Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
1. mar 2010

dobré ránko....

deni...tak šťastne dorezte 🙂

veru aninka.....neplakaj......ved narastú......aký melír ideš hodiť....a hod fotečky....nech závidíme 😉

idem si aj ja poriadiť mám na to pol hodku........pokial spinká...... 🙂 ..aj tak to nestihnem...ale neva 😝

aninka29
1. mar 2010

ahojte kočky....joj veru jar......aj u nás už krásne svieti slniečko..kiežby to tak už ostalo...som zvedavá na to ochladenie 😠 ....mňa už chytá jarné upratovanie 😀 ...najradšej by som okná umývala už...jáj,ešte mesiac a je Veľká Noc...teším 😵 😵

deni ...ozvi sa až dorazíte.....aby sme vedeli,že ste došli v poriadku 🙂

jacka...neviem ešte neviem..aký melír.....nechám si poradiť.........len sa bojím toho,aby som sa nenaserkala a nedala si vlasy zase na čierno 😕 😀 ...kmotruška má teraz také super háro...aj ja ceeem 🙂

letty86
1. mar 2010

AHOJTE
slniečko 😀 ako dobre
juuj, ani, okná by si umývala, ja som rada, ak to tu ako tak poupratujem, no ale mám sa na čo vyhovárať 😀 nevládzem 😝
aninka, tak sa inšpiruj kmotruškou, aj ja rozmýšľam, že sa dám podstrihnúť...u mňa je to tak, že mám dlhé vlasy, potom ma to omrzí a cvak a potom sa zas teším, keď narastú a potom cvak 😀 dookola 😝
deni, užívaj si to na Slovensko, teda máte to perné 😉

aninka29
1. mar 2010

letty...budem sa veru ja inšpirovať......a dám sa cvaknúť až po ramená...možno aj viac

juj,ale je krásne vonku.......konečne sa dá prádlo povešať aj vonku 😵

Sabuške som už poskladala kočík..tak na polosed...aby videla svet 🙂 ...až pôjdeme vonku,tak sa cvakneme 🙂 ...vezmem kameru..cez tú mi to ide stiahnúť 😉

letty86
1. mar 2010

ani, aj ja rozmýšľam, že po ramená, teraz je to taká módna dĺžka 😉 ale počkám, kým mi bude lepšie, aby som jej z kresla neutiekla 😀
jááj, ja som už asi mesiac nič nefotila,musím to dohnať v najbližšej dobe 😵 😵
tešíme sa na foto 😉
ideme na nákupy, ale veľmi sa mi teda nechce ☹

jacka
1. mar 2010

teda tu je strašný vietor......som musela pre istotu aj kočík podložiť....aby neušiel 😅

čo idete letty nakupovať .... 😉

juj aninka teším sa 🙂 ......dufam že si kameru nezabudla domka 😉

ideme niečo zjesť...... 🙂

dobru chuť 😵 ..aj vám

siwike25
autor
1. mar 2010

Ahojte kočky,došla som vas kukenznut.Kde mate fotky???????????????? 😒 🙂 🙂

utka
1. mar 2010

Ahojte. Som tu na skok. Ako sa máte?
Viktorko vám ďakuje pekne...a aninka, všetko naj...k narodkám 😉. Trošku neskôr, ale predsa...

jacka
1. mar 2010

ahoj utka.....

a kde je leninka?...... 😕

jacka
1. mar 2010

a kde ste ostatné??......halooooo 😕

aninka29
1. mar 2010

kuk kuk...tu som 🙂

utka ďakujem krásne 😵 😵

jacka kameru som mala,ale nefotila som..som zabudla...tak zajtra 😉

jacka
1. mar 2010

škoda.... 😅

aninak ..ešte dávaš Sabku do fusaku?

aninka29
1. mar 2010

jacka..no odkedy je teplejšie tak nie....ani overal...je naobliekaná..má zeteplené nohavice,a takú hrubú chlpatku..dám ju do zavinovacej deky,ešte ju prikryjem hrubšou dekou,nato nánožník ..a pod sebou v kočíku má tiež deku
ale keď je zima..tak ešte áno.....a Ty? 😉

jacka
1. mar 2010

ja ešte hej.......ale už ho tak vlemi nebabuškám......dám overal.....a pod niečo lahšie.....ked ja mám pocit že je stále zima 😅 ...som trafená že? 😔 ..........ked sa bojím že mu bude zimka....ked sa nehýbe.....

aninka29
1. mar 2010

mne odkedy ju nedávam do fusaku a overalu...tak aj dlhšie pospinká v kočári...sa nemrví..má viac miesta 🙂 ...ja sa tiež bojím,či jej nebude zima...ale tak stál ju kontrolujem...je teplučká...a pod dekou má fajne teplo 🙂

jacka
1. mar 2010

dlhšie pospinká?.......však tebe pekne spinká stále......ja ešte chvilu počkám............mne zle spinká zle aj v postielke aj v kočíku 😝

taka mini otázočka......čo ideš zajtra variť?

aninka29
1. mar 2010

veru spinká pekne stále..... 🙂 😵

zajtra nevarím....mám ešte od nedele sviečkovú a hubovú polievku 🙂 ..domov prídeme niekedy poobede...takže aj tak sa najeme niekde vonku...teda okrem Sabušky....jej vezmem z domu hotové 🙂 ....a teraz večer idem urobiť ryžový nákyp...sme dávno nemali 🙂

jacka
1. mar 2010

ryžový nákyp...no neviem či by mi to Maťulo zjedol 😝

kde ste žienky.....

jacka
1. mar 2010

dobrú nocku...... 😔 😔

aninka29
1. mar 2010

ja som tuuu

dobrú nocku jacka 🙂

aninka29
2. mar 2010

dobré ráno 🙂

som si privstala dnes...aby som v kľude vypila kafčo ...

aninka29
2. mar 2010

deti ešte spinkajú.....ale čakám,že Sabinka už bude o chvíľu kuvíkovať....nachystám veci...nahádžem všetko do auta..a pôjdeme 🙂

jacka
2. mar 2010

dobré ránko......

jacka
2. mar 2010

ktože ma to predbehol.....

tak to tu dnes budem sama 😅

jacka
2. mar 2010

čo je s leninkou???? 😕

aninka29
2. mar 2010

jacka..leninka má asi dovču.....a doma majú sodomu gomoru z toho prerábania...si myslím ja 🙂 ...tak leninka behá po dome s handrami,mopmi atď... 🙂

leninka75
2. mar 2010

ránečko!!! 🙂 .................tu som oddychujem v práci 😀 😀 😀 😀 ...................včera som mala plný deň, akurát čo som stihla obed 😖 ...........................včera to chalani dokončili takže môžem nastúpiť ja 😀 .........skoro si mala aninka pravdu, behám s handrami, ale zatiaľ len v myšlienkach 😀 😀 😀 ................včera som zmyla hrubú špinu z podláh a všetko ostatné ma ešte čaká ☹ ..................
aj u vás bolo dnes ráno zasa mráz???........ 😨
kde sa dnes chystáš aninka?.................. 😕
deni by už mala byť na SK, že jo??...............
a duplo maminy, zúbky zatiaľ ništ?????? 😉 😉 😉 😉

jacka
2. mar 2010

no leni nezávidím...my ked sme pristavovali izbu...tak hroza....... 😝 .....ale zas na druhej strane budete peknučký 😵

bol aj tu mráz ale vykuklo slniečko tak je super 😎 😎

možem za aninku odpovedať? 😉

zubky u nás ništ...ale mrzutý sme poriadne...... 😒

letty86
2. mar 2010

ahojte
ani, uži si to 😉
jacka, kupovali sme len potraviny a darček pre mamku, zajtra má narodky 😵
odkedy som tehu, tááák mi všetko lezie na nervy a hlavne môj muž, je pri mne najviac, tak si to odnáša, no dúfam, že ma to čoskoro prejde....
idem, snáď ešte dnes kuk, užívajte si pekný dníček 😎

jacka
2. mar 2010

kuk...................

letty kedy ideš na kontrolu?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre