Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
30. júl 2010

@leninka75 Veru leni...cvik...
A načo ti je brúsny kotúč?
My už máme vystierkované. Dnes to len poupravujú, poupratujú z tej veľkej špiny. Budúci týždeň začneme maľovať a už môžem upratovať...Ale celý byt 😝 .
Som zvedavá, kedy to bude v takom stave, že sa tam vyvalím na novú sedačku pred telku...

utka
30. júl 2010

Kde ste všetky???

utka
30. júl 2010

Tak pekný víkendík. Paaaa

denisenko
30. júl 2010

babule, chlapi moji zajtra dojdu.....sa tešííííííííím 😀

denisenko
30. júl 2010

@leninka75 ty že plačkáš za Lilkou?????a čo mám robiť ja, už som od nedele rána bez Deniska.... 😔 ale aspon viem ako sa cíti, ked je stále sám ....... 😝 😔

denisenko
30. júl 2010

pekný víííkend, ja sa ešte zastavím...niekedy 😉

aninka29
30. júl 2010

@utka dočkáš sa vyvaľovania v novej obyvke 🙂 ....a ja ti budem tíško závidieť...v dobrom samozrejme 😉 🙂

@denisenko tešíš,tešíš,že 😵 😵 😵 😵 ....uži si svojich chlapov 😵 😵 😵

@jacka kde si moja pekná ☹ ☹ ☹

aninka29
30. júl 2010

aj ja sa teším....zajtra večer dorazí manža domkov 😵 .....sa ma pýtal,že čo mi má priniesť....tak mu vravím..dva kartóny piva 😀 😀 😀 ....nemyslite si,že som nejaká alkáčka alebo čo 😀 ....chcem to pivko....čo má len závan po pive....citrón a grep som si objednala.....vezmem na dovču...nech máme s kmotrou do čoho namočiť ústa 😀

aninka29
31. júl 2010

ahojte baby 🙂 ...dnes tu asi nik nekuk.........tak vám prajem krásny víkend 🙂 😎

jacka
31. júl 2010

ahojte...ja som túúú......len zopár starostí.....ale čo už 😝

jacka
31. júl 2010

@denisenko ....no ako...uvítanie bolo veliké?..... 😵 ....ste už všetci po kope ako má byť 😉

@aninka29 ...mužík už dorazil?.........tak dobre si objednala.....aby ste smädom nemumreli 😉

@utka ...neboj nič....si šikuka rýchlo si poriadiš a budete krásnučký 😵 😵

jacka
31. júl 2010

@leninka75 ---no čo Lilka....bola rada že ťa vídí.....ale bo ešte chcel ostať?

tu bolo celkom fajnové počasie....mohlo by takto ostať......ale vraj už hlásia kadejako... 😝 .....v noci taká super burka....len škoda že nie aj cez den...by som si ju vychutnala 🙂

jacka
1. aug 2010

ahojte.....

prajem pekný zvyšok víkendu...... 😵 😵 😉

leninka75
1. aug 2010

ahojte!! 🙂 .............dnes krásny deň, nemusím variť!!! 😀 😀 😀 ..............za nejaké 2 hoďky vyrážame na habakuky 🙂 🙂

@utka .........obkladáme komín pri krbe takými kamennými pásikmi a treba to rezať na mieru, preto ten brúsny kotúč ......teda ja sa s ním nehrajkám to muž 😀 😀 😀 .............teškáš sa na lehároš, že jo!!! 😵 😵 😵

@aninka29 ...pivko dorazilo??? 😉 ...........ako veľmi sa mužík na teba tešil??? 😉 😉 😉 😉 ................ani kedy vyrážate na dovču??....

@denisenko ...........akú mali chlapci cestu???

@jacka.............jasné, že sa lilka tešila aj zabudla, že tam chcela byť až do večera 😀 😀 😀 ..............ale na druhý deň riadne pojedovala........nič ju nejako nebavilo...len chodila jak bludička 😠 😠 😠 ....................ako dopadla maminkina operácia?????............

aninka29
1. aug 2010

ahojte žienky 🙂
@jacka mužík dorazil....Simuška ho vydržala čakať do pol jedenástej....ja som už ledva oči otvárala 😀

@leninka75 no jasnééé,pivo dorazilo....a kolkooo veľa 😀 😀 😀 viac ako som čakala...................jeej,to bude čančaný krb...mne sa to veeelmi páči...prosím si potom foto

aninka29
1. aug 2010

@leninka75 my vyrážame v piatok večer o cca deviatej...vy idete tiež v piatok,že 🙂

leninka75
1. aug 2010

@aninka29 ....bude aj foto 😉 ........nebola som si istá či idete v piatok alebo v sobotu.........my tiež v piatok len ešte neviem čas.............a mužík už bude teraz doma??...

aninka29
1. aug 2010

@leninka75 vy idete busom?...............mužík bude teraz doma.......si ho užijeme.........až sa vrátime z dovolenky,urobíme oslavu pre dievčatá a potom už pôjde pa pa...

denisenko
1. aug 2010

ahojte, ženičky.... 😉
chlapi dorazili v poriadku, rada som, že to tu konečne ožilo..... 😉 sa mi zdá, že denisko za týžden čo som ho nevidela, podrástol....... 😀

@aninka29 aj ja som si dala doniesť pivko....... 😀 slovenskéééééééééééé............. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

a tatinko mi doniesol aj nakamerovanú pokládku podlahy, tak som videla.....peknááááááááááááááááááá už hotová 😀

joj, babule ako vám závidím tú dovolenku................... ☹ 😉 😀

jacka
1. aug 2010

@denisenko .....super že ste už všetci traja pokope 😵

@leninka75 ....opica jedna ...bola rada že je s tebou...ako bolo na habakukoch?.....ste mali super počasie 😵 😎 😎 ........ste sa museli v aute uškvariť 😔

@aninka29 ....si drahého užiješ až až......aj tvoje detičky...

vy dve čo idete za hranice...už máte všetko pokupené.....a už sa aj balíte?........
@denisenko ..aj aj závidím......si možem do bazena naspyť morksú sol......piesok máme........aj slnko.....ešte pohodičku.......a nič mi nebude chýbať 😀 😀 😀 😀 😉

jacka
2. aug 2010

ahojte.......

aninka29
2. aug 2010

ahojte 🙂

@jacka pokúpené my máme všetko.....baliť už pomaličky začínam..robím si kôpky.....zoznam popísaný,aby som nič nezabudla......a už nech je piatok 😎

jacka
2. aug 2010

@aninka29 ......super.......aj Simka sa teší 😵 ........to na kolko idete........neboj piatok tu bude coby dup 🙂 😎

aninka29
2. aug 2010

@jacka jasné,teší sa 🙂 ....už teraz má zbalenú tašku s kopami harabúrd.....vraj..mami to všetko budem potlebovať 😀 😀 😀 .............ideme na týždeň..............sa stavím,že preletí ako nič...ešte sa len vybalíme...a už budeme baliť 😝

jacka
2. aug 2010

@aninka29 no zlatá 😵 😵 ...veru ani sa nenazdáš a budeš vybalovať 😔

kto nám pošle slniečko..som napustila bazen....a...ešte slnko treba..

aninka29
2. aug 2010

@jacka chytaaaaaj...rada sa podelím...tu pečie viac ako dosť

letty86
2. aug 2010

ahojte 😉
výletik bol fajn, len som prišla taká unavená, už sa musím šetriť, lebo nevládzem 😔 prešli sme sa po centre mesta, zjedli pizzu, pokochali a išli domkov 🙂
@aninka29 pivečko nezabudni pribaliť ku kôpke 😀 a užite si dovolenku čo najkrajšie, cmuk
@jacka aj ja posielam slniečko, keď dve pošlú, vám bude hej 😅
jaaj, mamky, už som nakúpila pár vecičiek, som myslela, že nebudem, lebo mám toho na začiatok ozaj dosť, ale neodolala som, tak sa vytešujem, také je to maličké, zlatučké 😀 😀
idem nás baliť mamky, ideme ku svokruške, zájdeme aj na los chatos, tak sa teším 🙂

letty86
2. aug 2010

LENINKA, aj tebe krásnu dovolenku prajem, užívajte si more, slniečko a pohodu 😉

leninka75
2. aug 2010

ahojte!! 🙂 ..............mám trošku čas.....deco s tatinom konečne vonku 😝 😝 😝 .................a to som si myslela, že si pred dovolenkou oddýchnem..ha-ha-ha..........

@aninka29 ...........veru busom a už viem konečne aj čas odchodu...večer o 19:30.........si šikulka, že už kôpkuješ 🙂 ..........ja zatiaľ nič, ale viem čo budem potrebovať, tak to rýchlo nahádžem do kufra 😀 😀 😀 ...........

@denisenko ......a fotečky podlahy nemáš???.................

@jacka ............super bolo!!!...........počasíčko vyšlo....aj v aute sa celkom dalo......lilka cestu tam skoro celú prespala, takže potom vládala dlho behať.............inak bola som na donovaloch 1x v živote a moc sa mi tam páčilo.....aj lanovka ma lákala aj bobová dráha......som rozmýšľala ísť tam na víkend......a to by sme možno aj teba stihli kuk 😉 😉 .......odchádzali sme odtiaľ až večer o siedmej.................späť sme išli cez šturec a to lilka kvalitne grcky-grcky 😝 😝 😝 ...........a ešte sme stihli aj zápchu pod strečnom 😖 ....................

@letty86 .....ďakujem!!............a príjemný pobyt u svokruše a na chate!! 🙂 🙂 🙂

leninka75
2. aug 2010

idem aj ja von... 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre