Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
4. feb 2010

leni, tu sa robia párty vždy........ale my ešte sme nerobili, lebo denisko tu nemal kamarátov..... 😝
inak tu je zvykom pobrať všetky detičky na ihrisko detské, poviažu tam baloniky, donesú torty a pizzu atd, detičky narobia benges vonku, pohrajú sa a idú domkov......také fajn je to, nemáš bordel doma 😀

denisenko
4. feb 2010

leni, my tu máme snehu málokedy a málinko, ale pred 2-3 rokmi tu nebývalo vobec 😀
ale 2O km od nás sú už lyžiarske strediská, my sme v kotline, to robia Alpy 😀 a sme hádam v poslednej nemecky hovoriacej dedine, tak preto je z toho miš maš.....to ako u nás na juhu SK... 😉
tiež nevieš či už si v madarsku..... 😀

leninka75
4. feb 2010

no veď to deni, že sa mi zdá, že také detské party tu u nás moc nie sú zvykom!!!!................ale asi sa to postupne aj tu rozbehne.........ale v takom škôlkarskom veku sa mi to zdá trošku zbytočné.....nepoviem, tak na základke, keď už aj tie kamarátstva sú trvalejšie a dieťa má z toho väčší zážitok...........................

denisenko
4. feb 2010

ježkovy oči......padáááááám....ušlo mi cesto na koláčik, a opačnou stranou ako je rúra 😀
keby aspon na plech.... 😀 😀 oooops...

letty86
4. feb 2010

ahojte, mamky
mne dnes masáž odpadla, tak som doma a priebežne upratujem, čaká ma kopa žehlenia, tak som mimoriadne potešená a neviem sa dočkať, kedy začnem 😠

letty86
4. feb 2010

tie party, môžu byť fajn, hlavne keď máš kamošky s deťmi, ja mám skôr známe, s ktorými vonku hodíme reč a presne, Leni, keď sú starší, tak už vedia, koho zavolať, aj o zábavu je hneď postarané...mne v tomto veku stačia rodinné oslavy, to je super, dieťa je s najbližšími

leninka75
4. feb 2010

super letty, tak si mi potvrdila moje úvahy!!! 🙂 🙂 🙂 ..........a ako sa máš s chrbátikom?

leninka75
4. feb 2010

deni, aký bude koláčik???.............jablkový??? 😀 😀 😀

aninka29
4. feb 2010

jáj..tak ak doma,tak súhlasím tiež s letty 🙂 🙂

ja robím francúzaky...a gulášovú polievku 🙂

letty86
4. feb 2010

ani, my sme mali včera francúzaky, mňam a polievka zeleninová
chrbatik uz lepšie,teším sa 🙂 dnes išla masérka k lekárke, tak preto to voľno pre mňa, ale idem zajtra, sa teším, tam si fajnovo oddýchnem 😉
dnes som sama doma, tak si robím cestoviny

aninka29
4. feb 2010

letty,super...že sa ti už trošku uľavilo 🙂 🙂 🙂

leninka75
4. feb 2010

ja som dostala strašnú chuť na vyprážaný syr s hranolkami a tatarkou 😝 😝 😝 .............buď to bude dnes večera alebo zajtra obed...............už sa teším..............

aninka29
4. feb 2010

leni mňamka 🙂

mamky ja som dostala mrchu 😝 ...strááááááááášne ma bolí brušisko 😝

leninka75
4. feb 2010

aninka ☹ ☹ ☹ ................čo ti zaberá???.......tbl.???? ...............

aninka29
4. feb 2010

leni mne nezaberá nič ☹ 😠 ...môžem požrať všelijaké tablety a nič 😝 ...a vraj..ak má žena pred porodom silné menštruačné bolesti,tak po porode už nebudú....houby...u mňa to neplatí..a to mám už sebou pôrody dva 😝 😠

leninka75
4. feb 2010

žeby po treťom aninka??? 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
4. feb 2010

to nemyslíte vážne...však mi hodte v skratke čo ste popísali....

aninka29
4. feb 2010

leni...to bol dobrý vtip.. 😀 😀 😀 😀 ....ja už ee

aninka29
4. feb 2010

jacka o jedle sme sa bavili a ešte o mrche 😀 😀 😉

aninka29
4. feb 2010

jáj ...a o detskej párty...leninka sa pýtala 🙂

jacka
4. feb 2010

no pekne..aninka......tak už len telo na bruško

jacka
4. feb 2010

letty tebe mrška dorazila....... 🙂

to malo b&yť teplo na bruško 😠

jacka
4. feb 2010

a ozaj Maťko mi zaswe spinká......ešte keby sa tak s Peťkom zohrali.....fíha 😵 😵

leni...no žiadne párty.....to by som musela porodiť 10 detí aby mohla byť......chápeš... 😉

aninka29
4. feb 2010

ja som pochopila 😉 🙂 ....už mám vyhrievací vankúš 🙂

jacka
4. feb 2010

ja by som tááák spala....... 😔 😔 😔

sme vonku pekne vymrzli....Maťko sa vyboboval.......poklzal.....a keby ste len vedeli čo sa mi stalo.....

jacka
4. feb 2010

boli sme si pre mliečko.....vrátili sme sa že ho dám prevariť...aj sa tak stalo...a zrazu ma napadlo žeby sme sa mohli isť bobovať...tak som vzala deti boby...a šup preč z domu.......po hodke a pol ma osvietilo žťe som dala prevariť mlieko....božinku až mi teplo osatalo a mohlo mrznuť kolko chcelo........tákl chytro letieť domov....jasne že Maťko nadšený že ho rýchlo ťahám....mne zle....že ak vykypelo...a zhasol plyn tak to tu urobí bum bác......deti som odparkovala do záhrady a ja letela dnu........no nšťastie plyn nezhasol len pol litra mlieka sa vyparilo...ani nevykypelo....ale vám poviem ..jedno mi to fakt nebolo...................tá moja hlava deravá 😝 😠 😠 ....to ked poviem mužovi tak ma niekam pošle 😠 😠 😠

jacka
4. feb 2010

halo kde ste kto...určite na fb 😠 😠 😠

leninka75
4. feb 2010

aninka šak dobré nie?? 😉 ......
no daj jacka, čo??? ..............ale rýchlo lebo o chvíľku padám..........

jacka
4. feb 2010

a kde padáš.....

leninka75
4. feb 2010

nejaký spomalený ten koň 😠 😠 ............ja, že aby si jacka napísala, že čo a ty už si dávno 😉 ......no pekne sa ti podarilo.......chvalabohu to dobre dopadlo 🙂 🙂 🙂 ..........a z muža si nič nerob....jedným uchom dnu druhým von 🙂 ..............to teda verím, že ti bolo horúco 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre