Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

siwike25
autor
25. dec 2009

Krasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee sviatky herečky moje. 😉 😉 😉 😉 😉

leninka75
25. dec 2009

ahojte!!!................ja dodatočne prajem krásne, šťastné a spokojné vianoce!!!!!!!!!!...........moje decko je totálny terorista!!!...............al kaida sa môže učiť od nej 😀 😀 😀 ..................ani spať sa mi nedá, taká som obžratá!!!.............a zajtra nás čaká ďalšie kolo návštev!!! 😝 😝 😝

denisenko
26. dec 2009

dobré ránko 😉
aninka, čo tá chata?my by sme chceli dnes trošku posánkovař, pozerala som čičmany, tak trochu snehu im tam ešte ostalo, možno z toho aj niečo bude....... 🙂
leni, aj denisko je terorista 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 des!!!!!!!!!!
jacka, ako potok? včera v správach tie potočiky vyzerali hrooooozne, aj vy taký máte?my sme naštasie dalej od riečky, tak sa neobávam......ale aj tak je plno vody, keby radšej toho snehu.......

denisenko
26. dec 2009

akože to vážne dneska nik???????????????

aninka29
27. dec 2009

dobré ránko mamky 🙂 😕 ....kde ste všetky......ja som včera nejak nemala čas kuk....ani neviem čo som robila 😀
júj,no dúfam, že sa nám behom týždňa podarí ísť na chatu.......Simuška začala sopliť....tak snáď jej to prejde 😖

leninka75
27. dec 2009

ránečko!!! 🙂 🙂 .............môj malý tyran ešte spí, tak využívam chvíľočku................tiež lilka začala sopliť ☹ ...........a to sme chceli ísť do rajeckých do afrodity trošku vyplávať tie vianočné kilečká 😀 😀 😀 ...........trošku nám tu dnes primrzlo, ale sneh kde nič tu nič ☹ ....................

aninka29
27. dec 2009

kuk kuk 🙂
ahoj leni 🙂

jacka kde si?????

leninka75
27. dec 2009

kukučka 🙂 🙂 ...............kedy idete na tú chatu aninka???............to máte niečo zajednané, ???

aninka29
27. dec 2009

leni nemáme zajednanú 🙂 ...chata patrí švagrovcom 🙂 😉 .....včera tam šli pozrieť...ale sneh nikde,tak sa vrátili domov 😝 ...dúfam, že začne snežiť...lebo rada by som veľmi veľmi chcela ísť 😵

jacka
27. dec 2009

tu som....... 🙂

ani a kedy teda idete až ked nasnežííí 🙂

aninka29
27. dec 2009

ahoj jacka 🙂 ...tak ako bolo? 😉

noooooooo až keď nasneží....lebo inak nevyjdeme autom k chate...iba ak by sme mali tereňák...a ten nemáme 😉 🙂

aninka29
27. dec 2009

a hlavne nech nie je Simuška chorá,lebo inak nepôjdeme vôbec

jacka
27. dec 2009

júúúúj aninka super.....ale ani nevieš ako veelemi som sa tešila domov 😀 😀 😉

som sa spoznala s novou švagrinou............a tak 😀 😀

a vy ešte nemáte terenák????? 😀 😀 😀 😀 😉 😉

jacka
27. dec 2009

Simka je chorá?.....ako to že to neviem ☹

aninka29
27. dec 2009

jacka s novou švagrinou??? 🙂 ...budúcou či ako???

Simka začala sopliť ☹ ...jej tečie z nošteka vodopád

jacka
27. dec 2009

noooo..neveim či bude buduca...ale ako ju inak nazvať....mužovho brata milenka???....či ako? 😀 😀 😀 😉

to je taká choručká..moja...chudatenko takto na sviatky......čo jej dávaš...či nechávaš na prírodu?

aninka29
27. dec 2009

no dnes to ešte nechávam na prírodu...pije iba čajík s medom a ráno som jej dalado nošteka morskú vodu......ale ak sa to do zajtra nezlepší,tak dám kvapky

aninka29
27. dec 2009

jacka asi lepšie znie švagriná ako milenka 😀 😀 😀 😉

jacka
27. dec 2009

a to kde tak prechladla?.....len aby aj Sabínku nenakazila ☹ 😅

jacka
27. dec 2009

že.... 😀 😀 😀 .............celkom fajn baba....zistila aká je striga mrcha...tak sme mali spoločnu temu.......sa jej musel aj bobák vyhodiť v hube 😀 😀 😀

aninka29
27. dec 2009

no ani neviem kde...vonku je furt naobliekaná....ale asi to bude tým...že furt otvára vchodové dvere oblečená len v pančuškách a obdivuje svetielka

aninka29
27. dec 2009

no super....tak ste aspoň mohli rozoberať spoločnú tému 🙂 ...ti aspoň ubehol deň 🙂

jacka
27. dec 2009

no presne....aj Maťko v kuse otvára dvere..ide ma s toho švihnuť 😠 ....ale zatial klop klop

ozja ked boli záplavy tak sme boli v telke.....sme star 🙂 🙂 😀 😀

jacka
27. dec 2009

nuž ubehol...ked ona dosť zle hutorila po mojom rodnom.....jazyku....ale aj tak sme si pokecali a tej onej 😀 😀 😉

aninka29
27. dec 2009

jacka čo si nevolala?...mohla som kuk...a na akom programe ste boli?...ale normálne že ty?

a po akom jazyku rozprávala?....odkiaľ je?

jacka
27. dec 2009

ja nie...no čo si....však by som naprv musel ku kadernička a kozmetičke dať sa trochu do kopy..a tak 😀 😀 😀 ....ale nie teraz vážne.....náš potok sa vylial tak ho ukazovali...teda ti poviem aku sila má taká voda...by som akože normálne ani neverila 😉 ...ale už pekne klesla a všetko je o.k 😉

jacka
27. dec 2009

zo Šale....po madarsky......nuž čo..neovládam reč kmeňa mojho drahomilovaneho muža 😝 😀 😀

jacka
27. dec 2009

kuk....kde ste.....ešte sa napchávate?....obžierate? 😀 😀 😀 😉

utka
27. dec 2009

Ahojte!
Už sme domáááá. Zajtra idem na kontrolu a do práce ☹. Sa mi nechce, keď viem, že moji chlapi budú doma...
Všade bolo super a všade kopa darčekov. Vikinko sa véééľmi tešil. Bol rád a skoro po každom darčeku kričal smerom k oknu ďakujem ježiško!!! Taký bol zaltučký, láska moja.
Tak sa držkajte.Papa

denisenko
27. dec 2009

haloooo..........obžerkáme, obžerkáme jacka 😀
my sme boli chvílu v čičmanoch, denisko bol asi pol hodky na lyžiach, prvý krát v živote,,,,ale sa rýchlo unavil, vraj 😀 majú tam zasnežený iba jeden svah, ale stačilo........
aninka, aj sopel máme,neboj sa nie ste sami 😠
utka, do práce? niekedy by som už išla radšej aj ja, ale až o týžden, tak si to donekonečna opakovanie pec nám spadla budem musiet ešte odtrpiet 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre