Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
10. jún 2010

voda vám natiekla do domu?? ☹ ...........a simku dávaš do škôlky či je doma??

leninka75
10. jún 2010

a muž ti stále chodí tuším ku Trnave????.......či sa pletiem??..........a čo si kúpiš za odmenu?? 😵 😵 😵 😵

aninka29
10. jún 2010

Simušku vozím každé ráno do škôlky....otec je doma,tak s ním...lebo ja sama do jeho auta nesadnem...to by bola istá smrť 😝 😀
manža je už v Nemecku ☹ ........a kúpim si letné oblečko.......veľa,veľa 😀

utka
10. jún 2010

Ahojte!
Dnes nerobím nič! Spali sme do desiatej a veget. 😉)).
No zajtra veget nebude...fňuk, fňuk...

letty86
10. jún 2010

ahojte 😉 aninka, dakujeme za blahoželanie 😉 máš to perné, keď nie je auto, tak šup, sup, nech chlapci makajú 😖
ja som bola včera na poradni, ale nič som nevidela, tak nabudúce, dúfam, že vo štvrtok už na tom morfo ultrazvuku sa pekne krásne uistím, že tak, alebo tak...a možno vám aj potom prezradím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅
jaaaj, som unavená, sme behali po obchodoch...nejaké veci na sobtoňajšiu oslavu kúpiť, teraz musím relaxovať 😵
leni, alergiu má zrejme na trávu, ale očká si musí chrániť aj pred slnkom, aby sa jej zbytočne nedráždili, moja zlatá, statočná je, keď jej kvapkám kvapky do očka, minulý rok by som jej nekvapla ani náhodou, ani do nosa, ale darmo, je to už veľká žena 😅

jacka
10. jún 2010

juj škoda letty......tak som sa tešila že už...... 😉 ...tak hádam do štvrtka vydržím 🙂 😉 .................veru je statočná...ja by som tomu moju ani náhodou 😠 ..však ani kvapky do nosa nechcel 😝

utka pekne spíte..........to moj tak nikdy nespal.....a pochybujem že sa toho dožijem....

aninka....no máš daleko drahého ☹ ---a blbé že ani nevieš kedy príde 😒 😖

inak čo mi niekto písal komentár k foto...nepoznám 😅 😅 😕

jacka
11. jún 2010

dobré ránko..... 😎

čo nového..... 😉

leninka75
11. jún 2010

ránečko 🙂 !!!.........zasa bude krásne horúco 😎 😎 😎 .........
utka, držím palčeky 🙂 .......potom sa nám ohlás.....
letty ☹ .......škoda!!...........tak vo štvrtok....ale povieš!!! 😉 .........bude veľká oslava?? 🙂
jacka, a čo tam máš za špeha s tým komentárom?? 😅 .........
aninka a čo tak zasa nemecko???........čo tam robí??........

včera sme sa dobre napapkali...šéfinko to mal ako na svadbe...predjedlo - rajčina plnená šalátom+šunka+zeleninka......rezancová polievka.....americké zemiaky, prírodný rezeň s jogurtom v mexickej omáčke 😵 😵 😵 .......to som si dala!!!!..........nenápadne som si dala priniesť nealko pivo.....ste mali vidieť tie pohľady!!!........tehoška a chlasce pivo!!!! 😀 😀 😀 😀 ..............

dnes som dovolila lilke ísť sa čvachtať do rieky....... dúfam, že jej to neublíži....nádcha sa jej pekne pustila, tak hádom tobude OK......

leninka75
11. jún 2010

a ozaj...včera mi spuchli ruky aj nohy ☹ ☹ ☹ .....a čakám, že aj dnes 😖 ............asi si dám pod stôl vedro s vodou a budem chladiť 😀 😀

jacka
11. jún 2010

no pekne leni ☹ ☹ .....a to máš ešte leto pred sebou ☹ ☹ 😖

fajnotku ste mali.......dala si si za dvoch? 😉 ......................ja som si sem tam dala pivko........a teiž kukali na mna 😕 ...že tehotná 😝

fakt neviem kto ten komentár napísal? 😕

leninka75
11. jún 2010

ja som bola spuchnutá aj pri lilke ☹ ..........jacka, ty si nepuchla pri chlapcoch??......zasa bude bázenik??

práve tu bol šéfko, že zraz o 11:45 a dorážame zvyšky zo včera 😵 😵 😵 😵 ........ako keby som to vedela!!.......na obed mám dnes len šalátik......

jacka
11. jún 2010

bazénik napustený...vyhrieva sa 😎 😎

nie nepuchala som ani pri jednom..našťastei...ale sestra tá si musela kupiť ine topánky...čo sa nezmestila 😝

daj si aj za mna 🙂

jacka
11. jún 2010

robím palacinky sa mi nejak nedarí 😝

leninka75
11. jún 2010

v tom teple, palacinky!! 😝 .......a čo trhajú sa ti??.......

jacka
11. jún 2010

ked som nevedela čo mám spraviť.... 😝 ........rovno sa mi lepia na panvicu...až potom sa roztrahá...svina 😝

jacka
11. jún 2010

neviem kde som spravila chybu 😅

letty86
11. jún 2010

ahojte, mamky
juuj, to je teplo 😎 som sa v noci budila 😖
leni, tak to bola dobrá oslavička, mňam a pivo nealko môže byť, tak nech nezazerajú 😀 😝
ja vôbec neviem, čo uvarím, akosi na nič nemám chuť, možno len šalát a zeleninku
na oslavu príde len mamka s bratmi, svokruša je ďaleko a ide na dovolenku
jaaaj, idem upraovať, taaak sa mi nechce, dnes veľmi špeciálne sa mi nechce 😝

jacka
11. jún 2010

som išla natrieť palacinku s nutelou MAťkovi...a kelímok skoro prázdny.......tak vravím ja by som toho tvojho oca pretrhla ...a Maťko a ktorého 😀 😀 😀 😀

jacka
11. jún 2010

ahoj letty...... 🙂

ty nepuchneš?

ja by som aj riadila....len neviem kedy..... 😝

aninka29
11. jún 2010

ahojte žienky 🙂
ja urobím poobede plnený baklažán...mňáááám...a mám ešte guláš od včera

auto už konečne mám.....včera večer som pre neho šla....a mala som aj prvú premiéru s policajtmi odkedy mám vodičák 😀 😀 😀 ........som zabudla zapnúť svetlá..teda nezabudla...lebo mne sa zapnú automaticky,keď naštartujem fáro...ale chalani v servise mi to vypli....a mňa ani nenapadlo skontrolovať to....ale čo už.....policajtík zlatýýýýýýý 😵 😵 😵 ......a fešáááááák 😀 tam splietal niečo,že je poctený,že on je môj prvý policajt 😀 😀 😀 ......15 minút so mnou kecal o blbostiach 😀 😀 😀 ......a nakoniec ma pustil zlatý......že som ušetrila peniaze,tak nech ich miniem na niečo pekné,aby som na neho mohla spomínať 🙂 😉

leninka75
11. jún 2010

ha-ha-ha podarený maťko!!! 😀 😅 😅 😅 ...............a ako je to s tým jeho otcom teda?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀.......

ahoj letty!!! 🙂 ........kašli na upratovanie, oddychuj 😵 .......veď neutečie... 😝 .........a včera si mala všetko OK??......

aninka29
11. jún 2010

jacka dobrééééé 😀 😀 😀 😀 ...som sa nasmiala z Maťkovej hlášky 😀 😀 😀

letty86
11. jún 2010

ahoj, leni 😉 ....píšem, píšem a vyhodilo ma 😠
ja zatiaľ nepuchnem, ale zrejme je to len otázka času,ach to teplo...mne by 25 stačilo 😎
ja zas viem kedy, ale sa mi nechce 😀 , máme tu v byte tak dusno 😠 včera bolo v obývačke okolo 6tej večer 27, išli sme von a tam pofukoval vietor,chladnejší vzduch....sme sa išli prejsť do lesa, ale sme z neho utekali, komáre nás tam cucali 😠 😠
jacka, deti majú super hlášky 😀 😀 😀
moja vikinka má starosť, že či nebudem mať dieru v bruchu, keď vyjde bábo z bruška...normálne slzy v očiach mala, že ona nechce, aby som tam mala dieru...som jej radšej nevysvetľovala, že to nemusí byť celkom z bruška, lebo to by zle dopadlo 😕

leninka75
11. jún 2010

no aninka sa nezdáš!! 😅 .......riadna herečka z teba!!! 😉 ..........budú mať radosť v obchodoch keď prídeš míňať ušetrené grošíky 😀 ..........
ako plníš baklažán, mletým mäskom??

jacka
11. jún 2010

však sa smejte........ 😠 😉 😉 😉 🙂

leni......no mama je vždy istá..... 😀 😀

aninka....tak si šikulka ...ušetrila si euráčiky 😉

letty86
11. jún 2010

aninka, tak si musela oslniť policjta, keď bol taký milučký 😵 😵
leni, všetko o.k., tak nech je to až do konca v poriadku...a mám pocit, že som mi bruško za posledné dva týždne riadne vyskočilo 😵 ..jacka, aj som išla odfotiť, ale baterky odišli, tak sa musia nabiť a potom 😉

leninka75
11. jún 2010

juj letty žubrienka malá,akú má o teba starosť!! 🙂 .........ja to mám jednoduchšie, lilka vie, že mi musia rozrezať bruško a tade vyberú bábo.....a nejako to ďalej nerieši.....zatiaľ...
a nebudú u vás postrekovať komáre??.....či to len v BA majú také výhody?? 😠

jacka
11. jún 2010

jáj veru letty....len keby sme si tie ich hlášky zapamätali....sa mi zdá že leninka si vedie zošit....či nie? 😅

ani a aké máte fáro?

aj mne by 25 stačilo 😔

moj MAťko mal zase starosti že ako pojde von..... 🙂

leninka75
11. jún 2010

letty aj si meriaš obvod bruška??............

aninka29
11. jún 2010

leni plním aj mletým mäskom,ale dnes naplním kuracími kocočkami,aby mohla papať aj Sabuška 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre