Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

bubba
12. aug 2009

nie uz ta poslu do nemocky.sak uz si 41 tt 😉 uz to vydrz dako moja tyzden hore dole.co je to oproti 10 mesaicom?

aninka29
12. aug 2009

tááááááááák som doma 😝

pichli do mňa injekciu na rozbehnutie............vraj dnes sa určite vrátim, že určite to zaberie...........no to som zvedavá 😝 .........a ak náhodou nič,tak v piatok mám nastúpiť aj s taškou do nemocky a porod vvyvolajú 😝 ............takže asi tak

mirrinka
12. aug 2009

aninka,podla mna to bude už dnes 😀

mirrinka
12. aug 2009

aninka............................... ??? žeby sa moja predpoved naplnila? 😀

aninka29
12. aug 2009

mirri ešte som tuuuuuuu 😉

začali ma síce pobolievať kríže a brušulo,ale nie je to pravidelné,takže kontrakcie to nebudú 😝 .................aaaaaaaaaaaaaaaalevšetko sa može zmeniť 😉

mirrinka
12. aug 2009

halooooooooooooo....je tu niekto? 😉

aninka29
12. aug 2009

kuk 😀

aninka29
12. aug 2009

😝

bubba
12. aug 2009

aninka no neivem mmne tie ich pichacky porod vyvolali az na treti den 😅 😅 ale vidim ze zijes s vyplazenym jazykom uz cakas.... 😀

aninka29
12. aug 2009

bubbka veď aj mne to pri Simke zabralo až po týždni 😅 ......ale utešujem sa tým, že mám trošku bolesti 😉 len to nie je pravidelné,takže asi nič 😝 ...........ale v každom prípade v piatok alebo najneskor v sobotu to už budem mať fakt za sebou 🙂

siwike25
autor
12. aug 2009

Awojky
Aninka ty tu čo robiš??chudatko moje male 😉
Bubba awoj ako??
Mirrinka avoj cicuš 😵

aninka29
13. aug 2009

ahojte mamky 🙂

áno áno ešte som tu 😝 😝 😝 ............ale poviem vám, že som hotová 😠 ..............som sa tááááááák tešila, že v noci to príde.....večer o desiatej som začala mať pravidelné bolesti v 20 minutových intervaloch,trvalo to do pol noci a potom nič 😢 😢 😢 ako keby som ani tehu nebola 😠
manžu som ráno vyprevádzala do práce s revom 😝 .............ale začínam byť nervná,lebo viem, že zajtra už na isto ostávam v nemocke.....teda dúfam, že ma nechcu nechať tehotnú ako slona 😝

leninka75
13. aug 2009

ahojte!!!! 🙂 🙂 🙂 .................kto mi povie čo máte nové??!!! 🙂 🙂 🙂

bubba
13. aug 2009

ja mam nieco nove....SMS od aninky"""

"uz som v nemocke,o 10 mi odtiekla voda,uz si lezkam na vzdycharni,bolesti zatial ziadne.Drze prsty mamky nech to mam rychlo za sebou .anka "

júlovky budú mat augustovy prirastok!!!jupííí

denisenko
13. aug 2009

leni, vitaj!ako bolo na dovolenke?
bubba, díky... myslíš, že už je na svete? dufam, že sa dlho netrápi....chudatko ☹ 😉 som optimista, že?
som zvedavá, čo dá vedieť 🙂
my máme doma hnisavú anginu, preto bolki 4O-tky teploty, chlapi padli za obeť
😀 slabosi 😀 😀 😀
ja som mala len halucinácie a krčé, ale prešlo a už mi je fajn......
kedy pride jacka, kto vie?

leninka75
13. aug 2009

no ja sa z vás zbláznim!!!!.................myslela som, že ani nebudem čítať čo ste za ten čas čo som bola out robili, ale je toho tak málo, že som to v poho zvládla!!!!................no lenivky jedny!!! 😝 😝 😝 ............takže ste celý ten čas rodili, teplotovali a hľadali jacku 😀 😀 😀 ...............

utka, dodatočne všetko najlepšie k meninám, cmuk, cmuk!!! 🙂 🙂 🙂
aninka, drž sa, nech to máš rýchlo za sebou!!! 🙂 🙂

bubba
13. aug 2009

rozmyslam ci aninke napisem sms ze co a ako ci su dake nove spravy ale zasa enchcem ju otravovat...ch jaj...sak az sa neozve dozajtra tak jej napisem 😅

leninka75
14. aug 2009

ránečko!!!! 🙂 🙂 ............bubba, len ju otravuj lebo sme zvedavé!!!! 😉 😉 😉 .................tu je to ale skapaté!!!!..............jacke vypadol PC tak tu nemá kto kecať!!!! 😝 😝 😝 .................utka je ešte asi na dovči 😨

mirrinka
14. aug 2009

Ahojte...bubbka,čo nové? aninka sa neozvala? 😕
leni,ako bolo na dovolenke?uvidíme aj nejaké foto? 😉

jacka
14. aug 2009

ahojte 🙂

ešte stále nemáme pc 😝 ...a ani neviem kedy bude,oprava je drahšia ako celý pc...to je na porazenie....teraz som sa náhodou dostala....a neviem kedy vás zas prídem pozriet ☹

leni ahoj 😉

inak nič nove...maličký sa stále neototčil...a tak ma strašia že pojdem pod nož 😠 ... 😝

aj ja som zvedava na aninku ktovie ako sa má...hádam to už má za sebou a ja všetko o.k

matejko je ju krstnej tak som si oddýchla....ale dost mi chýbal..drobec..len si musí zvykat lebo v nemocek budem dlhšie ako normálne

bubba
14. aug 2009

10- 32 dosla sprava od aninky.....

.
.
.
.
..
.
. náááááááádych......
.
.
.
.
. ahojky este stale nic.davaju mi infuzky,voda odteky ale bolesti ziadne.tak lezim ako blbec na sale a cakam.mamky,drzte prsty poriadne!!


nooooo tak tot najnovsie info idem jej napisat

denisenko
14. aug 2009

bubba, to fakt ešte nič? 😲
ta sabínka si dáva načas, princeznička 😉len dufam, že sú v poriadku
jacka, ešte máš čas na státie na hlave, či už nie? 😒
leni, čo tak niečo napísať o dovolenke, nech ti všetky závidíííme? 😀
ja makám ako .....no nič, aj to treba, ale hostia su spokojní a tringelty tiež nie sú na zahodenie 😀

bubba
14. aug 2009

veru veru este nist.doteraz ziadna spravicka...kua to neznie velmi slubne.ako vlastne odteka taka plodova voda?pomaly postupne?bo mne prepichovali tk aby som nahodou keby ested akedy...ze ako to ide 😀 😀 😀

leninka75
14. aug 2009

ahoj jacka!!!.........ak by si mala cisár tak zas tak dlho tam nebudeš, mňa pustili na 5. deň
teda sabinka bude chlop!!!!...............takí leniví sú len oni 😀 😀 😀 .........ani drž sa!!!! 🙂 🙂 🙂
bubba, otravuj ju stále 🙂 🙂
deni, makaj, makaj........super, že sa ti darí 😉 ..........a s kým je drobček keď ty si v robote???.škôlka už nefunguje?? 😕
napíšem o dovolenke keď bude trošku viac času..............teraz periem a žehlím a periem a žehlím.............. 😝 😝 😝 ............a bude aj foto, keď mužík spracuje všetko čo sme nafotili 😉

mirrinka
14. aug 2009

žiadna správička? dúfam,že je všetko ok....ani ja neviem ako tá plodová voda odteká,mne tiež prepichovali....ale zdá sa mi to dosť dlho od včera od desiatej,nie? 😕

baby,ja som normálne zistila,že mám o aninku strach...fakt
je to zvláštne - ani sa osobne nepoznáme,ale normálne sa o nu bojím akoby som sa bála aj o svoju kamošku,ktorú poznám sto rokov.....

teda fakt dúfam a verím,že je všetko v najlepšom poriadku 😉

aninka29
15. aug 2009

ahojte, anka Vas pozdravuje, a ak jej dnes nezaberie infuzka, tak ide na cisarak, lebo nema ziadne bolesti a nieco sa im tam nezda, mangel,

mirrinka
15. aug 2009

ahoj aninkin mangel - tak ju od nás pozdravuj a že držíme prsty 😉 silno,silno,silno....

denisenko
15. aug 2009

fuuuha, až ma mráz po chrbte prešiel...... 😖
ja som bola takmer tri dni na vyvolávačkach, ale ked mi odtiekla plodová voda, na jeden šup
tak som tiež nemala porodné bolesti, ja len také iné panvové, a denisko sa narodil do 8 hodin, ale mala som epidurálku a to asi pomohlo...epidurálku mi dali aj bez porodných bolestí, lebo tie druhé sa už naozaj nedali....
ale u aninky, nie je to akosi dlho?to je určite iný prípad, aj ja sa bojím....utekám rovno z práce k pc a ....furt ništ
niečo pozitívne,prosíííím
mirri, tak sme asi na tom všetky 😉

bubba
15. aug 2009

jeziiiiiiiiiiiis ankin manzel prosimta podaj dalsie info!!! 😕 dufam ze su v poriadku!!

aninka29
15. aug 2009

ahojte, konecne som 15.08 2009 o 20,30 prisla na svet, Volam sa Sabinka a mam krasne miery 3260 g a 50 cm, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
mangel

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre