Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
26. nov 2009

jacka čo je?...prečo si precitlivelá?...stalo sa niečo? 😕 ...či len dnes máš takú náladu?

aninka29
26. nov 2009

jacka 😕 ☹

jacka
26. nov 2009

asi náladu ☹

jacka
26. nov 2009

ked to tak rýchlo letí.......

aninka29
26. nov 2009

myslíš detičky?....veru...aj mne je koľkokrát smutno, že Sabi už nie je malé bábo ☹ ...a zo dňa na deň rastie a rastie

jacka
26. nov 2009

a velmi rýchlo nám vyrastú...to je nespravodlivé....si to nemožem vychutnať.....lebo nestíham

ešte aj Matejka je mi luto...chce aby som s ním hrala s plastelínou...ale musím byť s Petkom....dať napapať prebaliť...pmojkať

utka
26. nov 2009

Ahojte mamule 😉.
Tak čo máte nové? My nič. Zajtra je už konečne piatok. V práce je dobre, ale teším sa na víkend, že sa vyspím. Všetko sa mi tam páči, len mám pocit, že občas chcú odo mňa všetko. A mám jednu takú kolegyňu, čo je veľmi múdra. Neviem, či si myslí, že som nejaká mladá sopľa, čo začína pracovať, alebo čo, ale ide mi niekedy na nervy. Čo už...
Viki má soplík ešte stále, ale je to už celkom dobre. On vie fúkať, ale nie sám si ich vyfúkať. A v škôlke sa s ním nikto nebabre, aby fúkal.
Asi som aj ja dnes precitlivelá...

aninka29
26. nov 2009

chjoj ja viem ☹ ...ja mám tú výhodu, že Sabi pekne spinká,takže mám čas aj Simonku 😵 ...ale keď bude Sabinka spinkať čoraz menej,tak tiež neviem 😒

aninka29
26. nov 2009

ahoj utka 🙂 ...to vieš,v práci sa furt nájde jeden mudrlant, čo si myslí, že zožral všetku múdrosť sveta 😝
aj ty si precitlivelá? ☹ ....mamky posielam vám pozitívnu energiu 😵

jacka
26. nov 2009

ajoj utka.........to vieš si tam nová...tak bude doležitá 😝

aninka myslím detičky 😢 ...dufam že energia príde čím skor...lebo sa ešte pridám k Petkovi 😢

aninka29
26. nov 2009

jacuška nesmúť moja....nič s tým nespravíme, že detičky rastú....len nech rastú a hlavne nech sú zdravučkí drobci naši 😵 ....Maťulko určite chápe, že sa mu nemôžeš venovať naplno,tak ako doteraz 😉

denisenko
26. nov 2009

haloo....baby, čo to za pochmurna nálada? ☹ 🙂
utka, aj my sme mali v školke ten problém, sopel rozmazaný po celej tváričke, až také lišajiská......ja viem, nemajú tam len jedno dieťa 😠
jacka, asi si prepracovaná............ 😉

jacka
26. nov 2009

však možem byť rada že rastie a vyvýja sa tak ako má...nuž tak čo uži 😉 😉 😵 😵

ved chápe..ale je uplne iný ked je Petko hore a ked spinká

jacka
26. nov 2009

Deni no nazdárek...aj žiješ?....

asi sa potrebujem poriadne vyspať...sama 😉

jacka
26. nov 2009

juj som bola oprať Petkov overal..aby uscho do rána....a príde za mnou Matko...mami...nakremoval som Petka...kremikom....už len predstava bola desná...realita tiež...pontiaral ho indulonou....tváričku má celu bielu 😝

denisenko
26. nov 2009

jacka, poriadne nahrubo? aby ti v kočíku neomrzol, on to myslel dobre 😉
som nebola na príjme, bola som kúpiť drobnému tenisky do školky....tak si to divadielko vieš predstaviť ☹ 😀 😀

jacka
26. nov 2009

o kupovaní topánok mi ani nevrav...no nočná mora..... 😠 😠 ...furt niečo slubiť aby si vyskušal topku.....uff

neomrzol...hej...v kočíku...no pekne...lenže on už v kočíku nie je ..ide sa pomaličky kúpkať...tak neviem čím to pojde dole 😠

denisenko
26. nov 2009

vlhčenou vreckovkou.....tými zíde dole fšeeeecko 😀

denisenko
26. nov 2009

😀 odchádzam, mladý ma vyhodil...on musí rozprávočku pozerať..........normálne sa cítím byť diskriminovaná 😀

denisenko
26. nov 2009

halllllooooo.......kde je nieko? 😉

denisenko
26. nov 2009

aninka, čítam čo ste popísali...to vážne ide Sabinke zub? 😅

jacka
26. nov 2009

kuk..ja som túúúú 😵

denisenko
26. nov 2009

aj my.....špehujeme cudzie albumy.....niektoré sú ozaj krááásne 🙂

jacka
26. nov 2009

fíha...aninka sa venuje.......manželíkovi........deni...šmiruje albumy.........tak ja sa lučim

dobru noc....pa zajtra

denisenko
26. nov 2009

aj ja...dobrú noc..už mi aj chrbát odišiel...... 😀 😀 😀
aninka, len sa poovenuj....... 😉

leninka75
26. nov 2009

už asi spíte čo??, ☹ ☹ ...............ja som stihla až teraz..........môj obvodný mudroš ma poslal na krčné a tam mi dokina našla v krku nejaký zápal, tak som prišla domov s atb..............ale to zrkadielko mi pichla tuším až do žalúdka 😝 😝 😝 ...................lilka bola dnes výnimočne kľudná, teda navyrobila žiadnu scénu 🙂 🙂 🙂 ...........zajtra zasa do práce 😝 😝 😝 ..........a po práci idem byť zasa za krásnu, idem ku kaderníčke, nech na ten pondelok nejako vyzerám!!! 😀 😀 😀 .................
jacka, zajtra bude lepšie............depka odíde!!! 😉 😉
ani, tak sa držte!!! 🙂 🙂
deni, už balíš??? 😉
utka, vždy sa nájde niekto taký premúdrelý!!! 😅 😅 😅 ................je fajn, že sa ti práca páči!!!!...........
tak pa pa...............možno cez víkend kuk!!!............dobrú nôcku!!! 😔 😔 😔

jacka
27. nov 2009

dobré ránko.... 🙂

leni....to neviem či bola depka....len mi bolo smutno...či čo 😉

dnei mna bolí teraz chrbát 😀 😀

jacka
27. nov 2009

leni.....skoré uzdravenie....... ☹ 😉 ....to si chytila od Lilky? ☹ ....................to budeš chodiť normálne do roboty? 😅 aj ked si chorá?

do frasa...zase som deni skomolila meno 😝 😝 😠

denisenko
27. nov 2009

dobre ránko,maminy.... 😉
idem pomaly asi baliť, už mam upratané, opraté, len neviem čo variť na obed..... 😠
včera sme boli na obed v reštike, tiež nemusím každý den variť, no nie? 😀
dnes by mali byť kontrolné výsledky, ale aj bez nich musím ísť..... 😢 😉
leni, nedali ti dobrú radu vybrať krčné mandle?možeš chodiť do práce aj s atb?či musíííííš?
jacka, o tom chrbte mi ani nehovor, len čo si sadnem denisko mi nan vylezie a potom že ma bolí, nosiť 17 kilové vreco....... 😀
aninka tuším ešte vegetuje....škoda jacka, že nemáme aj my dievčatká, možno by sme pospali 😀
neskor ešte dojdem 😉

jacka
27. nov 2009

len sa pekne pobal.....a ešte na nás kuk

veru ...aninka sa má dobre....vyspinkaná spokojná......peknučká...čo jej viac chýba 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre