Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
23. jan 2011

aahojte..... 😉
my sme cestovatelia....už sme u babky na pár dní, skor kým pojdeme do talianska....deniskovi sa polepšilo, konečne po týždni nemá vysoké teploty......ale tá pusinka, strach a hrúza......asponže ten puch už zmiziol 😅 😅

@leninka75 ty stíhaš pri dvoch detoch aj plesať????? 😀 to len ja sa asi cítim ako stará korčula.....poriadne hrdzavá 😀 😀 😀

jacka
23. jan 2011

ahojte.....
tu bolo krásne vonku 😎 😎 ...len ten vetrisko hnusný ....fúúúj....

@denisenko ....juj...musí ho to bolieť....ako teraz papá?....nech vás to rýchlo prejde......a nech už nebolí 😉

@leninka75 ...dufam že hodíš foto...... 🙂 😉 .......a to kot bol na plese?...všetci? 🙂

@letty86 ...hlavne že si sa ozvala...čo Maťko...ako spinká?......a v noci ťa aspon nechá ......či nie?......a Vikinka nežiarli?

jacka
24. jan 2011

ahojtéééé.....

aj dnes je super 😎 😎 ..bodaj by to vydržalo čo najdlhšie 😎 😎

@denisenko kedy idete preč?

letty86
24. jan 2011

ahojte 😉
@jacka ahooooj, tak dllllho som ťa tu nevidela, ako dobre, že si už tu 😵 😵 😵
dnes nestíham písať, lebo ešte inštalujeme nejaké veci, ale zajtra napíšem 😉

denisenko
24. jan 2011

ahojte.... 😉
@jacka preč ideme v piatok, ak sa už nič nestane....klop,klop,klop..... 🤐
Deniskovi sa to už pekne hojí, sem tam aj niečo poriadne papá, dnes jedol aj vianočku , aj dobošku, takže už je lepšie...aj jazýček sa pomaly hojí..... 😵
@jacka a u vás tak nefučí? aj tu v Topolcanoch bolo krásne, ale taký mrazivý vietor....brrr....ale som sa nase...kala, a kúpila som si bundu na jar....a že bielu.....xi,xi,xi.... 😀 inak povodne som zhánala bundu pre Niska..... 😠

utka
24. jan 2011

Ahojte!
Na Vikiho zase niečo lezie... začína mať sopel a tuším aj kešel...jááááj..."ja nešťastný zemepán"...

denisenko
24. jan 2011

@utka ach jáj, vám sa darí...... 😠 takto hned v pondelok....doniesol si zo školky???

jacka
24. jan 2011

@utka ako je malému?.......čo za lieky si mu dala?

@denisenko ....dnes tak nefúkalo...ale včera to bola samovražda byť vonku poobede...taký studený až do špiku kosti 😝 😝 ..................................super že sa napapá....a ešte ho to bolí?...čo mu dávaš?....................si dobre nakupila... 😀 😀 😉 ...no a bielu....čo ja viem...ja mám bežovu zimnu a periem každu chvilu 😝 😝 😝 😝

@letty86 ... ja som mala pokazený pc....dali sme to opraviť nejaku fakt že šikovný chlapec...ale totálne nezodpovedný 😠 😝 ..toho by som nechcela mať doma 😒

a čože je s našou aninkou?......nejak nás riadne zanedbáva?......a dnestu nebola ani leninka.....

utka
24. jan 2011

To nedoniesol zo škôlky...To ho chytilo cez víkend. Dávam mu homeopatiká-Coryzaliu, Stodal a Oscilo...

leninka75
25. jan 2011

ahojte!!!............včera som nestíhala, konečne som bola so sebou na kontrolu u gyndoša, akože po 6 týždňoch 😀 😀 .........zasa začali tie hnusné mrazy 😝 😝 😝

@denisenko .........na tom plese sme neboli dlho,len asi 3 hoďky.......ani lístok som nekupovala 😀 😀 ...........ale bolo dobre aj tie 3 hodinky 🙂 🙂 🙂

@utka ...........myslíš, že to nemá zo škôlky???............ja by som povedala, že hej, choroby majú nejakú tú inkubačnú dobu........pliagy jedny!!! 😠 😠 😠 😠 ............pomáhajú homeo??.........

@jacka ..............všetci sme veru plesali 🙂 🙂 ...............ako maťko s kašľom??....lepšie?...

leninka75
25. jan 2011

idem robiť kapustové osúšky...dúfam, že sa podaria lebo ja také veci často nerobievam.....

leninka75
25. jan 2011

nádherne začalo snežiť!! 😵 😵 😵

leninka75
25. jan 2011

hurá............podarili sa!! 🙂 🙂 🙂 ...............len škoda, že ich nemôžem jesť ☹

denisenko
25. jan 2011

@leninka75 a tu u babky sneží od rána.... 😀 sa teším, zajtra skoro ráno cestujeme cez Klak, zas tam ostaneme čakat na cestárov... 😝 ......kapustové osušiky by som si veru dala, pošli, ak už máš hotové..... 😀
@jacka Nisko dostáva také zvláštne antibiotiká, modrý gel do pusy, plus nejaké fugicídy na potieranie a Tantum verde sprej na znecitlivenie....ale od včera večera už zje všetko, aj ked afty ešte má,ale asi sú to už len chrastičky.... 😵
oo týžden by už mal byt v školke, tak sa tešíme..... 😀

denisenko
25. jan 2011

@leninka75 tak pošli......ak máš dosť 😀 😀 😀 😀

leninka75
25. jan 2011

@denisenko .............jejeje až až.............tak chytáááááááááááááj !! ...........a potom povedz či chutili 🙂 🙂 🙂

jacka
25. jan 2011

tak pošli viac aj cez ZV....trochu si uchmatnem 😉 😉

aj tu sneží....neviem načo 😝 😝

jacka
25. jan 2011

@denisenko ..aj viete z čoho to dostal..?nejaká oslabená imuta či čo?..........mal aj modru pusinku?

leninka75
25. jan 2011

@jacka ..jasnačka......nie je problém!! ................mááááš??.......... 🙂 🙂 🙂

leninka75
25. jan 2011

babuľky, taká otázočka......máte niektorá ešte stromček?

letty86
25. jan 2011

ahojte 😉
@jacka maťko spí zatiaľ ukážkovo, pekne sa vyspím, napapá sa večer o 8mej a zobudí sa o 2hej ráno a potom o 5tej, keby to bolo aj tak naďalej, som spokojná 😵
vikinka je k maťkovi veľmi milá a nežná, uvidíme, ako to bude neskôr, ale zatiaľ je to v pohode, pomáha mi, keď ho prebaľujem a stále musí skontrolovať plienočku, pozrie na kakanicu a je spokojná 😀 😀 hovorí mi, že som pekného bračeka vyrodila 😵 😅 uvidíme, keď podrastie a bude jej brať hračky...som zvedavá...
vikinka išla od pondelka do škôlky, naposledy bola 16.12. 😕, ale už sa veľmi tešila, tak som bola rada, snáď nebude čoskoro chorá
@leninka75 aj tebe tak hrozne vypadávajú vlasy ☹ mne posledné dva týždne a je to des, to isté som mala pri malej, aj som brala viaderm, ale to som už nekojila, tak neviem, či teraz môžem 😒
@utka tak nech je viki raz dva fit
@denisenko tak dobre, že už papá nisko

letty86
25. jan 2011

@leninka75 my sme ho dali dole v piatok
ideme vonku, pekný dník 😵

leninka75
25. jan 2011

@letty86 ...........zlatá vikinka!! 😵 ....super, že ti tak dobre spinká!! 🙂 🙂 ..............o chvíľočku prespí celú noc!! 🙂 .............vlasy mi padajú tak v norme...............ako maťko pri kúpaní??................laurička plače akoby sme ju z kože drali!!! ☹ ☹

aninka29
25. jan 2011

ahojte mamulky....ja len na skok 😉
ak máte záujem o kiahne,tak sa hláste 😀 😀 😀 😀 Simonka chytila zo škôlky 😝.....vlastne som aj rada....budú to mať so Sabkou za sebou,len nech to má ľahký priebeh......
snáď sa mi podarí večer si vás prečítať 😉 🙂

utka
25. jan 2011

Ahojte!
leni, možno, že to má Viki zo škôlky, ale skôr nachladol v piatok, keď vybehol z auta bez čiapky...ktorú tatinko zabudol v robote 😠 ...
Ale už je to zdá sa lepšie...ťuk-ťuk. Homeopatiká pomáhajú...

denisenko
25. jan 2011

@aninka29 kiahne????? no fajn, poteší na nový rok..... 😔 ale lepšie skor, ako potom neskoro.... 😝
@leninka75 nič mi nedošlo, asi zabludili v tom snežení.... 😀 stromček sme dali dole hned po troch králoch.....ale salonky máme všetky, nemá to kto jest.. 😝 a čo je laurike, že plače?????

jacka
25. jan 2011

@denisenko lebo to skončilo u nás...... 😀 😀 😀 ....mnam mnam fajné 😀 😀

@leninka75 a čo sa stalo našej malinkej....... ☹ ...bruško?....či čo? ☹ .....................stromček sme dali tiež po troch králoch 😉 .....

@aninka29 ...ja sa hlásim...ale tiež len s lahším priebehom

@utka ..super je lepšie.....asi sme silno držali palce 🙂 😉

utka
25. jan 2011

@jacka asi...Ďakujem...

leninka75
25. jan 2011

@denisenko @jacka ...............to plačká pri kúpaní......vôbec sa jej to nepáči ☹ ☹ ☹ ...............najskôr len mrnčí a ku koncu kúpania už reve, že sa trasie dom................

@aninka29 ....no super, my už to máme s lilkou odkrútené!!!.............myslíš, že dostane aj sabka??............moja sestra dostala prvá kiahne a mama nás naschvál kŕmila rovnakou lyžicou a nič, ja som dostala až na základke 🙂 🙂 🙂

my máme stále stromček aj kompletnú výzdobu 😀 😀 😀 😅 😅 ....ale už začína opadávať, takže asi tiež už pôjde......dobrú noc 😔

jacka
25. jan 2011

@leninka75 ..tak som to asi zle prečítala 😔 😔 ......a to od začiatku takto plačkáva?......možno ju to prejde...skus vyskušať ked ju bude muž kupať či bude aj vtedy......ked bol Peťko menší....tak ho kupaval muž...potom mu začal plakať...sme sa vymenili od vtedy je klud...... 😉 ................vy už ste mali kiahne?..kedy?....ja by som ich brala.....nech to máme s krku 😅 😔

@utka 😉 🙂
@letty86 ...krásne spinká......si to hlavne nezariekni.....nech vám to vydrží čo najdlhšie.......že vyrodila 🙂 😉 😵 😵 ..pekne slovíčko..............................to branie hračiek....ach jááááááááááááááááááááááj......to je Peťko ešte maličký sa nevie poriadne brániť...ale zato vrešťať vie ked je v neprávosti 😉 ...................a ked počuje od Maťka TO JE MOJE..... 😠 😠 ..nočná mora 😝 😝

idem aj ja..dobrú nocku 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre