Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
21. nov 2009

ale aj ty si superžena........ 😉
vlastne to sme tu asi všetky...... 😉 a tie naše deťurence.....ja by som naozaj nevedela vybrať 😉

denisenko
21. nov 2009

jacka, kde sa túlaš....ešte ti pošlem, alebo stačí? ešte mám koooooopu 😀

jacka
21. nov 2009

pošli........ 😉 😉

ja som bola uspať Petula......brrr.....tak som ho zababuškala ako snehuliačika............dufam že mu nebude zima................je tam minus 1........

symopš ten tvoj drahý milovaný 😵 😵 .............však šup na druhe.........aby si mala aj ty vrásky 😉

aninka29
21. nov 2009

videla som všetky 🙂 ...kráááááááááásne 🙂 ...a prečo chceš mazať Deni?....veď nechaj 😉

aj blond vlasy ti veľmi pristanú 🙂 ..teraz máš akú farbu? 🙂 ...ty si tie taký experimentátor ako ja 🙂

jacka
21. nov 2009

musim trochu vyriadiť bo príde striga mrcha...........a bude ma osierať že som na dovolenke a bortel jak v tanku 😝

aninka29
21. nov 2009

jacka dnes máš super deň, že 😀 😀 ...tak riaď,riaď 🙂

jacka
21. nov 2009

fakt...prečo ich chceš zmazať..... 😕 ...však nechaj nemáš sa prečo hanbiť................... 😉

jacka
21. nov 2009

však idem len ma tu združujette....už hádam vystupila aj z busu....moje dve deti šli ppo nu...tak padáááám

denisenko
21. nov 2009

jackla, na dovolenke? materskej....no nasmiala som sa......a že bordel? to neverím... 😉
aninka, vlasy sa snažím prefarbiť z červenohnedej tmavej na ryšavomedenú....ešte sa nepodarilo, chceme vyzerať s deniskom rovnako 😉

aninka29
21. nov 2009

idem mamušky 🙂 ...potom prídem 🙂 ...k nám síce žiadna návšteva nepríde,ale tak,nech mám čisto 🙂 ....človek nikdy nevie 😀

jacka
21. nov 2009

ech keby tak cchela stupit na nejaku malu hračku...ako ja včera....som videla všetkých svätých 😀 😀

denisenko
21. nov 2009

jacka, dve deti-aj to menšie? a išlo už po svojich nožičkách?

denisenko
21. nov 2009

jacka, tak neupratuj a tvoje želanie sa splní....nič lepšie ako stúpiť na niečo ostre-komín z traktora a podobne 😀

denisenko
21. nov 2009

halooo...si mam písať sama so sebou?ženy, však neupratujte tolko....... 😀

utka
21. nov 2009

Ahojte!
Ale ste toho včera popísala,neviem,kedy si vás prečítam...
My sme u našich. Neterka je chorá, včera mala chuďa teplotu 39,9...A samozrejme, že aj Viki zase soplí...a to bol len 3 dni v škôlke ☹.

jacka
21. nov 2009

ja len kuk.....návšteva ešte neodisla...ale odíde 😀 😀 😀

denisenko
21. nov 2009

jacka, dufame že skoro..... 😀
utka, denisko soplí už tri mesiace......u doktorky som stretla spolupacienta v nemocnici, aj on je zas chorí-vybraté mandle alebo nie...asi je to jedno ☹

utka
21. nov 2009

No len neviem, čo s ním v pondelok urobím...či ho dám takého do škôlky.... ☹

denisenko
21. nov 2009

utka,myslím že momentálne su také asi všetky deti 😠

jacka
21. nov 2009

no...konečne......už návšteva odišla...stále neviem načo prišla.......ešte nám dala aj bubáky aby sme detom niečo kupili na vianoce.....aspon niečo....nedostanu somarinky 😉

jacka
21. nov 2009

nooooo.......my sme všetci zdravučký......klop,klop......

a kde je naša marfuška anjelik 😉

aninka29
21. nov 2009

tu som 🙂 🙂 🙂

jacka,veď super, že návšteva bola....aspoň nechali bubáčiky 🙂 😉

ahoj utka 🙂

aninka29
21. nov 2009

ženy čo zajtra varíte???..ja som už normálne v koncoch z toho varenia 😝

aninka29
21. nov 2009

už viem čo uvarím 😉 ..mňam mňam...španielských vtáčikov 😀 😝

jacka
21. nov 2009

čau aninka......

dík za tip......mnam ....hádam to spravím aj ja....lebo mna tiež nič nenapadá......a toto lubime

jacka
21. nov 2009

peržila by som aj bez bubáčikov......ale prežila som návšetvu.....to je hlavnéééé 😀 😀

božinku......moj muž sa vraj teší na večer že čosi zvrtneme 😕 ....mna porazí 😝

jacka
21. nov 2009

idem si vybrať mäsko z mrazáku....ale ja to budem robit s bravčového...... 😉

jacka
21. nov 2009

halo žienky kde ste......mám chvilu času.......pokial sa nepustí siréna 😒

aninka29
21. nov 2009

aj ja urobím z bravčového 🙂

jacka takže dnes bude romantikuš 😀 😀 😀 ...tak príjemnú zábavu 😵

jacka
21. nov 2009

no tak ti dik.....za romatikuš 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre