Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
12. mar 2018

@leninka75 ahoj
no u nas ani ni....v matkovej tr je jedna mama...co v kuse vykrikuje....furt sa vypituje..na nerv s nou...chuda ucka ....co jej musi na hluposti odpovedat😝...................aj moj sa chysta.....ale pockam pokial bude lepsie pocasie......na aku farbu idete dat izbicku?

jacka
13. mar 2018

@jacka ahoj.....
Pre pana krala to aka hrubka tam je🙈😠
Som bola vcera ko...tak ma hlava bolela ze ani normalny krok.......o pocasi ani nehovorim to ako na jar.....vietor slnko dazd......som mala pocit ze aj blesky pridu..... a nic👎.....

jacka
13. mar 2018

Ako inac aj ja sama sebe pisem.....ved preco nie 🙈

leninka75
13. mar 2018

@jacka ..Ahoj....vitaj v klube 😂.....to aj ja bežne robím, však s kým si najlepšie pokecám sama so sebou...zvyčajne si neprotirečím, tak sa ani nepohádam 😂...........
.........to je presne to čo robí rodičká zábavnými 😉........
...Karolínka si vybrala modro-fialovú.....a okolo písacieho stola sme jej nalepili takú farebnú tapetu čo vyzerá ako plo...
...a včera sme kúpili do spálne sivú a modro-zelenú...boli v OBI za polovicu
...inak včera bola tu v ZA parádna búrka......tá by sa ti páčila 😉

jacka
14. mar 2018

@leninka75 ahoj
ved ja viem....😝😀........ved ked nas tu je tak malo tak aspon sama so sebou hodim rec........a mozem sa aj pohadat😀😀😀
a to uz mate vymalovane?.....mozes mi poslat fotocku?.......
ja milujem burky❤😍.......asi sa ku vam prestahujem.......tu rano taka hmla ako v anglicku...hnus.....a kosa.....
ako ide babam skola?

leninka75
15. mar 2018

@jacka ...ahoj... ja ešte občas diskutujem s mačkou 🙂........zatiaľ je hotová len Lilkina izba....cez týždeň na to nemáme čas, len cez víkendy.....
.......aaale Laurinka super....Karolínka v podstate tiež sa nemôžem sťažovať...jediné, kde robí mega chyby sú diktáty..taká pikoška zo včera napísala slovo "higiéna" 😂........alebo, že "vydieť" a iné chuťovky.......takže z diktátov nič moc....u vás ako? 😉

jacka
15. mar 2018

@leninka75 s mackou😨😀😝.....juj 😂
diktaty to su jedna obrovska kapitola......👎.......sa teraz ucili o riekach....ze do Vahu sa vlieva Yusuca.....a ja mu taka na Sk neexistuje....si ho mala vidiet ako ma presviedcal o opaku........este ze na uja gugla sa da spolahnut😝........dnes sme boli u zubarky.....posledny zub von a teraz rozmyslam ze som sa mala daco opytat ......len neviem co👎

jacka
16. mar 2018

@leninka75 ahoj
A dnes nezaprsi a nezaprsi😝.....to bude nadhera zas vsade kaluze blato..parada toto👎

leninka75
16. mar 2018

@jacka ahoj............Maťko je objaviteľ 😂........a hlavička ako?...nebolí?....
.....Karolínka včera doniesla papier, že v nedeľu o 10:00 je súťažná výstava ich výtvarných prác na tému les, zvieratká, poľovníctvo....tak sa "teším" 😠, že lepší čas ani nemohli vymyslieť.....
....hnusne je veru, už sme mali celkom fajn suchý dvor, a teraz zasa chodím do roboty jak prasiatko....😒.......

jacka
19. mar 2018

@leninka75 ahoj
ako dopadla sutaz?.........juj izbicky krasne.....😍..........................no mam pocit ze toto pocasie je dake nekonecne👎........ty ako robis cez velku noc?....mas aj dovolenku....?

leninka75
20. mar 2018

@jacka ,....ahoj..ďakujem 🙂..........nakoniec tá súťaž ani nebola súťaž...poľovníci dali pre dve deti nejaké ceny a pre ostatné pero...celé to bolo divné...som mala pocit, že učky tie dve ceny vydrankali.....
...29.3. čo je štvrtok ešte idem do roboty, ale potom v utorok 3.4. si asi vezmem voľno....vy idete niekam?......

jacka
20. mar 2018

@leninka75 ahoj
pekne to odflakli.....len co je pravda..smutne
tak budes mat predlzeny vikend aj sa niekam chystate?.....my nikam......urobime papucovu kulturu..............pred chvilou sa tu certi zenili....sneh....vietor....zima.....koniec

jacka
22. mar 2018

ahoj

@leninka75 dockali sme sa🌞🌞...aj ked chaldno..ale aspon naladicka 😍
vcera sa 2st neucil..mali monitor....dnes sa zac neucia...sli zas niekam......Petko nestastny ze aj on chce byt na druhom stupni....

leninka75
22. mar 2018

@jacka Ahoj jani...... 😎...juj teším sa, až na tú kosu 😠.....zasa som vytiahla taký hrubizný šál čo volám deka 😀.........u nás je to rovnaké ..tiež bola včera Karolínka doma a krpatá sa odúvala, že musí do školy...😀.....už neviem čo s Karolínou, v poslednej dome často fyzicky ubližuje a už neviem ako ešte mám vysvetľovať, že to čo robí nie je dobré 😢.....

jacka
23. mar 2018

@leninka75 ahoj
veru rano je poriadna kosa...ale poobede..paradicka....vcera sme sa opreli o strom tak sikom rastie a sme sa opalovlai..to ti bol veget.....juj...😍.......a co jej robi?.....vies aj moji su v kuse v sebe....vraj ich mam tak nechat bo chlapci....aj si sa s nou o tom rozpravala?.....
co idete cez vikend ..pekne hlasia........my budem doma bo muz ma dve smrtelne choroboby....tak dufam ze to tento vikend prezije 😝

leninka75
26. mar 2018

@jacka ..ahoj.....juj sobota bola nádherná, len som musela robiť poriadky s novými susedmi...kúpili starú haraburdu a silno chceli staré rárohy spáliť medzi domami.....ešte doobeda si hovorím , že OK však hádam okolo beda skončia....však potom teda vyvesím prádlo von, vyhodím baby na dvor a rýchlo si upracem.....kukám okolo jednej, že fajn zdá sa, že skončili...prádlo, deti šup von....v tú ranu začali nosiť ďalšie haraburdy, všade dym, sadze...tak som ich poprosila, že už toho bolo dosť mám deti vonku a nebudú predsa dýchať sadze.....ignorácia...tak som pritvrdila, že porušujú zákon a zavolám políciu.....ešte na truc hodili jednu stoličku, ale potom prestali...našťastie....už sa teším do budúcna 😠☹😒😨........
.....no vie sáču sa, kváču za vlasy, búchajú sa a tak.....stále dokolečka rozprávam....ale mám pocit, že do dutého hrnca 😝
.....čo tvoj muž, žije??....😂😂😂

jacka
26. mar 2018

@leninka75 ahoj
fuha veslo mas ...taky susedia na nezaplatenie....len aby ti to este vyzrat nedali....brr
mam pocit ze aj nam nasi zbytocne rozpravali...aj tak sme neprestali.....zato je to krute na to sa pozerat.....moji ked sa pobili ....tak som ich dala klacat na kolena....pol hodku....na druhy den znova....
skoro neprezil...ale nie z choroby....zo mna....to des...tu ma boli tam ma picha...nevidis aky som chory......jeeda.....asi to aj matko od necho pochytil..nejak sa mu nadcha pusta......esteze je kratky tyzden ....doliecim ho.......vy ako s chorobami?

leninka75
28. mar 2018

@jacka ..Ahoj...no s tým počítam, že bude odveta 😎......
....baby sú obe sopľavé.....ešte že už budú doma a snáď to nejako vyliečime...
....už si niečo piekla?...

jacka
29. mar 2018

@leninka75 ahoj

jacka
29. mar 2018

@leninka75 omylom som odoslala
Veru aj moji sa hadam daju do poriadku....len pocasie k tomu nepridava....nepiekla...uzcdruhy den ledva zijem ....hlavu mi ide rozdrapit
Tak od susedov pomsta bude sladka😎

leninka75
3. apr 2018

@jacka Ahoj jani.....ako po šibačke? 😉......je ti už lepšie?.....to mávaš nejako často v poslednej dobe také hlavy bolenie ☹.....boli ste len doma?....

jacka
3. apr 2018

@leninka75 ahoj
hej zvyknem sa tak na jar vytrapit.......som v nedelu piekla kolacik nech aspon deti maju....roladu s kakovym kremom......este som stihla aj kapustnicu uvarit.....ale aj tak mi tie dva dni chybaju.........deti boli u susdov..tu tu nas...potom sme sli k nasim a tot vsio......aa muz dnes do roboty...deti su vonku ....tolko tich zrazu😝...................vy ste ako svaitkovai?.....co si piekla?

jacka
4. apr 2018

@leninka75 ahoj
dnes sa nikomu nechcelo.....este mi Matko vravi ze mu mam napisat ospravedlnenku.........vcera vonku krasne....konecne🌞

leninka75
6. apr 2018

@jacka Ahoj......a písala si ospravedlnenku? 😉........my sme boli včera na kontrole na kardio....tak najbližšie až o tri roky...🙂......pustila som sa do prania zimných vecí, tak dúfam, že už bude len teplo 😎......
...mala som upečené rolády - orechovú a čokoládovú a linecké a barančeka 🙂
....a tebe už je lepšie?...

jacka
6. apr 2018

@leninka75 ahoj
no jasne.....ze mlademu muzovi sa nechce do skoly...😅😝..........ja uz som poprala..aj topky umyla.....a o tejto zime nechcem ani uz pocut.....bo pochybujem ze bola..........tak ty si riadne napiekla..............ja ti ani neviem ....kazdy den ma hlava pobolieva....uz to ani nikomu nepoviem lebo ma furt k dr posielaju......................................ako idete vikendovat?.......ja by som si chcele kvietky posadit teda cibulky...uvidm ako bude bo tu taka mokra zem v kuse....ani polievat netreba😒

leninka75
9. apr 2018

@jacka ..Ahoj...my to máme podelené...Karolínka nikdy nefrflala, že nechce ísť do školy..zato Laurinka už v nedeľu večer pindá, že jej sa nechce 🙂......si šikovnica, keď už máš zimné veci spratané 🙂...jaj kde sú tie časy, keď som všetko v pohode stíhala😢....
..... a prečo nechceš ísť k Dr.?.....máš strach?....
....my sme víkendovali v trojici - dámska jazda 😉...muža mám zasa v Kórei....rozmýšľam, či ho tam nepresťahujem 😂.....

jacka
9. apr 2018

@leninka75 ahoj
Vies ze ani Matko nefrflal..neviem co to v poslednej dobe vymysla.....no a s Petkom jedna horza rano...vyzera akoby som ho posielala do koncentraku🙄.................a do rana vzdy v pon pride za mnou do spalni.....a cely tyz je zas klud.....................lebo moji sa uz topili v zimny bndach tak tam len tak viseli.....a matko uz dnes kratky rukav nahodil....bo vsetci tak aj ja🙈huhu haha😕.............................ako ste vikdovali....isto bol aj u vas vetrisko...sa niked ani ist nedalo....tak my peken doma....😕.......................zeby si tam dal prechodny pobyt😇😝😀

jacka
10. apr 2018

@leninka75 ahoj
teda vcera vonku leto.....deti v izbach 23 st....som ani netusila ze to slnko to tam tak vyhreje........Petko ide 30.4 cely tyzden do skoly v prirode......pri Matkovi sme platili 80 teraz 100e....uzas totok......len nech im vyjde pocasie ked sa teraz blazni😝

leninka75
10. apr 2018

@jacka ..ahoj......no máš to miláčikov-maznáčikov ešte 😍......ešte si ich uži.....potom ti ich nejaká pipka uchmatne ☹.......aj Maťkovi je stále teplo?....som myslela, že Karolínke už pošibkáva lebo to nepočujem nič iné len je mi horko...a tričko s krátkym niekedy aj cez zimu dávala do školy...žeby hormóny? 😲........
....u nás tiež dulo...v sobotu boli baby skoro celý deň vonku a ja som si v kľude upratala a v nedeľu sme boli plávať a na pizzu 🙂

leninka75
10. apr 2018

@jacka ..sa nepredbiehaj 😒

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre