Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
9. sep 2010

dobre som chcela zle som urobila....sme šli s Maťkom na dvor......pekne si hádzal skalky do vody....a zrazu bác.....morky až po plienku 😠
a mám ježka na dvore...ale asi umrie......nejak s nehýbe len ked do neho pichnem....

@aninka29 ...tak to nie je vela..super..... 🙂

@leninka75 ..veru vyskušaj a daj vedieť

aninka29
9. sep 2010

@leninka75 to ešte neviem ...dnes na rodičku sa všetko dozviem 🙂 ...ale podľa mňa..nejakú tú knihu na anglinu,budem musieť kúpiť...neviem....
zrš som ja ešte neplatila.....zatiaľ len stravu na celý mesiac 20eur....a za nájom 6 eur,to sa bude tiež platiť každý mesiac 😠 /inak neviem prečo/......takto sa platí v malej triede...vo veľkej triede sa už platiť ten nájom nebude

jacka
9. sep 2010

@aninka29 my platíme za stravu 22,60 😒 ...a príde domov že čo máme jesť 😕 ....a vraj všetko spapá..tak to chcem vidieť potom tie porcie

a tie kružky su kedy?....po školke či cez či ako?

aninka29
9. sep 2010

@jacka v rámci škôlky sú krúžky...čomu som rada 🙂 ..............Simuška si nepýta nič jesť,keď príde domov.....akurát večeru má....sladkosti nerátam 😀

aninka29
9. sep 2010

idem dať Sabuške obedík

jacka
9. sep 2010

my sme už po....

dobrú chuť....... 🙂

aninka29
9. sep 2010

aj my 🙂 .....som sa hrala so Sabkou na schovku......veeeeľmi ju to baví...sa pri tom rechce ako blázonko 😵 😵 😵 😵 ....teraz zaliezla do postieľky,robí inventúru hračiek 😀

leninka75
9. sep 2010

@jacka ........všimla si si, že si napísala, že si bola s Maťkom vonku hádzať kamienky??? 😉 😉 😉 😉 .......chýba ti , čo?? ☹ ........inak aj lilka keď príde domov zje ešte min nejaké pečivo.......

@aninka29 ........museli ste byť úžasné!! 😵 😵 😵 😵 😵

my platíme každý mesiac 7 euro "školné" a za stravu máme 1,06 euro za deň......a predpokladám, že teraz na rodičku sa bude platiť vianočná besiedka, teda hlavne darčeky čo si deti nájdu v škôlke pod stromčekom......

leninka75
9. sep 2010

nemá dnes len tak čírou náhodou letty meniny?? 🙂 ........všetko dobré letty, zdravíčko, šťastie, rýchly pôrod a spokojnú rodinku prajem!!!!......cmuuuuk!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

aninka29
9. sep 2010

@leninka75 fakt...ešte že ťa máme 🙂
letty všetko len to naj naj naj Ti prajem k meninkám...cmuuuuuk cmuuuuk 😵

leninka75
9. sep 2010

babuľky, idem skôr, aby som stihla to rodičko......pa, pa zajtra 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
9. sep 2010

fakt......
letty....všetučko najlepšie......k meninám..... 😵 😵

jacka
9. sep 2010

@leninka75 ..nevšimla.......velmi velmi velmi mi chýba ☹ ☹ 😢 .....aj uja zmrzlinára sme stihli.....tak som mu pokupila nanuky....ked sa vylieči može papuškať......aj takí pizzove koláčiky ...Peťkovi na oslavu ...nech vedia ako rýchlo a dobre pečiem

aninka29
9. sep 2010

leni papa 🙂

@jacka a vy máte kedy rodičko?....
bola tu kmotruška s malou na kávičku...detičky sa pohrali.......ja by som si tak dala niečo fajne....mám neskutočnú chuť na zemiakové lokše..asi večer urobím

jacka
9. sep 2010

@aninka29 ...neviem ešte nám nič nevraveli.......však ani neviem ako by som to vyriešila s Peťkom.... 😔

ja lokše nelubim....ale Maťko ich zbožnuje..tak pošli 😉

letty86
9. sep 2010

ahojte, zlatíčka, už sme domka, včera poobede sme prišli 😵
dnes som bola v poradni a veľmi ma dr. nepotešila ☹ prietoky mám hraničnú hodnotu, ale vraj sa nemám znepokojovať, že o týždeň to môže byť fajn, mám si pichať injekcie a o týždeň idem na kontrolu, ak sa to nezlepší, tak musím do nemocky, tak snáď to bude ok, bábo je vraj v poriadku...
idem si vás prečítať

jacka
9. sep 2010

@letty86 ....juj ...tak silno presilno držím palčeky.....

jacka
9. sep 2010

peťko je už zobudený...idem mu dať papušať a šup pre moju lásočku 😵 😵

jacka
9. sep 2010

juj držte mi palce....nejako nemám dobrý pocit...dufam že nikho nesejmem.. 😔 😅 .................. 😉 ..zatial pa

letty86
9. sep 2010

@jacka držíme, ja neviem kedy sa odhodlám šoférovať
všetkým Vám dakujem za milé blahoželania, ste ma potešili 😵 😵
a detičky sú statočné, ked tak pekne bez slzičiek chodia do škôlky, my sme minulý rok plakali ☹

denisenko
9. sep 2010

@letty86 všetko najlepšie k menináim, nech ste aj s bábom zdravučký a všetko dopbre dopadne, silno držíme palčeky aj na nohách..... 😉 a aké injekcie si picháš??? 😲

@jacka ako dneska????aj si si niečo priniesla??????? 😀 ježko ešte žije??? ja stretávam ježkov každý večer z roboty ako tu korzujú po ulici a kradnú mačkám granule...... 😀 😀

@leninka75 moj muž spomína céčka každú chvílu, asi mu tiež chýbajú cečkové závesy 😀 😀 😀 viem si predstaviť čo by Denisko s nimi robil....nakladal do vagonov.... 😀
@aninka29 to akože som nepochopila, aký nájom?????

inak my platíme 58, všetko dokopy.......tu to nedelia a je jedno či dieťa je v školke 4 hodiny alebo viac 😝

denisenko
9. sep 2010

a zabudla som vám povedať......včera večer som odchádzala z roboty a tak som sa šmykla na mokrej dlážke, že som sa vystrela rovno pred hostí...... 😀 😀 😀 zadunela hlava a odniesli si to udreté kríže.... 😝 tak mi treba, mala som radšej ostať doma...... 😝

jacka
9. sep 2010

@denisenko ..no pekne ☹ .....fuj tá bolesť 😔 ....

dnes som si nič nevzala.....ale zato som sa vliekla za kamionom.......som nemala odvahu také niečo predbehnuť 😔 ...nebola som sama.....ešte jedno išlo predomnou 😉

ježko žije....dala som mu jablčko....nechcel 😝 ....sa tu premenáduje po dvore ako doma 😀 😀 ..pes je s toho na nervy 😀 😀 ...som ho radšej priviazala..... 😒

denisenko
9. sep 2010

@jacka no vidíš, zlepšuješ sa 😉 😀
skús ježkovi ponuknuť granule, nemáte psie doma????možno si dá..... 😎

denisenko
9. sep 2010

@jacka a to ako daleko máte školku? my len o dve ulice nižšie, našťastie... 😀

jacka
9. sep 2010

@denisenko .....dik...len ten strach že mi niekto z poza busu vyletí 😔

dala som mu...ale teraz spinká.....nechcem ho budiť 😀 😉 ....v noci asi zdrhne 😖

jacka
9. sep 2010

@denisenko .......mojím tempom autom 15 min......pešo si netrufam 😀 😀 😉 ......

denisenko
9. sep 2010

@jacka no, šípková ruženka už vstala...... 😀 😀 😀 😀 a že maminka, nakrm ma..... 😀 😀 😀 😀
tak to nemáte daleko......blíži sa víkend a detičky budú doma, tešíš sa?

letty86
9. sep 2010

@denisenko dakujem 😵 , clexane sa volajú tie injekcie, dnes mi pichla dr. ,od zajtra to vezme do svojich rúk manžel, riadne to štípalo, som zvedavá, ako to zvládne môj muž, hádam bude nežný 😀 😝
jaaaj, hostia ťa videli na dlážke v plnej kráse 😕

aninka29
9. sep 2010

sme doma 😝
sedím tam hodinu/čakala som,že to bude pol hodka maximum/..bavilo sa o hovne s prepáčením....matere sa tam začali vadiť medzi sebou...ani neviem o čom...ja som mala nervy v r..i,moja mama bola s deťmi ten čas vonku...Sabuška už veľmi plakala,chcela spinkať..ani kočík som nevzala ja ťapa 😠
a proste...bavilo sa o blbostiach ......podstatné veci nikto nič...ja som už po hodine vstala že dovidenia,s pánom bohom......takže zajtra ráno až naklušem do škôlky,sa popýtam na všetko čo chcem...ma už ide trafiť z nich fakt

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre