Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
4. nov 2009

bol niekomu orať záhradu a tam ho tak doriadili!!! 😠 😠 😠 .............môj majo musel potom ešte volať suseda, aby mohli svokra odtrepať do domu......................... jedno stehno si rezervujem!!! 😉 😉 😉 ...........ako je u vás aninka, slniečko??? ...........

jacka
4. nov 2009

no leni......... 😠 😠 😠 ....teda ..však čo si čakala..je to svokra.......aj ste jej niečo šplechli do očí..nech sa spamätá???---juj som sa nas..a

aninka....petulo je tak nababuškaný že sa nehýbe a v kočíku ho ani nevidno......jasne že má fusak a ešte na sebe asi 4 vrstvy..tak vyzerá ako snehuliak 🙂

leninka75
4. nov 2009

nestihla som jacka........mala som čo robiť s lilkou................čo urobíš s vecami po deťoch jacka???...........odložíš to, daruješ, predáš..............???............a ty aninka????

aninka29
4. nov 2009

ták a je to....môže sa mäso opekať v teplúčku 😀 😀 😀

leni...zatiaľ slniečko nesvieti....no dúfam, že vylezie....som vyšla teraz von ....no hrozná kosa.....taký mráz sa drží....ako keby bolo nasnežené 😝

no to ste mali šou 😝 ....museli ho poriadne doriadiť....keď ho museli domov ťahať 😒

jacka aj ja malú babuším, že sa nemôže ani hýbať v kočíku....furt ju potom kontrolujem či dýcha....lebo tiež ju tam nie je vidieť 😉

aninka29
4. nov 2009

leni no ja nemám po Simonke skoro nič....akurát fusák a perinky 🙂 ....Sabuške som kupovala všetko nové...bratrancová manželka čaká bábo....konečne po dvoch chlapoch dievčatko 🙂 ....tak som sa jej slušne opýtala, či jej môžem dať vecičky po Sabinke....a bola veľmi rada, že jej tým veľmi pomôžem 😵 .......tak som rada, že pomôžem 🙂

leninka75
4. nov 2009

a kočík potom predáš aninka???

jacka
4. nov 2009

leninka...vcičky....už teraz len popredám..alebo...pošlem tebe ak bdute mať chlapčeka...chceš? 😵 ..........alebo zabalím a ostnu vnučatám...o čom silno pochybujem,že budu chcieť....ja som od svokry .....čo som vzala...nedala nič 😝 😀 😀

aninka29
4. nov 2009

leni no dúfam, že tento kočár čo mám využijem až do dvoch rokov 🙂 ...šporťák nemám v pláne kupovať 🙂 ...z tohto čo mám sa dá poskladať krásny šporťák 😉 ....no a potom,keď sa ovšem nerozpadne,tak ho predám 🙂......ešte ten Simkin šporťák som nespeňažila...len na neho prach sadá 😀....nechce sa mi ho vyčistiť 😝,aby som ho mohla ponúknuť

leninka75
4. nov 2009

pýtam sa lebo aj svokra mala poodkladaných kopec vecí...........ale čas s nimi urobil svoje......a nič z toho som nepoužila....a zdá sa mi zbytočné to niekde skladovať, že veď možno raz to niekto využije..............ja to mám jednoduché..........veci mám od sestry, takže to zasa pekne všetko zbalím a nech si s tým urobí čo chce!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 ............. ale to bude až o pár rokov ..............a ako poznám svoju sestru, ak bude mať druhé baby, tak mu kúpi komplet novú výbavu!!! 😉 ...............no jacka, potom dohodneme!!! 😎
vaši starší drobci sa už nevozia v kočíku???................tá moja sa mi furt hrabe do kočíka, lenivec malý!!! 😠 😠

leninka75
4. nov 2009

už ste vonku, že??? ☹ ☹ ☹ ............
utka a s tebou je čo???...........ako sa cítiš???..........

jacka
4. nov 2009

leni...už dávno nie sme v kočíku.....však mi tam krpanec nechcel byť......ja som ho využila velmi málo........však od svokry som ani ja nič nebrala.......ale od maminy som vzala také svetríky ...blbý systém....čo sa v zadu zavezuju...ked je nabauškaný tak mu to nik nevidí

podla mna sa to neoplatí odklať......jáááj ešte perinku mám, a zopár plienok....a to je asi vsio

veru utka ozvi sa.... ☹

jacka
4. nov 2009

ludkovia ...tam je kosa....brrr....a fu vietor...dufam že nám z východu nedofukne nejakú chorobu 😝

utka
4. nov 2009

Ahojte!
Tu sooom,ale mi trvalo, kým som vás prečítala...ufff!
No cítim sa celkom fajn,len ma ešte bolí hrdlo a hlava ukrutne 😢 . Dnes som dostala ďalšie 3 infúzky. Zajtra mi budú brať aj krv,tak som zvedavá, či to zaberá.
Bola som aj s Vikim na kontrole. Tak tie biele bodky na mandliach nebola angína, ale kvasinky ☹. Hlavné, že bral antibiotiká...a ešte aj berie do piatku. Čiže ešte budúci týždeň nemôže ísť do škôlky. Tak som si zavolala do mojej práce a vybavila som si nástup až od 16.11. Našťastie s tým súhlasili. Doktorka nás poslala na krčné, tam mu vytierali tie mandle nejakou glycerínovo-jódovou vodičkou, či aká to bola. Zajtra ideme zase na výter a pozrie mu aj tú krčnú mandľu, či nemá veľkú. A naša dr. mu dnes zobrala aj výter z hrdielka...
leni, mne sa zdá, že som písala, že má dlho nádchu, tak kôli tomu som písala o tej nosnej mandli...
Ja mám ešte veľa vecí po Vikinkovi, ale už som aj veľa predala a aj popožičiavala...
Kočík máme ešte stále,lebo sa mi ho nechce vyčistiť a odfotiť, aby som ho mohla dať na mimibazar. Viki sa už v ňom dávno nevozí, ale vozil sa rád. Koľkokrát, keď sme šli von, tak on v ňom presedel aj hodinu a ostatné deti behali-lenivec 😉.

leninka75
4. nov 2009

fuuuuuuu aj tu u nás začína duť!!! 😖 😖 😖 😖 ...........takú kombináciu neznášam zima + vietor, be 😝 😝 😝

jacka
4. nov 2009

utka...no máte ale starosti ☹ ...teda tá dr. nemá chybu....hlavne že sa napchávate liekmi 😠 😠 ...................a kedy budete mat vysledky 😉

jacka
4. nov 2009

veru leni...nič horšie...ešte nech nasneží ...a je to

utka
4. nov 2009

jacka, výsledky výterov o 5 dní...

utka
4. nov 2009

U nás včera snežilo. Ráno som vyšla von k autu a upssss...sneh...No čo už. Však máme zimné gumy,tak som sadla a fičala...Ale ako je to super, že som si ten vodičák urobila. Aspoň môžem aj do roboty chodiť autom 😉.

aninka29
4. nov 2009

aj u nás je kosno mamky 😝 😝 😝 ...boli sme vonku...riadne som vymrzla 😝 ....a tiež fúka vietor

my sme už po obede 🙂 ....Sabuška ešte dospáva .....každú chvíľu by sa mala zobudiť 😵

leni,my kočík nepoužívame od dvoch rokov....všade pešky 🙂

utka veď ani mne sa ho nechce vyčistiť 😀 ....už by bol dávno predaný 🙂

aninka29
4. nov 2009

jacuška má new foto 😵 😵 😵 ....zlatúšik Maťuldo 😵 ....si veľmi dobre navarila,keď všetko spapkal 🙂

aninka29
4. nov 2009

a Peťulko bambuliatko krásne 😵 😵 😵 ...čistý Maťko 😵 😵 😵

joj....krásne deti sa vám podarili 🙂 🙂 🙂 .....fešákov budú mať moje dievčence 😉 😉 😉

jacka
4. nov 2009

dakujem aninka 🙂 ...nuž robila som čo som mohla aby takto vyzerali 😵 😵 😉 .....však ukáž aj ty nevestičky 🙂

takže ..ostatne šup s fotkami..... 🙂 nech mám čo obzerať

idem si zmyť vlasy...a Petka dám asi an chrbát 😠

aninka29
4. nov 2009

veď by som aj dala....ale nejde mi stiahnúť fotky do toho budára 😠 😠 😠

jacka šupni malého do kočíka alebo do vajka....a ber ho do kúpeľne 🙂 🙂 🙂

aninka29
4. nov 2009

idem...už sa zobudilo bábätko 🙂

utka
4. nov 2009

jacka, pekné fotky.
Idem si ľahnúť s Vikim.Snáď ma prestane bolieť hlava...

leninka75
4. nov 2009

vieš utka, ja som hlava deravá 😝 😝 .........., mne treba veci pripomínať!!! ........... vieš, to ide s vekom!! 😀 😀 😀 😀 .............že jacka??!! 😀 😀 ...............chúďatko viki, takto zbytočne atb!!! 😠 😠 ..........a tebe držím pršteky, nech máš lepšie výsledky!!! 🙂 🙂 .............inak dobre sa to číta, keď píšeš, že "do roboty!!!" 🙂 🙂 🙂 .............
jacka, petulko sa pekne už zaokrúhlil!!!!...........líčka má také guľatučké!!!!............na tých fotečkách ani nevyzerá, že je taký plačko!!!.............
bože, to len ja mám takého leňochoda!!!!! 😠 😠 😖 😖 😖 😖

jacka
4. nov 2009

leni..jasne...že s vekom 😀 😀 😀

to je síce pekne ,že nevyzerá....však na jedne spinka a druha je hned po napapaní........len keby si počule tie večere.....juj....už aby s toho vyrástol ☹

inak dakujem za pochvalu...robím čo možem 🙂

jacka
4. nov 2009

vraj lenochoda....ako sa volal ten s doby ladovej?......neviem si spomenuť....asi to Matkovi zapnem...len najskosr musím na zajtra polievku....hm......len neviem akú 😒

jacka
4. nov 2009

halooooooo.......

hned by som si lahla k Petkovi....... 😔 tak krásne spinká.....akurát zaspal....som zvedav na ten rekord 😠

jacka
4. nov 2009

ano...tak už je hore.... 😠 😠 😠 😠 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre