Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
23. mar 2010

bré ránko 🙂 🙂 🙂

už teraz je vonku krásne 😎 😎 😎 ... 🙂

ja už buntoším od piatej 😀 ....nechcelo sa mi spať......a pijem už druhú kávu....ale len také malilinkaté 😀

leninka75
23. mar 2010

ránečko!!!! 🙂 .........aninka neblázni, hore od piatej!!!! 😕 😕 😕 ....................aká bola noc???......anetka v poho?

jacka, a to Maťko sa len tak sám zrazu rozbehol bez koliesok??????.............lebo ja som už tiež nad tým špekulovala, že cicuši dáme kolečká dolu........

jacka
23. mar 2010

ahojte..... 🙂

aj my sme hore od 5tej.......Maťko ráno z posteli zreval že už je ráááááááááno vstávame 😠 😠 ......jasné že nás všetkých pobudil 😝
aninka no aká bola noc 🙂

leni ....som povedala mužovi nech dá dole kolieska....a Maťko ako strela vyletel 😉...ešte mu musím sem tam podržať bicykel aby nasadol...ale inak pohodička 😉

kde je zas slnko? 😠 😠.....................tu potiahnuť oblaky za nohy a pršíí 😝

letty86
23. mar 2010

ahojte, mamky
juuuj, ten kôň je strašný, ja som tu bola včera, pekne som vám napísala, ale mi to vôbec neodoslalo 😠 tak som sa nas...srdila, že som si povedala, že napíšem neskôr, ale už nevyšiel čas 😒
mňa dva dni taaaak bolela hlava a zistila som, že v prvom trimestri sa vlastne nemôže nič užívať, dokonca ani paralen, aj ten až v druhom, tak to bol des ☹ ☹
my dnes umývame okná, ja budem malý pomocník a muž nech maká 😀
idem dnes prvykrát urobiť lasagne, snáď sa vydaria, lebo ja ich zbožňujem 😵 😵
no, mamky, snáď mi to odošle

leninka75
23. mar 2010

pekný budíček jacka!!!!.......tak na infarkt!!! 😀 ........tak to je Maťko šikovníček, že hneď vedel bez koliesok!!!!! 🙂

letty, to bude papina......mňam........veru dobrý tip....dávno som nerobila 😉

aninka29
23. mar 2010

žienky,noc bola v pohode 🙂 ..Anetka krásne spinkala....ráno som volala so sestrou,či už došla....tak si len pekne pokecali spolu 🙂 .....a inak vôbec nerieši,že mama tu nie je 🙂 ..tak som rada

dnes je ale krásne ...boli sme v obchode,deti sa doteraz hrali vonku v záhrade a ja varím 🙂

leninka75
23. mar 2010

letty a nemáš nejaký nízky tlak?????........nepomohla by ti slabšia káva???.....

leninka75
23. mar 2010

aninka, pamätám dobre, že sestra býva v čechách???......

leninka75
23. mar 2010

jeeej jacka, peťko má presne dnes 6 mesiačikov!!!!!!!!... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ..............na zdravie!!!!!........tak nech už konečne lepšie spinká!!!!!!! 😉

jacka
23. mar 2010

leni...dakujem 😵 😵

jacka
23. mar 2010

aninka tak to zlaté dieťa.....ani večer nič?.......a chodí do školky?

jacka
23. mar 2010

ježkove oči skoro som zabudla.......volali mi zo školky že by Maťka od septembra vzali 😅 ...ja som nie pripravená ☹

leninka75
23. mar 2010

na to sa nedá pripraviť jacka!!!!!!! ☹ ☹ ☹ ........a čo ?....dáš ho???......

jacka
23. mar 2010

nedá to mi ani nevrav ☹ .....

deti moje su vonku....ja si ešte poupracem ...a akurát sa zobudi aj Peťko a je to 😝

denisenko
23. mar 2010

ahojte.... 😉 my už máme krásnu jar, všetko začalo kvitnúť....dnes ráno že 9 stupnov a to v noci lialo.....ale teraz je krásne celý den...takmer 2O...a ja musím makať......sa mi nechce 😠
Deniskovi celý víkend tiekli také husté a žltozelené hlieny z očí, že už naozaj neviem, ide to z nosa, očí....ešte má uši, pojdu aj odtiaľ? včera ho zobral tatinko k doktorovi, dostal antibiotika...vraj ma zas chytené trošku hrdielko a tie hlieny to z toho 😕
to už niekto ako počul???????ešte že tie antibiotiká sú všestranné.... 😀
a ja som si zabudla mobilos v práci, a bez neho sa na net nedostanem........tak som vás trošku zanedbala... 😖
ale na vás sále myslím.... 😉

denisenko
23. mar 2010

jacka, neboj sa, len ho pekne do tej školky daj.......aj ty prídeš na iné myšlienky 😉 a ešte okrem toho...furt ti jedno dieťatko doma ostane.... 😀 taký frajer, čo sa už sám bicykluje, školku zvládne....držíme palčeky 😅

leninka75
23. mar 2010

ahoj deni!!!..........joj chúďatko malé!!!!!........aj teplotku má???..............krásne, že už tam v ďalekej cudzine všetko kvitne!!!!!.........tu zatiaľ len snežienky, krokusy a to je asi tak vsjo............ale ono sa to aj tu rozbehne 🙂 ............

denisenko
23. mar 2010

leni, zakvitne aj na SK, nebooooj......... 😎
neee....práveže teplotu nemá.....sa mi to zdá také čudné.....ale dnes už mu očká netečú, len trošku opuchnuté.....
ja by som to skor dala na nejakú alergiu.....no, ale nie som doktor...aj ked moj chlap tvrdí, že som kludne mohla byť, taká som môdra o chorobách... 😀 😀 😀

leninka75
23. mar 2010

no šak my ženy sme všetranne nadané!!!!!! 😀 😀 .........počuj deni, idem vyzvedať 😉 .............ako je to s vami dvoma - skoromanželmi ????? 😀 .............ste nestihli, či papier vám ku šťastiu netreba, či????...........

leninka75
23. mar 2010

haloooooooooo 😕 ..........nikde nikto, idem si pozrieť do mestos nejaký veľkonočný obrus 😉 ..............pa, pa 🙂

aninka29
23. mar 2010

kuk...ja som tu 🙂 ..boli sme dlho,dlho vonku 😎

jacka...jéj,no super....a to si ani prihlášku do škôlky nepodávala,či??....na jednej strane je super,že pôjde..ale zase na druhej..to budeš mať trošku blbé..s tým nosením do a späť zo škôlky...ale,ty určite niečo vymyslíš 😉

kiežby aj mne zavolali..sa toho asi nedočkám 😝

jacka
23. mar 2010

kuk aj my sme už domka......

aninka nedávala som...vraj treba kvoli dr........čoby si sa nedočkala raz sa dočkáš 🙂 😉

deni...no aj ja som zvedavá 😉

jacka
23. mar 2010

kuk ..kde ste?.....moje deti odvalilo 😔 😔 😀 😀 😉

aninka29
23. mar 2010

tu soooooooom 🙂

aninka29
23. mar 2010

moju iba jednu odvalilo 😀

jacka
23. mar 2010

a ďalšie dve? 😉

jacka
23. mar 2010

no pekne a zas som tu sama.....

aninka29
23. mar 2010

tu soooom......ďalšie dve odpadnú za chvílku..sú hotové ako langoše 😀

jacka
23. mar 2010

čo si ich zničila? 😀 😀

aninka29
23. mar 2010

som mŕtva.... 😝 ..idem offfffffff

dobru nocku 😔

zajtra budem prvá 😉 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre