Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
8. sep 2010

kuk kuk..aj my 😵 😉 ..živý a zdravý.... 😀 😀

denisenko
8. sep 2010

@aninka29 teda......Simonka bude speakovať?????to bude ešte nad školkársky čas, alebo v rámci školky?

denisenko
8. sep 2010

@jacka blahoželám...aj si zvykneš jazdiť..... 😀 už len ja sa to musím naučiť.....a myslím že ešte Leninka... 😀
ale to potom nech nik nechodí na cestu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
8. sep 2010

ozaj baby, čo máte dve detičky....majú už podsedáky alebo vozíte dve autosedačky?????

aninka29
8. sep 2010

@denisenko čau 🙂 ...ty máš perfiš muža.. 🙂 🙂 🙂 🙂 .......len nechaj Niska pospinkať...aj zajtra je deň 😉
uložila som Sabku do hajan...Simuška mi tu kreslí obrázok...a idem aj ja do seba hodiť niečo sladké...mám dostať mrchu..bože požrala by som vás všetky,keby ste tu boli 😀

denisenko
8. sep 2010

@aninka29 aj ja mám chuť ale drobec už vstal a ani za nič nechce ísť so mnou do cukrárne......sme dnes kúpili nové diely do vlakovej drevenej dráhy tak sa vyžíva..... 😖 a ani zákusky ho nezaujímajú...... 😖 😖 😖 😖

jacka
8. sep 2010

človek na chvilu zdrhne a kolko ste toho popísalali 😉

@denisenko ..dobre je v školke.......a ja som kludnejšia.....tak ty na brufene...mne z neho bývalo zle....tak som ho odpísala..na vedlajšiu kolaj 😀 😀 😝 😝 😝 😝

@aninka29 ...super tie kružky 🙂

@leninka75 --pa ....tak zas zajtra

aninka29
8. sep 2010

@denisenko no to ešte neviem...všetko sa dozviem na rodičku zajtra....hlavne,že prihlášky už mám doma 😀 😀
my ešte máme dve sedačky.....aale,akurát včera som manžovi vravela,že až dojde domov,tak pojdeme kúpiť podsedák pre Simi a tú Simonkinu bude mať Sabka.....je od 9do 36 kíl..to by tam Simka mohla sedieť aj do piatich rokov pri jej postavičke....dá sa aj z tej sedačky čo má simi urobiť len podsedák...ale aj tak potrebujeme,aj tak 🙂

jacka
8. sep 2010

@denisenko ..kupili sme taku sedačku čo sa dá z toho urobiť podsedák.......ale pre bezpečnosť má tu do 36kg.....ak sa nemýlim

jacka
8. sep 2010

@denisenko to sa ti nejak chytro zobudil 😉

jacka
8. sep 2010

@denisenko ..dakujem......nie nezvyknem..v pondelok som mala po dllllhej dobe premieru........ 😝

denisenko
8. sep 2010

@jacka ja tiež radšej panadol alebo paralen...vlastne to je asi jedno, ibaže na zub je lepší brufen 😝 😝 😝 😝
dúfam, že to takto ešte dva mesiace vydrží a potom hádam som doma.......u zubára..... 😝 😝

@aninka29 aj denisko má normálnu sedačku, len z nej sa nedá urobiť podsedák ,tak treba nový.....ibaže na dlhé cesty je určite nepohodlný... 😠 len ked ho vozieva pani čo ho stráži, tak bez sedačky.... 😀 tam by mu podsedák mohol stačiť, že?

aninka29
8. sep 2010

@jacka ja som si ťa až teraz všimla 🙂 si šikula....kolko si to nesedela za volantom?

denisenko
8. sep 2010

@jacka chytro zobudil????no pravdu máš, spal len 2,5 hodiny..... 😀 😀 😀

jacka
8. sep 2010

o dva mesiace prídeš domov????..tu?.... 🙂

jacka
8. sep 2010

@aninka29 ....8 rokov..... 😔

@denisenko ....však ti zvykne potiahnuť až do pol 5.....nemýlim sa?

denisenko
8. sep 2010

@jacka no, plánujem v polovici novembra....ale len do januára....nie nastálo..... 😖 😝

jej, my budeme mať po celom dome bielu fazulu, Denisko nakladá do vagonov.... 😝 a hádajte, kto bude vysávať????

aninka29
8. sep 2010

@denisenko ako ti je dobre,že ti malý spí cez deň......ale večer ide spinkať v normálnom čase,že?
Simonka spáva v škôlke....ale potom doma je ako milión čertov....... 😀

denisenko
8. sep 2010

@jacka Denisko ťahá do pol piatej ale ide do postele až o tretej......ibaže dnes som doma, tak šiel už pred jednou....vieeeš?????????? 😀

denisenko
8. sep 2010

@aninka29 spanie alebo nespanie.....čert je to stále...... 😀 včera moj šef povedal, že je ako raketové torpédo 😀 😀 😀

aninka29
8. sep 2010

@jacka 8 rokov???? 😕 😕 😕 ....jáj moja...to ja by som po takej dlhej dobe asi potrebovala kondičné 😀 ...nohy,ruky by sa mi triasli aj hodinu po vystúpení z auta

jacka
8. sep 2010

@denisenko .....vieeeeeem....... 😀 😀 aj tak ti pekne spinká 🙂 ...príjemne vysávanie 🙂

@aninka29 ..potom ti večer ked zalahne...mne nespí....učka dufam že raz bude...tak nech dufa 😝 😝

jacka
8. sep 2010

@aninka29 ...však preto ten fernetík...som dnes vzala smetiak..ale velká škoda nie je....teda ..skoro žiadna 😀 😀 😀 ..no a čo.......taký doma nemám 😀 😀

denisenko
8. sep 2010

@jacka ved nemusí spať, ked mu netreba..... 😉 hlavne že baterky fungujú....... 😀

denisenko
8. sep 2010

@jacka zobrala si ho domov????? 😀 dúfam, že aspon ten velký, nech je z neho nejaký úžitok....... 😎

jacka
8. sep 2010

@denisenko veru funguju 😠

jacka
8. sep 2010

@denisenko ..tak až taký obrovský 😀 😀 😀 😉

jacka
8. sep 2010

som to nestihla dopísať......že až taký obrosvký nebol....len príručný 😉 😀

denisenko
8. sep 2010

@jacka ahá a tatino čo povedal?

jacka
8. sep 2010

@denisenko ..ešte o tom nevie......ked príde bude tma.......zajtra bude doba premlčanááá 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre