Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
2. nov 2010

pa pa....ráno som tu ako na koni.....prváááááá

utka
2. nov 2010

Ahojte!
Leninke gratulujeme k Laurinke!!!
Ja idem zajtra k doktorke. Som sa rozhodla, že idem na PN. V robote ma vyháňajú. Boja sa, že ich nakazím. Nechám doma aj Vikiho, keď pokašlieva...
S Vikim sme dnes preberali, že kto má koľko rokov a keď som povedala, že on má už skoro 4a pol tak manžel zareagoval, že najvyšší čas na sestričku 😀 ...
Tak dobrú nôcku.

jacka
3. nov 2010

ahojte...... 🙂

@aninka29 ...ja budem dobrá striga..... 😀 😀 😀 😉 ...................................ty máš zázračné dieťa.........aj ja by som brala....keby spal aspon z polovice tak ako tvoja ☹ 😉 ....................

z utky je dneska star.......... 🙂 ...teda bude......

inak som sa do rána konečne riadne vyspala........sme boli hore len 3x...tak som svieža ako dnešné ráno vonku......😀 😀 😉

jacka
3. nov 2010

@utka ....vidíš .....máš dobrých kolegov...... 😉 😵 ................hééééééj...tak sestrička.....najvyššíííííí čas....... 😵 😵 .................. 😉

jacka
3. nov 2010

čo varíte?.......ak mi neporadíte tak dnes hladujeme 😀 😀 😉

jacka
3. nov 2010

ozaj aninka..ako Simka ráno........

aninka29
3. nov 2010

ahojte 🙂
@jacka Simonka v škôlke v pohode 🙂 ...teda,trošku jej vybehli slzičky....ale žiadne cirkusy neboli....len sa chcela tuľkať a lúčiť dlhšie ako zvyčajne........ale do triedy už šla v pohode 🙂 ...tak som rada....dúfam,že nebude plakať....lebo už ráno doma vravela,že ona cvičiť nebude,nebude nič robiť iba sa hrať
ja varím zeleninovú polievku a granadír.....nič iné ma narýchlo nenapadlo a mňa nebaví lámať si pol dňa hlavu nad tým,že čo zas uvariť 😝 🙂 takže tak
@utka no dúfam,že sa mi podarí pozrieť si ťa v tv 🙂 ...noooo...manžel dobre premýšľa 🙂 ..veru,najvyšší čas 🙂 🙂 🙂

jacka
3. nov 2010

@aninka29 .....som rada že to ráno nebolo nič hrozné.......a sladkostinky dala?....... 😉
ja som napokon urobila cestoviny s tvarohom........teraz padáme von.......aj ked nie je tak pekne ako včera 😝

jááááj...pozdravuje vás ...hádajte.....áno...leninka.......bolesti má slabšie......zachvilu pojde na porodnicu a pomaličky začne aj chodiť....maličkú buchtičku jej nosia 2x denne....... 😵 😵

mirrinka
3. nov 2010

Ahojte 🙂 my sa máme fajn,nedočkavo čakáme na toho 26-teho,aby sme videli babulko na 3D,Lianka ide so mnou,tak to bude zážitok 😀 teraz sa tešíme z kopančekov,stále by len chcela držať ruku na bruchu 🙂 zlatá je,teší sa veľmi...do škôlky tohto roku nepôjde,aj preto,že sme nič nenašli,aj preto,že som ja doma a sama by som sa tu asi zbláznila,dám ju až od dalšieho septembra,ak sa niečo nájde,ale snád ano,lebo manželova teta vravela,že ona potom niečo vybaví,dlhé roky žila v KE,pozná tu veľa ľudí,tak dúfam 🙂

jáááj,no som aj ja zvedavá,že ktorá budete dalšia po mne 😀 ja som akurát včera začala piaty mesiac,tak ešte dobrých 5 mesicov nám treba vydržať...ale tiež si myslím,že to zbehne raz dva 🙂
ďalšiu tipujem bubbku 😀 ( počkajte,zaraz je tu,ona sa vždy ukáže ked je reč o nej 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 )
ideme do obchodu,niečo nakúpit,manžel má dnes narodky,tak bude oslava 😀 papa...ešte prídem

aninka29
3. nov 2010

@jacka jasné sladkosti išla hneď rodávať....detičky už sa už postavili do rady 😀 ....aj my pozdravujeme leninku...to je super,že sú obe v poriadku...už nech sú čo najskôr doma...som veľmi zvedavá na malinkú 😵
@mirrinka super,že ste v poriadku 🙂 🙂 ...a možno sa toho 3D dočkáš aj skôr....oni zvyknú volať,keď sa im náhodou niečo uvoľní...v každom prípade nám daj potom vedieť,kto sa v tvojom banderku schováva 🙂 🙂 ...............niečo na našu bubbu naznačuješ,alebo čo? 😀 😉 ........príjemnú oslavu prajeme 🙂

aninka29
3. nov 2010

kde ste žienky??....pijem kafčo,pridajte sa niektorá,nech nepijem sama 😀 😉

utka
3. nov 2010

Ahojte. My sme dnes behali po lekárkach. Najprv ja, potom s Vikim. Ja som PN aj s ATB. Viki v pohode. Má trochu kašel, bude do konca týždňa so mnou doma. Aj my pozdravujeme Leninku a aj Laurinku.
Ja som varila narýchlo kyslú zemiakovú polivočku a šupla som na koniec do nej aj vajíčka a cestovinky so šampiňónovo, kukuricovo smotanovou omáčkou. Ešte povysávam a idem oddychovať. Ležať pri telke...

jacka
3. nov 2010

veru nech už su domka.....sa aj ja neviem dočkať......kedy uvidím Laurinku 🙂 🙂

@utka ...ako si robila tú omáčku?........

ja som pri uspávaní zaspala s Peťkom.... kuk na hodky....vystrelila som ako blesk......z postele že treba pre Maťka.......len škoda ....zabudla som že tam nemám napravené hodiny......................mi možete veriť ako som sa potešila že Peťko spinkal 2h........že už bude ako Sabínka....aspon jeden spánok dve hodky.........prídem do kuchyne ...a skoro ma švihlo 😝 😝 😝 😝 😝

@aninka29 ...aké bolo kafčo.... 🙂 😉

utka
3. nov 2010

jacka, podusila som šampiňóny, pridala kukuricu, zahustila múkou v mlieku a pridala smotanu na varenie...samozrejme dochutila som to vegetou, soľou...

denisenko
3. nov 2010

ahojte.... 😉
aká zaujímavá strigonska debata...... 😀 žeby fakt bubba????? 😉
konečne nám vyliezlo slniečko:::::::kto poslal???????DAKUJEM 😉
ja som narýchlo varila deniskovi hráškovu polievočku, si nakázal.... 😉 a na večeru chce palalcinky....kedže inak nechce jesť tak musím urobiť..... 😒

utka
3. nov 2010

Aj nám niekto poslal slniečko...
Palacinky...hmmm...možno aj ja urobím...ale asi nie dnes 🙂

denisenko
3. nov 2010

@jacka inak tie hodiny.....šoková terapia.... 😉

aninka29
3. nov 2010

@jacka dobréééé s tými hodinami 😀 😀 😀 😉 ....kafé bola výborna,ale viac by mi chutila,keby ste sa niektorá pridala 😝 🙂
@utka takže maródite.......si trošku oddýchneš 😉 🙂
@denisenko ja som poslala...jaaaa 😀 🙂 ........Nisko je asi tiež pánske dieťa 😉 🙂

jacka
3. nov 2010

nie....ja som poslala ...jááááá.......ale len včera....dnes bolo falošnééééé 😝 😝

@denisenko ....to je riadna terapia...ti poviem......taká rozospatá....okrepená....... 😝 😝 .......stáva sa......

@utka ....to vyskušam......Maťko lubi hrášok...horšie to bude so šampinomy........zvykne si....

jacka
3. nov 2010

ja chcem tiež urobiť palacinky.......rezance s tvarohom dostali košom.......asi ich už len havino zje 😝

jacka
3. nov 2010

idem robiť puding...Maťko si nakázal 😵 😵

utka
3. nov 2010

Veru maródujeme...oddychujeme...

aninka29
3. nov 2010

ja som robila hranolky pre princesku 🙂 ...aj ja som sa napukala a teraz je mi bléééé 😝

utka
3. nov 2010

No videli ste Reflex? Neboli tam moje ruky...

jacka
4. nov 2010

ahojtééé.....

@utka ..ja som to včera nestihla..... ☹ ...a nedá sa mi to kuk na pc.......tak až ked príde muž a niečo nainštaluje......škoda ☹

jacka
4. nov 2010

tak deni nám poslala škaredé počasie......dakujem 😠 😠 😠 😠 .............................. 😉 😉

utka
4. nov 2010

Ahojte...
Je mi nejako divne...dnes celý deň preležím.

jacka
4. nov 2010

@utka ....tak si len poležkaj........aby si bola rýchlo fit..... 😉

aninka29
4. nov 2010

ahojte 🙂
@utka ja som si to kukla dnes ráno..ale nevidela som ani teba,ani tvoje ruky...tak snáď nabudúce 😉 🙂 .....len ležkaj a lieč sa...
ja som dnes taká šťastná 🙂 ...Simonka dnes šla krásne bez komentára do škôlky...žiadne vyjednávanie,žiadne slzičky...nič.....presne tak,ako za starých čias 😵 😵 😵 😵 ...normálne sa tešila,kedy už vojde do triedy...ani pusinkovať sa toľko nechcela...... 🙂 🙂
dnes máme aj my škaredé počasie 😝

utka
4. nov 2010

No veru, budem ležať...
No nebola som tam ani ja, ani moje ruky...chvala bohu.
Boli tam tri kolegyne a jeden kolega od nás. Ostatní nie sú kolegovia...
Vikimu dávam od kašla Solmucol, tie prášky, čo sa zarábajú do vody. Doktorka povedala, že to je dobrý liek. Ale zdá sa mi, že je aj tak zahlienený, dá sa mu pekne odkašľať, len neviem, či by som mu to nemala zmeniť a dať teraz niečo na to, aby prestal kašlať...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre