Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
23. okt 2010

ahojte...... 🙂

@aninka29 .......má pravdu...nie nad harmančekom ...vysušuje sliznicu....či čo......ja naparujem nad repíkom..... 😉 .......aj Peťko už má zase soplíky.......to je začarovaný kruh...... 😔 .......a viete čo...mám pocit že ked dávam kvapky do nosa......tak akoby sa upchal ešte viac noštek........či už mi načisto hrabe 😖 .............................a neviem čo už na ten kašel ....brhle ako starý fajčiar.........takže len med......neviete ešte o niečom?

jacka
23. okt 2010

@utka ..tak len pekne príd......my sme ako každy víkend zase sami 😝

jacka
23. okt 2010

ozaj aninka....máte aj teplotu?.....

aninka29
23. okt 2010

@jacka ahoj.....no ja tiež čakám,že to zase chytí aj Sabi od Simky ☹ ....fakt začarovaný kruh 😠 ........už nás vidím ako sa zase v pondelok trepeme k lekárke....joj bože........bude doma,potom pôjde na pár dní do škôlky a potom zase bude chorá...a tak to pôjde dookola či čo? 😠 😠 😠
aj ja dávam Simonke medík.....do nošteka jej dávam morskú vodu,prikázala nám mudra na krčnom......a ja už neviem aký sirup na kašel by zabral 😝

aninka29
23. okt 2010

@jacka nie teplotu nemala ..som čakala,že jej večer vyskočí,ale nie...aj dnes ráno som jej merala a nemá...akurát v noci sa jej veľmi ťažko dýchalo,celú noc poťahovala noštekom..tak som ju zobudila,vyfúkať sa nedalo,skúsila som odsať..nevyšlo nič ☹

jacka
23. okt 2010

@aninka29 juj ...tot sme aj my mali...týdžen....teraz sa to pustilo v pondelok.......od vtedy odsávam.........som rozýšlala že skočím na poho.....lebo ja fakt neviem ako s nimi k dr.........

morsku vodu?...to len mar plus?.........to je o ničom.....len aby sa zvlhčil noštek.........idete sa naparovať?

aninka29
23. okt 2010

@jacka používam libenar........poobede skúsime naparovať,uvidím koľko vydrží...a potom aj večer 😝

idem ja čistiť gaučovku kým Sabka spinká......lebo vyzerá strašne 😠

jacka
23. okt 2010

kuk.....kuk...... 🙂

dnes sme zaspinkali všetci traja.......len škoda že len tak krátko.... 😝

utka ..kde si?:...

utka
23. okt 2010

Tu soooom...boli sme na nákup, ale nekúpili sme skoro nič. Zbytočne zabitý čas. Vraj je do nošteka dobrá Vincentka. Neviem, neskúšala som. Ale dokina nám vždy káže dať na šporák hrniec so slanou vodou a zvlhčovať tým vzduch. Je to začarovaný kruh veru...tá škôlka a hlavne, keď máte dve detičky.
Od kašla je dobré nakrájať na drobno cibuľu, dať 2-3 lyžice medu a jeden citrón. Počkať, kým cibuľa nepustí šťavu a každé 2-3 hodky dať za lyžičku tej šťavy.

jacka
24. okt 2010

ahojte....

večer som ich vyhodila na poho..........ešte dobre.....máme laryngitídu ....berie atb.-...a kopec liekov od kašla...a ak kašel neprejde tak večer znovu na poho......... aby mu to neprešlo na pluca........ja ťava....som mala ísť k našej...... 😠 😠 😠 .... 😔 ........

aninka vy ako?.....

čo fajné varíte,,,????? 🙂 🙂

aninka29
24. okt 2010

@jacka no super ☹ .....my sme na tom dnes opäť horšie...kašel neustupuje...takže zajtra k doke ☹ .....aj Peťulko má laryngitídu?........

jacka
24. okt 2010

@aninka29 ......nie s Peťkom som nebola.....má zatial len soplíky......tak uvidím neskor..... 😔
čo jej dávaš?

utka
24. okt 2010

Ahojte!
jacka, dobre,že si šla. Laryngitída nie je sranda...aj Viki to mal a musela som ho celú noc sledovať, aby sa nezačal dusiť ☹.
Ja som konečne dovarila a doupratovala. Robila som Hrbaté mäsko...

leninka75
24. okt 2010

ahojte!!!.............juj tu sa to len tak hemží chorobami!! ☹ ☹ ☹ ☹ ...............paráda a to ešte ani zima nie je, len jeseň!!!........my ideme zajtra do škôlky a tiež som zvedavá ako dlho tam lilka vydrží 😒 ................ona je teraz celkom OK a chytili sme to my dvaja s mužom........sople, boľavé hrdlá a kašeľ 😝 😝 😝 😝 😝........................zajtra idem zasa na kontrolu tak sem asi nestihnem kuk..............juj to už asi bude posledná poradňa......lebo 1.11. je sviatok a potom ideme na to ☹ ☹ ☹ ☹

utka
24. okt 2010

leni...veľmi, veľmi držíme päste!!!

bubba
24. okt 2010

leninka držím palce aby všetko dobre dopadlo 😵 😵 😵 😵

utka
24. okt 2010

Dnes sme boli v kone...na "Ja zloduch". Celkom to bolo dobré 😉

jacka
25. okt 2010

ahojte......

@leninka75 ....nebud smutná.........však sa budeš tešiť z Laurinky.......a my s tebou 😵 😵 😵 .....sa ozvi ako v poradni...držkajte sa 🙂 😉

@utka ....dobrá si...... 🙂 ......si tam neviem seba predstaviť 😀 😝
@aninka29 ...no ako sa máte?.......

aninka29
25. okt 2010

ahojte
@jacka tak aj my sme zase na atb ☹ 😝 ....práve sme prišli od dokiny..v piatok kontrola 😝 ......už len čakám kedy to zase chytí Sabka
@leninka75 jeej ..neviem prečo som ja bola v tom,že ty čakáš až niekedy koncom novembra....a ty to už máš za pár 😵 ....všetko určite dobre dopadne 😵 😵 😵

letty86
25. okt 2010

ahojte
jaaj, tak choroby útočia, tak nech sú detičky raz dva zdravučké
vikinka dnes išla do škôlky, bola doma s tatikom odkedy som porodila, tak sa jej vôbec nechcelo a aj plačkala ☹
a keď som počula, ako jedno dievčatko kašlalo, tak som mala dosť 😠 perfektný kašeľ na nakazenie ostatných detí 😠, jaaaj, normálne som zlosť chytila, keď si predstavím, že vikinka bude raz dva choručká a nedajbože nakazí aj Maťka ☹
Maťko bol doma so susedkou, len som tŕpla, aby neplakal, aby sa bezdetná kamoška veľmi nepreplašila 😀 ale ustál to, drobec môj malý 😵
manža má dva týždne dovolenku,tak sa teším 😵 , ráno išiel na preventívnu kontrolu z roboty, tak sa mu nechcelo a keď počul, aké procedúry ho čakajú u urológa, tak sa nedivím 😀
@leninka75 všetko bude dobré, len pekne oddychuj, kým sa dá
@utka ja som v kine nebola sto rokov 😕 aj by som išla, len nech drobec podrastie 😉

jacka
25. okt 2010

@aninka29 ...no super ☹ ☹ ....to ste v školke dlho nevydržali....čo povedala dr...že čo to má?.....

@utka ...mi došlo ....ja som myslela že na konoch..... 😔 ...a ty si bola v kine..... 😉

jacka
25. okt 2010

@letty86 ..ahoj .....no ako dvojmama?........si odvážna.......ja by som Peťka nenechala pri susedke....... 😔 ..............veru len nech malého nenakazí.....ešteže je Peťko už väčší.....lebo ked je jeden chorý aj druhý.........dokolečka dokola..... 😝 😝 asi bolo dobré že vlani nebol v školke

letty....a maličký ako v noci???

letty86
25. okt 2010

@jacka susedka je moja blízka kamoška, otestovaná pri strážení vikinky, takže plná dôvera z mojej strany 😉 ....tiež by som Maťka nenechala pri susedke, ktorú občas stretnem na chodbe, takže žiadna odvaha 😀
no, zvykám si, že som dvojmama 😵 ...a hlavne chcem, ab to vikuška dobre znášala, tak sa snažím nenarúšať režim a zvyklosti, zatiľ sa to celkom dá, keby bol maťko taký nepokojný ako bola vikinka, tak si to ani neviem predstaviť
dnešná noc bola fajn, ale predošlé boli náročnejšie, Maťko sa niekedy prisaje, málo vypije a zaspinká a keď spí, tak už cicušku nezoberie 😨 , takže sa potom budí častejšie na papanie

jacka
25. okt 2010

@letty86 ..tak to je super mať taku susedku...na nezaplatenie 🙂 .....................tak zle spinká?...... ☹ ....to sa hádam ešte upraví...dufajme že k lepšiemu 😉

aninka29
25. okt 2010

@jacka to čo sme mali....zápal horných dýchacích ciest 😝
@letty86 to je super,že máš takú dobrú susedku 🙂 a postráži ti krpčeka
som si zaliala kávičku a idem trošku porelaxovať...Sabuška hajká...Simonka sa hrajká......odskočili sme si na chvílu do mesta..musela som niečo vybaviť......a už nikam nejdem,nič nerobím 😝

aninka29
25. okt 2010

dnes je tu nejak pusto..............a kde je naša pekná deni??......určite zase maká..nedajú jej pokoj tí tirolčania 😀

jacka
25. okt 2010

akurát som prišla spraviť....kuk.... 😕 ......som si navarila na zajtra idem k dr. ....ktovie ako dlho nás tam nechá sedieť.... 😝

jacka
25. okt 2010

@aninka29 .....výborne......a aj Sabušku počúvala?....nič jej nie je?......ja dám zajtra kuk aj Peťka nech popočúva 😅

jacka
25. okt 2010

to ti večer kedy zaspinká ked teraz spinušká......síce vy aj tak nemáme problem zo spaním..... 😉

aninka29
25. okt 2010

@jacka zaspinká normálne najneskôr o siedmej 🙂 .....tak neskoro idete k dokimu?....Sabušku nepočúvala.....zatiaľ na nej nebadať nič..klop klop klop...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre