Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
20. aug 2010

a nemá aninka ešte muža doma????................možno preto sa nám tak málo venuje!!! 😀 😀 😀

utka
20. aug 2010

Ahojte 😉
deni, my sme mali zatvorenú škôlku iba mesiac. Od augusta funguje, ale prerábajú...menia okná...
jacka, tu nie je! Ktovie, kde ho máš??? 😀

leninka75
20. aug 2010

u nás zasa prerábajú školu a zdá sa, že deti nastúpia až od 16.9. lebo sú tam neskutočne pomalí roboši 😠 😠 😠 ..............fuj pražím bedle 😝 😝 ...........svokra doniesla za košík, že niečo s tým urob 😅 😅 😅 .............pri mojom prívesku je to fajná robotka 😠 😠 😠 😠 ..............

utka
20. aug 2010

leni, mňam, vyprážané bedle...

jacka
20. aug 2010

@leninka75 ....lenže ked sa vypne motor....tak oči ako vráta ...otvorené..... 😝
akú odsávačku si kupovala?........na vysávač?.....

daj bacha na hríby....v BB sa priotrávila jedna rodina...a jedna tehoška medzi nimi v 4mes.........................ja osobne....by som od mojej strigy nič také nedal do úst....... 😝

jacka
20. aug 2010

@utka ,,......tak to pruser som myslela že bude tam 😀 😀 😀 ....ktovie kde je 😀 😀

leninka75
20. aug 2010

@jacka .............dám pozor!! 😉 .............takú obyčku odsávačku, dve hadičky v nádobke.....jedna hadička do nosa a druhá do pusy 🙂 .............mala som s ňou dobré skúsenosti pri lilke...................čo mám ešte kúpiť, poraď????? ............

leninka75
20. aug 2010

padáme von.....pa, pa 🙂

utka
20. aug 2010

jacka a do kedy je v BA? A čo tu vlastne robí?
leni, aj my sme mali takú odsávačku...a aj tú na vysávač...celkom dobré obidve.
Jáááj, už nech sú tri hodiny. Padám pre mangela a rýchlo k môjmu miláčikovi Vikinkovi. Naložíme ho do auta a ideme k našim víkendovať...Teším sa!!!

letty86
20. aug 2010

už som tu, boli sme v tescu oplieskať euráče 😕
@leninka75 vajko som mala požičané, chceli sme kúpiť, ale iniciatívna sesterka sa ponúkla, že požičia, tak sme nekúpili a teraz nechcem požičiavať znova, tak radšej kúpim 😉 ...ja som kúpila Maťkovi body, také rozkošné s Disney motívom, Vikuska bola letné bábo, tak mám tie menšie čísla s krátkym rukávom, aj dupačky som kúpila, zavinovačku a kozmetiku zatiaľ žiadnu a nechcem to ani preháňať, Vikušku som mydlila riadne a skončili sme so suchou pokožkou, potom sme dlho museli len s čistou vodičkou, ešte lieh musím kúpiť, ale niekde som čítala, že teraz to odporúčajú čistiť materským mliekom, plienky nemám....ja som tiež veľmi spokojná s odsávačkou na vysávač.
dali ste odobrať pupočníkovú krv? lebo ja pri vikinke mám, tak zvažujem dať aj Maťkovi, nech žiadne bábo neukrátim, ale je to riadna suma 😒
@jacka no ďalšie bábo neplánujem 😉, asi by aj stačilo, ale keď sa pritrafí, náhodou 😉 tak čo už, 😵 ale tak snáď pri určitých opatreniach sa to nestane 😀 .....a neboj, škôlku zvládnete, budú slzičky, ale potom budeš pyšná, akého veľkého škôlkára už máš doma 😉

denisenko
20. aug 2010

jej, žienky moje, ked tak čítam.....no neviem, asi si to naozaj rozmyslím s tým druhým.....aj ja chcem kupovať vecičky pre bábatko 😀 😀 😀 porozmýšlam, veru....... 😉
@leninka75 ja chcem tiež postel so šuflíkmi pod nou, aspon tromi, našla som niečo v Kike, ale zas ten dovoz z Nitry alebo odkial....... 😝
@jacka prepáč že som Ti premenovala detičky ale myslela som toho vačšieho 😀 😀 😀 😀 tak sa to kráti aj vám....neboj, ešte vždy ti jeden ostane domka 😉 😉 už si nakúpila výbavu školkársku???

jacka
20. aug 2010

@utka ..peknučký víkendík....... 🙂 ..prajem.... 😵

@letty86 ...všetko menia....ako ponožky...nám napr. teraz v porodnici vraveli že netreba kupať novorodena každy den....netreba olejčekovať vobec......tak si potom vyber...... 😝 ....ale ja som robila podla seba.....presne tak isto ako MAťka tak som sa postarala aj o Peťula.......len som zistila že kometika johnson......neviem ako sa píše 😝 ....strašne vysušovala pokožku...tak som musela kupiť iny aby sa pokožka spamätala...... 😝 .....................................ale aj z očkovaním je to inakšie ako pri MAťkovi....dosť toho menia ....a to prešli len tri roky..... 😅 ......................................................nikdy nevrav nikdy......čo ty vieš čo bude o 3 ročky a zrazu budete piati 🙂..................ja som chcela pupočníkovu odborať..ale nejak som zaspala dobu a už bolo pozde.....

ja by som odsávačku na vysávač nemenila za nič na svete.......jeden z najlepších vynálezov sveta..........má ocit že ked mu vyťahujem soplíky tak hádam až "z päty" 😉

@denisenko ....jasné že sa nehnevám....však som si aj myslela že myslíš MAťka 🙂 .......juj nemám vobec nič pokupené.....však sa do mesta dostanem len v sobotu...aj to nie každu........fakt netuším kedy sa to bude kupovať 😔

no budem plačkať.....ja a aj MAťko......však som s ním 4 roky v kuse...a zrazu bude preč.....bude z cudzími tetkami..........ale musí ísť....potrebuje byť medzi detičkami...tu v r....i,....... sveta to asi postriekali .....aj prázdniny su a tu živej duše nieto 😝

jacka
21. aug 2010

ahojte......
asi tu dnes nikto kuk.......tak prajem krásny víkend 😎 😎

leninka75
21. aug 2010

ránečko!!! 🙂 🙂 ...............
@jacka .....ja teraz trošku kuk 😉 😉 ..............toľko toho zasa do škôlky netreba......a neboj....nastupuje 2.9.?

@denisenko ....skús pozrieť tú v merkury 😉 ...možno sa ti zapáči.........inak v kika sú teraz 50% zľavy...oplatilo by sa kuknúť 🙂 .............ešte ťa budeme trošku lákať a o chvíľku oznámiš, že si tehoška 🙂 🙂 🙂 🙂

@letty86 ..............nedávali sme lilke mraziť pupočníkovú krv ☹ ...............včera som trošku nakupovala, teda lilka....vybrala laure fľašku, cumlík, obal na cumlík ...........s kozmetikou som to ani ja nepreháňala.....v nemocke lilku machlili johnsonom a chúďatko, také mala červené fľaky po celom tele!!!!..............do pol roka som ju kúpala v repíku a raz za čas som ju po kúpaní natrela bubchenom.......aj teraz asi kúpim takú kozmetiku alebo niveu.....a rybaciu mastičku na ritku......

leninka75
21. aug 2010

a pekný víkendík!!!.............krásny slenčný a teplučký!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
22. aug 2010

ahojte...... 😎

aninka29
22. aug 2010

ahojte mamulienočky.....nevládzem žiť 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ....som vás zbežne počítala....a už ani neviem,čo som,kde som,kedy som 😀 😝
včera sme mali tú oslavu narodenín.............čiže som celý piatok všetko chystala,upratovala....ešte som bola so Simkou na nákupoch..nakúpiť nejaké veci do škôlky......máme dúfam všetko 🙂 jupí..........kúpili sme si so Simkou rovnaké kožené bundy fialové.......čančy čančy.... 😀 ...Simuška vybrala........snáď z nej bude aj nejaká módna expertka 😀 😀
no a včera šialený dom už od rána 😝 😝 😝 .......dnes odchádzal mužíček ráno...tak som ho balila atď........príde až o mesiac do frasa.

@jacka prajem Ti všetko len to najlepšie k meninkám...hlavne veľa,veľa,veľa zdravíčka Tebe,detičkám...a celej Tvojej rodinke 😵 😵 😵 😵 😵 😵 cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk 😵 😵 😵 😵 😵 😵

v stredu asi padáme na chalupu do tatier...užiť si posledné prázdninové dni.....aj keď sa má ochladiť......dúfam,že nebude až taká kosa...a hlavne nech neprší,lebo to nejdeme vôbec...ideme len ženy..ja,švagriná a deti.....nooo..poviem vám......nebezpečná predstava v lese..........ale nestrašte ma prosím s ničím 😉...ešte aj dvomi autami ideme jak sprosté 😀.....ale čo....je nás veľa,nepomestíme sa 😝

idem spať......dobrú noc 🙂

utka
22. aug 2010

Ahojte...
jacka, všetko naj... k meninkám, nech sa ti splní všetko, čo si želáš 😉 .
Cez víkend bolo super. Už sa teším na ten ďalší 😀 .
Dobrú nôcku.

leninka75
23. aug 2010

ránečko!!! 🙂 🙂 🙂 ....................prečo som prvá??? 😨 😨 😨 ..................haló jacka??.....bola doma oslava?? 😉

@aninka29 ................teda aninka ty si normálne hurikán!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 ..................čo si nakupovala do škôlky???..........

@utka .............posledný týždeň bez vikinka?? .............

jacka
23. aug 2010

ahojte.....

lebo ja mám depku ☹ 😢 .......z Maťka a školky....sa to kráti 😔

jacka
23. aug 2010

@utka
@aninka29 ...................dakujéééééém pekne 🙂

jacka
23. aug 2010

@leninka75 ......nie nebola....oslava

jacka
23. aug 2010

teraz mi povedzte v čom su vaše detičky v školke ....v tepláčikoch.........a maju aj náhradne na prezlečenie....a aj obliečky dávate svoje?

aninka29
23. aug 2010

dobré ránko ženušky 🙂 🙂 🙂 .....

@leninka75 kupovali sme oblečko už na jeseň....tepláky hlavne.....a hygienické potreby a tak

@jacka obliečky áno svoje aspoň u nás...aj výplň vankúš,paplón.......a tu u nás na valale v škôlke sa dáva na postel deka na to fólia alebo podložka pre prípad nehody a na to plachta 😝 ....a tepláčiky určite......deťom je tak lepšie ako v rifliach napr.....a to sa furt zababrú,tak do skrinky mu daj náhradné oblečko....pre prípad
ja Simušku prezliekam do tepláčkov...záleži podla toho čo má na sebe...ked má sukničku,alebo leginky,alebo niečo pohodlné tak nie...ale ak má rifle,tak ju prezlečiem.
jacka nie si sama čo má depky zo škôlky........síce Simuška už chodila pár týždňov...ale teraz zase nastupuje do inej,tak neviem ako to bude.......a bude tam celý deň ☹ sa zbláznim doma bez nej.....ja som chcela zo začiatku,že ju nechám len do obedu,nech si zvykne,ale dokina mi povedala,že nech ju nechám hned od prvého dňa celý deň....lebo potom si zvykne,a nebude tam chcieť ostať....Simka má už vlastne ten adaptačný proces za sebou z tej škôlky kde chodila doteraz......ale ja si myslím,že aj tak nás slzičky neminú ☹ ☹ ☹ ☹

aninka29
23. aug 2010

idem si ja niečo porobiť......Sabuška sa vyspí a padáme až do večera niekam 😎 ....ešte prídem 😉

aninka29
23. aug 2010

@jacka ty dávaš Maťka tiež na celý deň?.....

jacka
23. aug 2010

@aninka29 ....áno.....na celý ☹ ........som na tom ako ty....tiež neviem čo budem bez neho robiť..................dufam že mu tam bude dobre ☹ 😒

leninka75
23. aug 2010

fíha vy toho do škôlky potrebujete nejako veľa ani!!! 😕 😕 😕

my len papučky a hygienické vreckovky...................jo a pyžamko...........

@jacka .......ty ho tam rovno necháš prvý deň na celý???..............neskúsiš najskôr po pol dni???..........nehovorila si s učkami ako to tam funguje???

jacka
23. aug 2010

@leninka75 ked neviem čo mám robiť.......jedny vravia tak iný onak ☹ .......ja som chcela tak že poobede domkov.....ale nejak to ak nebude 😝

aj niečo zabaliť do rubačika?....

nám nekázali obliečky....tak teraz neviem 😖

leninka75
23. aug 2010

@jacka ............ja neviem ......ale keď je maťko taký naviazaný na teba, možno pol deň by bol zo začiatku lepší....aspoň 3 dni a potom skúsiť celý.................čo by si chcela baliť??........papaníčko a pitie???...........to netreba ....možno obľúbenú hračku.......a budeš ho vodiť ty či muž???

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre