Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
3. nov 2009

tíííííííííško nech Peťulko ešte spinká 😵 ....aby mohla jacka klábosiť s nami

leni,tak nech sa rýchlo zadarí 😵 😵 😵

jacka
3. nov 2009

asi sa len pomrvil...ale nekričte velmi...psssst 😔

utka
3. nov 2009

jacka, ten nový liek by mal zabrať...to budem chodiť raz za týždeň na injekciu...tak dúfam,že mi to budú tolerovať. Pracovná doma je od 7:00do 15:30, takže sa to bude dať. manžel ho bude ráno nosiť do škôlky a ja budem chodiť po neho...

aninka29
3. nov 2009

tak to je super utka 🙂 ...som rada, že ti to vyšlo 😵 😵 😵

jacka to ho asi vyrušila leninka s tým kukučkovaním 🙂

jacka
3. nov 2009

utka no vyborne....tak nech máš ten liek čo najskor..aby si bola zdravá...a potom ..tehotná.... 🙂 ...aby sme si tu nepísali monology 🙂

veru aninka...máš pravdu....leni..nekukaj 😠 😀 😀

aninka29
3. nov 2009

jacka a Maťuldo čo robká? 🙂 😉

aninka29
3. nov 2009

Simonka šla s dedkovcami na návštevu pred chvíľou 🙂

boli sme dnes v dráčiku...lebo moje dieťa si zmyslelo,že chce pištoľ 😝 .....ale nemali 😀 ....takže sa uspokojila s foťákom a s bábikou 🙂

leninka75
3. nov 2009

veru kukučky snáď sa podarí!!! 🙂 🙂 🙂 ..............problémoš je, že vy začnete dikutovať, keď ja som na cestách- necestách......teda idem domov...............
super utka, gratulujem k robote!!!..........máš to na plný uväzok???............a na koľko dostaneš zmluvu, neurčito či určito???......................
jacka, no hádam potiahne, vrabček speváčik................veď je také spavé počasie..........ale jemu je to asi jedno..............

jacka
3. nov 2009

leni...má spánok ako zajačí chvost 😠 ........však ti držíme palce ..každy mesiac 🙂 😵 .....dufam že budeme po tvojom mužovi na rade čo sa to dozvieme 🙂

matko..sa hrá s palstelínou.......a zatial čo tu ťukám.....tak ich dal do jednej kopy 😠 .........dievča chce pištol 😕 😕 ....ešte že nemali......ma Matko striela kadečím..lebo pištol nemá 😀 😀

aninka29
3. nov 2009

leni aj ja držím palce 🙂 🙂 🙂 ...nech je to čo najskôr 🙂 🙂 🙂

ja neviem čo ju to pochytilo v poslednej dobe...asi ju už omrzeli bábiky alebo čo.....minulý týždeň sme jej museli kúpiť žeriav na diaľkové 😀

aninka29
3. nov 2009

no čo ti poviem 😀 😀 😀

leninka75
3. nov 2009

moja minule hučala, lebo si zmiešala plastelíny a potom to tak už nechcela...........to bolo zasa ródeo!!! 😠 😠.......ja už pomaličky pôjdem, chystám sa do draka na nejaké vianočné nákupy............pa, pa zajtra 🙂 🙂

jacka
3. nov 2009

leni pa....pa.....zajtra prídi mrknuť...ale potichu 🙂

aninka...pošlem nejaké hračky....bagre,traktor..a tak 😀

jacka
3. nov 2009

no povedz..aninka 😀 😀 😀

aninka29
3. nov 2009

pa pa leni....a zajtra napíš čo si pokúpila 🙂

aninka29
3. nov 2009

pošli jacka 😀 😀 .....a ja vám pošlem kočiariky,bábiky 😀 😀 😀

aninka29
3. nov 2009

ja som hladná asi 😝

aninka29
3. nov 2009

inak minulý týždeň som si dala záväzok, že od pondelka začnem cvičiť 😝 .....čo myslíte,začala som? 😀 😀 ....ee 😝 ....som lenivá 😝

aninka29
3. nov 2009

tak nič skúsim budúci týždeň 😀

jacka
3. nov 2009

ani už ta vidím ako ideš cvičiť 😀 😀 😀 😀

chod sa najesť.....však hádam nenecháš bruško hladné 😀 😀

neposielaj.....muž si myslí že len buzeranti sa hraju s bábikami 😠

jacka
3. nov 2009

juj..Petko ešte spinká...dufam že ešte dýcha 😅 🙂

aninka29
3. nov 2009

to si myslia všetci chlapi 😠

aninka29
3. nov 2009

počkaj jacka o pol roka ti ukážem moje vyformované brucho 😀 ...teraz mám na ňom pneumatiku...potom to už budú tehličky 😀 😀 😀

aninka29
3. nov 2009

urob na neho kuk 🙂 ...ja tiež furt odbehujem 🙂

aninka29
3. nov 2009

idem..Sabinka je už hore 🙂 .....dnes nejak skoro 🙂

večer prídem....predpokladám, že do kúpania ešte zaspinká 🙂

jacka
3. nov 2009

ved chodím stále robiť kuk......

vraj tehličky 😀 😀 😀 😀 ....si ich mala aj po Simonke? 😀 😀 😀

jacka
3. nov 2009

su normálny tí chlapi..ved čo je na tom že pkazí bábiku..aký je v tom rozdiel medzi bábou a auto...rozobraté obe hračky 😀 😀

jacka
3. nov 2009

čože???zaspinká????......tak to mi ani nevrav.....lebo ma fakticky rozčúliš 😠 😀 😀 😀

jacka
3. nov 2009

tak pa aninka..... 🙂

utka
3. nov 2009

No myslím,že budem mať zmluvu na 3 mesiace a potom už na dobu neurčitú...uvidíme...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre