Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
4. nov 2009

jacka veď aj Simi má niekedy svoje fanty...nemyslite si žienky, že to mám vždy ružové...len to už nejak neriešim....som sa obrnila trpezlivosťou a je to 😀 😀
viete čo robím,keď Simi začne hučať?....začnem si spievať a nevšímam si ju....a krásavica hneď prestane 😀

jacka
4. nov 2009

si piš...deni....a si predstav že si ich nechce vymeniť 😀 😀 😉 ...ani za milony

veru aninka...som jedla tekvicové jadierka a tuto noc som nespala ☹ ..som netušila že aj s toho ho bude bolieť bruško ☹

jacka
4. nov 2009

ani....ja odchádzam z miestosti....aj s Petkom na rukách 😉 ...........lenže on páli na za mnou a hysák nikam nechod 😝

aninka29
4. nov 2009

mamky a chlapi sú chlapi....viete vodcovia 😀 😀 😀 .....takže neriešte a urobte si babu 😵 😵 😵 ....potom uvidíte rozdiel 🙂

jacka
4. nov 2009

jáj deni..nejak mi to neodšlo...ved si to už písala..asi by som mala isť 😔 😔

jacka
4. nov 2009

však mi nechceš požičať muža.....tak sa musím uspokojiť s mojím...čo robí len chlapcov 😠

denisenko
4. nov 2009

jacka, z tekvicových jadierok? 😉
aninka, mne ked začne hučať tak mu kážem ešte viac, nech počujú všetci susedia a to ho zas nebaví, 😀

aninka29
4. nov 2009

jacka požičiam,ale on je moc drahý 😀 😀 😀

deni 😀 😀 😀 ...toto keby som malej povedala ja...tak začne vrieskať,že by ju fakt počuli všetci susedia 😀 😀 .....normálne, že operná speváčka z nej bude 😀

jacka
4. nov 2009

ked ja tu mám hluchých susedov...to mi nezaberááááá

ja ho zatvorím do záchodu alebo do práčovne..ked počujem NIE!!!!!!!......ale v práčovni sa bojí...taka tak chodí len výnimočne 😉

jacka
4. nov 2009

idem ja ...ledva žijem...

ani...však neva...ja budem mať prachy z LOTTA.....pošli 😀 😀

jacka
4. nov 2009

dobru nocku...zajtra prídem.....ak ma neporazí do rána....neviem čo som jedla...tak som zvedavá

dobru..... 😔 😔

aninka29
4. nov 2009

Simka keď ručí,tak jej poviem nech ide revať do izby....ona pôjde...vyreve sa a dojde sa tuľkať a povie, že už plačkať nebude 😵 😵 😵

aninka29
4. nov 2009

dobrú nocku jacka 🙂

ja ešte popíšem s manžom a pojdem tiež.....zase neuvidím začiatok neba....ale nevadí 🙂

denisenko
4. nov 2009

dobru noc, jacka 🙂
ani, aj tebe pekný večer a pokojnú noc...ale to ti asi pri tvojich kludných detičkách želať netreba 🙂
ja idem zajtra pre výsledky z výterov, tak som zvedavá akých bacilov mu nájdu ☹
pekné sny

aninka29
4. nov 2009

deni držím prsty,aby tam nič nenašli 😉

joj,ja sa nesťažujem na noc...Sabi sa budí až okolo tretej štvrtej ráno a potom ešte ťahá do osmej pol deviatej a Simuška prespí celú noc 😵 😵 😵

dobrú nocku žienky 🙂 🙂 🙂

aninka29
4. nov 2009

ha ha 9555tý príspevok je môj 😀 😀 😀

denisenko
4. nov 2009

ani, vypíš si ten tiket, určite vyhráš ked sa ti tak darí 😉

denisenko
4. nov 2009

už nikto? 😒
tak aj ja sa odpojím, mala by som ist tiež asi radšej pod perinku 😉

jacka
5. nov 2009

dobré ránko.... 😉

aninka ...provokuješ 😠 ............... 😝 ...................... 🙂 😵 ........ja neviem čo je to spať tri hodky v kuse 😒

deni..držím palce... 🙂

utka...no ak sa máš?.....ozvi sa ☹

leni ..ahoj 🙂

leninka75
5. nov 2009

ránečko!!!! 🙂 .............jacka, never, že baby sú iné lepšie!!!......moja je niečo podobné ako maťko!!!!.....to len aninke asi do bruška implantovali mimozemšťania, dobré detičky 😀 😀 😀 😀 😀
deni, potom podaj info o výsledkoch...............
halóóó, utka???? 😨 😨 😨 😨
jacka, aká bola noc??? ................... 😒

jacka
5. nov 2009

leni...však som si na teba spomenula že výnimka potvrdzuje pravidio..........vraj mimozemštania 😀 😀 😀 .....ja som myslela že manžel.....ak nie je on... 😀 😀 😀 .................dufam že sa aninka nenahnevá 😵 😵 😵

noc?....čo to je? tma?......................v noci som mu dala dole poštolky tak plačkal len na to že je hladný......a vy ako v školke?..........ozaj ešte máte plienočky na noc?

aninka29
5. nov 2009

dobré ránko mamky 🙂

a ja že čo sa mi tak štikúta 😀 😀 😀

no dobre...tak súhlasím....dovezte mi tu vaše deťúrence,nech viem čo je to nevyspať sa atď 😝 😀

a aby ste vedeli sa vám idem posťažovať 😝 .....Sabinka sa zobudila už o štvrť na osem 😕 😀 .....noooooooooo....čo mi na to poviete? 😀 😀 😀
a Simonka ešte spinká 😵

leninka75
5. nov 2009

ale jacka, veď aninka vie, že ju máme rady..........a že to my len tak, že jej doprajeme, 🙂 🙂 🙂 ........pravda ani to vieš??...............ty jacka, nie je to na hlavu postavené!!!............keď nemáme so spánkom problém, tak nám nedovolia spať deti............keď deti vyrastú, tak zasa nebudeme potrebovať až tak veľa spať!!!! 😖 😖 😖 ...........na porazenie!!!! 😠 ...........škôlka celkom dobre, len včera bola lilka smutná lebo jej staršie dievčatá povedali, že nevie vymaľovávať a že čarbe............tak som sa jej to snažila vysvetliť, že je menšia ako ony.........ale neviem či sa mi to podarilo, dosť ju to trápilo, lebo má tie dievčatá rada a ony na ňu takto............juuuj keby sa tie deti dali ochrániť pred takýmito situáciami!!! .............až ma pri srdci pichlo keď som ju takú videla............no ale bude sa musieť naučiť vyrovnať aj s niečim takýmto.... ☹ .............plienky na noc už dávno nemáme, našťastie!!! 😵 😵 😵 😵 ...........maťko už tiež nemá, že?? .........
aninka, zlatíčko, tak to si teda fest nevyspaná!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ............mala by si potom hodiť šlofíka s babami............. 😉 😉 😉 😉 😉 ..................ozaj a bude dnes rajčinková??? 😉 😉 😉 😉

aninka29
5. nov 2009

viem to leni 😵 😵 😵

joj,leni.....zlatúšik Lilka ☹ ....ale veru...bude musieť vedieť prijímať aj takéto situácie 😖 .....ale iste to veľmi bolí....a tobôž,keď sú to kamarátky ☹

leni no jasné, že bude rajčinová 😀 ...však som myslela, že jacka uvarí nejakú inú...ale kukla som jej do hrnca a čo nevidím 😀 😀 😀

mamky upratujem 🙂

aninka29
5. nov 2009

aha ...som sa ešte chcela opýtať,aké máte počko....lebo u nás leje už od včera večera 😝 ....ani von sa nedá ísť....Sabušku potom aspoň na chvíľku šupnem na terasku,nech sa nadýcha čerstvého vzduchu 😵

joj, stále myslím na utku ☹ ....dnes asi šla na tú infuzku čo spomínala 😒 ....dúfam, že sa ukáže 🙂

idem sa pustiť do kúpeľne 😝 😝 😝 ...neznášam to 😠

jacka
5. nov 2009

už som tu.....

teda ako ma vie niekto vytočit behom hodiny .....idem do obchodu kupiť tvaroh....tento týžden nemáme 😠 😠 😠 ....nanukovu tortu......aj tá sa tento týžden predala.... 😠 😠 ...tak odchádzam preč,pre mlieko......zvoním ako debil....a zrazu počujem...hned prídem...nachystám hydine.... 😠 😠 čakám...5min 10min....konečne 😝 ...zrazu sa dotrepe k nej suseda,že jej niečo doniesla.... 😠 😠 ..........s nou sa vykeciavala asi 10min. 😠 😠 😠 ...a ja von s Matkom a kočíkom a sneží s daždom..alebo naopak? 😅 .......konečne ide pre mlieko.......a čo mi nepovie.......mám nosiť čiapku alebo šatku aby som nezmokla 😠 😠 😠 😠 ............tak ešte ja som na vine že sneží...no užas..... 😠 😠 😠

juj........aspon si vás idem prečítať 🙂 😉

a viete čo je s utkou? ☹

jacka
5. nov 2009

leni...plne suhlasím...ked budeme staré tak sa nám nebude chcieť.........ale zase ...možeme isť chodiť budiť ...ako odvetu 🙂 🙂 😵 😉

ani.....pršííííííííí......a nepršííííííííí.....a znovu....sem tam sneh...ju...musím ist Matko je vraj hladný....inak mal dobre ranajky.....čokoládu..skoro ma švihlo...... 😠 😠 😠 😠

jacka
5. nov 2009

už som sa ukludnila...

jacka
5. nov 2009

aj ku mne prídi na kuplnu....tiež ju neznášam

som hladná..idem si dať niečo... 🙂

leninka75
5. nov 2009

jacka, deň na hovno, čo??? 😀 😀 😀 ..................
aninka, aj u nás je tak striedavo - prší, sneží........potom zasa nič a tak dookola..........beeeeee 😝 😝 😝 .........ale kosa je teda dosť nepríjemná!!! 😖
utkaaaaaaaaa.................... ☹ ☹ ☹ ☹

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre