Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
30. apr 2009

čo všetko sa ešte o sebe nedozvieme 😀 😀 😀

aninka29
30. apr 2009

idem si zaliať kávičku...............dnes nič nerobím 😀

utka
30. apr 2009

Ani ja dnes nič nerobím 😉

jacka
30. apr 2009

ani ja 😀 😀

a niekto nám ukradol slniečko 😠

už aj Matko je vyspinkaný 🙂

jacka
30. apr 2009

dofrasa...mna napdalo že moj muž má v pondelok narody a ja nemám nič...len varechu a uhlie 😀 😀

utka
30. apr 2009

jacka, veď to stačí 😀 😀 😀

utka
30. apr 2009

A koľko rokov ma??? 😉

aninka29
30. apr 2009

keď sa bavíme,Vy čo kupujete manželom k sviatku????????? 😉 ................som zvedavá,odpusťte 😀

jacka
30. apr 2009

utka mylsiš 😀 😀 nemusim zhánat dary??? 😀 😀

no má sladkých 37 😉 taha mu na 4O 😀 😀 😀 😀

jacka
30. apr 2009

ani ked som mala možnost chodit po nákupoch...to bolo pred tým ako som porodila.....tak veci na oblečko,alebo kozmetiky...a kedže teraz nemám šancu...tak si bude musiet kupit sám... 😀 😀 tak mu treba 😀 😀

fakt neviem kedy mu kupim som už 2 týždne nebola v meste 😠 😠

jacka
30. apr 2009

ani a ty čo kupuješ?? 😉

utka
30. apr 2009

Ja tiež buď niečo na oblečenie a nejakú kozmetiku k tomu...Prípadne niečo, čo si vysníva 😉. Ako napr. na 30-ku si vysníval taký veľký ďalekohľad na hviezdy, tak som mu naň našetrila...a o rok neskôr ešte taký malý, aby si mohol podľa neho nastavovať ten veľký 😉...

aninka29
30. apr 2009

tiež kozmetiku,alebo oblečko 😉 ...................ale žiadne také,že prekvapko 😉 ...............väčšinou si on vyberie čo chce a potom sa to kúpi 🙂

jacka
30. apr 2009

ved v poslednej dobe to tak aj u nás funguje...sám si vyberie....lenže ešte nemá nič ani vybraté....ostáva tá varecha 😀 😀

utka
30. apr 2009

jacka, tak to budeš mať aspoň lacnejšie 😀

aninka29
30. apr 2009

veru,aspoň ušetríš 😀

aninka29
30. apr 2009

och som konečne vyhodila dieťa von na čerstvý vzduch 🙂 .............a musím ísť aj ja,lebo tatík mi kričí, že "láska moja kde si" 😀 😀 😀 😀 😀 ...............mu chybám asi,nieeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀

idem si dopiť kafčo a padáme na ihrisko 😉 ..............večer som tu 🙂

utka
30. apr 2009

aninka ahojy...A A-čko sná´d nebudem mať, budem sem chodiť j cez víknd.Sľubujem(ak nám pôjde net u našich)

jacka
30. apr 2009

tak tak...finančná kriza 😀 😀 😀

idem aj ja...asi tu bude pršat či čo...tak si zatial idem vychutnat vzduch 🙂

utka štastnu cestu...keby sme spolu už neboli 🙂 🙂

utka
30. apr 2009

Ďakujeeeeem 😉!!!

aninka29
30. apr 2009

nikde nikto?????????????

my sme sa vybrali na ihrisko,no boli sme tam necelú polhodku 😒 ,a táááááááááááák sa rozfučal vietor,som myslela, že ma odfúkne až do Petržálky k Utke 😀 ..........ale som kričala, že však Utka nebude doma,tak ma vietor nechal tak 😀 ..............................a došli sme domov a nič 😠 vietor ustál,slniečko vyšlo 😠

ľudia som do seba natlačila taký pikantný rybací šalát, že celá horím 😖 ...........ale mala som strašnu chuť 😒

utka
30. apr 2009

aninka,ešte som domaaa...mohla ťa sem priviať 😉

utka
30. apr 2009

Ale už idem vypnúť notebook a zbaliť ho.Paaaa a pekný víkendík všetkýýýýým 😉

aninka29
30. apr 2009

pa utka,užite si víkendík 🙂

jacka
30. apr 2009

ani aj tu sme to mali..vetrisko,dážde a za 10min slniečko 😎 tak sme ostali vonku 😉

jacka
30. apr 2009

no ani...ty sa ešte zmestíš do riflí...či su to už tehu ... 😕 😕 😕

aninka29
30. apr 2009

jaj som sa hodila do vane, že si trošku porelaxujem a tá moja otrava malá sa strepala ku mne do vane 😀

jacka tie rifle čo mám pri fontáne sú tehu 😉 a tie na tej najnovšej foto nie sú tehu 😉

aninka29
30. apr 2009

jacka som zase po Tebe opakovala a dala som si tam ďalší tickerík 😉 ...............sa nehnevkáš že? 🙂

jacka
30. apr 2009

ani ved ti možeš... 🙂 😉

jacka
30. apr 2009

to sa normálne zmestiš do nohavic???? 😕 😕 😕

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre