Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
3. máj 2018

@leninka75 ahoj
ty normalne omladnes s tolkeho volna😍.....................rano poprsalo vcera.....len pod stromami sucho....🙄..........panecku macka 7 zivotov.....musela byt podarena dva dni odvalena😅....nejdete s nou k dr?..co ak ju ma zlomenu?

jacka
4. máj 2018

@leninka75 ahoj a pekny vikend🙂

leninka75
4. máj 2018

@jacka ...ahoj Jani...nestíham...dnes sme mali šou v práci...praskol nám 30 l sud s kyselinou dusičnou....tak sme volali hasičov...prišli 4 autá s plnou parádou pod húkačkami + 2 policajné autá...my sme to už v podstate mali zneškodnené...ale mládenci nahodili skafandre, jak keby tu bola ebola a robili šou celej univerzite.....s týmto sme sa bavili celé doobedie...ujo veliteľ nás chcel šikovať do nemocnice, že isto sme sa toho nadýchali....však áno, ale snáď sa to vstrebe....tak sme odmietli.....už som mužovi avizovala, že keď sa budem čudne správať, tak je to kyselina 🙂 😇😂.......
.....ale mačica sa z toho vystrábi...zlomenú ju nemá už zasa behá jak čert.....
....aj tebe pekný víkend!! 😎

jacka
9. máj 2018

@leninka75 ahoj
no pre pana jana...to ste mali v praci celkom veselo...................ani doma ti nic nebolo?.............aky ste mali predlzeny vikend?.......Petko prisiel zo SvP....neteseny cely ze ani domov nechel a v sob 39 tepolota....co on nezvykne mavat.....ze aj hrdlo ho boli....oci ako sklo....dobreeee......v nedelu sa zobudi a jemu nic......vcera volala jedna mamina co boli spolu na izbe.....ze aj on ma vysoku teplotu.....a zvysok treidu doma v pon bolo len 8...tak som zvedko co dnes.......a este sa tam hanbil chodit na wecko...tak tam bol tronit len raz....za cely tyzden....nestacila som sa divit...a doma ked bol tak mu sla krv..si ma mala vidiet aku paniku som hodila....😢😨

jacka
10. máj 2018

@leninka75 ahoj🌞

leninka75
10. máj 2018

@jacka ..ahoj 🙂........mali sme veru veselo...trošku to pokračovalo včera a dnes......celú sobotu ma pálila trubica od nosa asi až do žalúdka....akoby ma tak poriadne pálila záha ☹.........čo bola nejaká viróza medzi deťmi?.....a už sa Peťkovi upravila stolica?....už nemá krv?

leninka75
11. máj 2018

@jacka ..ahoj..zasa piatok? 😲😍...teším sa, len keď to rýchlo ubehne....ideme na 50-tku kamarátovi tak bude ruka hore 🙂

jacka
11. máj 2018

@leninka75 😲😨..to fakt ti nebolo dob re?..aj si sla k dr?..,,ako ti je teraz?..............netusim co tie deti tak polozilo........Petko...vcera uz krv nemal...tak dufam ze sa mu to konecne upravila....to je nepochopitelne co urobil..zato ze sa hanbil ..ako dopadol.....teraz ide sestrina dcera...tak sa toho boji
😍aaa vy idete oslavovat..paradicka..tak prijemnu oslavu...a pekny vikendik

leninka75
14. máj 2018

@jacka .....nebola som nikde Jani....postupne to prešlo.....po tom víkende už bolo dobre 🙂.......Lolka je teraz nejaká sopľavá 😲.....nechápem.....a tov sobotu majú ísť na výlet + na nejakú poľovnícku súťaž.....dúfam, že jej to prejde.....svokra mala kliešťa na prsníku, poriadne si to nevidela, ale chytro chcela vyberať...jasnačka utrhla ho....potom prišla za mnou s ihlou, že vyšpáraj mi to...chápeš 😨...som odmietla....tak si to potom ona rýpala...len si to zbytočne dokrvavila....poliala peroxidom a vybavené...som zvedavá či to dnes nebude mať pokračovanie
....čo ste robili cez víkend?

jacka
14. máj 2018

@leninka75 coze?😨😨😨to co ta tvoja svokra urobila....este teraz som v soku s toho....👎.....sa kliestov bojim a ko cert kriza....😔.......doma....sa nam auto poakzilo tak ho bol sused kuk a aj to opravil a zas vyslo daco ine tak slo do servisu....pomoooc...uz som nemuslea robit taxi sluzbu a aaha to............Lolka nema daku alergiu..?...bo aj na Matkovi som si vsimla ze sopli ....vkuse chodi s vreckovkou ale nic nebadam na nom ine................to maju ist s kym na vylet?......

leninka75
15. máj 2018

@jacka ..vcera bola s tým na pohotovosti...neviem co jej povedali...len dufam, ze jej vynadali......no vidis a ty nemozes najst robotu!!.....vsak sa stan taxikarkou 😀..prax uz mas 😉.....alergia to nebude, vcera mali rodicko a vraj je zasa cela trieda soplava a ukaslana....jeden chalan to doniesol a nadelil vsetkym 😠........v sobotu idú na polovnicku chatu a tam maju pre nich polovnici pripravenu sutaz + gulas + opekacku+ nejake hry....vsak uz asi tyzden drvia vselico z polovnictva, aby vedeli odpovedat.....

jacka
15. máj 2018

@leninka75 ahoj
no pekne tak to bude na chorobu......☹.................chlapec sa riadne podelli...🙄...........to bdue super program....hned by som sla aj ja.....................a vy ste ako oslvili cez vikend?....vidis to mas pravdu idem otovrit zivnost za taxikarku😅

jacka
16. máj 2018

@leninka75 ahoj
ako som sa tesila ze riadne naprsi ....no ale zas ked neprsi aspon kvapka..😝............Lolke je ako?...........nasim v skole zacinaju pisomky...to sa mi zda nejak skoro....dokonca aj z HV...co som prekvapena ...co tam idu pisat😅🙄

jacka
17. máj 2018

@leninka75 ahoj🙂

leninka75
17. máj 2018

@jacka ...ahoj....obe sú sopľavé, ale dá sa to zvládnuť.....zvýšila som im céčko......v sobotu oslava bola super..odchádzali sme poslední o 3 ráno 🙂......stretla som tam spolužiaka zo základky... silno mi chcel meniť zamestnanie, však čo taká učiteľka, totál prepadák podľa neho 😂..... aj naši píšu z hudobky.....tiež som sa najskôr divila, ale keď písali písomku z techniky (také niečo ako sme my mávali technické práce, že sme sadili, varili, šili)....tak už ma nič neprekvapí...

leninka75
18. máj 2018

@jacka ..ahoj......už dúfam, že dopršalo....včera bola u nás na univerzite na exkurziu Karolínkina trieda....fyzikári majú veľmi pekne spravené ukážky o vlnách....celkom ich to bavilo, ale aj tak najlepší bol potom rozchod v obchoďáku 😀

jacka
18. máj 2018

@leninka75 ahoj
ved aj technika....no to tiez sok ked pisal prvu pisomku.......hlavne ze Tv nie je znamkovana.......vyzera to tak ze sme davno von zo skoly..ine pravidla😝................................bodaj by som aj aj stretla niekoho ze aby som konecne vypadla do prace...tu nic ani smrad na jendu smenu...................Matko boli raz pozret hat na hrone......tiez ich rozpustili v OC a o chvilu mi vola ze ho to tam nebavi aby som prisla po neho😂😂
a vy ako idete vikendovat?.......my sa chystame k nasim tak trosku zmeny 😍uz len cakam kedy zas vystartujem k strige🙄

leninka75
21. máj 2018

@jacka ...ahoj....možno zavedú písomky aj z TV 😀......my sme v sobotu boli na tej poľovníckej súťaži...ti poviem ťažké to bolo..ale títo malí mali vlastnú kategóriu, kde boli jediní a vyhrali prekvapivo 1. miesto 😂....ale zlatí boli, strašne vážne to všetko brali 😍.-........a potom sme už len makali a makali...muž maľuje teraz svokrovcom 😝.......ako u vašich?

jacka
21. máj 2018

@leninka75 ahoj
a vies zeby som sa ani necudovala?...a uz ked tak uz aj z vytvarnej...vsak co bude sama 😝😅.........................tak vam bolo super...aspon ste si uzili.....rychlejsie vam presiel vikend............................no u nasich na jednotku....tam inac ani nie je😅😂😂..........juj tak nech aj ku na pride malovat.....potrebujem to ako sol.....😉

leninka75
22. máj 2018

@jacka ..ahoj..si v poradí s maľovaním...už predavačka v obi keď sme kupovali farby sa mu líškala, že tiež potrebuje maľovať 😂😂😂........vieš že tie víkendy letia až moc rýchlo?...........teraz nás zasa čaká taký besný ....moja babka v sobotu oslavuje narodky, večer ideme na školský majáles a na nedeľu už majú baby športový plán bicykle + korčule....pomoc....

jacka
22. máj 2018

@leninka75 ahoj
tak ja si pekne pockam......ked mate poradovnik😉🙂.................................veru neskutocne su tie vikendy....🙄aj deti ze tie dva dni ako rychlo v skole sa to vlaci............to je parada .....taky fajn nabity púrogram😍😍

leninka75
23. máj 2018

@jacka ...ahoj....ja by som celkom rada aj len tak nohy vyložila a čumela do blba 🙂.....teraz nás v robote čakajú 3 príjemné dni bez vedenia 😍

jacka
23. máj 2018

@leninka75 ahoj
neboj v zime vylozis.............kocur nie je doma mysi maju hody taak👏

leninka75
24. máj 2018

@jacka ..ahoj...hanbím sa......síce s oneskorením, ale o to srdečnejšie ti želám len to najlepšie k narodeninkám, nech si šťastná, nech sa ti v o všetko darí a nech zdravíčko poslúcha!!! 🎂👏.....

jacka
24. máj 2018

@leninka75 ahoj
ja sa nestiham divit aku ty mas pamat😵.................dakujem kraasne❤
som bola v zahrade trosku prekopat policko....uz teraz je teplo fuj👎

jacka
25. máj 2018

@leninka75 ahoj
pekny vikend.......mne dnes prisla vzhra od firmy schar..bzl chlebik.....tesila som sa ako male decko😝ze vianoce

leninka75
28. máj 2018

@jacka ahoj...to ti blahoželám!!!!! 👏...a to čo bolo?...povedz mi o tom viac.....

jacka
28. máj 2018

@leninka75 ahoj
dakovala😍..........na fb stranke firma schar mala sutaz o bzl pecivo tak mi poslali 3 baliky chleba len deti ho velmi nechcu su tam semiacka😝otrava
ako ste vikendovali?

leninka75
29. máj 2018

@jacka ahoj.......ja že semienka=mravčeky 😂.........rýchlo sme víkendovali...však ako vždy...v piatok som bola v našej škole na oslave 60. výročia vzniku....v sobotu majáles a v nedeľu mamy.....bazén si už napustila?....my sme mali včera vodu 31 st. 😎

jacka
29. máj 2018

@leninka75 no to je asi jedno co mu uskodi😀😂😝...................to ste riadne zas mali.....bud rada...aspon ti to ubehlo ziadna nuda ako v zime😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre