Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
14. máj 2009

u nás ešte nepršíííííííí 😝 😝 😝 .........ale cítim v kostiach,že bude 😀

práve nás boli oficiálne pozvať na svadbu 🙂 sa teškáááááááááááááááááám 😵 😵 😵

jacka
14. máj 2009

ani ..super...ja by som sa tiež tešila 🙂

ked citiš tak bodaj by aj u vás.....ale hádam sa u nás vyprší a ku vám už nestihne 🤐 😉

kde máš foto 😕

aninka29
14. máj 2009

len nech pekne krásne prší aj u nás 😉
jáj foto...........no idem sa fotiť 😉

jacka
14. máj 2009

hotovo....požehlene 😉 ...som si kupila praci gel rex a najradšej by som ho vyliala..šmejd..akoby som ani nedala žiadny prach do práčky...kolena ostali zelene...zlatý ariel 😉

ani čakám 🙂

aninka29
14. máj 2009

je to tam 🙂

aninka29
14. máj 2009

ariel je dobrý,ale ja ho nemôžem ani cítiť 😝 😝 😝 😝 .......keď som bola tehu so Simonkou,tak sa mi zhnusila tá vôňa 😝
a veru tie gély so na prd 😉

ja používam tide alebo persilček 🙂

jacka
14. máj 2009

aninka nádherná fotka...konečne aj s usmevom 🙂

jacka
14. máj 2009

no ja len ariel...ešte mi nesmrdí 😉 😉 .....ale tento šmejd čo som kupila ..NIKDY 😠 ..a aku reklamu na to robia...hnusáci hnusný 😠 😠 ....bodaj by mi vrátili prachy 😝

my sme už napapaný 😉

čo ideš zajtra varit..hod tip... 🙂

aninka29
14. máj 2009

jacka ja mám nenormálny nerv,keď ide reklama na vanish 😠 😠 😠 ..........to sú takí klamári, že až...............ja vylejem celý obsah flaše na škvrnku,sa mi to močí dobre že nie týždeň 😉 .....a výsledok žiadny 😝

veď ja neviem čo mám variť.............vôbec nič ma nenapadá 😖 ............ja som už chorá z toho

jacka
14. máj 2009

no to ti verím...a nielen vanish.... 😠 ...ja ked vidím reklamu na rex ako tam všetci stupaju po plachte a potom ZáZRAK....všetko čiste 😠 😠

ja som tiež chora s toho varenia...mám pocit že varím všetko dookola 😝 😅 😨

fuj ako ma začal pálit záhla 😝

aninka29
14. máj 2009

som normálne zapla kúrenie.............taká zima mi je 😝

utka
14. máj 2009

Ahojky!!!
Už sme doma. Stroj na panoramatický snímok zubov mali pokazený ☹...
Tak sme aspoň boli v Adlo objednať dvere 😉.
nepozeráte Súdnu sieň? Je tam môj bývalý kolega...nechápem??? Ja som myslela, že tam sú "herci"...hmmmm...

aninka29
14. máj 2009

ahoj utka 🙂 ...................no možno je ten tvoj kolega herec,ani o tom nevieš 😉 ............ja to nepozerám,u nás taký čas beží minimax 🙂
sa mi normálne krúti hlava 😖 ..........to bude tým počasím,a aj tým, že som si nedala poobede kávičku 😝

utka a aké dvere ste objednávali?vchodové?

utka
14. máj 2009

Ja som dnes poobede navarila a budeme mať papaníčko na dva dni...
Taku zasmaženú mrveničková polievočku s kalerábom, mrkvou a karfiolom. A ryžu s mäskom na hríbikoch 😉

jacka
14. máj 2009

ani aj ja kurim..ale tentoraz uhlim..elektrikou len ráno.. 🙂

aninka29
14. máj 2009

joj,fajna polievočka 🙂 ...........keď ja nechcem mäso 😒 ...........ale asi urobím 😒

utka
14. máj 2009

aninka, áno, vchodové...

jacka
14. máj 2009

utka ja to tiež nekukám....momentálne je vypnuta telka tak nejdem pokušat čerta 🙂

aninka29
14. máj 2009

keď ja by som si dala napríklad aj lečo 🙂 ,mňam.............ale môj milovaný by sa toho ani nedotkol,nemá rád 😝

aninka29
14. máj 2009

už to mám 🙂 .....bude ryžový nákyp 😉 ...............možno 😀

práve chrúmem zeleninkový šalát 🙂 ..........babulke asi veľmi chutí,lebo nenormálne kope 😉 .........alebo žeby jej nechutilo? 😀

utka
14. máj 2009

Ani ja lečo nemusím... 😝

jacka
14. máj 2009

asi jej nechutí... 😀 😀

ja ryžovy nemožem ..ryžu sme jedli z grilovaným mäskom ☹ 😖

Matko nemá rad nič čo je vo vajci ...teda zmiešane....praženicu zje ale budem mu to preberat...čo som šibnutá 😝

aninka29
14. máj 2009

joj ja ľúbim lečo 🙂 ..........ale také z čerstvej zeleninky,nie z flaše 😉

idem okupkať Simonku,lebo už zaspáva 😉

utka
14. máj 2009

My sme mali dnes parené buchty, ale kúpenské

aninka29
14. máj 2009

utka my sme tiež mali minule kúpenské 😀 .............a kamoška sa ma pýtala,bože sa ti chce džabať s buchtami? a ja som jej na to povedala, no jasnééééééééééé,mňa to baví 😀 😀 😀 ......však nech som za šikulku,nie 😵

no idem..............prídem

jacka
14. máj 2009

mnami parene ...ale zas sladke varit nemožem 😠 ...ja už som zufala ☹ 😅

ved ja lubim lečo...ale čo ho budem robit pre seba 😅

idem sa aj ja okupat...zmyt dnešný den 🙂

utka
14. máj 2009

Jaaaj, tak aj ja budem tak na budúce hovoriť aninka 😉. Však nech som aj ja za šikovnú 😉

jacka
14. máj 2009

utka ..pekne od teba že si nás prišla kuknut...väčšinou sme tu len my dve o takomto čase 😅

utka
14. máj 2009

jacka, veď ja som furt tuuuu 😀

aninka29
14. máj 2009

heeeeeeeeeeeeeej, utka? a kde si? ja ťa tu máločo vidím 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre