Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
10. apr 2018

@jacka ...áno včera bolo úžasne 😎......prvý večer čo sme nazakurovali 🙂......a štát už neprispieva na tieto školy v prírode?......kam idú?...

jacka
10. apr 2018

@leninka75 jaa cosi....😇

jacka
10. apr 2018

@leninka75 veru maznak je ten posledny....kade chodi tade ma lubi....len ako dlho mu to vydrzi........ha..pipku.....tak ta sa ma na co tesit..ti poviem😂...................vies ze aj Matko ....v kuse mu je teplo.....v zime okno otvorene a keby som ho nesla v noci kuk tak spi do rana s nim....aj na gastre som spomenula...tak vzala na stitnu....ale vsetko ok.......a mam pocit ze ochvilu ma dorastie....jaaj kam sa tak ponahla😨
tak si mala super vikend👍..my sme na plaovske neboli boli tam pretekty bola pre verejnost zatvorena😒

jacka
10. apr 2018

@leninka75 no ja som musle prekurit ..som zabudla zapnut bojler......to zas bolo somrania ze bude teplo....................idu do Sebechlieb-..tam aj Matko bol.....
http://wp.sebechleby.eu/
vyzera to tak ze stat hodil bobka na to🙊🙉🙈

jacka
11. apr 2018

@jacka ahoj🌞

leninka75
11. apr 2018

@jacka ..Ahoj.....spala by som jak bábatko 😔......spala som nejaké 4 hoďky.....a to je ešte len streda......už som zasa v koncoch v varením....neviem čo ....ty čo máš dnes uvarené?...

jacka
11. apr 2018

@leninka75 ja som francuzku pol len zeleninu som musela rozmixovat a hodila do toho halusky a francuzke zemiaky...musela som bieco rychlo lebo som sla na urad a k dr kvoli skole prirode......inac ja som uz tiez v koncoch s varenim😡

leninka75
12. apr 2018

@jacka ..ahoj....halušky?....a už ich vieš robiť? 🙂....si na ne nadávala, že sa ti rozvárajú 😉.....ja som nakoniec urobila žemľovku, potrebovala som spotrebovať rožky......aj keď sladké jedlá má rada len Laurinka...nuž ale nedá sa vyhovieť obom naraz 🙂........tak by som išla z roboty het..vonku je nádherne 😎.....

jacka
12. apr 2018

@leninka75 cosi to len halusky s mukou krupicou a vajcom......taketo nemam odvahu urobit...sa bojim ako cert kriza... ale aku mas fajnu pamat..veru neviem ich robit.....mna zemlovka draho vyjde tak ju robim len vynimocne.....tiez to poznam jeden nezje to druhy hento😬.....sa mi zda ze ba zacitok aprila 26st dooost sa bojim co bude v lete...blee😣😜

leninka75
13. apr 2018

@jacka ..ahoj...noo zapamätala som si lebo sme sa o tom viackrát bavili 🙂......
....veru zo zimných búnd rovno do kraťasov .....teplo mám rada, ale aj takú klasickú príjemnú jar s postupným otepľovaním...
....som doplatila na to včerajšie teplo...vo vlaku som zjedla nanuk a asi som si ním sparila hrdlo lebo ráno som sa zobudila s takým fest boľavým 😠...ja totiž bežne jedávam zmrzku roztopenú 😇......

jacka
16. apr 2018

@leninka75 ahoj
mas dobru pamat co by som ja dala za taku.....😉...........................som sa dala v sob do kratsova ....ale asi som prechladla ci co...furt bola na wecku.....👎.........tebe je ako?....vyliecila si sa ci ta dorazila choroba?....ako ste vikendovali?..........ja som si kupila do okien kvietky....aj co to dake posadila do zahrady tak uvim.....deti som odviezla do ZV ...tam kde chodia do skoly ...hrali sa so spoluziakmi ani domov nechceli........tu sa aj tak nudia....tak mali zmenu😝

leninka75
16. apr 2018

@jacka ahoj....juj krásny bom víkend 😎....hrdlo som liečila dorytricínom a echynaceou v slivovici 😝.......a celkom som to zvládla.....v sobotu som makala jak šrób, ale stálo to za to..všetko zimné už je upratané...v nedeľu si baby vymysleli výlet do ZA, tak sme boli v mekáči, na zmrzku, trošken po obchodoch a pekný deň za nami....pred polnocou sa vrátil muž, takže sme kompletní.....
....mne v sobotu mama doniesla kvietky do okna...boli na výstave v Trenčíne, tak nakúpila sebe aj mne...doniesla mi verbeny, milionbelsy, balkógoldy, trávu a ešte čosi čo neviem ako sa volá ...a decká si vo ZV nechala či si bola s nimi?

leninka75
17. apr 2018

@jacka ..ahoj.....to čo sa zasa stalo na koni 😨😠😲🙄

jacka
17. apr 2018

@leninka75 ahoj
takze aj ty si sa rozlucila zo zimou?....super👍...........................boli ste v TN?....juj to by bolo daco aj pre mna😍................ju to bol celkom dlho prec....dost casto tam chodi...............deti maju zas zdruzenie,,,,,,🙄.............chalani ostali vo ZV ja som sla domov...telefon mali.......od 13 do 18 ...ale aj som im volala ci je vsetko ok😅no nedalo mi to😝
kon ....nechapem ci sa tam niekdo nudi ci co.....😕🙄

leninka75
18. apr 2018

@jacka ..Ahoj ..my sme neboli...len moja mama....ale včera sme našli v pivnici cibuľoviny, ktoré sme zabudli nasadiť 😔😲....snáď z toho ešte niečo bude.....to nemáte rodičko ku škole v prírode?.....ale is dobrá, že ich tak necháš....ja som pototo len keď idú o pár domov ďalej ku kamoške ......no ale nedá sa nič robiť...musíme si zvykať..o chvíľu sa začnú pýtať preč na noc 😂😨

jacka
18. apr 2018

@leninka75 ahoj
neboj ..este s toho daco bude...prinajhorsom kvitnut bude o rok...ja som nasla takto laiu..aj som ju tam pichal uvidm co bude......vlani som si kupila sedmikrasky...ako semiacka a narastli mi vsetky turecke klince..tak som aj teraz kupila uvidim co to bude za prekvapko.............ved ked boli prvy krat...tak som bola ako na ihlach...ze co pre pana....mobil v kuse v ruke aj tak mi to nebolo jedno....ale na druhy krat uz sa dalo....,,,,,,,na noc.....to nieee😢👎.....😅.................rodicko asi aj....kvoli skole v prirode..ale aj matko ma......tak sa vidim ako idem lietat od dveri ku daslim🙄tiez mohli dat iny cas aspon ked nie datum👎

jacka
19. apr 2018

@leninka75 ahoj
Juj vcera ako tepolo zas....tak som sa rozhodla ze zasadim gladioly dufam ze sa im nic nestane zvyknem az v maji..ale toto je cele pocasie na figu.........vcera behali v kratasoch....skoro ma svihlo....a to zdruzenie ma matko bud tyz tak dnes len jeden ostal

leninka75
20. apr 2018

@jacka..... Ahoj Jani, nejako som zasa nestíhala......včera sme sadili zemiaky...som skoro odpadla, že sme to zvládli na jeden šup 😲...zvyčajne to majú svokrovci potrebu naťahovať na viac dní 😠........uz máme aj tie balkónové kvietky z TN nasadené..už ich len vynosiť na balkón.....teraz cez víkend by sme chceli opekať lebo však budúci týždeň sa má počasíčko pokaziť ☹...vy máte niečo na víkend?

jacka
20. apr 2018

@leninka75 ahoj
my vcera to zrps.....a este si ma odchytila ze ma Petko slabu slovnu zasoby ..ci nebude mat dys..daco neviem co...tak som jej ze zatial nejdem nikam za psych bo dostane peciatku..........kdeze my plany na vik.....cosi....ani v myslienkach......vy ste uz sadilI,..sikovny ste...my este zahradu nemame.......a ani neviem kedy bdue spravena.....a dako sa mi tam do nej nechce ...ked je takto teplo

leninka75
23. apr 2018

@jacka ..ahoj.....juj to bolo leto 😎 .......ale však si slovnú zásobu postupne rozšíri.....tebe sa zdá žeby sa nejako ťažšie učil?....

jacka
23. apr 2018

@leninka75 ahoj
to teda bol hic😝...dnes aspon fuka..tak necitit teplo😝.............nemam pocit zeby bol daky inaksi🙄

jacka
23. apr 2018

@leninka75 ako ste vikendovalI,?....si si uzila slniecka az az🙂👏

leninka75
24. apr 2018

@jacka ...Ahoj.....mali ste vcera burku?....v nedelu sme boli na Skalke pri Trencine..je tam klastor a naucny chodnik a potom sme sa stavili v TN na zmrzku...a sobota bola taka pracovna...po vonku aj dnu....

jacka
25. apr 2018

@leninka75 ahoj
u nas burka....ani omylom.....sa ma boji ze sa s nej budem vytesovat tak ma obchadza....z daaaleka😝............Petko uz odratava dni kedy si vraj od neho oddychneme....to je take super ako sa tesi.......😍.....mne uz teraz zaludok stahuje.....aby dorazili do ciela.......
vy mate co noveho?..ako deti v skoel..ako ty v praci a tak❤

jacka
27. apr 2018

@leninka75 ahoj
juj ako vcera konecne poprsalo...nam maju prist robit zahradu v sob tak dufam ze sa tak stane......nech uz to mam s krku........vcera zdruznenie.....tak na vylet idu do zarnovici do kontktne zoo.....som zvedava ako to bude 5takov bavit😝

leninka75
27. apr 2018

@jacka ..ahoj.....chlapci idu v rovnakom termine do skoly v prirode?.....
.....nove ani nic...v praci mame dnes termin na podavanie projektov, tak som behala a zhanala podpisy od vedenia....uz je to v obalke u sekretarky, tak som rada, ze je to na poriadku.....ideme teraz trosku oddychovat...poobede odchadzame na vikend do Wisly v PL....je tam vraj fajn aquapark a ja som este nasla, ze je tam nad Ustornom zabavny park Ochaby....ma byt fajn pocasie tak sa celkom tesim, ze troku zvolnime tempo....a zobrala som si dovcu aj na pondelok, aspon si doma v klude porobim zameskane.....vy mate co v plane? 😎

jacka
30. apr 2018

@leninka75
ahoj
noie nMatko nejde do SvP.....len Petko..neviem kto sa odvazi z druhy st tam ist...😝.......
tak budte mat pekny vylet..uzite si...a tesim sa na fotocky..............ja som sa odhodlala ze umyjem okna..o chvilu taky lejak....no esteze stresne neriesim....lebo by ma svihlo o zem-.....
plany...no ziadne ...v sob v zahrade...nedula taka domac.a...varenie.....prabnie...a este aj Petka zbalit.....furt som neico vyberala doklala.....🙄😅.....Matko nechcel do skoly ze naco na jedne den....no chapes to😈

leninka75
2. máj 2018

@jacka ..ahoj...juj ako dobre padlo to voľno 😍.....som sa pytala tety druzinarky, ktora chodi do skoly v prirode s detmi z nasej skoly a stat stale prispieva na tie skoly...rodicia zvyknu doplacat len cestovne...tak je to u nas......
....sranda som sa bala, ze baby budu protestovat ked sme boli s muzom v pondelok doma, ze nechcu do skoly, ale nakoniec to bola pohoda...vsak sa neucili lebo mali den zeme, tak mali rozne aktivity.....
....s oknami som si povedala, ze este pockam nech dopelia stromy.....
....uz mas vsetko posadene?

jacka
2. máj 2018

@leninka75 ahoj
tak oddychnuta poriadne...a bud pondelok beres volno?..............tak mi vraj do SvP...nebudeme na druhy krat plati ze to stat preplaca..................no vids ake mas sikovne deticky....sa rovno tesim na dalsi pondelok...co si zas vymysli aby tam nesiel😝..................ked ja som okna uz muslea...co ten pieok padol trosku na to porpsalo...jedna horza....aj tak tie stresne.....bodaj by vymyeleli samoumyvatelne tak som prva co ich mam👍............😅..............posadene vsetko....konecne dnes na to dobre poprsalo..ale uz vykuka🌞...tak som zvedko ako rychlo to uschne🙄

leninka75
3. máj 2018

@jacka ahoj...jasan beriem 😝.......musím využiť takú príležitosť .....u vás pršalo?....tu ani kvapka, ešte aj vetrisko fúka, tak je všetko neskutočne vysušené.....mačka nám skočila z balkóna 😂😲.....z druhého poschodia....koza..1x to urobila v pondelok, prespala dva dni.....potom zasa ožila...včera skočila znova a teraz kríva na zadnú labku...nepoučiteľná...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre