Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
12. feb 2010

jacka...lebo čítam furt nejaké somariny 😖 .....ale tiež budem dávať sem tam nejakú fotečku 🙂

deni..fajnotku varíš 😵 .......Denisko má super aktivity v škôlke 😵 ...myslíš,že bude jedlé to čo tí drobci ukuchtia??? 😀 😀 😀 😵

leninka75
12. feb 2010

jacka, u vás prší???!!!! ☹ .............úžasné počasie............
deni, rizotko robíš tak normál, že namiesto mäska mušle???..................pomes????....to je čo???...........žeby zemiaky????........
babule, verím tomu, že keby sme mali rovné vlasy, tak by sme chceli kučeravé!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
12. feb 2010

veru deni chrípkové ☹ ☹ ☹ .............už nech je jar a slniečko zaženie tie hnusné choroby 🙂 🙂

jacka
12. feb 2010

božinku deni..ja som vobec nepochopila čo idete jesť...teda čo varíš mužovi to hej...ale to ostatné? 😕 ......

leni ale zas zemiaky a párky?..... 😕 😕 ..to čo nám tu dni napísala?...... 😅 😅

ani...tak to si asi čitala to čo ja... 😒

veru prší......padaju samé bacile z neba 😝

aninka29
12. feb 2010

mamky som si pozrela diskusiu..létani miminek...je mi zleeee 😝 😠 😠 😠 😢 😢 😢

to bude zemiaková kaša.....asi 🙂

letty86
12. feb 2010

aninka, ja to ani nejdem čítať 😠 ani si nejdem predstavovať, čo robia s drobcami 😖
Sabínka by len lezeň papala? jooj, moja len halušky, som jej aj dnes urobila, čože už s ňou
leni, neboli sme zatiaľ u lekárky, uvídeme, ako bude cez víkend, snáď sa to zlepší, teraz sú prázdniny, tak n ech sa vylieči

letty86
12. feb 2010

teda Simonka 😀

jacka
12. feb 2010

a kde je moj príspevok 😠 😠

jacka
12. feb 2010

a kto mi povie ako si mám na fb vyzdvihnuť čokoládku...........

denisenko
12. feb 2010

jej, babule....ospravedlnujem sa......už som celkom scvoknutá.... 😀
pomes.....ako hranolky-Pommes frittes 😀 vraj sa najedli.....
😀 a dostali sme dalšiu pozvánku na detský karneval čo robí kostol....v utorok, tak asi pojdeme 😉
inak, my máme od rána kráááááásne....slniečko svieti a keby nebolo len +6, tak si myslím že je leto 😉
a to hlasili dnes slabé sneženie....no ešte že im to nevyšlo..... 😀
akú čokoládku, jacka? 😀 nemáš tlačiaren?skus to...... 😀 😀 😀 😀

denisenko
12. feb 2010

ooo...zabudla som...my už oddnes prázdninujem..... 😝

jacka
12. feb 2010

deni....... 😠 😀 😀

no nám tu od rána prší a prší.....hnus vonku...pošli slniečko 😎

denisenko
12. feb 2010

jacka...len pre teba...posielam 😉

denisenko
12. feb 2010

idem, aj tak by som asi trpela len monologom.... 😠
vyžehlím vlasy, nahodím mejkap a hor sa....ideme na predvalentísko valentínsku večeru do číny 😅
čo už ked to tak blbo vyšlo na nedelu....... 😀 hlavne že sa najem 😀 😀 😀 😀
a z láááááásky....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aninka29
12. feb 2010

juj mamky...Simuška asi bude chorá ☹ ..poobede zaspinkala....a to je už zlé znamenie,keď zaspinká...a je taká nijaká....nechce ani papať ..iba ležká ☹ ☹ ☹ ..teplotku zatiaľ nemá..uvidím večer

aninka29
12. feb 2010

jacka nai ja si neviem vyzdvihnúť čokoládu 😝 ....furt mi píše,že mi došla....a až kliknem ..tak mi vypisuje,že mám poslať ja...tak ak na to prídeš....tak mi daj vedieť 🙂

jee..deni..tak dobrú chuť a príjemnú zábavu 🙂 🙂 🙂 ...ja budem valentínovať doma s deťmi bez muža....ale no čo..kúpila som si sama valentínsky darček 😀 😀

letty86
12. feb 2010

deni, uži si to 🙂
aninka, tak nech je Simonka raz dva fit
skúste tie čokoládky najprv poslať a potom prijmete tú svoju...ani mne sa občas nepodarí "vyzdvihnúť" si darček, tak neviem až tak radiť 😀
idem, mamky,pa

jacka
12. feb 2010

juj ani.......no dufam že na nu nič nelezie......a je len unavená....chudatko moje ☹ ☹ ....však potom daj vedieť čo a ako ☹

pa letty 🙂

deni uži si 🙂

moj muž valentína neoslavuje.... 😝 ...ale hádam len pusinu mi dá 😅 😉

aninka29
12. feb 2010

pa pa letty 🙂

jacka...no dúfam,že to nebude nič 😒

bola som pozrieť maličkú bratrancovú...dnes došli domov...tak som bola kuk na minútku...malá je krásna..ma tiež také dlhé vlásky ako Sabuška...len ona má blonďavé..ale až také lesklé trblietavé,ako keby ich mala zafarbené 🙂 ...fakt sú také iné 🙂 ...ale je krásna 😵

jacka
12. feb 2010

blonďavé?......to fakt?.......som ešte nevidela......také malinké bábo so svetlými vláskami..... 🙂

no to dufam že aj ja ☹

aninka29
12. feb 2010

fakt jacka...no také som ešte ani ja nevidela...a aj doktori v nemocke vraveli,že také ešte nevideli 🙂 🙂

jacka čítala si o tej kočke z júnoviek..čo sa jej v 22 týždni cca narodila dcérka???..už je anjelíček 😢 😢 😢 ......

jacka
12. feb 2010

v 22t......hm....dosť blbé....a velmi smutné ☹

Sabínka už spinká?

aninka29
12. feb 2010

hej už spinká drobček 🙂 ..Peťulko už asi tiež,že 🙂

jacka
12. feb 2010

tak tak..... 😉

ozaj...ty ked kupeš Sabku....tak Simka čo robí?

aninka29
12. feb 2010

Simka je pri nás a hrá nám na klavíri 🙂 ...náš každodenný rituál 😀 😀 😀

jacka
12. feb 2010

čo???......to zaspinká pri tom? 😕

aninka29
12. feb 2010

jacka nechápem...si sa pýtala na kúpanie.....potom ešte ide Sabinka papať a až tak ide hajať 🙂 ...počas kúpania nám Simonka vyhráva ako na koncerte 😀

jacka
12. feb 2010

si ma nevšímaj.... 😝

jacka
12. feb 2010

jasné že na kupanie...neviem prečo som hned myslela na spanie..... 😝

aninka29
12. feb 2010

pohoda 🙂 ..vy idete spinkať hneď po kúpaní???...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre