Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
23. okt 2009

leni, je ich dosť, ale nikto sa mi neozýva...a keď sa pozriem spätne na tie ponuky,čo som na ne reagovala, tak už ani nie sú aktuálne...samozrejme mi ani nenapíšu, že sereme na teba!!!

leninka75
23. okt 2009

inak to je riadne svinstvo, že sa neozvú!!!! 😠 😠 😠 ............aspoň zo slušnosti by som odpísala, že bohužiaľ, bla, bla........a máš nejakú predstavu utka čo by si chcela robiť???
bože aninka, ty si fakt superžena ešte aj telku odtrepeš do pravy!!! 🙂 🙂 🙂

utka
23. okt 2009

leni, nejakú asistentku, sekretárku, referentki...niečo také...Nie veľmi zložité 😀

utka
23. okt 2009

Od septembra som poslala okolo 35 životopisov. Z toho je ešte 6 miest aktuálnych, a z toho sa mi ozvali len dvaja, že bohužiaľ nič ☹.

aninka29
23. okt 2009

leni no ešte to 😝 ....však ju ani nedvihnem 😝 ...........zavolala som si odťahovku 😀 svojho otca 😀 ....chudáka chorého 😒 .....ale no čo má robiť 😀

som tu kuk na chvíľu...........Simku už rozprávka omrzela,tak využívam 🙂

ale stihla som si už povytierať komplet všetky dlážky.............ostalo mi dať do pucu kúpeľňu,ale to si nechávam až na koniec............lebo tú jedinú neznášam 😝

ešte musím uvariť 😝 ....ale to má ešte čas 🙂

aninka29
23. okt 2009

utka nezúfaj zlatko 😵 ........raz sa určite niečo nájde..........niekde na teba určite čakajú 🙂

jacka
23. okt 2009

aj ja som len prišla kuk......Petulo konečne zaspinkal......Matko zase ..a je to....ja idem chytro vsriť pokial sa dán

spravím aj ja cestoviny zo syrovou omáčkou...a skusim dať slaniku...utka dufam že to nepokazím 😉

utka nebojkaj..určite si niečo nájdeš...ani sa nenazdáš 🙂 ...držím palčeky..všetky...a na ceste si dávajte bacha..dnes je pekný hnus 😒

aninka.šikovnica domáca......ja tiež kupelnu neznášam.... 😝 ..tak tu robím medzi prvými..potom sa mi nechce a ostane na ocot ..musím druhy den 😠

jacka
23. okt 2009

ozaj ...dneska máme celý mesiac...teda to letí 😅

aninka29
23. okt 2009

jacka gratulujeme k výmesačiu 😵 😵 😵 ...............neskutočne rýchlo to letí..ach jaj......ani sa nenazdáme a už budú aj druhorodení velikí 🙂

jacka
23. okt 2009

no veru 🙂 ....len aby nás nepichli do domova 😀 😀 😀
no musím isť...

aninka29
23. okt 2009

jacka nestraš 😀 .....no dúfam, že nie 😀

utka
23. okt 2009

Oki žienky. Dík za podporu...tak pekný víkendík.Paaaa

jacka
23. okt 2009

pa utka...štastlivo dojdite do ciela 🙂

aninka29
23. okt 2009

pa pa utka 🙂

a vy ostatné mamule ste kde??????? ☹

už mám všetko poupratované,navarené,aj koláč sa pečie 🙂 ...........Sabinka zaspinkala,Simonka si dala pauzu v pozeraní rozprávok a hrajká sa s bárbinami 🙂

aninka29
23. okt 2009

idem piť kafčo 😵

aninka29
23. okt 2009

no halooooooooooooooooo 😠

jacka
23. okt 2009

kuk.... 🙂

jacka
23. okt 2009

sme sa vrátili z prechádzky..odparkovala som..že požehlím...a čo nepočujem z kočíka 😠 😠

aninka29
23. okt 2009

kuk 🙂 ...........jacka nemrač sa.............však Peťulko ti chce len dobre 😉 nechce,aby si sa namáhala so žehlením 🙂

aninka29
23. okt 2009

Sabi chrní vonku na balkóne..............tiež neviem dokedy 🙂

jacka
23. okt 2009

ha vraj dobre 😖

aninka29
23. okt 2009

jacka,mám pocit, že cez víkend tu budeme strašiť len my dve 😝

jacka
23. okt 2009

ja straším aj teraz 😉

jacka
23. okt 2009

ako idu teraz posuvať ten sprostý čas 😅

jacka
23. okt 2009

nikto

halooooooo 😝

aninka29
23. okt 2009

tu som 🙂

to už tento víkend sa posúva čas?????????? 😕

aninka29
23. okt 2009

no haloooooooooooooo 😝

utka
23. okt 2009

Ahojte!
Došli sme dobre...ešte sme to dobre stihli. Som bola u manžela v práci za 19 minút, čo mi niekedy v piatok trvá aj hodinu 😉.
Ja tu budem strašiť s vami, nebojte sa...
aninka, aký koláčik si piekla?
Hej, mení sa v sobotu v noci čas. O tretej na druhú...čiže spíme o hodinu dlhšie...poniektorí... 😀

jacka
23. okt 2009

utka...tak vidím že ste došli o.k.. 😵

to spanie o hodinu dlhšie je mi na... 😠 ...som zvedava ako prehovorím Petka...aby začal revať vtedy kedy má 😀 😀 ....dnes ma bolí z toho hlava

super..budeme tu strašiť tri 😀 😀 😀

dobru noc.... 😔

posldená..a ráno prvá 😀 😀

aninka29
23. okt 2009

nieeeeeeeeee jacka, ja som poslednááááááááááá 🙂 😉

ja som si myslela,že čas sa mení až budúci víkend 😝 ....ešte že vás mám 😵

utka piekla som jablkový perník 🙂 ....neviem sa odhodlať na ten tvoj 😉 ale raz skúsim 🙂

dobrú nocku mamky 😔

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre