Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
15. okt 2009

jacka, som rada,že som ťa tak pobavila...ale mne do smiechu nie je, lebo sa toho smradu nevieme zbaviť ☹.
To chodím ako kedy-raz do mesiaca, alebo raz za 6 týždňov. Zo začiatku to bolo častejšie...No uvidíme aké budú výsledky...

utka
15. okt 2009

jacka, nieee...to len ty 😝

jacka
15. okt 2009

som aj ja zvedavá na vysledky... 😵

neboj smradu sa zbavíte a budete sa aj vy smiať 😉

však mi ide kon na nervy 😠

leninka75
15. okt 2009

jacka 😀 😀 😀.............to je prachoooooooooooooooov!!!.............že neunesiem!!! 😀 😀 😀 😀 😀
ja by som ani doma nebola šikovná, lebo decko sa na mňa v kuse lepí 😖
teda utka, zajo v aute a pár dní..........fajné!!!! 😝 😝 😝 😝........no hádam vyvetráte .............

utka
15. okt 2009

No vám sa to hovorí, keď máte rodinné domy,ale ako mám vetrať pred barakom...a keď stále prší ☹???

aninka29
15. okt 2009

ahojky holky 🙂

tak aby ste vedeli...ste nás zariekli 😝 a Sabinka dnes bola celé doobedie mrzutučká ako nikdy predtým ☹ ..........trápilo ju brušulko,moju lásku ☹ ...........ale aj sa pochválim 🙂 v noci spinkala ukážkovo....zaspinkala večer už pred pol osmou a spinkala do tretej rána v kuse 🙂 napapala sa a vstala o pol deviatej ráno 😵 😵 😵

a moja druhá láska Simuška začala sopliť,kýchať ☹ .......ach jaj 😖

aninka29
15. okt 2009

utka nikdy nevieš 🙂 možno vyhráš v športke 😉 a postavíte si vilisko velikánske 🙂 ...........a ak náhodou fakt vyhráš,tak máš moje číslo 😉 ..........veľa peňazí škodí,tak sa podelíš, že? 😉 😉

inak ja až vyhrám lotto,tak snívam o velikánskom dome....asi takom ako sú v tých telenovelách 😀 ....s veľkým rančom,služobníctvom,súkromnou plážou niekde ďááááááááááááááááááááááleko 🙂 .......ja viem drbe mi 😀 no a čo 😀

jacka
15. okt 2009

aninka.......... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

všetko o.k.??? 😀 😀 😀

však ked vyhrá tak sa už ani neozve.......vlastne nevyhrá....lotto dievčatá...teda výhra...je len a len MOJA 😵

jacka
15. okt 2009

ty čím štopkáš svoje deti že su ako z knižky???? 😕 😀 😀 😀

utka
15. okt 2009

aninka, ja na Lotte nevyhrám...a keď budeš dopredu rozdeľovať peniažky, tak nevyhráš ani ty ☹...
Dnes mi povedala učiteľka, že Viki bude asi chorý, lebo chodil každú chvíľu cikať...vraj ani poriadne nespinkal ☹
Ale je si myslím,že to preto,lebo včera celý deň nekakal a napomínalo ho a tak...No uvidíme...

aninka29
15. okt 2009

utka veď ani ja nevyhrám,tak preto rozdeľujem 😀 😀 😀 veď ja ani nepodávam 😀 😉

jacka ja som si ich z knižky vystrihla 😀 😀 😀 😀 😀

a áno všetko ok 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aninka29
15. okt 2009

idem mamky kúpať 🙂 .........najprv enčenčen /Simi/ a potom enčenčinu /Sabi/ 🙂 🙂 🙂

zajtra ideme trošku na nákupy,tak sa stavím neviem kedy 😉

pa pa

jacka
15. okt 2009

ej..moj Petulko už hodinu spinká....som zvedava aká bude noc.....no čo už...mám čo som chcela 😀 😀

Matko akurát dostal varechou.....si koledoval....ale inak všetko v pohode 😠

jacka
15. okt 2009

nuž..moje poklady spinkaju...muž akurát dorazil.....idem s ním prehodiť zopár slov...a konečnéééééééééé do postele

aninka a kamže idete..ja by som šla....len v tejto kose nemám chut ani nos vytrčiť z domu...ale detičky vyvetrať musím 😒 ......dnes mi Matko zapotila po 10min.prechádzky že chce ist domov,vraj je mu zima..... ☹

dobru noc.... 😔

utka
15. okt 2009

Dobrú nôcku aj vám...

jacka
16. okt 2009

pekne ránko.... 🙂

utka tak v školke problemy?...niektore učitelkky su drbnuté........zatoto by som ich vystrelila na mars 😝

ahoj leni... 😎

leninka75
16. okt 2009

ránečko!!! 🙂 🙂 🙂 ............ktorý sa jacka zobudil dnes prvý??? 😉 .............utka, ako viki???...........aninka a simi???.............
my sme dnes mali dobrodružnú cestu do práce................nehoda pred PB, uzavretá cesta v oboch smeroch, tak sa muž rozhodol ísť takou skoro poľnou cestou 😒 ................totálny tankodrom 😖 😖 😖 .........muž zúrivý.............tak som len tŕpla v ktorej priekope skončíme.............ale našťastie to zvládol a ešte sme aj v rozumnom čase prišli do ZA............ale poviem vám spotená ako myš!!! 😖 😖 😖 .......................
keď ste sa bavili včera o tých domoch...............my máme síce pôžičku na to naše podkrovie, ale keby som mala prachy bežím odtiaľ až sa do zadku kopem!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
16. okt 2009

leni...obaja naraz.. 😒 .....ale Petulo ešte zaspal a spinká tak idem chytro variť....on je nevyspytatelný 😝

tak vzrušujuca cesta do práce...dufam že budeš mať lepší den 😵 ......hlavne že ste došli celý....si viem živo predstaviť toho mojho....nič pekne z pusy 😀 😀

my mse tiež zadlženy až po uši.....ale už len pár rokov a bude to 😀 😀

leninka75
16. okt 2009

čo ideš dobré variť????.............dnes asi bude zasa niečo vo vzduchu, lebo aj moje decko straší od 5:30 😠 😠 😠 ............sa teším na poobedie, to bude samé bééééééé a méééééééé a niéééééééé..........

aninka29
16. okt 2009

dobré ránko 🙂
mamky Sabinka ťahala od večera pol osmej do štvrtej rána 😵 😵 😵 a po napapaní sa zobudila o pol deviatej 😵 😵 ...........jacka vymeníme si na jednu noc detičky,aby si sa vyspala????????
Simi už aj kašle ☹ ..............a začína sa niečo lepiť aj na mňa.......no výborne 😝

na nákupy ideme neskor,lebo manža si šiel ešte niečo vybaviť 😉 ..............jacka ani neviem čo idem kupovať...........nejaké oblečko pre detičky,Simuške chcem kúpiť také prechodné čižmičky 😉 ............začnem už konečne aj s výbavou pre krstniatko 🙂 ..........aby som toho potom nemala moc naraz 🙂

utka
16. okt 2009

Ahojte!
jacka, ja si nemyslím, že Vikiho učiteľky sú drbnuté...sú práveže veľmi milé a zlaté...Nepochopila som ťa, prečo si mi to písala... 😕
Je prevda, že určite nie sú všetky také...
leni, Viki celkom dobre. Doma tak často necikal...akurát k tým soplíkom pribúda aj kašel ☹. Ale cez víkend sa budeme kurírovať 😉
My ideme zajtra na nákup do Maďarska, ale len Vikimu papučky kúpiť...
A veru zadĺžený sme po uši aj my...a ešte aj dlho budeme...ešte 27 rokov ☹.

jacka
16. okt 2009

utka...tak som ťa zle pochopila..ked si písala o kakani....som myslela že ho napomínla učitelka aby šiel... 😅 tak soráč ☹ 😉 😉

aninka....vymením...tak začni baliť...... 🙂

leni chcela som ryžový nákyp ale bez ryže to nejde.......som zabudla napísať tak sa nekupilo....hlava deravá 😠 ..zatial som stihla len zeleninovu polievku a len uvariť špagety...čo na ne ešte netuším 😅

aninka29
16. okt 2009

ja dnes nevarím mamky 🙂 .....včera som robila fajné mäsko a veľa,takže mám pokoj 😉

idem si uvariť kávičku 🙂

utka
16. okt 2009

jacka, tak už chápem 😉...
Ani ja dnes nevarím. Navarila som včera, aby si mohol zobrať aj manžel dnes do práce. Uvarila som polievočku so zeleninkou z kuracích stehien. A paradajkovú omáčku. Zjeme ju s tými stehnami a s knedľou. A dúfam, že nám zostane aj na zajtra...
Idem len upiecť ten koláčik...

aninka29
16. okt 2009

utka potom daj vedieť či je fajnučký 😉 .............upečiem aj ja v nedeľu 🙂 ...........manža odcházi,tak ho nabalím 😀

leninka75
16. okt 2009

jacka, žeby kečup a syr??!! 😉
aninka a kdeže zasa ide manžel??? 😨
utka, aj my sme na tak dlho zadĺžení ☹ ☹ ☹ ☹ .............až do dôchodku................utka a čo za papučky to naháňaš, že až do maďarska ideš???? 😕

utka
16. okt 2009

aninka, dám vedieť...už je v rúre. ale určite bude dobrý...
leni, v Humanicu som mu kúpila také spidermanové na suchý zips do škôlky. A chce také aj na doma a tu sme také nezohnali...

utka
16. okt 2009

Koláčik je už na svete...ešte musí vychladnúť a idem degustovať 😉. A potom dám aj foto na FB 😉...

jacka
16. okt 2009

leni....presne ako píšeš....kečup a syr....som radšej šla s nimi von....vymrznuť....ako vymyšlať somariny...keby ešte spal tak spravím syrovu om....... 😉

utka tak čo aky koláčik...mnami?
ani....a vy idete kde na nákupy?

utka
16. okt 2009

jacka, ešte neviem...dala som ho na balkón vychladnúť, aby sa dobre krájal...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre