Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
28. okt 2009

utka povedz....veď keď je to výhra,tak to už máte isté no nie?....nooooooooooo nenapínaj 😠

jacka
28. okt 2009

ak vyhrala utka v lote prvu tak sa už ani neozve...ani pri druhej cene 😠

jacka
28. okt 2009

utka vzala roha.... 😀 😀 ..nechala nás tu v napätí a pokial príde tak ja pojdem spať 😝 ..... 😀

aninka29
28. okt 2009

no ja si počkám 🙂
som zvedavá, že čo 🙂

aninka29
28. okt 2009

jacka Peťko spinká? 🙂

Sabi ešte stále chrní v kočíku...už som ju dala dovnútra a ešte furt spí 🙂

aninka29
28. okt 2009

jaj veď si písala, že spinká...ja som hlava deravá 🙂 ...tak nech pekne spinká babuliatko 😵

jacka
28. okt 2009

už som pootvárala dvere aby sa zobudil.....ale to može aj bomba padnuť..však poznáš

tak dnes budem ťahať nočnu ako pri jednom tak aj pri druhom...... 😀 😀

jacka
28. okt 2009

a nebude jej teplo?..však je isto nababuškaná

aninka29
28. okt 2009

jacka možno nieeeeee 🙂

u nás je taká čierňava 😝 ...to bude lejak 😝

jacka
28. okt 2009

u nás je celkom fajn..len chladno..teda čerstvo 🙂

ešte spinkáte?

jacka
28. okt 2009

mala by som chystať večeru pokial je klud ...aspon sa najem v klude ked spinká 😉

aninka29
28. okt 2009

hej ešte spinká 🙂 ...ale mohla by sa už zobudiť...nech ju môžem unaviť na ďalšie spinkanie ....stráášne sa je páči cvičenie po kúpkaní 🙂 ....toľko sa nasmejká zlatinka moja malinká 😵 😵 😵 až z toho prdinká 😀 😀 😀

aninka29
28. okt 2009

normálne že poetka bude zo mňa 😀 😀 😀 😀

ja idem hodiť párky do hrnca a je to 😉

aninka29
28. okt 2009

dobrú chuť jacka...len choď 🙂

aninka29
28. okt 2009

babulka sa zobudila....idem

ale príííííííííííííííííííííídem utka 😉 😉 😉

jacka
28. okt 2009

tak som musela aj Petka budiť..to je den 😅

ja neviem či ešte prídem..ale utka nás tu natiahla tak skusim kuk

dobru chut aninka

aninka29
28. okt 2009

utka ešte tu nie si?????????

Sabi už sladko spinká 😵 😵 😵 ...Simi dopozerá rozprávočku a ide tiež 🙂

aninka29
28. okt 2009

huhuhuuuuuuuuuuu 🙂 ..............utka 😉

jacka
28. okt 2009

som vravela že sa ani neukáže 😠

aj moje pokladíky spinkaju... 😔
idem ju kuk na FB či tam čosi nenapísala

aninka29
28. okt 2009

teeeeeeeeeda utka.....ale naťahuješ 😠

no nič...idem....dúfam, že ráno sa dočítam,čo to je za výhru 🙂 😉

dobrú nocku mamky 🙂

jacka
28. okt 2009

aninka čo si zdrhla z fb

jacka
28. okt 2009

nuž dobre....tak idem aj ja

ráno kuknem ako žije utka

dobru noc.... 😔

utka
28. okt 2009

Baby, nerada som vás napínala,ale máme akurát tak veľké hovno! Som totálne nasratá a nechce sa mi teraz o tom písať...Sorry. Možno neskôr alebo zajtra!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

utka
28. okt 2009

Nedajte sa nikdy oklamať CK Bellavista!!!

aninka29
29. okt 2009

dobré ráno 🙂

no čo to utka???? 😕 ....no fúúúúúúúú.........no to som zvedavá, čo sa stalo 😕 .....utka ☹

aninka29
29. okt 2009

jacka ja som len kuk,či tam nikto nepísal a šla som 🙂

aninka29
29. okt 2009

a to som dnes akože prvá,druhá aj tretia??? 😀

aninka29
29. okt 2009

štvrtá 🙂

Simka už kuvikuje od siedmej 🙄 .....sa zobudila, že chce pišať,takže dovidenia 😝 .................a ja by som táááááááááááák spala 😔

a idem s radosťou na net,že čo utka napíše a aha ho ☹

utka
29. okt 2009

Ahojte!!!
Keď si dáte do googla vyhľadávať CK Bellavista, tam sa dozviete veľa. Hlavne tie sťažnosti a oje....y 😠 .
Takže poďme na to:
Asi pred mesiacom mi volala jedna pani a robila prieskum cestovania na SK. Pýtala sa ma na vek, kde sme boli za posledých asi 8 rokov a také drísty. Potpm mi povedala, že je to zlosovateľné. V pondelok mi volala znova, že nás vylosovali, a že môžeme vyhrať buď 1/3zľavu na dovolenku podľa nášho výberu, alebo nejakú elektroniku z NAY elektrodomu, podľa nášho výberu(mikrovlnky, kuch.robot,GPS,DVD prehrávač a Play station).Podmienkou je, že musíme s manželom prísť na na také krátke predstavenie o ich cestovke, zhruba pol hodinový film si pozrieme a vyberieme si darček a papa. Tak sme sa dohodli na včera o pol šiestej. Bol u nás švagor, tak postrážil Vikiho. Však pol hodinka, max. hodinka v pohode a bolo to tu v Petržalke kúsok od nás. Tak sme tam prišli, "delegátka" nás zaviedla na miesto činu, ponukla nám minerálku alebo džús. sadli sme si a prvý odrb bol, keď sme sa spýtali, koľko to bude trvať a ona povedala,že dve hodiny 😠 . Tak sme písali švagrovi, nech to nejako vydržia s Vikim. Prišiel taký pánko "manažérô, ktorý hovoril po anglicky a mal aj prekladateľku, porozprávali nám o debilinách, o nejakom cestovnom programe,ktorý si môžeme zakúpiť, ale u nás to ešte nefunguja a bla-bla-bla...Medzi tým ten film, fotky a čo ja viem čo. Potom akože veľká zábava a dražil sa šampus,víno a dezert, tak to vydražil jeden ujo za 33€,ale samozrejme mu to dali zadarmo. To nás chceli len navodiť na ´dalšiu dražbu, ale už serióznu. Dražila sa dovolenka na Tenerife a vyvolávacia cena bola "iba" 890€. "Delegátky" híkali od údivu, že IBA!!! Ja krava som sa zapojila do dražby iba raz, ale manžel s tým našťastie nesúhlasil, tak som skončila. Ja som to urobila len pre zábavu, lebo na vybratie termínu by sme vraj mali18 mesiacov a nič sa nedeje, keď tam nepôjdeme. Nakoniec to vydražil jeden ujo za 1070€,ale keďže boli aktívni dvaja, tak zese "manažér"prekvapil a dal to obidvom za "neuveriteľných" 1000€. Potom si nás volali do takej miestnosti po jednom páre(boli sme tam 5 manželských párov), zase drísty okolo, prečo sme nedražili a blbosti...Nakoniec to veľké prekvapenie a darček pre všetkých...Naša "delegátkaô vzala akvarko s lístkami a losovali sme si. Vytiahla som si ružový lístok, vzala mi ho, otvorila a čo tam...waaaaw, dovolenka v Dominikánskej republike. My sme sa s manželom na seba pozreli a spýtali sa, že kde je tá sľúbená elektronika...ona nám povedala, že však sme si vylosovali dovolenku. Povedali sme,že dovolenku nechceme, že nás tá pani, čo nám volala, dobre oklamala. Tak nás "delegátka" odprevadila. Vo výťahu som utrúsila poznámku, že už v živote nepôjdem na takúto chu.....u! A keď sa s nami lúčila, manžel jej povedaľ, že veľa úspechov a ja, že jej prejem ešte veľa takých oje....ch ľudí ako sme my! Chcela som im rozkopať aj reklamnú tabuľu, ale manžel mi v tom zabránil!!! 😠
Na nete som sa potom dozvedela, že tá CK Bellavista je poriedny ofajč, že aj tá dovolenka, čo si ľudia vydražili, tak ju museli zaplatiť a nechceli im potom vrátiť prachy a tak. Keby mi boli do telefónu povedali meno tej CK, tak si to vyhľadám skôr a vôbec by sme tam nešli. No čo už? Naša vina!!!Ale budeme múdrejší nabudúce. A keď mi bude niekto volať z utajeného čísla, tak už pre istoru ani nezdvihnem. Len odkiaľ mali mrchy moje tel. číslo, to nechápem???!!!

aninka29
29. okt 2009

utka to mi je ľúto ☹ ....a tak si sa tešila 🙂

ja pre istotu utajené čísla nedvíham 😝 ....a keď náhodou zavolá nejaká pinda,zruším ju hneď na začiatku 😝 .......utka zadarmo ti nič nedajú ☹ stále je tam nejaký háčik,o ktorom sa dozvieš až potom čo ti oblbnú hlavu nejakou výhrou 😝

ale dobre si jej povedala 😀 ...si normálne zahrešila?....ja by som tiež....ale nie raz ale stokrát...by som sa vyventilovala fajne 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre