Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
8. feb 2010

tu sooooooooooom

jacka
8. feb 2010

no huráááááá 😉

aninka29
8. feb 2010

chystala som Simuške druhú večeru...lebo prvá jej asi bola málo 😀

jacka
8. feb 2010

nuž celá maminka 😉 🙂

ja som dnes nejaká zamotaná...ešte že je večer.... 😀 😀

jacka
8. feb 2010

aninka .......Sabínka už sedká?

aninka29
8. feb 2010

aj ja som zamotaná nejaká 😝

aninka29
8. feb 2010

jacka..Sabuška ešte nesedká sama...ani ju sadať nedávam....akurát keď sedím ja a mám ju na rukách...tak vtedy 😉 ...ona sa posadí sama...nechcem to ja urýchľovať..všetko má svoj čas......ale čakám kedy sa už sama posadí 😀 ...keď leží tak sa dvíha až do neba 😀

aninka29
8. feb 2010

a inak váham či kúpim pre Sabinku chodítko 😒 .....pri Simonke som mala...dávala som ju na takých desať pätnásť minút denne
a teraz nevime či kúpiť alebo nie......

jacka ty si na tom ako s chodítkom???

jacka
8. feb 2010

nie určite nie....nemal ani Maťko.......a nie som zástancom tohoto......ako píšeš ....všetko má svoj čas 😉

aninka29
8. feb 2010

tak ja neviem 😖 ...rozmyslím si to ešte.....

aninka29
8. feb 2010

idem ja už off

dobrúúúúúúú nockuuuuuuuuuu 😔 🙂

jacka
8. feb 2010

idem aj aj..... 🙂

ešte ma hlava neprešla..... 😝

ozaj aninka.....nemýliš si mená svojich detičiek......lebo ja v kuse....Peťko je Maťko....a to skoro vždy ked ho kojím...že papaj Maťko......Maťko na mna ku...že čo?......a potom sa plesnem po čele 😀

jacka
8. feb 2010

dobru nocku.............. 😔 😔 😔 😔

jacka
9. feb 2010

dobré ránko........ 😉

aninka29
9. feb 2010

dobré ránko 🙂 ...jacka dnes ste si asi dosť skoro privstali,že 🙄

mýlim si aj ja....a často.... 😀 .ale myslím si,že sa mýli každý..keď má viac detičiek...tak v mojom okolí určite....a napríklad moja kmotruša má bábo len jedno zatiaľ ...a väčšinou jej miesto Ninuška povie Simuška 😀 😀

aninka29
9. feb 2010

včera večer porodila bratrancová žena dievčatko...má už dvoch chalanov..tak pekná zmena čo poviete 🙂 😵 ....sme si včera volali..mamky,ja som ju nikdy v živote nepočula a nevidela plakať tak ako teraz...že to bolo niečo hrozné...veľa sa natrápila. /a to si skoro každý myslí..že ďalšie dieťa žena len tak vypľuje ☹ /..maličká mala dvakrát obtočenú pupočníkovú šnúru okolo krku a bruška ☹ ☹ .....našťastie je všetko v poriadku..maličká sa volá Barborka...a na to že je strašili,že bude mať viac ako 4 kilá...tak maličká má krásne miery 3300g a 51cm 😵 😵

tááák....pochválila som sa ďalšiemu prírastku 🙂 ...a v júni bude ďalší prírastok...len nevieme čo...lebo páni to taja 😝

jacka
9. feb 2010

konečne zaspal 😝 😝

juj aninka.......to muselo byť hrozne..ešteže sa nám nič také nestalo ☹

ale blahoželám k prírastku......nejak sa rýchlo množíte 😉 🙂

jacka
9. feb 2010

idem si porobiť poriadky pokial spí...lebo to tu vyzerá akoby bomba spadla 😠

leninka75
9. feb 2010

ránečko!! 🙂 ...............jeej bábätko, blahoželám!!!................nám den sprídu 1x ujovia robotníci, tak sa teším!!! 😀 😀 😝

jacka
9. feb 2010

kto mi povie ako sa odhlásim na fb.?......ja som s toho debo 😝

leninka75
9. feb 2010

jacka, to chceš ísť úplne off??? 😕

jacka
9. feb 2010

nie.....tak ako s koníka....neviem tam nájsť odhlásiť sa.......nejaká je nová stránka 😝

leninka75
9. feb 2010

no ja to mám stále v hornej lište 😉

jacka
9. feb 2010

no ja nie.... 😝

jacka
9. feb 2010

som s toho jeleň 😝 .......

leninka75
9. feb 2010

ale veru som tam čítala, že to zasa prerobili.........možno to ku mne ešte neprišlo 😀 .....mám tu troch fešinov mladých 😉 😉 😉 😉 😉 ................

denisenko
9. feb 2010

ahojte, mamule....nejako ste sa rozkecali po víkende... 😀 😀 aspon si niečo prečítame... 😀

my sme našťastie zdraví, leni toho stafylokoka....no nic moc.... 😢
aninka, nám sa denisko pýtal na nohy už po pol roku, alebo možno aj skor, bol v bežke a tak to aj dopadlo....myslím že tie nožičky dával do stredu preto,že bol priskoro v bežke..... 😖
keby som mala ešte jedno, tak to určite neurobím...čestné pionierske 😀
jacka, aj mna stále bolí hlava...nemyslíš, že je to z tých chlapov?...kukni na aninku, tá sa nesťažuje...... 😀
jej, my ešte stále máme slniečko, závidíte?
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
9. feb 2010

ozaj, aninka....už dietuješ? potom daj vedieť, 😉

aninka29
9. feb 2010

chjoj mamky...a maličká má tiež také vlásky ako naša Sabinka 😵 😵 ...tak už budú dve vlasane 🙂

leni....troch fešákov máš doma???....hmmmmmm..tebe je hej 😀

jacka poď aj k nám poupratovať 😉 🙂

deni......tááák začala som hrdinsky...dietovať včera.....ale večer som neodolala a dala som si čoko 😀 😀 😀

aninka29
9. feb 2010

aj ja som z toho nového fb mešuge 😝 ...dnes ráno mi nabehol nový formát 😝

poobede ideme so Simuškou na rodinný karneval 🙂 .....bude sa konať u bratranca.....detičky budú súťažiť....dostanú ceny a tak 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre