Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
7. feb 2011

@leninka75 veru turisti......my sme akože rodinný alpin hotel....čiže túry atakdále.....a cez zimu fungujeme len cez vianoce...ale to sa mna netýka.....ja som domka..... 😉

baby, nesťažujú sa vám drobci, že ich bolievajú nožičky? nemyslím, po námahe, ale tak všeobecne.....je to rastom?

aninka29
7. feb 2011

@leninka75 hojí sa jej to pekne 🙂 .....jazvičku má zatiaľ jednu ☹ na dlani,mala tam jednu kiahničku,ale strhla si ju nechtiac ☹ ......dúfam,že ich viac nebude
@denisenko Simi sa nesťažuje....teda sťažuje,keď sme vonku na dlhej prechádzke...ale u nej je to pohodlnosť 😀 ...ja si myslím...aj som o tom niekde čítala.....že nožičky bolia rastom.....niektoré detičky až veľmi ☹
@denisenko naozaj máš superné vlasy.....normálne rozmýšľam,že aj ja si dám takú farbu 🙂 ....až ma to chytí,tak mi povieš akú si si dávala 😉

denisenko
7. feb 2011

@aninka29 ja som sa pýtala preto, lebo Nisko je zvyknutý chodiť kilometre pešo a nikdy sa nesťažoval....začal sa až tento rok, tak mi to prišlo divné.... 😅 ......moju farbu určite nemožeš použiť 😀 😀 😀 😀 dopadla by si úúúúúúúplne ináááááč.......kedže naposledy mi medená chytila na hnedo, použila som zosvetlovač platinový blond....a poslušne som si odsledovala odtien.......za 15 rokov farbenia som už profík..... 😀 😀 😀

denisenko
7. feb 2011

😕 😕 a kam sa dnes podela jacka????? 😕 😕 😕

jacka
7. feb 2011

ahojte......

tu som...nestíhala som....ráno som šla na preventívku na gynekologiu (keby niečo).......a potom s Peťkom k dr...vraj sme prišli akurát......zatial to nie je na atb ale dala pamycon...a ditiaden......ten berie aj Maťko ....a ten kašle je vraj zo soplíkov...tak spravila výter v stredu budú výsledky.......

vonku krásne slnečno....... 😎 😎

až na to že prišla fa za elektrinu..skoro ma švihlo...ani materskú takú nemám aký prišiel nedoplatok.....to ked muž uvidí toho šibne 😀 😀 .... 😉 😝

jacka
7. feb 2011

ideme pomaličky pre Maťka......vraj mám prísť rýchlo ako vietor......a ked som tam ....ty si prišla skor ešte nejdem domov.... 😝

potom si vás riadne prečítam 🙂

denisenko
7. feb 2011

@jacka ježkove nohy, prečo tvoje detičky berú Dithiaden???????...ved to je na alergie....a spanie..... 😀 či ešte aj na niečo iné? 😕

denisenko
7. feb 2011

@jacka nie je Dithiaden až od dvoch rokov???

denisenko
7. feb 2011

.....idem aj ja.....do školky...ale naskor nakrmim všetky túlavé mačky, zas tolko jedla zbytočne 😖 ..v tatinkovom sklade je ich asi 20...a nie sú také prieberčivé ako ten náš..... 😔

denisenko
7. feb 2011

a zas si tu pokecám asi sama so sebou....Denisko spí, dala som zapiecť cestovinky s mäskom z polievky a kooooopou zeleniny, v telke nič nedávajú....... 😖 a tu tiež nik.... 😔

jacka
7. feb 2011

@denisenko ..no ma nestraš?....ja neviem..ale vravela že mu to kludne možem dať....na uvolnenie nádchy a upchatého nošteka...a berie ho aj Maťko........som sa pýtala n ten skorocelový sirup.......táááák ma pochvália že velmi dobrýýýýý výber 🙂 ....a že to kludne može aj Peťko...však je to na prírodnej báze a nie sú tam umeliny.........táákže dakujem 🙂 😉

jacka
7. feb 2011

@denisenko ..aspon sa Peťko poriadne vyspí.....sme boli po dve noci asi 20x hore.....čo ho drhlo.....vzala som ho na ruky ....sa trochu upokojil....dala mliečko..a bolo fajn ale asi len na 1Omin..teraz zaspal ako nič...... 😔 🙂

jacka
7. feb 2011

@leninka75 ..Peťko sa doteraz kamošil s nočníkom......sedkal tam hocikedy.....a teráááz ani za svet......a ak áno len na sekundu a okamžite vystrelí .......zas na druhej strana..Maťko sedel prvý krát na nočníku ako 3 ročný.....cikať chodil od dvoch rokov do záchodíka...len to kakanie ma potrápilo..........som zvedavá ako budeme teraz.....
Laurinka ti ešte stále tak dobre spáva?..........čo máte nové?........okrem toho že rastie ako z vody....či vlastne z mliečka...kojíš že?

jacka
7. feb 2011

@utka ...ako v práci????..............fakt ohromne ceny za 😠

jacka
7. feb 2011

@aninka29 ...aj ja by som už chcela kiahne ..nech máme po.....len neviem kedy 😖

kde si bola táák dlho?.......čo má Sabka nové.........začína kecať?......a už sa ti aj hádže o zem?.........

jacka
7. feb 2011

nooo....na dnes hádam stačilo...aj tak som tu sama......neva..........aj zajtra je den.,....... 😉
dobrú nocku 🙂

utka
7. feb 2011

Ahojte!
V práci perno, ďalšia kolegyňa ochorela...Nestíham ani kuk na vás. Zajtra si vás snáď budem mať aspoň doma čas prečítať,lebo dnes som už úplne KO. Dobrú noc!

denisenko
7. feb 2011

@utka ooops, tak to máš fakt pech.... ☹

@jacka prečo ti dokina bežne predpisuje lieky na alergiu????aj aerius, aj dithiaden, to sú výlučne protialergické lieky.... sa mi to zdá divné ☹ ale detičky nie sú alergici či ako?????

aninka na nás akosi nemá čas....... 😎 že asi čím su deti väčšie, tým je času menej......počkáme kým budú obidve princezničky chodiť do školky..... 😉

dobrú nocku 😉

jacka
8. feb 2011

ahojte...... 🙂

@denisenko ..neviem prečo ale aj na pohotovosti ked sme boli tak nám ich tam dali.........nie sú alergici ani jeden....
ja mám tiež detičky ale vás stíham...... 😀 😀 😀 😉 ....teda občas.... 😀 😉 ..ale je pravda že času je menej.... 😔 😅

@utka .......tak sa nám držkaj......aby si sa dnes velmi nenamakala 🙂 ...a mala čas aj na nás

ja netuším čo idem variť............😝

denisenko
8. feb 2011

dobré ránko..... 😉
Denisko už v školke, vonku rásny den pred nami......hádam idem aj niečo robiť 😀 ....navarené od včera, tak asi pobalím Deniskove malé veci a hračky...... 😵
@jacka ved superžena, no nie? 😉

letty86
8. feb 2011

ahojte
taaak som konečne tu 😉 včera som akosi nestihla a víkend sme mali akčný 😅 boli sme sa sánkovať v nedeľu, odmek bol síce, ale išlo to...vikinka keď zbadala na kopci jednu rodinku, tak sme museli aj my 😀 a v sobotu sme boli u mamky 😵
@denisenko u nás je teda riadna hmla 😒 nooo, závidím pekné počasie, uži si ho 😵 a vlásky máš super, také som vždy chcela mať, ale to by chcelo zosvetliť moje hnedé vlasy a nechcela som si ich takto ničiť, pár rokov som vola aj ja taká červenkastá 😅 , bolo to síce fajn, ale viac som chcela by oranžová 😅
@jacka veru, stíhaš to super 😵 .....aj moja mudra dáva deťom keď majú sople lieky proti alergii, vikinke som zvykla dávať zodac kvapky a maťkovi teraz dávam fenistil kvapky, lebo tie môžu malé deti........len neviem presne prečo 😕
@aninka29 simonka je statočná, že si to neškrabká 😵 , dobre, že to má teraz, manželov synovec to mal v 16tich a mal neskutočné horúčky, švagriná bola z toho v strese a to je bývalá sestrička 😔
dnes ideme vybrať karnevalovú masku, vo štvrtok je karneval, som zvedavá, čo vyberieme, chce byť princezná, uvidíme, či si nakoniec nevyberie niečo iné 🙂
idem mamky, dnes je manža doma, tak asi prídem až zajtra 😉

leninka75
8. feb 2011

ránečko!!!! 🙂..............aj u vás je taká hmla?............som sa včera vytešovala, že už hádam bude jar a dnes ráno Iľko zasa spomínal mrazy 😠 😠 😠 😠 😠...................len dúfam, že skončí február a skončí aj zima................

@denisenko............lilka sa zatiaľ na nožičky nesťažovala...............musíš byť podarená ako si ideš do škôlky a za tebou "stádo" pažravých mačiek 😀 😀 😀 😀 😀

@jacka ............ako dopadla preventívka?..................aerius aj Lilke dáva mudra pri silnom kašli a nádche.....vraj to dobre uvoľňuje.......................Laurička už cez deň moc nepospí............dáva si také krátke hodinové zdriemnutia.......tak naozaj zaspí až okolo štvrtej a spinká do polnoci.....potom sa napapká a spí do piatej.............zatiaľ kojím.......ale teraz posledné dva dni začala pri kojení plakať............nemám pocit, že by som mala menej mlieka, skôr sa mi zdá, že sa hnevá, keď prestane tiecť prúdom a musí trošku viac sať...........

leninka75
8. feb 2011

idem pobaliť starý papier..pobede prídu vykupovať, tak nech sa toho zbavíme...............prídem.......

jacka
8. feb 2011

@denisenko ......však to som chcela počuť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉
aby som nezabudla.....Maťko sa nesťažoval že ho bolia nožky....len vtedy ked nechce chodiť....... 😠 ale inak prejde v pohode 🙂 ......................ja som v nedelu triedila veci........ 🙂

@letty86 ..ja neveim prečo to dávajú....Maťko nebýval chorý tak mi je to čudné.....ale verím dr. .....teda...nemám velmi na výber 😅 ....hádam by mu nechcela zle 😕 😉

@leninka75 ..preventívka v pohode...výsledky budu v stredu...to musí byť zlatá ked s zlostí 🙂 😵 ....len nech sa potrápi drobček maličký 🙂 .....aj tak ti dobre spinká......... 🙂

jacka
8. feb 2011

navarené......urobila som špenát...a párkovú polievku....................a musím končiť Peťko mi tu ťuká do klávesov

aninka29
8. feb 2011

ahojte mamky 🙂
@letty86 veru je statočná 🙂 🙂 🙂 .......a kam si idete vybrať karnevalovú masku?...do požičovne,či idete niekam kúpiť?
@jacka aj mne káže dávať dokina dithiaden,keď sú deti choručké,alebo sopľavé.........Sabka je taká rapotačka,že až 😀 ...odpadávame z nej 😵 ....veľa vecí sa učí od Simonky 😵 ....a hádzanie o zem....sem tam ju to chytí 😀

denisenko
8. feb 2011

@leninka75 tak to ti super pospí...že od 4-tej do polnoci......len jej to trošku posunúť a spíte až do rána.... 😉 ....včera som pozerala, či náhodou nemá Nisko ploché nohy.....vraj ho možu bolieť aj preto....ale nemá....nosil takmer dva roky vložky v topánočkach, ked sa učil chodiť...nemal ploché, len mu išli dovnútra špičky, ale boli aj proti plochosti...takže je to ok...ibaže som mu dnes dávala pančucháče do školky a akosi mu je váčšina malá.....asi ho odmeriam..... 😀

@jacka špenát robíš s vajíčkom? Denisko si po 4 rokoch zmyslel, že on špenát nelúbi....a to sme ho predtým varili každé tri dni..... 😖
a my ešte stále nemáme karnevalovú masku......ale do školky potrebujú momentálne fotky domu, kde bývame....tak idem nejakú vynurať..... 😀

žienky, to aj vaše detičky chodia také špinavé zo školky? ja musím prať bundu každý den.....ešteže má viac, inak neviem, čo by nosil..... 😝 😝 😝

leninka75
8. feb 2011

hotovo papier pobalený 🙂 ...................

@denisenko ...........v našej škôlke chodia teraz na prechádzky, tak sa veľmi neumažú.......a mimo zimy bývajú v záhrade ale nezdá sa mi žeby sa Lilka nejako extra špinila................žeby to bolo tým že je baba??? 😀 😀 😀 😀 ..........

najnovšie za čala robiť to, že príde zo škôlky sadne pred zrkadlo a namaľuje sa 😀 😀 ..............lebo že to doma musí byť 😅 😅 😅 😅

Laurička mi 1x zaspala na brušku 😉...............idem sa naobedovať 😵 😵 😵 ......dobrú chuť!!!

leninka75
8. feb 2011

fuj začala som triediť ucty a kadejake papiere 😝 😝 😝 .............neznášam to 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
8. feb 2011

@leninka75 .......to doma musí byť?......tak to ja zaostávam, večne nenamalovaná...... 😀 ..no ale, čo sa za mladi naučíš........ 😀 😀 😀 ak máš málo účtov, nejaké ti pošlem, chceš???? 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre