké bolo vysvečko? 🙂

jacka
1. júl 2016

@leninka75 ach to mate riadny program 😵 😵 😵 .............................som zvedko ako my dopadneme ja neplanujem riadne anic...len tak po troche.......bo striga zavola a letíííííme 😝 ............................Dakujem za MAtula...ach uz 10 rokov 😢 😢 😢 😢 😉 😉

jacka
1. júl 2016

@leninka75 tak si užite dovolenku.......riadne sa oddychnite.....asi tu nik nebude a sama si nemusim este som na tom nie tak zle 😀 😀

leninka75
1. júl 2016

@jacka ..díki Jani 🙂 .....som otravná, ale aké bolo vysvečko? 😉 😉 😉 😉 😉

leninka75
1. júl 2016

@jacka ....juj tak nech ten víkend rýchlo ubehne 🙂 ...drž sa!!! 🙂 ....
....ja si myslím, že sa nič nestane keď pokecáš aj sama so sebou 😀 😀 😀 😀 😀 ............aspoň to tu bude š udržiavať 😉 😉 😉 😉

pa, pa!

jacka
1. júl 2016

@leninka75 ach zabudal som napisat....vysvedcko OK.... 🙂 ,,,predpokladam že aj u vas.... 😉 🙂

katka1819
1. júl 2016

Ahooooooooooooooooooj 😎 😀 😎 😀 😎 😀 😎
budúci víkend sme v Tatrách ... nejdete niekto náhodou tiež aby sme nepremeškali stretko ako ja naposledy s Ivetkou obe v jeden deň s rodinkami v Bojniciach a ništ nezavadili sme o seba 😝 😉 😀

katka1819
1. júl 2016

boli sme kuknúť Zoo v Košiciach a Dóm Sv. Alžbety ...nestihli sme botanickú záhradu tak niekedy inokedy zase 😅

utka
1. júl 2016

Ahojte...
Aj u nas vysvečko super.
Tak si uzivajte leto. Aj ja si budem naplno, po lete uz do prace ☹

jacka
8. júl 2016

ahoj...
@utka tak si dovolenku este riadne vychutnaj 😵 😵 😵 .....blahozelam k vysvedcku 🙂 🙂

Maťko uspesne zaockovany bez priznakov 🙂 🙂 🙂 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre