Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
15. feb 2011

ideme von....vypekať sa ......aj ked je kosa.....ale hlavne že je 😎

jacka
15. feb 2011

leni..už dorazilo?????? 😎 😎 😎 😉

leninka75
15. feb 2011

@jacka ......ale čoby, niekde sa zaseklo ☹ ......ale si zlatá 😉

prvá dávka mufinov sa pečieeeeeeeeeeee!!! 🙂

denisenko
15. feb 2011

už som túúúú......práčka perie, kufor takmer zbalený, pár vecí vyhodených doslova von oknom..... 😀 ...myslím suché chleby pre vtáčiky a zvyšky zo špeku pre mačky....oproti oknu máme záhradný sad tak sa to tam spotrebuje..... 😀
dokonca som už aj navarila.....špagety so zeleninovou omáčkou....mnam.... 😉
@jacka aj ja chcem slniečko....my zas máme tak napoly hmlu...ale teplo....ráno bolo o 8-mej +3..... 😅 slniečko sa snaží...len sem tam vykukne..... 😵

denisenko
15. feb 2011

@leninka75 mufinky si dáme......s čím robíš? 😵

leninka75
15. feb 2011

@denisenko ..........počuj pofoť to kde teraz bývate a ukáž nám.........strašne som zvedavá 😉 ..........tak pekne o tom vždy hovoríš.....alebo sa mi to len zdá?? 😨 ........skúšam nový recept na kávové mufiny.......potom poviem aké boli 😉 .....

utka
15. feb 2011

Ahojte!
My sme boli včera s manželom osláviť Valentína v kine na Občiansky preukaz. Super film, odporúčam!!!
jaska, vy máte slniečko? My tu máme zamračené ☹...
Už sa teším na víkend, nejaká som unavená. A to idem ešte dnes zase cvičiť. Predvčerom som si chcela na steperi rozcvičiť svalovicu a mám ju na nohách 100x väčšiu. Som zvedavá, ako dnes zvládnem pilates...

leninka75
15. feb 2011

@utka ...............teda utka, na to že sa unaháňaš v práci si riadne aktívna!!! 🙂 🙂 ........ako často chodíš cvičiť?

utka
15. feb 2011

@leninka75 zatial som bola len dva krát, a raz som cvičila doma...

denisenko
15. feb 2011

@utka aj som akási unavená...ale už dlhšie...dnes som na hodinu pri telke po obede zaspala......sa mi to už sto rokov nestalo....ale nemožem povedať,žeby som bola oddýchnutá..... 😝 ...
@leninka75 aké boli muffinky?..... 😵 niečo odfotím a dám na strechu, potom napíšem..... 😉

denisenko
15. feb 2011

ach jáj....Denisko sa "fajn" vyspal......najskor kakal,, terza 3.krát vracal......že ho bolí pupok 😝 dúfam, že je to len pokazený žalúdok... 😝

denisenko
15. feb 2011

dobrú noc... 😉
my asi viac na záchode....s "grcajúcou bárbie".... 😝

utka
15. feb 2011

@denisenko ja som tiež chronicky unavená...ale cvičenie ma vzpruží. Tak nech sa denisko rýchlo z toho dostane...
Dnes som bola na pilates, ale nič moc ☹. Nie je to pre mňa...Najviac sa mi páčil Bodyforming...

leninka75
16. feb 2011

ránečko!!!!............u nás sú normálne plusové teploty 😨 .............žeby oteplenie pred ochladením? 😒

@denisenko ......mufiny boli trošku krehké, ale chuťovo dobré 🙂 .........len foť, teším sa 🙂 .....ako ste prežili noc?....ako nisko?....

@utka .....pilates je taká riadna makačka, až svaly pália, že.....ale je parádne účinný.....chystám sa ho tiež cvičiť doma podľa CD-čiek....mne to pripomína kalanetiku..........viki sa už má dobre?....

denisenko
16. feb 2011

dobré ránko.... 😉 alebo my radšej dobrú noc.....išli sme spať niečo po tretej a spali sme do pol šiestej......paráda 😝 už nastupuje aj horúčka...ja len dúfam, že to nebude slepé črevo..... 😖 ešte prídem, ak sa podarí...... 😖

leninka75
16. feb 2011

@denisenko ...........držím palce, aby to bola len obyčajná viróza!!!............

letty86
16. feb 2011

ahojte 😉
ja len tak narýchlo, manža je doma, tak netíhačka byť pri pc 😀 😝 v piatok už pracuje, tak potom kuk, pekný dník všetkým 😵 😵

leninka75
16. feb 2011

už sme absolvovali bolenie bruška ☹ ...............to bolo revu.......som z toho nejaká mimo 😔 .......idem hádam začať variť....

denisenko
16. feb 2011

@leninka75 a čo také mamina spapala????žeby mufinky??? 😠 ......boli sme u detskej, tak našťastie len viroza.....som si vydýchla......ale dnes už aj niečo zjedol....pár piškot a 5 lyžíc polievky....som mu navarila hovädziu.... 😵

denisenko
16. feb 2011

a u nás pršííí....................... 😖

denisenko
16. feb 2011

@leninka75 niečo som našla....tak len pre predstavu
http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/denisenko/a...
😀 😀 😀 😀

denisenko
16. feb 2011

fuuuha......nikde nik????? 😨 ☹ Denisko spí...už od jednej.....chudatko moje..... 😒

denisenko
16. feb 2011

no....už vstal....paráááda...s plačom a rovno na WC.....zas si užijeme..... 😠

aninka, vy ako? máš aj neterku na prázdninách????a Sabínka sa ako pasuje s kiahničkami..? chudatko maličké 😔
@jacka kam si zmizla????????????,,

denisenko
16. feb 2011

haloooo......haloooo................ 😠

utka
16. feb 2011

Ahojte!
Manžel ide zajtra s Vikim na kontrolu,tak som zvedavá, čo dokina povie,ale myslím si, že už je to OK.
leni, pilates je dobrý,ale nie pre mňa...ja potrebujem niečo rýchlejšie, kde sa vybúrim, spotím. Rozmýšľam aj nad Tae-bo...
deni, rýchlo sa vyliečte 😉
U nás bola dnes totál poľadovica...som sa pred barakom vyťala ráno 😖 ...

leninka75
17. feb 2011

ránečko!!!!...................to bol teda včera deň!!!!.......skoro celý deň s menšími prestávkami lauru bolelo bruško ☹ ☹ ☹ ......skoro nič nepospala......z vychádzky sme sa museli vrátiť, lebo ju to zasa chytilo ☹ ☹ ☹ ...............a večer som bola taká vypľutá!!!............a lilka zahlásila, že mami chystaj sa ideme na zumbu!!! 😀 😀 ......nechcelo sa mi, ale premohla som sa......čo by pre tých krpcov človek neurobil!!! 😉 ...............dôfam, že dnes bude pokojnejší deň...

@denisenko ..........na tej adrese som nenašla žiadne fotky ☹ ...............ako ste spinkali?

@utka .......ako si išla do práce, keď tak šmýkalo, autom?............a ako v práci??........už kolegyne prišli z PN??..

@jacka .............halooooooooooo 😕 😕 😕

leninka75
17. feb 2011

...a ozaj Laurička sa začína pomaličky pretáčať 🙂 🙂 🙂 ...............už sa prevráti na bok, minule tak aj spala........už len čakám kedy to dokáže až nabruško 🙂 🙂

leninka75
17. feb 2011

čo je s vami??...........teraz si to asi vymením s deni a budem tu viesť monológ ja 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
17. feb 2011

už včera som sa vás chcela opýtať............neviete poradiť niečo na kútiky???................lilke sa to poslednou dobou stále vracia.....zatiaľ natieram kamistat gelom, ale nezdá sa mi žeby zaberal ☹ .................

jacka
17. feb 2011

ahojte........ 🙂

ja nestíham.....včera som si toho nabrala vela...a tak som vás nestihla kuk..... 😔
učka mi povedala že MAtko má soplíky že ho mám nechať doma......no čo budem sa s nou hádať???.-.......aj ked mu nič nie je....ostal doma....tak to tu mám .........pestré 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre