Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
1. júl 2010

svätá pravda jacka!!.........letí, letí neskutočne ten čas........práve včera som kukala na Lilku aká je už veľká, šikovná....taký malý mudroško!!!.......ale stále ju aj vidím ako mi ju 1x priniesli v perinke a ja na miesto kojenia som sa na ňu len dívala 😵 😵 😵 😵 .........

kedy oslavujete jacka??.....cez víkend??...

aninka29
1. júl 2010

nie nie....teraz pozerám,že prvá je mirrinkina Lilka.......tak mirri,až tu kuk...tak prajem Liluške všeeeeeetko len to najlepšie na svete k jej 4 rôčkom,hlavne veľa,veľa zdravíčka...nech Vám rastie do krásy 😵 😵 😵 😵 ..idem pre istotu napísať aj na fb,ak tu náhodou mirri nezavíta

jacka
1. júl 2010

@aninka29 ....no prví pokial sem nepríde mirinka..... 😀 😀 😀

budeme mať doma taku sukromu a cez víkend ideme ku našim tam bude verejná 😉 .......

aninka29
1. júl 2010

@jacka takže dve oslavy...no fíha 😵 ...a čo ste kúpili Maťkovi?....

mirrinka
1. júl 2010

Tak som tuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀 áno,áno,my sme prvé - začíname tento super mesiac 😀
A ďakujeme 😉 😉 😉
my robíme oslavu 5.7. - lebo vtedy dojde švagor z Holandska,a v podstate nikto nejde do práce lebo je voľno,tak preto 🙂 dúfam,že počasie nesklame......

aninka29
1. júl 2010

@mirrinka ahoj...ako ten čas letí.....pozerám fotečky.....aká herečka sa vyklula z toho malého bábatka 😵 😵 😵 ....tak vám prajem vydarenú oslavu...a aké darčeky dostane Lilka???...prezraď nám......ťa budeme musieť spomínať častejšie,aby si sem kuk 😉 🙂

jacka
1. júl 2010

no a už je tu 😀 😀 😀 😀

jacka
1. júl 2010

@mirrinka ...všetko najlpešie k narodeninám 😵

jacka
1. júl 2010

@aninka29 ..to už vlastne tri.....u strigi...pri našich a my 😉

mirrinka
1. júl 2010

tak zopár darčekov už podostávala včera - tá šmýkalka je jeden z nich,chcela ju už pred rokom,ale sme fakt nikde nevedeli zohnať,tak ju ma teraz,to bolo radosti ked ju videla,potom kopec oblečenia,bábiku a dalšie darčeky budú až počas bud.týždna,lebo príde švagor z Holandska,krstná z Anglicka,krstný z Nemecka,dedo z Francúzska,a další moj brat s priateľkou zo Škótska prídu koncom budúceho mesiaca takže narodeninky sa potiahnu až do vtedy 😀 😀 😀 😀

mirrinka
1. júl 2010

ďakujeme vám kočky za blahoželania 😉 😉 😉

jacka
1. júl 2010

@leninka75 ...zastaviť tak čas niekdy..... 😵

aninka29
1. júl 2010

@mirrinka pánabeka.....tak to bude kolko zahraničných darčekov 🙂 🙂 🙂 🙂 takže u vás oslava potrvá celý týždeň 🙂 🙂 🙂 ...dobrééé
@jacka no áno......to u svokry ste už mali teraz,alebo tam budeš musieť ísť opäť.....a čo kúpila striga Maťkovi?

jacka
1. júl 2010

@aninka29 ....nie opät.......bože chráň..........no kupila...riadnu somarinu .... auto čo kruti dookola...a vychádza z neho hudba...otvára a zatvára dvere.....idem ho dofotiť.......počkaj 😉

aninka29
1. júl 2010

@jacka čakám 🙂

jacka
1. júl 2010

tak toto......

aninka29
1. júl 2010

@jacka mhm mhm....no ale veď dobré nieee 🙂 ...len asi podla mňa by bolo vhodnejšie už niečo né pre 4ročného chlapinu 🙂 ...ale tak jacka...snaha sa cení...to musíš uznať 😉 🙂

jacka
1. júl 2010

@aninka29 ved neberiem to tak tragicky.....ale čoby som čakala však vlani dostal kocky pre deti od jedného roka

jacka
1. júl 2010

áno snaha sa cení 🙂

jacka
1. júl 2010

tehošky....a kedy budu foto 🙂

aninka29
1. júl 2010

@jacka tak vieš ako to je.....má ho furt za malého 😉 ....
idem si mamky hodiť sprchu..hic je 😎 ..o hodku idem ku kozmetičke...dúfam,že sa Sabi dovtedy zobudí..lebo inak som došla 😝

aninka29
1. júl 2010

@jacka my sa tých fotiek asi ani nedočkáme......zato,my dve sme sa poctivo cvakali furt 😉 🙂 🙂 🙂

jacka
1. júl 2010

@aninka29 máš pravdu mi poctivo každy mesiac.......pri nich budeme radi ked bude aspon jedna...... 😉

leninka75
1. júl 2010

ale, no vy netrpezlivky 😀 😀 ........všetko bude, len vydržte 😉

@aninka29 chystáš sa niekam, keď ideš ku kozmetičke??.........či príde mužík?? 😵

@jacka a vie striga, že koľko má maťko rokov?? 😠 😠 😠

@mirrinka srdečne blahoželám Lianke, nech vám rastie do krásny a máte z nej len kopec radosti!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
1. júl 2010

@leninka75 ....vie na torte mal 4 z lentiliek 😠 ...čo si maš na obed?.....neviem čo zajtra zbuchať 😝

veru aninka prezrad kam ideš?....

utka
1. júl 2010

Ahojte.
Mirrinka, Lilke prajeme všetko najlepšie k narodeninkám a Viki posiela veľkú pusu 😲 .
Mirri, a ty čo a druhé bábo? Pracuješ teraz niekde?
No na tehošky fotky som aj ja zvedavá...tak šup-šup...

jacka
1. júl 2010

teda.......vonku je 23st....sa ani voda neohriala to čo? 🙄 😕 😕

aninka29
1. júl 2010

sme späť......nechystám sa nikam žienky....ja len chodím pravidelne 😉 ...
@jacka u nás je minimálne 100st. 😝 😀 ...............

aninka29
1. júl 2010

@jacka že štyri lentilky 😀 .....dobréééé 😀 ...sa nevyjadrujem,radšej sa zasmejem 😉

leninka75
1. júl 2010

@jacka boršč a jablkový perník s kávovým pudingom.....bol dobrý...ale fuj, sladkého mám na týždeň dosť......nejako nám zle začali variť, nie je z čoho vyberať 😝 ............nejako chladno u vás 😕 .......to ešte od tej včerajšej búrky??.....

@utka ahojky!! 🙂

spala by som taká najedená 😔 😔 😔

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre