Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
4. mar 2010

jacka..... ☹
tak dobrú noc, monologovať sa mi nechce......... 😖 🙂

jacka
5. mar 2010

dobré ránko.... 🙂

deni no ja som myslela že si už išla do hajan....som nevedela že si ešte tu

denisenko
5. mar 2010

dobré ránko.... 😉 jacka, tak sa cítim, ako by som tu bola celú noc.... 😝
baby, ja vobec nemožem v noci spávať..... 😖 zaspím v pohode, ale po polnoci sa zobudím a som hore do tretej, pol štvrtej.....a o pol šiestej ma už Denisko budí....... 😖
jacka aj nám si poslalal včera oblaky? už došli....... 😀

denisenko
5. mar 2010

tak dakujeme....spoza tých oblakov vyšlo slniečko a tak kráááásne svieti.... 😉

jacka
5. mar 2010

deni včera som poslala všetkým "krásne " počasie....... 🙂 ...aj tu svieti 😎 😎 ...........dufam že dnes vydrží 😎

leninka75
5. mar 2010

ránečko!!!! 🙂 🙂 🙂 ....................poobede idem vyťahovať vianočné ozdoby!!!!! 😀 ..............chumelica jak na vianoce je tu......................
deni to aj môj muž má taký zlý spánok.....aj benosen som mu kúpila ale nechce si to dávať............to sú nejaké byliny čo podporujú záspavanie a spánok........................

leninka75
5. mar 2010

letty, no veď môže byť aj Dominik 😉 ................
jeej aninka párty!!!!!.................prííííííídem muž bude zajtra v robote, tak sadám ráno na vlak. 😀 .............a čo sa ti so mnou sníva???? 😨 ......................som sa fajne pobavila na tom, že jazdec a na červenú 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀.....................
jacka ste to mali spojiť rovno s krstom a bolo by..................
utka, juuuuj zasa choroba, tak nech sa Vikinko rýchlo vylieči!!!.............máte aj ATB???.............a ty sa máš ako??.............nič nové s výsledkami???

jacka
5. mar 2010

ahoj leni..... 🙂

leni len ked ešte neviem kedy bude krst....... 😝

u vás je chumelica? 😕 😕 .......tak posielam slniečko..... 😎 😎

leninka75
5. mar 2010

už trošku prestalo snežiť..........len to slniečko ešte nedorazilo ☹ .................to je počasie!!!!......minulú nedeľu sme opekali a teraz v nedeľu sa možno pôjdeme sánkovať 😅 😅 😅.................... jacka, dávno si nespomínala, či Maťko sa ešte stále tak stará o bráška............teda, že ho chce nosiť a tak......alebo eufória ho už prešla??? 😉

jacka
5. mar 2010

leni žiadna zmena 😝 ☹ ...by som povedala že ešte vaic sa o neho stará...a ja nestíham oči valiť ako 😒

už dorazilo slniečko 😎 😎

jacka
5. mar 2010

zatial sa lučim ...ideme sa opalovať 😎 😎

leninka75
5. mar 2010

zamračené!!!!! ☹ ...............pa a nezabudni na krémik 😉

letty86
5. mar 2010

ahojte
ja len malý kukuk 😎 ideme o chvíľu preč, vybaviť nejaké veci, u nás je pekne, hoci vietor fúka
tak si užívajte pekný dník...

denisenko
5. mar 2010

ja dnes rozmýšlam, aký je mesiac, nie je už apríl? 😀
ráno mraky, potom vyšlo slniečko ale trochu je mrazivo, denisko bol v piesku asi hodinu a tak som vyhodila aj paploniky... 😀 a naraz že kukuk, dieťa prišlo vraj maminka padá sneh....pravdu mal, slnko svietilo a padal sneh...no ja už naozaj nechápem 😕
jacka, sa nespálte 😀

denisenko
5. mar 2010

aprílové počasie, no naozaj...... 😀 sa teším, aj ja om aprílová..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
5. mar 2010

deni dnes ste len domka??................žiadni lekári??...............kedy to idete zasa späť?...

leninka75
5. mar 2010

a letty.......všetko dobre vybavte 😉

denisenko
5. mar 2010

leni...vyzerám ako frankeštajn, tak sedím doma....a musím baliť, zajtra skoro ráno ideme busom do rajca a tam ma čakajú další doktori, tak sa dávam rochu dokopy... 😝 v utorok, najneskor v stredu musíme ísť späť 😒
už ma zhánala moja šefka.... 😠
vy už máte hotové, poprerábané?
som zvedavá, čo napíše aninka zo svojej návštevy kaderníčky.... 😉
jacka, neprehánaj to stým čerstvým vzduchom..... 😉

leninka75
5. mar 2010

že frankenštajn 😀 😀 😀 .................tých dr. máš asi dohodnutých keďže je zajtra sobota, či ako 😕 ..........ako vlastne cestujete na SK a späť??..........autom, či busom?........................žeby si začala zasa makať keď sa vrátite????...............
ešte nemáme všetko hotové, ale to najšpinavšie už našťastie je.......ten hnusný sadrokarton 😠 ..........ešte dorobiť elektrinu, nahodiť radiátory, podlahy, schody a vymaľovať......no malina 😀 😀 😀 😀 ............

fííííííí aninka si išla dať šmyknúť háro, že???...........dúfam že dá foto, som zevdavá!!!! 😉 ..................

jacka
5. mar 2010

už som tu...MAťko ešte vonku na piesku......Peťko 😝

deni aprečo ťa zhánala šefka..chýbaš jej 😀 😀

denisenko
5. mar 2010

ježkovy oči, moj chlap maluje a už frfle, že aké pasky som si to zmyslela...baby šak na šlak trafenie, vie to už tri mesiace a on si teraz frfle......a že dajte chlapovi čosi urobiť...... 😝
a práve som zistila, akú mám chorobu.....jacka, daj pozor aj ty, možno sa pridáš.....pre nás, čo nás bolia hlavy, a ešte k tomu: ak ťa bolí hlava a tbl. moc nezaberú, okrem toho bolia tvárové kosti a trpne šija a krk a zle spíš...tak to je skrytá forma depresie.......tak mám depku ☹ lebo príznaky mám všetky ☹
leni, sadrokarton som ani nevidela ako sa robí, nie že ešte upratať, to robil moj drahý vysával... 😀
aj elektrinu už máme, svietime a dnes dávajú radiátory a malujú....podlahy treba objednať, ked chceme trochu kvalitnejšie ako z baumaxu 😝 tak to zas asi v lete......čo už 😀
jacka, ja neviem, asi tej mojej starej nemá kto pred velkou nocou upratať ten bordel v byte, oni sú strašní bordelári.......tak nežiju ani naši bezdomovci...teda niektorí 😀

leninka75
5. mar 2010

ha-ha-ha chlapi!!!!!.................to fakt, že depka!!! 😕 .............no veď pomaly dorobíte kým sa na trvalo vrátite na Sk... 😉 ...............ty chodíš starej upratovať byt????..........som myslela, že ťa volá do penziónu......

jacka, tak peťko je vyspinkaný do ružova, čo??? 🙂

jacka
5. mar 2010

deni aj moj je taký......ked niečo robí....kopec rečí okolo toho......a ten slovník...... 😝

leni určite do ružova 😠

jacka
5. mar 2010

žeby som mala depku?...... 😕 ........aspon mám diagnozu 😉

jacka
5. mar 2010

ja by som toho najmenšieho dnes ........však viete čo 😠

nemožem sa ani pohnuť.....a ked je s Maťkom tak cestuje z jednej izby do druhej...no dnes mám nervy 😠 😠 😠 😠

leninka75
5. mar 2010

jacka, len dnes??? 😉 ................ja by som cicu pravidelne, každý deň!!!!!........ 🙂
lúčim sa.....pa,pa

denisenko
5. mar 2010

každý den, veru......aby z cviku navyšli, deturence naše 😀
leni, upratujem minihotel, a ked treba aj starej byt a ešte aj jej synovi, prasiatka 😀
jacka,čože ti vyviedli? 😵

jacka
5. mar 2010

pa pa leni...a krásny víkend 🙂

jacka
5. mar 2010

veru aby sz cviku nevyšli....ale čo s maličkým najmenším ten s toho "radosť" mať nebude....akurát sa mne ulavý 😀 😀

deni ani nechci viediť by som tu musela písať do polnoci 😠 ..........bude ti stačiť ked mi Matkov povie maminka plače Peťko rob s ním niečo.....a už som vytočená 😝

denisenko
5. mar 2010

jacka, neber to tragicky....aspon ra upozorní, ak by si si to "náhodou" nevšimla 😎

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre