Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
13. máj 2010

leni...však prihod foto..nech sa poteším aj my.... 🙂

idme si dať tbl...ma začína gabula bolieť 😠

denisenko
13. máj 2010

jacka, asi je niečo vo vzduchu...mna bolí tá makovica už od včera 😝 a hned zrána som sa dovadila s mojím chlapom a tak ma bolí aj celý dnešok..... 😝
tak som sa natentovala......že až...ešte že včera prišli zákusky zo svadby, tak už mám štvrtý .....od nervov.... 😀
leni, tehotenské nohavice?????počkaj, kuknem, v ktorom to tt vlastne si.....jáááj, tak to može byť 😉
sme boli včera s deniskom kupovať pršiplášť...ale nekúpili sme zohnala som za 1á alebo 38 eur.....tak to fakt radšej budeme moknúť 😔
a aninka????ta je už odcestovaná?

denisenko
13. máj 2010

hádam by som mala ísť budiť toho malého nerváka...inak, spomenula som si, že mám kdesi skorocelový sirup od kašla a fakt už kašle menej...a čítala som kdesi na nete, vraj kašel musia deti mať, akože normálka...tri týždne a ak je virusový alebo nebodaj nejaké chlamýdie či čo tak aj tri mesiace......jacka, asi som teraz pochopila tú tvoju MUDRu 😖

denisenko
13. máj 2010

a ešte....v poslednej dobe mi je stále zle......a som hladná...teraz neviem, som prepracovaná alebo tehu???? ☹

denisenko
13. máj 2010

škoda, že sa obchádzame 😅 asi je u nás pekne, ked tu nik nie je....musím isť....práca volá a ešte nemám obed na zajtra...už ma to nebaví, stále niečo vymýšlať..... 😖 😀

jacka
13. máj 2010

ja som túúúúúú...

jacka
13. máj 2010

veru obchádzame...tiež si tu píšem sama monology 😝

tu tiež bolo pekne slniečko...a teraz hrmí a tma..... 😝

deni.. je TEHOTNÁ 🙂 🙂 😉 😉

utka
13. máj 2010

Ahojte...
Ja som tu tak dávno nebola, nejako nestíham...a vôbec už nie som v obraze, čo ste písali. Ako sa máte, čo máte nové?Viki je zase(alebo ešte stále) chorý. Dnes mu brali krvičku, tak som zvedavá, čo povie dr. Zase je u nás svokra a príde aj bud. týždeň 😝 ...

letty86
13. máj 2010

kuk a som tu 😉
som sa sem skôr nedostala
veru, leni, ešte stále čosi dopĺňame...keďže dovolenka padla, tak sme poriešili tú zostavu a objednali posteľ pre Vikinku a ešte pár drobností a malo by to byť o.k. 🙂
máme 3izbový byt, takže deťúrence budú mať izbu spolu a bábo bude mať postieľku v spálni
leni, ty až teraz tehu gate, no ja ich nosím dávno 😝 ja som nezapla svoje bedráče veľmi skoro a a taaak ma tlačili, že som sa šupla do tehu 😕 a je pokoj 😀
varila som šampiňónovú polievku a živánsku
ja si nepíšem s októbrovkami, lebo tie píšu ako o život, netíham čítať a tiež ich je tam veľa, zima bola plodná 😀 😀 a vy ste moje srdcovky, cmuky cmuk
jacka, taaaak veľa koláčov bude, mňam mňam 🙂
deniii, žeby si prišla do klubu tehošiek 😉 jajj, nebolo by to zlééé...ale pri tebe si neviem tipnúť, čo by si mala 😀
utka, veru nás zanedbávaš, nech sa Vikinko rýchlo dolieči 😉

letty86
13. máj 2010

joooj, som vedela, že som na niečo zabudla....podstatné...triple testy sú v poriadku 🙂 🙂 🙂
leni...a ja som "nevedela", že keď 12+3, tak vlastne 13...noooo, nevadíííí, došlo mi to neskôr 😝 😀 a rátam to na týždne, tak som minule tuho rozmýšľala, v ktorom som to už mesiaci??? a prišla som na to 😀 , že už v piatom 🙂

jacka
13. máj 2010

ahoj utka......však zajtra napíš ako vysledky,.... 😉

letty.......tak som rada že aj ty ostaneš verná herečkám 🙂 😵

juj vela koláčov......a polovica nejedlých...no čo už...ked sa doteraz nenaučila piecť tak už s nenaučí 😠 😝

juj musím isť deti sa tu bijú

utka
13. máj 2010

Zajtra ideme k našim, tak neviem, či budem mať net...ale dám vám vedieť hneď ako sa bude dať...

jacka
14. máj 2010

dobré ránko..... 🙂 ..dobre utka budeme čakať 😉

leninka75
14. máj 2010

ránečko!!! 🙂 ........u nás leje od včera večera 😠 😠 .............si predstavte čo mi poradili v lekárni!!!.........chcela som lilke kúpiť tekutý púde a oni, že či ju to moc svrbí........tak aby som ju skúsila natierať kloktadlom tantum verde, že to zaberá 😅 ..........a fakt!!!........pred spaním som ju vynatierala a tak dobre spala, že sa ani nepohla 🙂 🙂 🙂 🙂 ...........tak pamätajte, keď vaši drobci dostanú kiahne, tak tantum verde!!! 😉 😉 😉 .........

deni je tehoška!!!! 😵 😵 😵 😵 ............no supééééééééér!!!!............a to naozaj úplne vážne s tým kašľom??!!! 😨 😨 😨 😨

jacka, moja svokruša celkom obstojne pečie, ale ona zasa nevie variť 😝 😝 😝 😝 ..............a vždy nám prinesie!!! 😠 .......tak to máme chvíľku v chladničke a potom šup sliepkam alebo psovi, len to musíme robiť keď sú preč alebo keď kukajú telku 😀 😀 😀 ..........no veru aj u nás začala chodiť tá vyhrávacia zmrzka 😵 😵 .........čo si kúpila???

letty, teším sa a blahoželám k supiš výsledkom!!! 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 ........najbližšie ťa čaká cukrovkársky test, že??.........si ma potešila, že nie som sama taká "hlúpučká" 😅 😅 😅 😅 ............ja som koľkokrát taká zamotaná z toho v ktorom som mesiaci, keď to tiež teraz viac počítam na týždne........

utka, a čo je vikimu???.......stále soplíky??? ☹ ☹ ...........tak sa teda rýchlučko vyliečte!!! 🙂

leninka75
14. máj 2010

hej potvorky, kde ste 😠 😠 😠 ........dobré raňajky som si dnes dala 😉........žemľu so šunkou a lentilky!!! 😀 😀 😀 😀........

jacka
14. máj 2010

túúúúúúúúúúú 🙂

jacka
14. máj 2010

leni....no....mnam 😀 😀 😀

to vy zachviločku aj porodíte...letty v 5mes.......ty pomaličky tiež....... 🙂 ...ech to letííííí 🙂 😵

už ked moj muž povedal že JEHO matka nepečie dobre....tak si to viete predstaviť.....však on na nu nedá dopustiť.... 😝 😀 😀

kupila som kadejaké somariny..keby nebol šiel tak to nepotrebujem 😝

letty86
14. máj 2010

ahojte
leni, super raňajky 😀 hlavne tie lentilky, ako čerešnička na záver 😀
ten test mi ani nespomínaj 😖 blééé
a ten morfologický je asi bežný, aj baby z októbroviek naň chodia.....a som sa dočítala, vraj je dobré pred tým ultrazvuk z jesť čokoládku, vypiť kávu, ale trošku koly, aby bábo bolo čulé, aby bola dobrá diagnostika...vraj na ňom sledujú všetko...mozoček, srdiečko, pľúca.
leni, aby si mohla "machrovať" tak ti prepošlem tabuľku 😅 tam je to dobre napísané 😉
jacka, len to gúľacie obdobie nám vyjde na leto 😕 to bude zábava 😉

leninka75
14. máj 2010

do kelu a ja som si také chute na koláče robila ☹ ☹ ...........stále som dúfala, že sranduješ 😉 .........no nič, tak si musím niečo cez víken upiecť.......len čo???.......ja by som si dala kokosové, ale to by som musela jesť sama 😵 😵 😵 😵.........

mne sa v tom zmrzkovom aute páčili tie torty 😵 😵 😵 😵..........všimla si si ich??..........

jacka, keď si čakala peťka nosila si bežne maťka na rukách??........v stredu keď som bola doma, sa lilka chcela stále nosiť, chvíľku som to zvládala, ale potom ma začalo bolieť brucho, tak som sa zľakla........jasan, že lilka to akosi nechápala a bolo zle ☹

leninka75
14. máj 2010

jeej letty ďakujem!! 🙂 🙂........super tabuľka, jasná 😉..........letty morfologický test??? 😨.........to je to 3D??.......u nás to moc bežné nie je ☹ .......len obyčajný utz.....ak chce žena 3D musí ísť do Žiliny alebo ku Trenčínu do jednej dediny.......uvidím čo mi povie Dr., v pondelok idem na triple a o týždeň potom budú kompetné výsledky.........vidíš, u nás je zasa lepší cukrovkársky test 😉......spapká sa 1 grahamový rožok + šálka ovocného čaju s 1 kockou cukru a o hoďku pich do prsta a test je hotový 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂......

leninka75
14. máj 2010

letty a nie je tam napísané, žeby sa tá čokina mala aj častejšie 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵

letty86
14. máj 2010

leni 😀 😀 😀 😀 čokoláda kedykoľvek 😀 😀
leni, je to vlastne 3D...a to nebudeš piť tú glokózu pollitrovú? ja som pri vikinke pila, tak asi aj teraz to tak funguje 😒
odkedy som tehotná, nejem kuracie máso, tak mi smrdí 😝 a hlavne prsia a pritom ich zbožňujem 😀 a pila by som pivo, čo za iných okolností nemusím 😅 minule som si dúpila nealko pivo a musela som sa napiť 🙂 keď príde chuť 😀

leninka75
14. máj 2010

ee letty glukóza nebude 🙂 ..........na pivo by som si tiež občas dala, čapované čierne 🙂 .......žeby sme mali v bruškách chlopov?? 😀 😀 😀 😀 ...........ja mám teraz také nijaké chute 😒 ........niečo dobré by som si dala, len neviem čo by to malo byť 😒 ........nič mi nejako extra nechutí, žeby som to musela okamžite mať........kukám baby v novembrovkách frčia na treske a paštékach..... a ja aj si pomyslím na nejaké svoje obľúbené jedlo a nič, žiadne slintanie 😖 .........

letty86
14. máj 2010

jeej, leni, toto mám aj ja, chute mi nejak odišli, aj som rada, lebo som sa od Vianoc len prejedala a jedla to, čo nezjedlo mňa 😝 ...uvidíme ako neskôr, lebo pri vikinke som mala posledné 3 mesiace veľkú chuť na všetko 😅
ako dobre, že glukóza nebude 😉 mohli by to aj u nás zmeniť 😉

leninka75
14. máj 2010

letty a cítiš už pohyby??........

fuj som si dnes na obede zasa dala........ja koza som is dala moravské koláče.....be som presladená na týždeň 😝 .....teraz by to chcelo hranolky, vyprážaný syr a tatarku 😵

leninka75
14. máj 2010

jacka, u vás neprší??.... či aj tak ste vonku ....

jacka
14. máj 2010

ja dneska.nestíham....... 😝

ešte nám treba toho tolko a času tak málo 😝

neprší...ale fuka ...a je celkom chladno....

jacka
14. máj 2010

juj leni no neviem či dnes ešte sem kuk.....tak prajem krásny víkendík 🙂 😵 ......

leninka75
14. máj 2010

gruntuješ jacka??? .....to by ti mohla helfnúť deni, má v tom dennú prax 🙂 😉 .............nestresuj sa, sa nezblázniš keď nebude všetko tip-top 😉 ..........

idem domov......je mi na dve veci, tá choroba sa mi nelepší....tuším mi je horšie a horšie 😝 😝 😝 .........majte sa krásne, pekný víkendík a jacka nech vám krstiny dobre dopadnú .....pa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

denisenko
14. máj 2010

babule, pekný víkend......asi tu nikto okrem mna nekukne, že????, 😎
jacka, aj by som ti helfla...ale je to trošku daleko, inak ja rada upratujem... 😉 to preto, lebo som úchylná na poriadok 😀
akože, moje dieťa dneska v školke bolo úplne ako ked sa prasiatko vyvála v bažine, aj tielko.....všetko na kompletku špinavé a to už mal aj prezlečené veci........akože ja nechápem, načo ich trepú do toho blata, ked stále prší?????taká som nasr......nasrdená 😀 a potom že stále kašle, ked nohavice mal úúúúplne mokré, lebo si sadol do kaluže..... 😝
leni, s chorobou...nič moc, asi že? a lilke je už lepšie??????
a čierne pivo som si sem tam dala ked som bola tehu......už na konci, vraj dobré na mlieko......žeby fakt chalani????

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre