Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
19. apr 2010

leni.....akože máš pravdu...čo sa má stať stane sa.....ale zas treba tomu trochu pomocť aby sa maličkému nič nestalo...... 😉 však už vidno bruško tak ked prídeš domkov tak pekne foto a cvak a čup na kona 😉 ....neboj my ťa budeme otravovať...však aninka..... 🙂 ....to je také krásne že si tehoška..... 😵

musím isť žehliť pokial Peťko spinká....mám na to pol hodku tak mám čo robiť 😖

volaju domov.....no moje nervy ....ako sa poznám len čo by mi cinkol mobil už by som sa stresovala 😔 ..neber si zo mna príklad

aninka moja podla čoho si usudila že viem o leninke.........slniečko došlo...či zabludilo?

jacka
19. apr 2010

teraz ked to tu čítam.....ja som poplietla lieky pre Peťka ..mne dr. kázala kupit sinecod..nie sinupret....kurnik šopa 😔 ...dufam že su to aspon podobne lieky 😠

leninka75
19. apr 2010

juuj jacka si zlatá 😵 😵 😵 😵 .............tak švihaj, nech to stihneš 😉 ...........tie lieky, no nie som istá, ale asi nebudú podobné 😨 😨 😨 😨 😨 😨 ...............sinecod je na utlmenie kašľa a sinupret na odhlienenie........bežím domkov pa 🙂

denisenko
19. apr 2010

ahojte, babule.... 😉
aninka, vitaj...som si už myslela, že ťa tam naozaj predali, taku kočicu 😉
leninka, konečne si vyšla s farbóu von..... 😀 pekné od teba, držíme palčiská, nech je všetko ako má byť 🤐 klop, klop, klop....
jacka, to čo sa ti stalo????????to je prístup, teda na porážku.... 😝
inak, denisko bol včera sám doma s tatinkom....tak viete ako to dopadlo......boli vonku a zmokli.....zas mu tečie z nosa ako z vodovodu.....4 dni bol klud a už zasa......a že nechaj doma chlapov samých 😝
som sa nas...a, a kupila som mu ten inhalátor, kopu liečikov do toho....kašlať na to, čo to stojí, zas nebudem čakať kým dostane 4O.tky 😝

denisenko
19. apr 2010

a fakt....aj letty sa stratila????????dúfam, že sa nič vážne nestalo 😒

jacka
19. apr 2010

akurát som to stihla....ešte som chcela čo to zašiť..ale.....už je hore 😝

ja sa už nejdem rozčulovať.......ale ked pojdeme do poradne tak sa spýtam dr. na tento prístup že ma nechá dve hodky čakať s pol ročným dieťatom

juj deni...tak dlho ste zdravý neboli..tak skore vyzdravenie

jacka
19. apr 2010

letty je u svokry...šla na tri týždne...ale neviem kedy má prísť 😨 ..už by sa mohla ozvať 😉

denisenko
19. apr 2010

jacka, ako to že všetko vieš??????? 😅

denisenko
19. apr 2010

idem ja off...dnes len na skok, ešte musím navariť na zajtra a zachvílu zas do práce....už som moje ťažko nadobudnuté zimné dve kilá aj schudla... 😝

denisenko
19. apr 2010

stále nik????? ☹ ja už musím iiiiiiiiisť...... ☹ 😠 😉

jacka
19. apr 2010

ja som tu...ale pomaličky idem kupať....teda sprchovať...dosť sú chorý nemusia byť viac 😝

tak príjemnu prácu deni.... 😉

utka
19. apr 2010

Ahojte...
AJ my sme boli dnes u doktorky... Viki je už OK, ale do škôlky pôjde až budúci týždeň.

aninka29
19. apr 2010

leni papa 🙂

ahojte deni,utka 🙂 🙂 🙂

konečne prestalo pršať....už sa vyjasnieva huráááá....takže zajtra bude fakt u nás pekne,a u vás ...no je mi ľúto ženy...ale nachystajte si dáždniky,gumáky,pršiplášte atď 😀 😀 😀 / to by bolo,keby to vyšlo /

my sme sa s deťmi vybrali ku švagrinej do mesta na kafé....

jacka,no myslela som si preto,že sa na nič leninky nepýtaš 😕 ...a to ty moja pekná nemáš vo zvyku,nepýtať sa..čo,ako,kedy,kde,prečo,začo,načo 😀 😀 😀

jacka
19. apr 2010

aninka---to počiatočný šok..chápeš...... 😉 😀 😀

teda ak ti výjde počasie tak si ma nepraj...... 😠 ..ale vlastne ja s nimi nepojdem von....ani keby čo bolo....taký su nachcípaný .....že ešte den vydržia..Maťka zas bolia ušká a už sa pýta do postele... 😔

aninka29
19. apr 2010

ahááá jacka...a kedy sa začneš pýtať??...keď bude leninka rodiť???...hmmmmmmm 😀

aninka29
19. apr 2010

moj zlatý Maťko.....musí byť fest z toho unavený,ubolený ☹

aninka29
19. apr 2010

idem žienky...dobrúúúúú 🙂

jacka
19. apr 2010

no asi...... 😀 😀 ...musím si premyslieť otázky to ja som na takéto šoky nepripravená 😀 😀 .............a vlastne skoro všetko napísala..čo mama a čo svokra.....tá si može podať ruky s mojou....a tak.....chápeš.....ta 😉 😀 😀 😀

a dnes som ani času nemala som bola nas...á na sestričku....

už má aj Maťko toho dosť.....najprv zvracal...hnačkoval...teplotoval a teraz toto.....nezvyknutý.....

jacka
19. apr 2010

dobrú aninka padám aj ja..už sem asi nikto nekuk......deni maká 😀 😀 ...príjemnu prácu jej prajem 😀 😀 😀 😉

dobru nocku... 😔 😔

aninka29
20. apr 2010

dobré ránko žienky 🙂 ...vonku je kráááááásne 😎 😎 😎 😎 .....a u vás ako ženy?...asi mi to s tým dažďom nevyjde,no nič...tak si to slnko užite aj vy 😉 😀 😀 😀

rýchlo mi píšte čo varíte........ja neviem...ma už z toho trafí 😝

leninka75
20. apr 2010

ránečko!!! 🙂 🙂 ..........juj vy potvorky a ja že čo som bola včera večer taká učkaná 😀 😀 😀 😀 😀 ...............aninka, veď už nechaj jacku je v tom nevinne 😉 ..............má kopec starostí teraz..........ona sa rozbehne, neboj 🙂 🙂 🙂 🙂

aj u nás to vyzerá na krásny deň 😎 😎 😎.............ráno bolo úžasné slnko......obrovská oranžová guľa 😎 😎 😵 😵..........skoro ako pri mori................. ja sa večer chystám urobiť šampiňónovú polievočku a zapekaná zemiaky so šunkou a syrom.........

jacka
20. apr 2010

dobré ránko........ 🙂

tretia? 😕 😉

krásne ...a kde je krásne 😠 😠 😠 ...tu je taká hustá hmla....že ledva vidno dom oproti 😖
ja robím rizoto....som si odložila mäsko zo sliepky.....tak to bude rýchlovka.....a ešte trochu polievočky ostalo......tak vlastne nemusím

rozbehnem len sa musím prebrať k životu 😀

jacka
20. apr 2010

leni tak fajnotu budeš variť 🙂 😵

aninka29
20. apr 2010

zapekané sme mali min,týždeň.......aj rizoto...hmhm......................karfiol urobím..aj jednej aj druhej 🙂

jacka
20. apr 2010

ideš vyprážať či zapiecť?........

nevieš či možem dať Peťkovi cestovinky?

aninka29
20. apr 2010

Simonke vyprážaný

nooo,pokiaľ ja viem,tak cestoviny sa môžu od osmeho mesiaca...

jacka
20. apr 2010

však ja si to tiež pamätám ale v jednej mama a ja som čítal že od ukončeného 7mes....cestoviny s brokolicou...tak teraz neviem..... 😔

mnam mnam vyprážaný.... 🙂

jacka
20. apr 2010

leni...a ako zareagovala Lilka že bude mať surodenca?........ty sa ako citiš?.....odfotila si si bruško?

aninka29
20. apr 2010

jacka,veď to..všade sa píše niečo iné...a potom nech si človek vyberie....ale tak,ja osobne si myslím,že bezvaječné by aj mohli,či???....ja som Sabuške tiež už šupla cestovinu bezvaječnú 😕 ..asi cca pred dvomi týždňami......aj kúsok chlebíka s maslom som jej dala.......no čo...ja nepatrím medzi dokonalé matky 🤐 😝 😀 😀 😀

aninka29
20. apr 2010

jacka,leninkina malá ešte nevie o súrodencovi.....teda...ak jej to už nepovedali 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre