Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
7. sep 2009

ved ja ešte nemám ani poskladanu postielku....vraj až ked budem v nemocke...tak som zvedavá 😒

aninka29
7. sep 2009

jacka, no to by som sa po...la aj ja 😀 😀 😀

jasné že prašule mne 😀 😀 ..........práve kvoli tomu, že manža by ich nechcel 😝 😀 😀 😀

neboj jacka,tvoje druhé babuliatko bude presne ako Maťko 😉 😉 😉

a mojej to musí vydržať 🙂 .......ja už nič meniť nechcem.....žiadne zvyky ani režímy 😝 ..................žiadne nočné vstávanie každú chvílu..............mne stačí keď vstávam dvakrát 🙂

aninka29
7. sep 2009

veď tvoj manža sa chystá aj maľovať,keď budeš v nemocke,však??????????..............som zvedavá ako to dopadne 🙂

no teda,mňa by šľahlo,keby som vedela, že moj muž robí poriadky keď ja som mimo domu 😠 😠

leninka75
7. sep 2009

ani nedráždi!!! 😠 😠 ..........a hlavne to nezariekni!!! 😉 ...........kto prepichoval Sabinke ušká???.........ešte v nemocke???.........jacka, ja som tiež mala postieľku ako prekvapko, keď sme došli domov...............

leninka75
7. sep 2009

bože baby čo máte tých chlapov na rukách nosiť ešte frflete!! 😀 😀 😀 😀 ............

jacka
7. sep 2009

už vidím ako ide malovať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ........a žiadne poriadky tiež robit nebude.......lebo take silné reči mal aj ked som bola v nemocke Matkom a ked som prišla tak ostalo všetko tak ako bolo... 😝

aninka....ja budem mať druhe ako medík..ani nebudem vedieť že ho mám....a budem si písat s vami...lebo ak bude ako Matko tak sa tu neukážem pekne dlho 😝

lenže ty nemáš na prašula žiadne nárok ....ved si si ich neodrobila 😀 😀 😀 😀 😀

aninka29
7. sep 2009

leni Sabi ešte nemá prepichnuté ušká................až vo štvrtok v poradni je doktorka prepichne 😉

jacka
7. sep 2009

už som si myslela že slepnem.... 😅

aninka29
7. sep 2009

jacka len aby bol ako medík 😉 ..............ale prajem ti to 😵

ja viem že si ich neodrobím,ale vieš čo to pre mňa bude požičať ti len tak manžu?????????............tak si tie prachy vezmem ja a uteším sa nejakým menším nákupom nejakého oblečeníčka 🙂 😀

aaaaaaaaaaaaaaaale,keď nechceš dať tak nič...........ponúknem inej 😀 😀 😀

a vlastne viete čo?????????????..........nedám ho žiadnej 😝 😀 ...................ani za všetky prachy sveta 😝 😉

aninka29
7. sep 2009

prečo slepneš jacka????????

leninka75
7. sep 2009

ani a prečo teda na kontrole s uškami???? 😕 ........som myslela, že či sa dobre hoja..........
jacka, a prečo myslíš, že druhý chrústik bude dobručký?? !! 😀 😀 😀 .........veď si natrénovaná, tak načo to meniť 😀 😀 😀 😀 ..........som hnusná, čo??!! 🤐 .................keď sa bavíme o tých chlapoch......tak ten môj začína byť taký ufrfľaný jak starý chlap a začína mi s tým ísť parádne na nervy!!! 😠 😠

leninka75
7. sep 2009

aninka, som sa ťa ešte chcela opýtať..........keď si porodila, už nemáš taký neskutočný hlad a apetít???? 😉

aninka29
7. sep 2009

leni boli sme na kontrole sluchu 🙂 ...........v nemocke po narodení nekontrolovali,lebo mali pokazený stroj 😝 .......tak sme museli ísť teraz

leni apetít už taký nemám 😉 ............mám pocit, že už ani nejem 😝 ..........ale mám hroznú chuť na čokoládu....by som ju jedla na tony............a nesmiem 😝

jacka
7. sep 2009

aninka..slepnem preto že som nevidela náušničky 😉

veru len si nechaj ..ale ked sa ti zunuje tak mi ho pošli 😀 😀

leni vraj ufrflaný 😀 😀 ..nemá dostat krámy?????...bud rada...aspon vieš že ho máš...ja som tu celé dni sama..len víkendy s nami trávi.....a kde je tu niekto ufrflaný tak som to ja... 😀 😀 😀 už aby som porodila 😉

jacka
7. sep 2009

ani...a tebe sa kedy vráti drahý 😉

leninka75
7. sep 2009

booooože ani čokoláda 😝 😝 😝 😝 😝 ..............sem s ňou!!!!...........to mi pripomína, že lilke musím niečo kúpiť cestou z roboty..............

jacka
7. sep 2009

hádam ideme trochu von..... 😎 ....vychutnat si slniečko 😉

mne teraz Matko zjedol skoro celu margotku...a také chute som si robila 😝

aninka29
7. sep 2009

jacka neslepneš 🙂 náušnice nemáme 😉

tatko šiel len na otočku do Nemecka........v stredu je doma 🙂

aninka29
7. sep 2009

my pojdeme von až keď sa zobudí princezná 🙂

idem si zatiaľ aranžovať tekvičky 🙂

pa pa holky.........večer snáď dojdem, keďže nemá kto okupovať pc 🙂

leninka75
7. sep 2009

pa, pa babule,................... ja ešte tak hoďku ☹ ☹ ☹

utka
7. sep 2009

Ahojky 😉!
aninka, ty sa ale máš pri takých dobručkých detičkách 🙂 .
Viki bol dnes v škôlke do dvanástej. Celý týždeň tak bude. A už tam aj obedoval. Učiteľka mi povedala, že trochu si poplakal, ale on mi povedal, že veľmi reval. Tak neviem. Ale je zlatý a povie, že v škôlke bolo dobre a zajtra ide zase 😉 .

denisenko
7. sep 2009

😀 😀 ahojte, herečky 😉
denisko už spí, tak trochu nakuknem....... 😉
inak včera som ho zas musela o pol šiestej budiť, lebo maminka ja som sa pomýlil, neni noc?no nie je podarený? lahne o tretej a chrnel by až do rána......... 😀
jacka, prečo nemáš isté to meno?
leni, aj ten moj akosi začal frflať, nie je niečo vo vzduchu?nejaký baciiiiiiil..... 🙄

jacka
7. sep 2009

som musela íst s matkom dnu...neviem čo mu sadlo na noc..je celý upískaný a urevaný...a ja som už jeden nerv 😠

deni...pretože v našej domácnosti nie je nič isté... 😀 😀 ...s mojím mužom sa proste nedá dohodnut..asi si spravím po svojom.... 😝

aninka29
7. sep 2009

halooooooooooooooooo.................je tu niekto?????????????? 😉

deni,ty máš doma hotového medvedíka spachtoška 😵 😵 😵 .............toooooooooooooľko spinkať 🙂 ...............Denisko narastie až do neba 🙂

jacka
7. sep 2009

no kto si je tuuuu 😀 😀

jacka
7. sep 2009

juj mám pocit že ten malinky ide zo mna vypadnut 😝 ..neviem čo tam robí..ale je to nepríjemne 😅 😠

aninka29
7. sep 2009

jacka,chystá si cestičku 🙂

jacka
7. sep 2009

ja mu hned nachystám 😠

už ste večerali?..dnes ste prvý den same domka?

aninka29
7. sep 2009

jacka veď nech si chystá..............snáď nechceš byť tehuľka navždy 😉 ..........týždeň hore dole 🙂

ešte sme nevečerali......idem okupkať Simonku,kým je Sabi kľudná 😉..........potom spoločne okúpeme Sabku 🙂........navečeriame sa a obidve do hajan 😵

jacka
7. sep 2009

no nechcem...všetkého vela škodí.......ale toto bolo take divno nepríjemne... 😒 neviem ako by som to opísala 😝

tak budeš mat večer klud....ked zaspinkaju..... 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre