Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
17. jún 2010

ja by som si teraz stráááááášne dala zmrzku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ..........pôjdem asi trošku skôr z roboty a stavím sa niekde......

utka
17. jún 2010

leni, teraz som to robila prvý krát. Našla som recept v časáku. A z bieleho tofu...ale bolo by to dobré aj z údeného...

leninka75
17. jún 2010

a vikimu už nie je doma dlho??........nepýta sa do škôlky??.......

utka
17. jún 2010

leni, veru mu je dlhooo...už je doma 6. týždeň. Ale do škôlky ho dám až v auguste. V nedeľu ho necháme asi vo ZV. No uvidíme, čo nám povedia na kontrole a čo povie on 😉.

aninka29
17. jún 2010

sme domááá 🙂 .....Sabuška ukážkovo v poriadku...váži 8550g.......necelé kilečko pribrala 🙂 a očkovať ju budú v júli

nemôžem ísť ani von,lebo čakám ujov opravárov......digi zase doslúžilo 😠 😠 😠 😠 😠 😠

utka
17. jún 2010

ani, tak super, že je všetko v poriadku...
My ideme zajtra na kontrolu...

leninka75
17. jún 2010

supiš - pupiš ani!! 🙂 ......ako často vlastne chodíš na poradňu??.........digi vyhoď z okna a máš pokoj 😀 😀

utka, ako fungujú cez prázdniny škôlky v BA??....

denisenko
17. jún 2010

ahojte.. 😉
aká búročka sa nám spustila..... 😀 prádlo mi lietalo po stromoch..... 😀
utka, nebude to mať Viki dlho bez školky , ked až v auguste?????My sme mali po mesiaci problém prvé dva dni, plačkal 😖 ale teraz sa už pýta, že kedy pojde...a to školka nefunguje len prvý týžden.... 😀 😀 😀
aninka, tak blahoželám......pekne rastie 😀
a jacka : Peťko ako???vy idete kedy skontrolovať???

denisenko
17. jún 2010

@leninka75 práve som sa dočítala o klieštovi....moja segra tak dostala boreliozu....radšej by ste to mali dať pozriež MUDrej 😔

utka
17. jún 2010

deni, Viki neplačkáva v škôlke a to býva často chorý...on len keď začal chodiť tak možno 2x ráno plakal...On to chápe, že tam musí byť, lebo my s manželom sme v práci. A má tam svoju Natálku 😉.

leninka75
17. jún 2010

no niečo s tým urobím 😕 ...........pa, pa utekám 🙂 🙂 🙂 🙂

denisenko
17. jún 2010

@utka aj denisko má svoju Annu Katreen...už sa aj učky na nich smejú, jaká je to dvojka... 😀

@leninka75 nejako dnes meškáš, či???? 😀

utka
17. jún 2010

A ide sa do cirkusuuuuu...

denisenko
17. jún 2010

a my máme cirkus domááááá........... 😀 😀 😀 😀

utka
17. jún 2010

No to bola paráda...Viki sa ani nepohol...ledva dýchal, ako sa mu to páčilo...Fotky asi budú na FB, keď budem mať čas 😉

denisenko
17. jún 2010

dobru noc, herečky...práve som sa doplazila hore kopcom 😝
kde je dnes jacka?????? 😕 😕

jacka
18. jún 2010

dobré ránko..... 🙂

@denisenko ....tu som......aj ked hučí u nás futbal.....tak tu mám druheho čo okupuje pc 😝 ..................my ideme na kontrolu 19.7.každe dva mesiace 😉

@aninka29 ....peknučká váha 😵 ...zlatučká je malá princezná...som kuk fototečky na fb.........tie vlásky....... 😵 😵 .....krásnučká je 🙂 .....................................a to digi......ja tiež nemám slov 😠

@leninka75 .....a ako s kliešťkom....boli ste u dr....si sa vám podarilo vytiahnuť......bola si na zmrzke?.......nám už prestal chodiť zmrzlinár.....teraz ked je teplo...somár 😝 😝

@utka ...tak Viky spokojný...si neviem mojho predstaviť chvílu byť v klude a nepovedať ani slovo......sa teším na foto pojdem kujk 😉

leninka75
18. jún 2010

ránečko!! 🙂 .......konečne piatok, som sa tento týždeň nevedela dočkať konca 😒 ............večer ideme na rodičovskú veselicu, som zvedavá koľko vydržím ponocovať 😉 .........

deni, zmrzku som si dala až doma.....z mrazáku.......ale dobre padla 😵 ...

jacka, nakoniec sme nešli k dr. .....kukla som na to lilke a nič tam nebolo......našťastie 🙂 ......

inak taká je to potvora krpatá, včera mi zahlásila, že ona mi pomáhať nebude s ničím, že veď ja bude stále upratovať aj jej veci.........som povedala, že dobre ale upracem jej tak, že čo bude rozhádzané strčím do vreca a do koša....tak opica mi povedala, že jej to nevadí lebo má aj iné hračky a že keď nebude mať tak jej dáme peniaze a ona si kúpi nové......a že bude stále s nami bývať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .........no nemala som slov!!! 🤐

jacka
18. jún 2010

veru konečne piatok.......moj muž idem na zber jahod tak budeme zase samy...ale navadí aspon na nažerkám ...do popuku

tak ste mali štastie......muž do dobre vykrutil..hnusobu hnusnú 😝

jacka
18. jún 2010

Lilka nemá chybu...... 🙂 😉 .............tie naše deti su skoro podobné...len ja ked balím hračky do smetí...tak vrieska že už bude dobrý 😝 ..........................zato je šikovná ako sa rýchlo vynašla......musíš uznať 😉

jacka
18. jún 2010

to čo je dneska záťažový stupen 10 😝 😝 😅 ......aspon u mna 😔 😝

letty86
18. jún 2010

ahojte
tak a sme doma 😉 Vikinke sa veľmi nechcelo ísť,klasika
dnes sme ju nedali do škôlky, ideme k mudre, vyhodili sa jej obrovké fľaky, vyzerajú ako od komárov, ale sú obrovské, aj ja s tým mám problém, takže isto alergia, jedli sme jahody, čerešne, melón,jaaaj, minulý rok nič, a teraz alergie každého druhu, nerv mám z toho chytá, jeden fľak má na nožke, asi 20 centimetrový 🙄 , vyzerá to ozaj nechutne 😖, tak nech mudra niečo povie....natieram jej to fenistilom, tak uvidím, čo nám povie..
včera som bola na ultrazvuku, bábatko vyzerá v poriadku, som ho detailne videla 😅 nožičky, ručičky, tváričku si stále krylo 😅 , srdiečko, chrbátik
a budeme mať chlapčeka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 tešíme sa 😵 😵 😵

leninka75
18. jún 2010

jacka, neskutočne múdre sú tie naše deťúrence!!......až žasnem nad tým........ale to majú po maminkách 😀 😀 😀
cítiš sa na figu?? ☹ ........

ahoj letty!!.......juj to mi je ľúto bambuľka malá!! ☹ ........aj ju to svrbí???.............peknučké, tak párik budete mať!!! 😵 😵 😵 ..........teším sa, že je OK!!! 🙂 .......ako sa bude volať?? 😉 ...........

jacka, aninka ako ste nám to s letty vyveštili??........sedí to na letty??............

leninka75
18. jún 2010

letty a kedy ideš na cukrovkový test??........tuším to býva okolo 24 tt......

leninka75
18. jún 2010

jacka jahôdky aj zavaríš, alebo nejaký džemík???.........moja svokra kúpila pre lilku asi 2 kg jahôd a rovno jej ich aj zavarila!!! 🙂 🙂 🙂 ........som bola v šoku....

jacka
18. jún 2010

no ja som tipovala najprv dievčatko....alebo potom na chlapca.........a tebe chlapčeka 🙂

zavarím......neviem či budem aj lekvár.....uvidím kolko donesie

a pršííííííííííííí 😠 😠 😠

utka
18. jún 2010

Ahojte. Tak my sme na kontrole dopadli dobre. Viki je úplne fit a môže zase robiť všetko ako pred tým. Keby dr. vedel, že to už dávno robí, asi by nám dal po riti...
Vraj môže ísť od pondelka do škôlky. Ale Viki chce radšej zostať vo ZV u starkovcov. A aj ten ďalší týždeň. A potom zase tretí bude vo ZV aj s manželom. Ale to si ho chcú prísť zobrať na pár dní aj naši. No neviem ako to vydržím 3 týždne bez neho. Vidieť ho len cez víkendy ☹...
O druhej vyrážam po manžela a ide sa na víkend k naším. Hurááááá...

leninka75
18. jún 2010

utka, výborne že dobré výsledky!!! 🙂 🙂 🙂 ...........nebojkaj zvládneš to, budeš chodiť do práce, domaje roboty tiež dosť...tie 3 týžnde ti rýchlo ubehnú 😉 ...........

tak na letty ti to jacka vyšlo 😉 ..........a ja dúfam, že uvidím v pondelok 😨 .....asi si dám kafčo lebo zaspím......je tu zamračené, semo-tamo prehánka a to ja som vtedy grogy 😔 ....

jacka
18. jún 2010

@leninka75 ty piješ kávu?............ty si bola tri týžden bez malej......ani aj si to neviem predstaviť ☹ 😔

@utka super že dobré vysledky...... 🙂 mate pestrý program pre neho 😉

tu stále leje 😝 ....sem prišli z von.....už všetci......MAťko je nadšený že prší....blato to je jeho....... 😠

jacka
18. jún 2010

dnes už asi nikam nepojdeme.....blato všade 😝 ....sa tu s nimi zblázim..... 😔

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre