Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
17. sep 2010

@leninka75 ....čo na Orave....či len tak zámok....pokukať 😉

utka
17. sep 2010

Ahojte!!!
Konečne piatok... Hurááááá...

jacka
17. sep 2010

@utka .............hurááááá..........aj aj sa tešííííííím...... 😉 ......len to počasie by mohlo dostať rozum 😝 😝

leninka75
17. sep 2010

@jacka ........a čo vám idú očkovať?? ☹ ☹ ☹ ..........budú slzičky, že?? 😢 ........chceli sme ísť na 2 dni na oravu....kuknúť zámok a potom aquapark v dolnom kubíne........len hlásia dážď a v ňomsa mi teda nechce behať.......ale budúci víkend ideme uričite na 2 dni do BA.....muža v robote vytiahli z "klobúka" a dostane auto s plnou nádržou na víkend........tak chcem ísť do IKEA, na devín a možno do eurovey.......ale tú keď nestihneme tak sa vôbec nenahnevám 🙂 🙂 🙂 ....

leninka75
17. sep 2010

mňa potešili zo škôlky 🙂 .......lilka priniesla lístok, že aby sme nazberali prírodné veci ako listy, tekvice, kukuricu atď. lebo bude v škôlke tvorivá dielňa aj s rodičmi a budú sa robiť jesenné dekorácie.........tak sa móóóóc teším 😵 😵 😵 😵 😵 ..........a dúfam, že sa polepší počasie lebo ešte hovorili o šarkaniáde.........

jacka
17. sep 2010

@leninka75 .....tá tretia dávka...už nech je za nami.....to vieš že bude plačkať 😢 ..ale budeme sa ponáhlať domkov

škoda že je taký hnus vonku....mohli ste mať pekný víkedník 😒 .....................jéj tak muž má šťastie....to by som aj ja brala.....ozaj a kde ti pracuje......že takto ho vytiahli 😉

to pekne......to budeš aj ty tvoriť?......tak potom poprosíme foto 😉

letty86
17. sep 2010

ahojte 😉
jaaaj, ženy, stres už riadny cítim 😒 , som od pol druhej hore, zaspala som o 6-tej a o7-mej som vstala, som myslela, že zaľahnem, ale asi počkám na poobedný útlm...
@leninka75 tak si pekne uži výletík, ja jedine, žeby výlet prišiel za mnou a nie ja na výlet 😀 😀 😀
@jacka ja tie očkovania neznášam, nech sa Peľulko drží 😉
som vám zabudla napísať, že mám doma riadne zubadielko.....Vikinke už vyšli 6tky stoličky 😕 😕 tri sú vonku a štvrtý sa prerezáva....sme boli v auguste u zubára, tak vravel, že je to raritka, že sa to často nestáva, až okolo 6teho roka vychádzajú....tak sme dostali inštrukcie, čo a ako a čistíme 😉 nie som tým nadšená, lebo čím skôr vyšli, tým skôr sa môžu pokaziť. Keď sme boli v marci u zubára, tak skonštatoval, že je všetko o.k a vôbec to nevyzeralo, že v auguste bude pusa plná stoličiek 😅 ....ale vraj aj mm tak rýchlo vyšli, tak genetika nepustí 😉

utka
17. sep 2010

leni, chutilo nám to, ale nemusím to robiť často...Ja nerobím špecialitky...ja sa poteším aj takýmto jedlám.

leninka75
17. sep 2010

@jacka .......robí v KII a oni tam stále takto niečo robia pre zamestnancov.......kórejci sú švihnutí, veľa toho vyžadujú, ale na druhej strane aj ľuďom doprajú kadečo........či už odmeny, alebo firmené akcie pre deti, autá požičiavajú, všeličo...... uf takže 3. dávka vás čaká ☹ ........nedávno som tu čítala nejakú diskusiu, ako niektoré maminky odmietajú napr. očkovanie proti kiahňam.......mne sa to nezdá rozumné.....veď také kiahne vo veľkom kedysi zabíjali......

@letty86 ........fíha to naozaj skoro 😕 ..........zajtra ideš do tej nemocky???..........budeme na teba moc myslieť......a nechceš si s niektorou z nás vymeniť telefón, aby sme vedeli čo je s tebou???.......

letty86
17. sep 2010

@leninka75 dakujem, leni, áno zajtra idem do nemocky, moja dr. tam robí pôrodníčku, zajtra má službu, tak ma napojí na prístroj....spomínala, že sa uvidí, či mi pôrod nevyvolá skôr...teraz som v 36týždni a čitala som, že v 37 týždni sa už bábo považzuje za dozreté, tak ma to trošku upokojilo, len som psycicky nastavená na rodenie v októbri, tak mám z toho riadnu vnútornú nervozitu
jasné 😉 pošlem do Ip

leninka75
17. sep 2010

@letty86 .......a pripravené máš všetko keby teda prišlo k pôrodu???...........dnes a zajtra budeš máš zlý deň, že?? ☹ .....a pri vikinke si mala pôrod v termíne??..........

jacka
17. sep 2010

@leninka75 ...no vidíš aspon si užijete výletík 🙂

no k tomu očkovniu.......takéto povinne beriem.....ako samozrejmosť.....lebo aj som tu tiež niečo našla že su proti povinnemu očkovaniu.....ale to je podla mna pritiahnute za vlasy........v dnešnej dobe plnej chorob....nedať urobiť aspon povinne sa mi zdá nerozmune...........a tie kiahne......ked ju dá zaočkovať nikde nie je napísane že ich nedostane.....a to sa ešte musí pročkovať po 20 rokov sa mi vidí.......tak že proti kiahniam nie.......raz ich dostane má pokoj na celý život.....zachvilu vymyslia očkovanie aj proti nádche...a imunta sa nemá ako brániť......však keby sme vedeli aké hnusoby pichaju napr.proti chrípe......aj tak ju možeš dostať...................................ja som aj nad Maťkom rozmýšlala či dať zaočkovať proti pneumokoku......ale napokon som dala kedže to je už povinne pri Peťkovi..................................tot moj názor .......nezbite ma....... 😉

a nech už prestane pršať,,,,,........................ 😠 😠 😠 😠 😠 😠

jacka
17. sep 2010

@letty86 ...veru len niekomu pošli aby sme vedeli čo je s tebou 😉 .....držkaj sa 😉

utka
17. sep 2010

Ja už chcem ísť domoooov!!!

aninka29
17. sep 2010

ahojte mamulky 🙂

@letty86 držím ti strašne moc všetky prsty....aby ešte malinký v tom brušinku chvílku ostal 😵 ......ale zase na druhej strane...radšej nech ide von skôr,ako by sa malo niečo pototo 😔 ...lekári určite vedia čo majú robiť.......myslím na teba 🙂

@jacka s tým očkovaním....ako vždy všetko si povedala za mňa 🙂 ...môj názor je presne taký istý......povinné očkovanie áno.....ale kiahne a iné..nieeeeee.....a ďalej neriešim,lebo sa rozčertím 😀 😀 😀 ...a presne ako vravíš.....to by sa potom kludne dalo očkovať aj proti nádche.....proste som s tebou 😉 😀 😀 😀 ...tiež ma nezabite 😀 😀

dnes idem pre Simušku skôr....zajtra je to blbé referendum,na ktoré kašlem z takej výšky že až 😝 ..a bude sa konať u nás v MŠ...chcú tam vypratať,nachystať a neviem čo.....takže tak
počasie....proste humus 😠 😠 ...musím si nakúpiť ďalšie tablety do zásoby...som už skoro všetky požrala 😝

aninka29
17. sep 2010

a Simuška v škôlke zase plakala....keď sme tam došli,tak všetko v pohode..ešte doma mi vravela,že plakať nebude,lebo má na sebe šatôčky 🙂 ...ale akonáhle mala ísť do triedy,tak plač....jáj bože...a zase dookola..mami budeš mi veľmi chýbať...daj mi ešte tolko veľa pusiniek.......potom ju vzala pani učiteľka,zatvorila som dvere,postála som...a už bolo dobre...tak neviem......čo na ňu prišlo, moju malú krásnu ☹ ....potom sa po celý čas v škôlke pekne hraje,zapája sa do všetkého.....aj pekne spinká.......asi ma fakt skúša

aninka29
17. sep 2010

chjoj.....sa ešte viac rozpršalo 😝 ...ako naschvál
Sabuška ešte stále spinká..sa jej dobre hajinká,keď leje 🙂 .....snáď sa zobudí sama,aby som ju ja nemusela...lebo za chvílu ideme

jacka
17. sep 2010

@aninka29 ,....však by si skusila nesuhlasiť..... 😀 😀 😀 😀 .......... 😉
my tu máme jarmok..ale bohužial .....tak ako minulý týžden aj tento leje 😝 😝 .....tak nejdeme nikam 😠

Simka bude rada že prídeš skor.... 🙂 ...ja ideme zas v pondelok odviesť Maťka....už to vidím.....maminak enchod preč...ostan tu...a bla bla......veru ani...skušaju nás....poznaju nás vedia ako útočiť na naše city ☹

aninka29
17. sep 2010

@jacka presne tak...ti poviem...veľa nechýba a revala by som tam aj ja ☹ ...keď vidím tie krokodílie slzy a ten pohľad...ach jáj ☹ .....ale držím sa....len potom odchádzam s takým blbým pocitom

jacka
17. sep 2010

@utka ..neboj aj to bude......vy sa niekam chystáte na víkend?

jacka
17. sep 2010

@aninka29 ..mne včera ušla slzička.....ale to sme už boli v aute.....proste to šlo samé..ked som ho videla a počula maminka nechod preč aj ja chcem ísť.....jáj.,...........hrone zle mi bolo......potom som sa na neho tááááák velmi tešila......ked sme poobede prišli tak hned ..mamy prečo si odišla bezomna 😕 😕 ☹

leninka75
17. sep 2010

@jacka @aninka29 ......tak tu máme dve holky na zabitie??? 😀 😀 😀 😀 😀

@aninka29 ........ani ja som nechcela ísť na referendum, ale pôjdem kôli tej ich imunite........veď by tiež mali byť zodpovední za priestupky a chyby čo narobia!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ..........aké tablety si "požrala"??? 😕 😕 😕 ..........vydrž, simka bude zasa chodiť tak ako predtým 🙂😉

ja sa lúčim a prajem krásny víkend..........pa, pa 🙂

aninka29
17. sep 2010

@leninka75 tablety proti bolesti hlavy 😉 ....papa a pekný víkend 🙂

@jacka mne Simuška,keď pre ňu prídem do škôlky tiež hneď ako prvé povie..táááák si mi chýbala mami....a ako druhé sa opýta,či som prišla autom,lebo ju veľmi bolia nožičky 😀
idem aj ja pomaly...ale ešte prídem 😉 ....Sabuška je už hore...idem nás obliecť a hajde pre Simi

utka
17. sep 2010

leni, ty už ideš domov? Ja sa nehrám ☹...
jacka, nejdeme cez víkend nikam. Len na nákup chcem ísť, lebo Viki už nemá pomaly čo nosiť, tak rastie!!!
A zajtra ideme do cirkusu.
Poraďte mi, čo mám v nedeľu variť. Zajtra asi vypražím karfiol a aj karfiolovú polievku uvarím.

jacka
17. sep 2010

@utka ..veru ja ja potrebujem Maťkovi pokupiť veci.....neviem kedy vyrástol ☹ 😉
no ja ti velmi neporadím...lebo ja tiež netuším.....

idem....peťulo je vzúhru......pojedme pre Maťka

krásny víkend 🙂

aninka29
17. sep 2010

ženy vy už kam všetky miznete....

@utka ja ti tiež neporadím......určite budem robiť nejaké mäso...ale na aký spôsob....netuším ešte...sa mi ani rozmýšľať nechce

aninka29
17. sep 2010

aj my budeme víkendovať doma,keď bude takéto počasie 😝 ....manža príde budúcu nedeľu domov.....tak sme rozmýšľali,že si snáď urobíme pár dňový výlet k sestre do Čiech 🙂 ...až pôjdeme tak je Praha moja 😀 hlavne butičky,obchodičky....aaaale dovtedy sa môže zmeniť hocičo...ale dúfam,že nám do toho nič a nikto nevojde a pôjdeme 🙂

denisenko
17. sep 2010

ahojte, babule.... 😉 víkend...ani neviem, že niečo také existuje, ja mám práve vtedy vždy najviac roboty 😝
aj u nás prší, dnes teda nie, ale včera ano a dnes je stále pod mrakom a od večera ma začať znovu a celý víkend 😝 😝
aspon že mne to može byť jedno....iba ma bolia klby 😠 viac ako inokedy....... 😠 😠 😠

De nisko musí urobiť do školky lodku s fotkou, mi nulý rok mali kvetinky na stene a v tom fotku, teraz si majú doniesť vlastnú lodičku.....no neviem, akože školka je prístav??????asi to tak mysleli...... 😉

@letty86 dávaj na vás dvoch pozor a držte sa.......ak by si to mala aj skor za sebou, aspon nebudeš musieť čakať ešte mesiac...len nech ste zdraví obaja 😉

utka
17. sep 2010

Tak zajtra to bude vyprážaný karfiol a pozajtra čína z kuracích pŕs...
A obed vyriešený....

mirrinka
17. sep 2010

utka,nerob chúťky 😀 😀 😀 😀 zájdem na karfiol 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre