Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
21. apr 2010

nie nebol ......mal nádchu aj kašel...jasné...ale takto dlho to ešte nie 😒 ...........ja som s ním stále chodila von......aj ked mal spolíky......a teraz ....proste nemožem ...keby bolo pekne ....žeby nefukalo........tak hej ..ale vetrisko je riadny 😠 .......pojdem zajtra ked bude lepšie.... 😉

leninka75
21. apr 2010

aj som si myslela, len som si nebola istá..............veru to je najlepšia prevencia, chodiť čo najviac von.....
ja by som teraz tak neskutočne spala 😔 😔 😔 ...........najedená na prasknutie.....počasie divné......fakt len spať.....keby tu nebola kolegyna, už som zamknutá a spím 😀

leninka75
21. apr 2010

vedela som, že sa chcem niečo opýtať...........a už viem dokonca aj čo 😅 😅 ..........aninka, jacka kedy ste začali cítiť pohyby pri druhom baby??

jacka
21. apr 2010

však si zdriemni........kolegyňu pošli do tesca.........ja som v prvých mesiacoch tiež v kuse spala 😉

leni..no možno mi to neveríš...ale ja som mala taký blbý pocit akoby som citila pohyby v tolkom tt čo si teraz....neviem čo to bolo....ale také ozi.........asi v dajakom 4 mes.......nepamätám presne 😔

leninka75
21. apr 2010

no pýtam sa lebo aj mne sa zdá akoby som ho už cítila.......nie pritlačenie, ale také ako keď sa rybka vyhadzuje vo vode 🙂 ........neviem to prirovnať k inému 😕 ............len keď to poviem dr. tak sa mi zasmeje a povie, že to sú vetry 😀

jacka
21. apr 2010

dobre si ti vystihla........mne to vraveli tiež že nemožem že to skoro.......a dr som to nevravela...by ma niekam poslal 😀 😀

leninka75
21. apr 2010

ešte máš kľud jacka???........peťko hajká a maťko kuk TV?......

jacka
21. apr 2010

no a čo si......však už o pol1 bol hore.....teraz ide okolo tretej.........som si povysávala idem kupnu vyšuchat......a ked zaspinká tak zotriem.......ale to je všetko o prd..lebo vysávam s ním na rukách...a nemožem ich nechať osamote...a aj kupelnu tak..bude sedkať na zemi..inak sa to nedá 😝

leninka75
21. apr 2010

to vieš sa stale dufám, že Peťko sa rozhodne spinkať 3 hoďky v kuse ako ankina sabinka 🙂 🙂 🙂 🙂 .........
kupnu vyšuchat 😅 😅 😅 😅 ..........parádne spojenie 😀 😀 😀 😀
aninka buď stále odchytáv....čo sa mi ale nezdá pri takej kočke 😉 ..........alebo už sedí na káve s odchyteným dobrovoľníkom 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
21. apr 2010

a ešte som zabudla dodať, že sedí aj s plnou nádržou 😵 😵 😵

leninka75
21. apr 2010

pekný deň za mnou.....v robote som urobila veľké H.... 😀 😀 😀 ......ale aspoň sme si pokecali....bežkám domov....pa, pa

aninka29
21. apr 2010

jacka ďakujem ti veľmi kráááááásne za vetrisko...nemuselo to byť 😝 😝 😝 .......a zamračenú oblohu nám neviem ktorá poslala.....to bude dážď......že ani digi nepôjde,ako vždy 😝 😝 😝

leni ja som pri Sabuške tiež už také intenzívne bublinkovanie cítila asi v takom týždni ako si teraz ty...

nikoho som neodchytila....nie som namachlená,tak asi preto 😀 😀 😀 😀 ....ale niee....vyšla som s deťmi von na ihrisko...boli sme tam asi desať minút a potom späť domov...lebo taká fujavica,že Simonku odfukovalo 😀 😀 😉

kašlem na to...zajtra mám v pláne ísť do mesta,tak si natankujem sama.....alebo poprosím nejaká výčapníka benzínu 😀 ..nech mi láskavo natankuje...snáď dojdem na najbližšiu pumpu

aninka29
21. apr 2010

pa pa leni 🙂

pizze som sa obžrala tolko...že fuuuuuj.....ani pomyslieť na ňu nemôžem...a to som včera chlapom objednala...sa mi žalúdok dvíhal 😝 😝 😝 .musela som im objednať...však mi nebudú jesť brokolicu..by ma vysmiali 😀

denisenko
21. apr 2010

no maminy, ste sa dneska rozkecali....šak mi trvá, kým prečítam 😀
varím zas špenátikovú polievočku, tak mám čas.....sa može aj rozvariť 😀 aj tak len mixujem na pyré 😀
denisko má zas teplotu.....už som zrelá na infarkt, ale len niečo vyše 38....ale tie sople......jacka, asi sme dostali od vás 😀
leninka, aj ja by som tak spala......ale asi až v hrobe, inak nemám čas......a pri tomto tempe sa tam dostanem už čoskoro 😀
jacka, no tebe sa robí ,ked máš so sebou všade pomocníka 😀
vy ste mali azijské jedlá na svatbe??????dala by som si......
😀

denisenko
21. apr 2010

a som sa tak dneska zas nasr.........že až....... 😝 bola som pre Niska v školke, šaakt neviem, čk sopel rozmachlený po líčkach, ako to už neriešim.......dve mikinky na sebe a bundičku v ruke ......a vonku 25 stupnov, akože sa nikto nenašiel kto by mu aspon jednu vyzliekol.....som ho hned vyzliekala, namiesto pozdravu učiteliek....sa na mna kukali ako na jelito a že , zajtra ho vyzlečú ked bude teplo....šak ako už tretí den sa chodí len v tričkách a oni mju nechajú 2 mikiny a včera aj čiapku....ale cez zimu mu ju nedali 😠 😠
akože sa málo rozčulujem,že????, 😝

jacka
21. apr 2010

ahoj deni......klud bo budeš mať vrásky....aspon vidím čo nás čaká ked pojde do školky ☹ 😒 ....veru deni....azijskú fajnotku...mnamky 🙂 ......

áááá....vdaka za taku pomoc....neviem čo je to v klude si vyriadit 😠

aninka ako si robila tu brokolicu.......

začala ma bolieť hlava..... 😝 😝 😠 😖 😒 🙄

aninka29
21. apr 2010

prší,prší,len sa leje 😝 😝 😝 😝 😝 ......aj krupky padali 😝 ..........hááááááááááááá.......

deni....noooo ☹ ☹ ☹ .....trošku sú asi hamy učiteľky 😝 .................

jacka normálne som zapiekla so zemiakmi a šunkou,na to som dala syr a zaliala smotanou...a samoška cibulka nesmela chýbať 🙂

jacka
21. apr 2010

to si akože všetko spolu?....lebo ja ked zapekám tak brokolicu samu bez zemiačikov 😉

tu nepršalo.... 🙂

aninka29
21. apr 2010

áno spolu....akurát syr a smotanu som dala nakoniec..

jacka,veď bude aj u vás 🙂 😉

jacka
21. apr 2010

dobrúúú nocku...... 😔 😔

jacka
21. apr 2010

neboj nebude......pršať 😀 😀 😉

jacka
22. apr 2010

dobré ránko...... 🙂

aninka ešte síce nemáme slniečko......ale ak bude pršať......tak 😠 ...dnes sa chystáme konečne von.....už mi tu straší vo veži 🙄 😅

Peťko zistil že dokáže škrípať zubkami...sa mu to zapáčilo.......a mne to trhá uši 😠 😒

aninka29
22. apr 2010

dobréééé slnečné ráno vám prajem 😎 😎 😎 .....milujem také rána 😎 ....za mladi som už sedela v záhrade a popíjala kávu pred odchodom do práce 😎 ...ach jááááj
jacka no dobre....tak kvôli detičkám vám tam posielam slniečko 😎 😉

aninka29
22. apr 2010

idem sa pochváliť.....sedííííííme 😵 ...huráááá,konečne 😵 😵 😵 ...už druhý deň si Sabuška pekne sedká sama 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
22. apr 2010

ránečko!!! 🙂 🙂 ............u nás je taká kosa, že brrrrrrrr 😝 , ale slnečno 😎 😎 😎

aninka, ty starena 😀 😀 😀 😀 😀 .................že za mladi!!! 😅 😅

jacka
22. apr 2010

super aninka...že sedkáte........rýchlo hod foto...... 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵

aj tu je kosa..... 😝

vdaka za slniečko.....už aj tu vykuklo.... 😎 😎 ..pojdeme von ked bude teplejšie .....sa teším 😉

že za mladi...to by som mala ja napísať..... 😀 😀

leni a ty sa ako máš? 🙂

aninka29
22. apr 2010

leni ahoj 🙂 ...........................jacka vidíš aká som ja dobrá duša??....by si to o mne ani nepovedala,že? 😀 😀 😀

jacka
22. apr 2010

si zlatá aninka......... 😵 ..veru nepovedala........ 😀 😀 😉

jacka
22. apr 2010

ani...a už aj štvornožkujete? 🙂 .................. 😉 prečo nechceš dať fotečky ☹ 😉

aninka29
22. apr 2010

jacka neštvornožkujeme ☹ ...ale aj to bude 🙂 🙂 🙂 ....fotky dám....len neviem kedy 😀 ...posnažím sa dnes 😉

idem niečo robiť žienky..a poobede snáď pôjdeme smer mesto 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre