Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
10. feb 2011

@denisenko ............Lilka má klasikuš posteľ............tatinko má vedľa jej postele matrac.........takže čo padá od lildy všetko skončí u neho 😀 😀 ............a chutia niskovi cukríčky? 😀 😀 .............máš zavedený aj týždňový dávkovač liekov?? 😀 ..................

@jacka ...čože sa drobcovi nepáčilo, že vrieskal??...........

denisenko
10. feb 2011

@letty86 aj Denisko má najradšej čistú vodu.....nenávidí ani náznak bubliniek a džúsik si tiež zapije čistou vodou... 😀

denisenko
10. feb 2011

@leninka75 cukríčky chutia asi každému...... 😉

letty86
10. feb 2011

a vikinka má svoju srdcovku zebru,to jej kúpila kamoška v anglicku a tuším som niekde videla, že aj dcera toma cruisa ju mala, normálne celebritný plyšák 😀 😀 😀 všade ju vláči a spinká aj s havkom, taký na vankúši a keď sa bruško stlačí, tak chrápe

jacka
10. feb 2011

@denisenko ..100 dávam aj ja MAťkovi......ale sa mi vidí že Peťko je ešte na také malý...dr mi odporučila cebion.....ten má taku čudnu chuť že to bolo hned vonku 😀 😀 😀
on ti nechcel jesť lieky? 😅 😨

jacka
10. feb 2011

vy tu tolko píšete že je nestíham.... 😔

jacka
10. feb 2011

@leninka75 ..neviem ......sem tam ho to chytí..........a ked sa vyreiska..tak príde celý spotený....sa pomojkať....

leninka75
10. feb 2011

@jacka ..solmucol sa dá kúpiť aj ako prášok vo vrecúškach a tie postupne rozrábaš do čajíku alebo do vody.......alebo sú potom ešte solmucolové pastilky na cmúľanie...............a fakt je dobrý 🙂

@letty86 ..........stodal som mala zatiaľ len raz a to pre seba a mne zabral............ale radšej mám solmucol......stodal ma napadol ani neviem prečo.............

denisenko
10. feb 2011

@jacka cebion sme mali aj my, ked bol malý....kvapky? 😕 Denisko nemá rad lieky, ked mu tabletky roztlačím na lyžičke a dám s niečim sladkým tak frfle, vypluje mi to do vody, ktorou to zapíja a podobne...tak som zahájila štrajk, ked mal teraz ATB v tabletkách, dostal zapiť len na lyžičke a až ked mal čistú pusu, dostal zvyšok vody....ale inak....z nurofenu sirupu grcia, tabletky nechce, takže sme skončili na čipkách... 🤐 aj to frfle..... 🤐

jacka
10. feb 2011

@leninka75 to je koza .....mi to nemohla takto vysvetliť???....už tam ku nej nepojdem 😠 😠 😠

leninka75
10. feb 2011

mám takú nepríjemnú otázku 😀 ...............nejdeme niečo porobiť??. 😎 😎 ...............je pol jedenástej zatiaľ som do ničoho ani nepichla............ 😀 😀

jacka
10. feb 2011

@denisenko ..kvapky......dávam mu ich do vody...postupne vypije 🙂 .......

ja našťastie nemám s MAťko problem dať liek....horšie je to z čípkami.......to vyjdenávame....ale tie sú najlepšie......no máš to ťažké ☹

denisenko
10. feb 2011

@leninka75 ja neviem....už som vyvesila prádlo....a druhý krát som obedovala....nejakú žravú chorobu dnes mám.... 😀
obed navarený od včera, upratané.....no ako sa to vezme.... 😅

denisenko
10. feb 2011

@jacka Denisko to pil z lyžičky....on ked bol malinký, miloval kyslé......aj teraz, ale nie až tak... 😉

jacka
10. feb 2011

@leninka75 .....dobrá otázka..ja už aj tak musím padať......sa mi tu nedá už písať.......idem sa mu trochu povenovať aby ma nebonzol že som celý den za MK 😀 😀

leninka75
10. feb 2011

@denisenko ...........sa nedivím, že na čípky frfle 😉 ............a ostatné sirupy panadol, peralen, brufen aj tie vyvráti??

denisenko
10. feb 2011

dobre, prehovorili ste ma.......idem aj ja do niečoho..."pichnúť".... 😀

jacka
10. feb 2011

@denisenko tak si dobrá.... 🙂 ..ja by som mu to muslea strčiť rovno do žaludka 😝

jacka
10. feb 2011

idem zatial sa majte...prídem 😀 😀

denisenko
10. feb 2011

@leninka75 všetky....je toho trochu dosť, ked to prerátaš na kilá tak to vychádza 1 a pol striekačky toho ružového sladkého sajrajtu...... 😝

leninka75
10. feb 2011

@denisenko ..............to ako robíš???????????????????, 😕 😕 😨 😨 😨 😨 ..................

denisenko
10. feb 2011

@leninka75 čo? 😕

letty86
10. feb 2011

mamule, my ideme von, slniečko volá, taaak dobre sa mi s vami kecááá, ja mám navarené, upratovala som včera, tak sa môžem venčiť, papa 😵

leninka75
10. feb 2011

@denisenko ..............no že toľko toho stíhaš.....šikovnica 🙂

@letty86 ...............uži si slniečko!!............my pôjdeme trošku neskôr...........Laurička sa ráno fajnovo vykakala, tak teraz hajušká............

tak zatiaľ mamuľky................ 🙂

utka
10. feb 2011

Ahojte.
Viki je chorý ☹. Má laryngitídu...zase...Dnes bol s ním manžel, zajtra ja a budúci týždeň tu bude svokra...
Ale našťastie som to podchytila v počiatočnom štádiu.
jacka, Solmucol nie je len sirup, ktorý sa zarába. Sú to aj také sáčky ako šumienky a robí sa to do trošky vody y vypije. Pre deti je 100mg.
Viki cez deň nepije veľa a predpokladám, že v škôlke pijú úplne máličko. Zato večer, keď mu dám čaj do jeho sosáčikovej fľaše, tak je schopný za celú noc vypiť aj tri.
Keď som ho kojila, tiež som mu nedávala piť...mal mliečko a to mu stačilo.

denisenko
10. feb 2011

už som na skok tuuuuu......konečne som kúpila Niskovi kostým...pirát....nohavice, tričko, vesta, opasok, čiapka na hlavu, páska cez oko a fúziky....9,90...... 😉 sa vytešujem, ako fajn, tak som si od radosti kúpila ešte niečo pre seba....pyžamko 😉
@utka aj my sme chorlaví...školka 😝 😝 😝 😝 tak heš, heš, heš....bacily rýchlo preč..... 🤐
@leninka75 niet na to, ked sa babätinko dobre vykaká...... 😉 inak ja som není superžena....ja som len multiuniverzálna... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
10. feb 2011

@utka ...............no pekne zasa sa vám to vrátilo!! 😠 😠 .............rýchle uzdravenie prajem!

@denisenko .................tak pirát!!!...........už sa teším na foto!! 😵 😵

dobre sme sa dnes vyvetrali...........krásne slnečno a hlavne teplúčko bolo 😎 😎 😎 ...................

neviem čo sa deje, ale môj muž začal cvičiť brušáky 😅 😅 😅 ..že vraj má veľké brucho 😀 😀

dobrú noc!! 😔

utka
10. feb 2011

Ďakujeme baby, ste zlaté!

leninka75
11. feb 2011

ránečko!!! 🙂 ...............a máme po krásnom počasíčku ☹ ☹ ☹ ☹ ...................tu padá niečo snehovo-dažďové 😝 😝 ...........vďaka lauričke už mám navarené 🙂 ............spinkala od polšiestej včera večer do rána do štvrť na päť 🙂 .............takže keď som ju nakŕmila, zasa zaspinkala povedala som si, že čo budem vyspávať radšej si navarím 😉 .............ešte by sa mi zišlo požehliť a umyť podlahy.............no uvidím, čo ešte dnes stihnem.............

jacka
11. feb 2011

ahojte 🙂

@utka .. ☹ ☹ ....sa držkajte.,.....a rýchlo vyliečte ......... 🙂
ked ja som nevedela...mne tá koza neporadila v lekárni nič...vy ste mi viac o solmucole povedali ..asi tam bola len na okrasu.....alebo ani to nie 😅 😀 😀 .......nabuduce budem vedieť........... 🙂

@denisenko ...tak pirát.....dobréééé........veru tešíme sa na foto 🙂 ..............ja som videla v tescu overal do formuly ....z rozprávky autíčka....to by bol nadšený ale 21 e nedám len na pár hodín....a na rok z toho vyrastie........škoda ☹

@leninka75 brušáky.......sa nezdá ten tvoj.... 🙂 že ako dlho mu to vydrží 😀 😀 .....krásne bolo včera a dne......fúúj

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre