Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
18. nov 2010

@aninka29 ........je to tým...a basta 😀 😀

tebe tak krásne spinká....mne ked spí len raz tak potiahne až hodku a 15.20 min....a kde dva krát...klasika...po pol hodke 😔

jacka
18. nov 2010

@aninka29 ..budieva....niekdy 5x...inokedy aj každu ...ale to len podudká..skontrojue či som pri nom a spinká.....on totižto spí vedla mna...nevládzem ho prekladať 😔 😅

jacka
18. nov 2010

neviem či budem niečo som chcela...uvidím ...ty ideš len medovničky...či ešte čosi?

aninka29
18. nov 2010

@jacka ty sa ani nemáš kedy nudiť 🙂 ....ja mám...až mi to lezie na nervy 😀 😀 😀 ................idem vyvesiť prádlo...aspoň nejaká aktivita 😀 😀

aninka29
18. nov 2010

@jacka medovníčky napečieme....hrozne sa teším 🙂 🙂 ........ale nejdem robiť tie..čo musíš robiť rok dopredu,aby na vianoce zmäkli 😝 .....ja robím také,čo sú fajnučké hneď...len musím niekde vyloviť recept 😀 ....a také vianočné zákúsky....to urobím nejaký jeden druh...zvyšok nám napečie svokra

jacka
18. nov 2010

@aninka29 ...že čo je to nuda..... 😀 😀 😀 ..sa teším ked idu obaja večer spinkať...a ja možem závisláčiť pred tv

aninka29
18. nov 2010

@jacka a manžela si vysťahovala do postielky? 😀 😀 ....no máš to pestré ti poviem.....ale ...ešte ti bude po čase ľúto,že už didušku nechce

aninka29
18. nov 2010

@jacka no ja závisláčim pred tv asi takým štýlom..že ľahnem na gauč a spím 😀 zobudím sa v polke niečoho,zjem nejakú maškrtu a preložím sa do spálne 😀 😀 😀 ...ale niekedy sa premôžem a kukám..napr.dnes idú odsúdene..ľúbi sa mi ten seriál..to si pozriem...dúfam,že do konca 😀

jacka
18. nov 2010

@aninka29 ..veru..ešte budem plačkať ked budem odstavovať ☹ .........

jacka
18. nov 2010

@aninka29 ..tak to si dobrá....mne sa dávno nestalo žeby som pred tv zaspala..........síce...ja v poslednej dobe neviem čo je dobre sa vyspať 😝 😝

jacka
18. nov 2010

toto počasie je desné......dufam že poobede bude krajšie..

jacka
18. nov 2010

@aninka29 ...ja odsudné velmi nemusím...pre mna je tam vela násilia...nejak mäknem pri detoch 😝 😀

aninka29
18. nov 2010

@jacka aj ty sa raz dobre vyspíš,ešte trošku Peťko povyrastie a bude hajkať celúúúú noc...... 🙂 🙂 🙂

objednala som si taký super čiapko+šál...krásny.....snáď mi dojde do konca roka 😀 😀 😀

aninka29
18. nov 2010

@jacka u nás to vyzerá tak,že škaredo bude celý deň......tak hnusne prší

jacka
18. nov 2010

@aninka29 tak to už budem na dochodku 😝 😝 ....

ved aj tu tak vyzerá že hnus celý den....... 😠 😠

Sabka ešte spinká?

jacka
18. nov 2010

@aninka29 pre ktoru si objednala:

jacka
18. nov 2010

to sa dnes vlečie kde sme nie vonku.....

aninka29
18. nov 2010

@jacka ešte spinká 😔 .....ja som si zaliala dnes už druhú kávu a kukám po nete 😝 ....
objednala som pre seba http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=8245...

jacka
18. nov 2010

@aninka29 ...to ti už kolko spinká?..a ešte pojde?....

krásne......fakt ...budeš kočka 🙂 😵

aninka29
18. nov 2010

@jacka ťahá od pol deviatej 🙂 .......spinkať už nepôjde.......až večer...po šiestej 🙂 😉

jacka
18. nov 2010

@aninka29 ..no pekne........zlatušik ..len nech sa pekne vyhajušká... 🙂 🙂

my pojdeme zachvilku..... 🙂

aninka29
18. nov 2010

@jacka tak nech si Peťulko pospinká čo najdlhšie 🙂 🙂 🙂 ...ideš ty pre Maťka do škôlky?

dúfam,že Sabuška sa do tej dvanástej,maximálne pol jednej zobudí....musíme ísť k dokine 😝

jacka
18. nov 2010

a my sme sa už napapali........pomaličky ideme do hajan.......

jacka
18. nov 2010

@aninka29 ...no .....dosť že si nešla ku kozmetičke.............jáj čoby som ja za to dala.....keby mne takto spinkal........mohol by potiahnuť aspon hodku......preto ho chcem dať až okolo 12 vydržal aspon do pol 7

aninka29
18. nov 2010

@jacka možno ti dnes pospí dlhšie...prší...super čas na spánok 😔

jacka
18. nov 2010

@aninka29 len škoda že na neho takéto počasie nefunguje 😝 ...........ale budem veriť že bude aspon hodku a pol ..až dve 🙂 .....ale ak sa vyspí za 45 min...tak ma švihne 😠 😠 😠

jacka
18. nov 2010

tak ja už musím s ním ísť..už je to tu na nevydržanie 😒

pekne sme si pokecali..tak zas dakedy.......

aj máte niečo poobede v pláne ked prídete zo školky?

aninka29
18. nov 2010

@jacka sladké sníčky Peťulkovi 🙂 🙂 ...........................uvidíme...možno aj pôjdeme do toho mesta......ale moc sa mi nechce po tom počasí....a záleží aj od toho,či Sabku zaočkujú

jacka
18. nov 2010

@aninka29 ....sa hlavne držte u dr..ked vás budu pichať......sa potom ozvi že čo a ako.....

sladké neviem či má...už bol dva krát hore..... 😝

denisenko
18. nov 2010

ahojte.... 😉 zas nestíham.... ☹ včera sme boli celý den u sestry, krpci mali aspon školku aj cez sviatok 😀
a to počasie dneska, to ako čo??????asi mi moj drahý poslal....im už leje tri dni.... 😝
@aninka29 sestrinu malú očkovali pred dvoma dnami a stále je mrzutá...... 😔 ale Denisko by si ju aj požičal, povedal...... 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre